Hahahahaha!!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 09:29 schreef Dvons het volgende:
En hoe zit t met een zogenaamde Airbus dan?
Als jij die piloot bent... liever op de fiets.quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:26 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Waar zit je, als er een zuidwester storm waait, liever in? Een vliegtuig bestuurd door een buschauffeur of een bus bestuurd door een piloot?
We hebben het over echte piloten he, niet over zweefvliegers die een overland vluchtje doen.quote:Op woensdag 4 juli 2007 11:10 schreef mcDavid het volgende:
Sinds de neuswielkisten, hoef je écht niet meer op te kijken naar piloten hoor
Ja ze krijgen een dik salaris. Omdat ze anders verhongeren met die gigalening.
De wereld zien is er niet meer bij. Je mag één nachtje slapen in een goedkoop hotelletje en de volgende dag er weer vroeg uit om terug te vliegen.
Als je een stewardes neukt wordt je ontslagen.
The_stranger naam van mcDavid noteert...quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:28 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Als jij die piloot bent... liever op de fiets.
Hoezo is die vergelijking zo gek? voor 95% zijn die twee beroepen aan elkaar gewaagd. Dat je iets meer moet kunnen om een vliegtuig te besturen heeft te maken met de complexiteit van het vervoersmiddel.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:24 schreef Mojave het volgende:
Overigens is het wel een typisch nederlands iets om piloten met buschauffeurs te vergelijken.
Ik zeg niet dat het gek is maar wel dat het typisch nederlands is.quote:Op woensdag 4 juli 2007 14:23 schreef LENUS het volgende:
[..]
Hoezo is die vergelijking zo gek? voor 95% zijn die twee beroepen aan elkaar gewaagd. Dat je iets meer moet kunnen om een vliegtuig te besturen heeft te maken met de complexiteit van het vervoersmiddel.
verkapt-ik-wilde-vroeger-piloot-worden-maar-ik-ben-nu-buschauffeur reactiequote:Op woensdag 4 juli 2007 15:13 schreef Alternate het volgende:
Ik denk dat het ook komt omdat iedereen als kind op een gegeven moment wel piloot wil worden.
Het zijn dus eigenlijk allemaal weggedrukte kinder frustraties.
Kolenstokers en kernfysici wekken ook allebei energie op (95% hetzelfde...)quote:Op woensdag 4 juli 2007 14:23 schreef LENUS het volgende:
Hoezo is die vergelijking zo gek? voor 95% zijn die twee beroepen aan elkaar gewaagd. Dat je iets meer moet kunnen om een vliegtuig te besturen heeft te maken met de complexiteit van het vervoersmiddel.
Wat een vergelijking weerquote:Op woensdag 4 juli 2007 15:22 schreef TheChemeng het volgende:
[..]
Kolenstokers en kernfysici wekken ook allebei energie op (95% hetzelfde...)
dus![]()
Dus de voorzitter van de sportclub om de hoek kun je vergelijk met een president van een bepaald land?quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:27 schreef LENUS het volgende:
[..]
Wat een vergelijking weer![]()
Zal het even op een rijtje zetten.
1. Zij vervoeren mensen/goederen van punt A naar punt B
2. Zij maken hierbij gebruik van een vervoersmiddel dat zij zelf besturen.
3. Zij zijn verantwoordelijk voor het vervoersmiddel en de veiligheid van de passagiers.
Ehhrrr ')quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:17 schreef LENUS het volgende:
[..]
verkapt-ik-wilde-vroeger-piloot-worden-maar-ik-ben-nu-buschauffeur reactie![]()
Neen, daarvoor is het verschil niet groot genoeg voor.quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:39 schreef Mojave het volgende:
[..]
Dus de voorzitter van de sportclub om de hoek kun je vergelijk met een president van een bepaald land?
quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:27 schreef LENUS het volgende:
Wat een vergelijking weer![]()
Zal het even op een rijtje zetten.
1. Zij wekken energie op via een turbine
2. Zij maken hierbij gebruik van stoom
3. Zij zijn verantwoordelijk voor het proces en de veiligheid hiervan
Het heeft helemaal niets met weggedrukte frustraties te maken, de vergelijking doemde gewoon opeens in me op en daar wilde ik een discussie over houden. En inderdaad, de discussie laait mooi op hier. Verongelijkte pilootjes die zichzelf helemaal geweldig vinden en neerkijken op buschauffeurs. GEWELDIG!quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:13 schreef Alternate het volgende:
Ik denk dat het ook komt omdat iedereen als kind op een gegeven moment wel piloot wil worden.
Het zijn dus eigenlijk allemaal weggedrukte kinder frustraties.
Goh... hoe zou het toch komen dat er vrij weinig fataals met vliegtuigen gebeurd??quote:Op woensdag 4 juli 2007 18:36 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Het heeft helemaal niets met weggedrukte frustraties te maken, de vergelijking doemde gewoon opeens in me op en daar wilde ik een discussie over houden. En inderdaad, de discussie laait mooi op hier. Verongelijkte pilootjes die zichzelf helemaal geweldig vinden en neerkijken op buschauffeurs. GEWELDIG!
Anyway, volgens mij is de kans groter dat je als buschauffeur dingen doet die het leven van je passagiers in gevaar brengt, dan als piloot. Kijk maar eens naar het grote verschil in ongelukken tussen vliegtuigen en bussen.. toch? Met vliegtuigen gebeurt bijna nooit wat maar met bussen is altijd wel wat! Bovendien; Als je als buschauffeur in slaap valt is er niemand die de bus op de weg houdt, terwijl je als je piloot bent er zowat altijd nog een menneke naast hebt zitten die de boel overneemt ;-).
Hadden we het al gehad over wie er nu eigenlijk daadwerkelijk piloot is in dit topic?quote:Op woensdag 4 juli 2007 15:17 schreef LENUS het volgende:
[..]
verkapt-ik-wilde-vroeger-piloot-worden-maar-ik-ben-nu-buschauffeur reactie![]()
quote:Op woensdag 4 juli 2007 19:21 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Hadden we het al gehad over wie er nu eigenlijk daadwerkelijk piloot is in dit topic?
Een putdekselmonteur, eigenlijk!quote:Op woensdag 4 juli 2007 19:21 schreef Mojave het volgende:
[..]
Is LENUS een piloteur?!
![]()
Handtekening!!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |