Dat is het dus ook. Alleen bruikbaar slachtafval, dus vlees wat op botten achterblijft een geen ogen of andere onzin.quote:Op donderdag 12 juli 2007 02:22 schreef mike4141 het volgende:
geen idee, maaruh een paard is een edel dier -> hou sowieso niet zo van vlees eten....
en dat eet ik dus gewoon liever helemaal niet (principe kwestie) maar ik dacht echt dat er allemaal slachtafval in zat..
Overal ter wereld verkopen ze frinandellen...quote:Op woensdag 23 juli 2008 17:27 schreef Plastic_Power het volgende:
Ik moet tot december wachten om er weer eens 1tje te kunnen verorberen![]()
![]()
Ja, maar ik wil een frikandelquote:Op woensdag 23 juli 2008 18:10 schreef arj1o1 het volgende:
[..]
Overal ter wereld verkopen ze frinandellen...
De curry en de fritesaus van "De Oliehoorn" Dat is de allerbeste.quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:12 schreef Simsfan88 het volgende:
En welke mayonaise is nu het beste (of de meest op een snackbar lijkende)? Ik heb thuis een pot Calve mayonaise en een emmer Remia fritessaus, maar die smaken toch een stuk anders...
Na aanleiding van deze post ben ik zaterdag naar de snackbar gegaan en heb ik 1 met curry en 1 met ketchup besteld.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 07:16 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik vergeet altijd om ketchup te vragen in plaats van curry
nouja, altijd, wanneer ik het bestel, 2 keer per jaar ofzo.
maar toch is dat
Wat maakt die dan voor saus?quote:Op dinsdag 29 juli 2008 15:52 schreef Qwea het volgende:
Doe mij voortaan maar weer eigengemaakte saus van mn eigen snackbar
\quote:Op dinsdag 29 juli 2008 09:35 schreef Martijn_77 het volgende:
[ afbeelding ]
Even ene plaatje om het topic op te vrolijken
Ja dat weet ik dus niet. iig met mayo erdoor. Het is ook licht zalm roze van kleur. Het is ook stukken romigerquote:
Wiskeysausquote:Op dinsdag 29 juli 2008 16:34 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja dat weet ik dus niet. iig met mayo erdoor. Het is ook licht zalm roze van kleur. Het is ook stukken romiger
Nee, volgens mij niet.quote:
Frikansaus? (zie oliehoorn)quote:Op dinsdag 29 juli 2008 17:04 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nee, volgens mij niet.
Ik ga zodra ik daar weer wat haal, het wel eventjes vragen
Nou, ik denk wel dat er frikansaus doorzit. Maar het is niet enkel frikandellensaus. Want dat smaakt anders dan die eigen gemaakte sausquote:
quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 11:16 schreef pleeborstel het volgende:
Hier in Zwolle is een snackbar met eigengemaakte frikandellen. Die is gepaneerd en drijft in een soort mix van mayo, curry en uitjes. Echt heerlijk, maar smaakt eigenlijk heel anders dan een gewone frikandel speciaal.
Bij vd Kolk, zit niet in het centrum maar aan de Assendorperstraatquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 11:59 schreef Qwea het volgende:
[..]welke snackbar. Ik elke week wel een paar keer in zwolle (school he
) en die wil ik wel es proberen
hongergevoelquote:Op dinsdag 29 juli 2008 09:35 schreef Martijn_77 het volgende:
[ afbeelding ]
Even ene plaatje om het topic op te vrolijken
Ik zou de patat achterwege laten, en vier special frikandel's nemenquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 21:38 schreef kawotski het volgende:
ok, zit ik al uren te bedenken wat ik morgen ga eten, Fou Yong Hai, en zie ik in ene dit topic.. dat wordt dus patat, frikandel speciaal met Heinz Currysaus.
quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 21:38 schreef kawotski het volgende:
Heinz Currysaus.
Dat klopt, toen die snackbarmedewerker per ongeluk ketchup op m'n frik speciaal deed en ik dat uiteraard niet accepteerde.. Ik ben er daarna ook nooit meer geweest, prutsers..quote:Op vrijdag 19 november 2010 01:48 schreef Lo-Fi het volgende:
Toch moet er allereerst een algemeen verbreid misverstand uit de wereld worden geholpen. Net zoals een patat speciaal, kan ook een frikandel speciaal zowel curry als ketchup bevatten.
quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 10:30 schreef pleeborstel het volgende:
[..]
Bij vd Kolk, zit niet in het centrum maar aan de Assendorperstraat
frietsaus is geen mayonaise allereerstquote:Op donderdag 12 juli 2007 16:12 schreef Simsfan88 het volgende:
En welke mayonaise is nu het beste (of de meest op een snackbar lijkende)? Ik heb thuis een pot Calve mayonaise en een emmer Remia fritessaus, maar die smaken toch een stuk anders...
In friedrichshain zit een nederlandse snackbar (ja echt!) waar ze ook frikandellen verkopen!quote:Op donderdag 12 juli 2007 10:53 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
stelletje klootzakken... ik woon in Berlijn, en hier doen ze niet aan frikandellen!als ik nu weer op vakantie ben in Nederland eet ik alleen maar frikandel speciaal... weet het nu wel weer...!
Adressen moeten we hebben!quote:Op maandag 22 november 2010 17:06 schreef Vleyczejtur het volgende:
[..]
In friedrichshain zit een nederlandse snackbar (ja echt!) waar ze ook frikandellen verkopen!
http://www.demolen.de/quote:Op maandag 22 november 2010 19:35 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
Adressen moeten we hebben!
Dat kan wel zijn, ik beantwoord gewoon de vraag van TS:quote:Op maandag 22 november 2010 22:06 schreef Lo-Fi het volgende:
Ik zou juist niet proberen de snackbar zoveel mogelijk te imiteren. Aan een gemiddelde frikandel speciaal die je in een snackbar koopt, valt nog wel het 1 en ander te verbeteren.
Dat kan wel zijn, maar ik reageerde ook niet op jou.quote:Op maandag 22 november 2010 22:12 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, ik beantwoord gewoon de vraag van TS:
Oke, even een simpele vraag. Frikandellen speciaal van een frietzaak/snackbar zijn veeel lekkerder dan als je ze zelf maakt. Natuurlijk hebben ze andere frikandellen, mayonaise en curry, maar hoe maak je hem nu zelf zo lekker?
Oh sorry. Hij leek logisch op mijn post maar idd ook op het hele topic/tsquote:Op maandag 22 november 2010 22:14 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, maar ik reageerde ook niet op jou.
Ik zie iig weinig reden om de buurtsnackbar te willen imiteren.
Dat zeker. Een vriend van mij heeft een tijdje terug iets vreselijks meegemaakt: ergens in Alkmaar haalde een medewerker van een snackbar het in z'n hoofd om over een mexicano standaard curry te doen.quote:
jij smeert er ketchup op?quote:Op maandag 22 november 2010 22:19 schreef Lo-Fi het volgende:
Maar wat kwalijker is, is het feit dat TS er vanuit gaat dat er per se curry hoort op een frikandel speciaal.
Nee en nooit gedaan ook. Ik eet sowieso geen frikandellen speciaal (meer).quote:
Het kan zowel met curry als met ketchup. Zelfde geldt voor een patatje speciaal.quote:Op maandag 22 november 2010 22:31 schreef rulerofdeath het volgende:
maar wat hoort volgens jou op een frikandel speciaal dan?
herkenbaar, kots me ook de tering van beckers.quote:Op donderdag 12 juli 2007 02:29 schreef mike4141 het volgende:
Beckers is echt een gaar kut merk, laatste 3 x dat ik produkten van hun heb gegeten ben ik daar ziek van geworden (verspreid over een jaar tijd fzo)
die bami schijven,frikandellen, en magnetron loempia's .. weet niet wat ze er in stoppen..
maar ik ga liever ''gewoon'' dood
Maar is een patatje speciaal nu hetzelfde als een patatje oorlog?quote:Op maandag 22 november 2010 22:33 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
Het kan zowel met curry als met ketchup. Zelfde geldt voor een patatje speciaal.
Nee. Voor zover ik gewend ben is een patatje oorlog met mayonaise en satésaus.quote:Op maandag 22 november 2010 22:47 schreef BB-King het volgende:
[..]
Maar is een patatje speciaal nu hetzelfde als een patatje oorlog?
Ik heb hier nooit bij stil gestaan.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 10:30 schreef pleeborstel het volgende:
[..]
Bij vd Kolk, zit niet in het centrum maar aan de Assendorperstraat
En uitjes, bij onze snackboer tenminste.quote:Op maandag 22 november 2010 22:50 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
Nee. Voor zover ik gewend ben is een patatje oorlog met mayonaise en satésaus.
Ja, dat zou kunnen. Over het algemeen worden maar weinig mensen het eens of er nu wel of geen uitjes op 'horen'. Persoonlijk hoef ik er geen uitjes op iig.quote:Op maandag 22 november 2010 23:06 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
En uitjes, bij onze snackboer tenminste.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |