Verdomd, het is nog waar ook.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:15 schreef Dodecahedron het volgende:
En nu gaat Die_Hofstadtgruppe een quasi-intelligente opmerking maken dat de puntmutsen op het plaatje hierboven van één of andere Spaanse geloofsgemeenschap zijn en géén KKK-leden.
*pakt popcorn*
http://en.wikipedia.org/wiki/Holy_Week_in_Seville#The_nazarenosquote:Nazarenos preparing itself to initiate the procession. Brotherhood of San Esteban.
Tsk tsk tsk, wat laat jij je xenofobie en bekrompenheid weer zien zegquote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:13 schreef moussie het volgende:
[..]
ja, als jij dat verschil niet ziet/wil zien ben jij echt gestoord .. het een is een gewaad wat je draagt om je onderworpenheid aan je god te tonen en het ander draag je alleen op momenten om anoniem mensen van een ander ras te kunnen vermoorden
[..]
Ja, chapeau.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 20:13 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Juistem.
En dan kan jij het wel quasi-intelligent noemen, maar het is wel degelijk zo en moussie trapte er met open ogen in en toonde mijn gelijk aan dat er met 2 maten gemeten wordt.
prachtig .. en nou nog uitleggen wat de nazareno's te maken hebben met de KKK ajb ..quote:Op dinsdag 3 juli 2007 20:21 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Tsk tsk tsk, wat laat jij je xenofobie en bekrompenheid weer zien zeg
[afbeelding]
Zo moussie, deze outfit wordt gebruikt om de onderworpenheid aan god te tonen (de burqa trouwens niet die wordt gebruikt om de mannen niet het hoofd op hol te laten slaan) dus die mag volgens jou gedragen worden tijdens het werk in NL.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Semana_Santa_in_Sevilla
Die hebben helemaal niets met elkaar te maken. En aangezien mijn foto van de Nazareno's was sloeg jij opmerking over dat het ene draag je alleen op momenten om anoniem mensen van een ander ras te kunnen vermoorden weer eens.... totaal nergens op.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 21:03 schreef moussie het volgende:
[..]
prachtig .. en nou nog uitleggen wat de nazareno's te maken hebben met de KKK ajb ..
En waar precies leg ik de link burqa-terrorisme eigenlijk? Of zie je ze weer eens vliegen?quote:en als je dan toch al bezig bent, leg dan ook even uit wat een boerka te maken heeft met terrorisme .. het is immers van hetzelfde laken een pak
jij had het over de KKK, niet over de nazareno's .. nogal een verschil mi als je zo'n kleed eens per jaar op bij je religie horende feestdagen aandoet om anoniem boete te gaan doen of geregeld aandoet om mensen van een ander ras te vermoorden/intimiderenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 21:16 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Die hebben helemaal niets met elkaar te maken. En aangezien mijn foto van de Nazareno's was sloeg jij opmerking over dat het ene draag je alleen op momenten om anoniem mensen van een ander ras te kunnen vermoorden weer eens.... totaal nergens op.
die leg ik niet, die leggen "jullie" meestal, een boerkadraagster is per definitie extremistisch cq potentieel terrorist .. en als zij dan geen explosieven onder haar boerka draagt, misschien trekt ze dan wel gekke bekken .. en dat kunnen we natuuuurlijk niet hebben héquote:En waar precies leg ik de link burqa-terrorisme eigenlijk? Of zie je ze weer eens vliegen?
kindje tochquote:Het is trouwens het spreekwoordelijke laken van een pak he?
Zal je toch wel weer niet begrijpen trouwens.
Wederom kan je dus niet de dingen zien zoals ze zijn. Ik plaatste een plaatje (wat duidelijk geen KKK was trouwens als je 1 seconde verder had gekeken dan je neus lang was) en vroeg later pas of jij het weer direct met de KKK associeerde, wat je blijkbaar deed, anders had je niet gezegd dat het kledingstuk gedragen werd om mensen koud te maken waarna je de burqa weer als een 'godsdienstkledingstuk' benoemde. Je hypocrisie en meten met 2 maten is gewoon zo extreem duidelijk.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 21:37 schreef moussie het volgende:
[..]
jij had het over de KKK, niet over de nazareno's .. nogal een verschil mi als je zo'n kleed eens per jaar op bij je religie horende feestdagen aandoet om anoniem boete te gaan doen of geregeld aandoet om mensen van een ander ras te vermoorden/intimideren
Jullie? Wie zijn 'jullie'? Ben je soms aan het generaliseren, xenofobisch en bekrompen aan het doen hier?quote:die leg ik niet, die leggen "jullie" meestal, een boerkadraagster is per definitie extremistisch cq potentieel terrorist .. en als zij dan geen explosieven onder haar boerka draagt, misschien trekt ze dan wel gekke bekken .. en dat kunnen we natuuuurlijk niet hebben hé
Dat dacht ik al. Je snapt het weer eens niet.quote:kindje toch
Nog wel ja. maar als je er een uitkering mee krijgt en niet hoeft te werken loopt de halve stad straks met een bedoeinentent over zijn kop. En wie sjegt ik geen frauw??quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:55 schreef Toeps het volgende:
Over hoeveel vrouwen gaat het hier eigenlijk? Want deze hele ophef zou wel eens meer geld kunnen kosten dan alle vrouwen in burka met uitkering bij elkaar.
Ikke niet snap!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:33 schreef Gia het volgende:
Er zijn grenzen aan wat een werkgever kan eisen.
Ik heb eens ergens gewerkt, als secretaresse, waar de werkgever op een bepaald moment zei dat ik me wat meer moest opmaken en dat mijn stem door de telefoon (aquisitie) zó moest klinken dat de klanten mij wilden komen bekijken.
Heb uiteraard ontslag genomen.
Maar een representatief uiterlijk mag uiteraard wel gevraagd worden.
En daar hoort een boerka nu eenmaal niet bij. Je ziet het uiterlijk dan niet eens!
En ja, er zijn beroepen waar een boerka geen probleem hoeft te zijn, behalve dat de werkgever ook graag zijn personeel wil zien. Wie weet wat voor bekken zo iemand onder zo'n tent gaat trekken naar de baas! Zou ik niet van gediend zijn. Zelfs niet voor werk aan de lopende band.
Je hebt niet goed gelezen: haar werk zou worden: het verkopen van loten. Geen energie of hyptheken, maar loten. Verboden voor moslims.quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:37 schreef Michelle84 het volgende:
Vrouwen die een burqa willen dragen moeten dat vooral doen. Maar leven in Nederland betekent dat je je op bepaalde punten dient aan te passen. Dat deze vrouw wordt afgewezen bij sollicitaties is het punt niet. Het punt is dat zij werken bij een callcenter afwijst. Kiest ze ervoor een burqa te dragen, dan weet ze dat ze alleen voor dit soort werk wordt aangenomen. En werk afwijzen omdat ze loten moet verkopen is onzin. Ze kan ook energie gaan verkopen, of hypotheken. Terecht dus dat ze gekort wordt op haar uitkering.
Het is niet verboden voor moslims. De overheid heeft geen beroepsverboden ingesteld op basis van religie en gelukkig maar.quote:Op woensdag 4 juli 2007 03:02 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Je hebt niet goed gelezen: haar werk zou worden: het verkopen van loten. Geen energie of hyptheken, maar loten. Verboden voor moslims.
(...)
Dan solliciteert ze bij een ander callcenter. Callcenters genoeg. Daar nemen ze iedereen aan die Nederlands kan praten. Of beroept ze zich dan op het gegeven ze van haar geloof geen mensen mag oplichten?quote:Op woensdag 4 juli 2007 03:02 schreef Kees22 het volgende:
Je hebt niet goed gelezen: haar werk zou worden: het verkopen van loten. Geen energie of hyptheken, maar loten. Verboden voor moslims.
Je hebt verder wel gelijk. Maar ze wees het werken op een callcenter op zichzelf niet af: het ging om het verkopen van loten
Ja, bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 4 juli 2007 03:21 schreef Michelle84 het volgende:
[..]
Dan solliciteert ze bij een ander callcenter. Callcenters genoeg. Daar nemen ze iedereen aan die Nederlands kan praten. Of beroept ze zich dan op het gegeven ze van haar geloof geen mensen mag oplichten?
Het is maar de vraag of zij zelf ooit actief op zoek is geweest naar werk.quote:Op woensdag 4 juli 2007 03:28 schreef Kees22 het volgende:
Ja, bijvoorbeeld.
Dat was ook waarom de rechter vond, dat ze te vroeg en te streng gekort was: dan solliciteert ze toch bij een ander callcenter.....
Lees de draad vanaf het begin, zou ik zeggen.quote:Op woensdag 4 juli 2007 03:31 schreef Michelle84 het volgende:
[..]
Het is maar de vraag of zij zelf ooit actief op zoek is geweest naar werk.
Neej jij niette begraip?quote:Op woensdag 4 juli 2007 02:50 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ikke niet snap!
Een representatieve stem mag niet gevraagd worden!
Een representatief uiterlijk mag wel gevraagd worden!
Een gemoedsbezwaar hoeft natuurlijk niets met religie te maken te hebben. Denk aan het ontlopen van de dienstplicht. Dat waren eerder ongelovigen dan streng gelovigen die daar gebruik van maakte.quote:Op woensdag 4 juli 2007 03:14 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Het is niet verboden voor moslims. De overheid heeft geen beroepsverboden ingesteld op basis van religie en gelukkig maar.
Uhm nee, ze kiezen ervoor zich te onderwerpen aan geloof die ze dat verbiedt. Dat is mij, nogmaals, allemaal best. Maar daar zitten sociale consequenties aan, zoals het verkleinen van je kansen op de arbeidsmarkt....en waarom de rest van de samenleving daar voor op moet draaien is me nog steeds een raadsel.quote:Op woensdag 4 juli 2007 03:02 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Je hebt niet goed gelezen: haar werk zou worden: het verkopen van loten. Geen energie of hyptheken, maar loten. Verboden voor moslims.
Amenquote:Op woensdag 4 juli 2007 09:23 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Uhm nee, ze kiezen ervoor zich te onderwerpen aan geloof die ze dat verbiedt. Dat is mij, nogmaals, allemaal best. Maar daar zitten sociale consequenties aan, zoals het verkleinen van je kansen op de arbeidsmarkt....en waarom de rest van de samenleving daar voor op moet draaien is me nog steeds een raadsel.
Vertel het me toch eens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |