misschien dat TS iets bedoeld als 20 sec. achter elkaar... want imo is het ook op Spa-Franchorchamps in totaal (veel) langer dan 20 sec. vol gas...quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:21 schreef voyeur het volgende:
Hoi West, dank voor de mooie OP weer.
<knip>
En even inhoudelijk 'De coureurs rijden hier gemiddeld 20 seconden volgas, waarbij de motor ongeveer tien seconden belast wordt. Op geen enkel ander circuit is hier sprake van. ' Rijden ze in Canada niet nog langer volgas? Ik meen dat het daar tegen de minuut is.
onzin... er zijn ergere circuits in op de huidige F1-kalender... Hungaroring is ergerquote:Op woensdag 13 juni 2007 01:10 schreef Radegast het volgende:
Ah, we zijn weer aangekomen bij het grootste kutcircuit op de kalender.
Eitje voor McLaren dit.
ik zou die foto sectie kunnen schrappen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:21 schreef voyeur het volgende:
Hoi West, dank voor de mooie OP weer.
Heel algemeen een vraagje. Zouden er wat minder foto's in die informatie OP's kunnen? Voor mensen als ik met een pay/mb verbinding zijn ze erg kostbaar en erg traag.
Hier had ook moeten staan dat ze 20 seconden achter elkaar flatout rijden, waarbij de motor tien seconden voluit belast wordt (19.000 toeren). Sorry als het wat onduidelijk isquote:Op woensdag 13 juni 2007 00:21 schreef voyeur het volgende:
En even inhoudelijk 'De coureurs rijden hier gemiddeld 20 seconden volgas, waarbij de motor ongeveer tien seconden belast wordt. Op geen enkel ander circuit is hier sprake van. ' Rijden ze in Canada niet nog langer volgas? Ik meen dat het daar tegen de minuut is.
Aan de andere kant denk ik ook dat er veel mensen zijn die de foto's een leuke toevoeging vinden, zoals ik.quote:Op woensdag 13 juni 2007 06:25 schreef WEST het volgende:
[..]
ik zou die foto sectie kunnen schrappen.
Hier nog zo iemand.. En daarnaast, alhoewel voyeur ongetwijfeld een hele goede reden heeft om via een pay/mb-verbinding te internetten, wie heeft er tegenwoordig nog geen 'onbeperkte' kabel/adsl-internetverbinding? Het zou waarschijnlijk om een hele kleine groep gebruikers gaan die hier last van hebben, terwijl een veel grotere groep dan die foto's uit de OP mist. En die foto's maken mijns inziens net de OP compleetquote:Op woensdag 13 juni 2007 07:34 schreef sanger het volgende:
[..]
Aan de andere kant denk ik ook dat er veel mensen zijn die de foto's een leuke toevoeging vinden, zoals ik.
Weet niet precies, maar het gaat om aaneengesloten volgas rijdenquote:Op woensdag 13 juni 2007 07:42 schreef vosss het volgende:
Hoe lang rijden ze op Monza eik precies volgas?
WEST:quote:
Ja hebt gelijk! Vergeten!quote:
quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:21 schreef voyeur het volgende:
Hoi West, dank voor de mooie OP weer.
Heel algemeen een vraagje. Zouden er wat minder foto's in die informatie OP's kunnen? Voor mensen als ik met een pay/mb verbinding zijn ze erg kostbaar en erg traag.
[...]
Ik denk dat voyeur uit België komt. Daar zijn ze nog niet zover. Zo goed als alle abonnementen hebben daar nog een datalimiet. Zelf zie ik de OP overigens ook liever met foto's. Maakt het geheel een stuk fleuriger.quote:Op woensdag 13 juni 2007 09:48 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Hier nog zo iemand.. En daarnaast, alhoewel voyeur ongetwijfeld een hele goede reden heeft om via een pay/mb-verbinding te internetten, wie heeft er tegenwoordig nog geen 'onbeperkte' kabel/adsl-internetverbinding? Het zou waarschijnlijk om een hele kleine groep gebruikers gaan die hier last van hebben, terwijl een veel grotere groep dan die foto's uit de OP mist. En die foto's maken mijns inziens net de OP compleetKortom, ik zou het persoonlijk erg jammer vinden wanneer ze zouden verdwijnen
![]()
Zou goed kunnen dat dat aan Internet Explorer ligt. Je kan bijvoorbeeld Firefox of Opera proberen. Dan kan je tenminste zien of het ook echt aan Internet Explorer zelf ligt. Heb alleen geen idee of ze ook willen installeren op 98SE.quote:Op woensdag 13 juni 2007 10:36 schreef Sally het volgende:
[..]
Ben ik het mee eens, aangezien mijn connectie thuis nog niet vlekkeloos loopt, zijn die foto's een crime (lees: crash) en hoop ik zsm op pagina 2 terecht te komen...
Oeh, goed onthoudenquote:Op woensdag 13 juni 2007 10:46 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ik denk dat voyeur uit België komt. Daar zijn ze nog niet zover. Zo goed als alle abonnementen hebben daar nog een datalimiet. Zelf zie ik de OP overigens ook liever met foto's. Maakt het geheel een stuk fleuriger.
[..]
Zou goed kunnen dat dat aan Internet Explorer ligt. Je kan bijvoorbeeld Firefox of Opera proberen. Dan kan je tenminste zien of het ook echt aan Internet Explorer zelf ligt. Heb alleen geen idee of ze ook willen installeren op 98SE.
Eh... tja...quote:Op woensdag 13 juni 2007 11:06 schreef TJDoornbos het volgende:
98se??? welk jaar leven we?
Kubica mag racen aldus Fok Sport
quote:Op woensdag 13 juni 2007 10:36 schreef Sally het volgende:
[..]
Mss toch maar alleen OP quoten zonder afbeeldingen in de vervolgtopics??
Dan moet je beter lezen....quote:Op woensdag 13 juni 2007 11:06 schreef TJDoornbos het volgende:
98se??? welk jaar leven we?
Kubica mag racen aldus Fok Sport
Het is een oplossingquote:Op woensdag 13 juni 2007 11:26 schreef Sally het volgende:
[..]
Eh... tja...![]()
![]()
![]()
Heb cd van XP liggen, maar niet de tijd om te installeren...
Maar wat vonden jullie van mijn voorstel:
[..]
Dan heb jij mn reactie daar niet gelezen gok ik. Maargoed we weten morgenavond meerquote:Op woensdag 13 juni 2007 11:26 schreef sanger het volgende:
[..]
Dan moet je beter lezen....
Kubica mag van BMW racen, de FIA moet nog een medische keuring uitvoeren.
BMW: \"Kubica mag van ons racen\"
Offt: die stem viel nog wel mee bij mij... Probleem is ook niet XP, maar AL DIE ANDERE programma's als Office en PS en zo...quote:Op woensdag 13 juni 2007 11:35 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Dan heb jij mn reactie daar niet gelezen gok ik. Maargoed we weten morgenavond meer
XP erop zetten is fluitje van een cent. Tis bijna net zo makkelijk als Blofnr's meezingen Sallygoddomme wat was mn stem verrot zondag
Als de foto's zo gewaardeerd worden wil ik geen spelbreker zijn hoor. Als de vervolgtopics geen foto's zouden hebben scheelt dat al veel en kan je midden in de race tenminse snel doorlezen. Buiten Nederland is breedband nog niet zo gangbaar dus ik lees mee met een UMTS kaartje.quote:Op woensdag 13 juni 2007 10:36 schreef Sally het volgende:
[..]
Ben ik het mee eens, aangezien mijn connectie thuis nog niet vlekkeloos loopt, zijn die foto's een crime (lees: crash) en hoop ik zsm op pagina 2 terecht te komen...
Mss tooch maar alleen OP quoten, zonder afbeeldingen in de vervolgtopics??
Staat morgen of overmorgen in het overzicht op FOK!sportquote:Op woensdag 13 juni 2007 16:02 schreef Xebber het volgende:
Wie rijdt er met een oude en wie met een nieuwe motor?
F1-bolides zijn nu eenmaal niet geschikt voor ovalsquote:Op woensdag 13 juni 2007 13:54 schreef Kleffe_Dop het volgende:
TVP!
Mooie oval, jammer van het infield.![]()
Dat zonder meer, maar ik bedoelde eigenlijk dat het infield een stuk spannender had mogen zijn.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:27 schreef sanger het volgende:
[..]
F1-bolides zijn nu eenmaal niet geschikt voor ovals
Het zou wel lukken met heel veel camber, maar dan is er te weinig snelheid. Ach boeiend ook, we zijn niet aan het ovalracen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 16:27 schreef sanger het volgende:
[..]
F1-bolides zijn nu eenmaal niet geschikt voor ovals
Frontaal in The Wall?quote:
Hij kan wel dood .... let maar op!quote:Doctors warn - Kubica return could be fatal
Wednesday 13 June at 13:17 : A renowned sport physician has warned Robert Kubica to skip Sunday's US grand prix.
The Pole, limping only slightly, checked out of hospital on Monday following his frightening high-speed crash in Montreal just 24 hours earlier, vowing to be ready to race at Indianapolis.
But Hamburg-based Dr Bernd Kabelka told Germany's Bild newspaper that Kubica risks death if he sustains another concussion at Indianapolis, which features concrete-lined banking that only a few years ago left Ralf Schumacher unconscious and in hospital.
"Sensory and motor losses are possible, so are memory gaps and visual disturbances," he said.
"In the worst case the brain can swell and the pressure can be fatal.
"I consider it extremely dangerous for Kubica to drive again straight away."
F1's former doctor Professor Sid Watkins, meanwhile, is also quoted as saying that the risk of serious injury with a second concussion is "quite high".
We can reveal, however, that Robert Kubica's name and helmet image is already featured atop the BMW-Sauber garage at Indianapolis, while both Sebastian Vettel and Timo Glock have travelled to the American city as possible stand-in pilots.
Team boss Mario Theissen said on Tuesday that F1's chief medical officer "will have the final say" when 22-year-old Kubica is examined at the circuit on Thursday.
He explained: "We are prepared in case Robert will not be able to drive. But, of course, we are all hoping that he will line up in the car at the weekend.
"The ideal scenario for me would be for us all to put the accident behind us quickly with a good performance in the race."
Boksers doen het vaker en acht ik, later in de carriere, ook niet als de allerslimstenquote:Op woensdag 13 juni 2007 18:41 schreef vosss het volgende:
Dat zeiden ze destijds tegen Schumacher toch ook. Ik kan me best voorstellen dat 2x in korte tijd een flinke beuk tegen die hersenpap dat je daar niet echt slimmer van word, om het maar even zachtjes te zeggen
quote:Op woensdag 13 juni 2007 18:41 schreef vosss het volgende:
ow wacht even..... word moet met dt of niet?
quote:Op woensdag 13 juni 2007 09:48 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Hier nog zo iemand.. En daarnaast, alhoewel voyeur ongetwijfeld een hele goede reden heeft om via een pay/mb-verbinding te internetten, wie heeft er tegenwoordig nog geen 'onbeperkte' kabel/adsl-internetverbinding? Het zou waarschijnlijk om een hele kleine groep gebruikers gaan die hier last van hebben, terwijl een veel grotere groep dan die foto's uit de OP mist. En die foto's maken mijns inziens net de OP compleetKortom, ik zou het persoonlijk erg jammer vinden wanneer ze zouden verdwijnen
![]()
ik zorg altijd dat er niet teveel kb's aan grafisch matriaal is om nog enig zins rekening te houden met die mensen.quote:Op woensdag 13 juni 2007 07:34 schreef sanger het volgende:
Daar dacht ik ook aan vanmiddag..., de groep die het wel kan hebben is groter dan de groep die nog met een datalimiet! zit.
dus ik laat het er ook zo bij.ik let echt wel op het aantal Kb's
[..]
Aan de andere kant denk ik ook dat er veel mensen zijn die de foto's een leuke toevoeging vinden, zoals ik.
Ik helaas beperktquote:Op woensdag 13 juni 2007 18:29 schreef 907 het volgende:
Goede avond!
Ook ik ben dit weekend weer van de partij!
Ik moest de Canada race missen, dat is pas erg! [om wijn te slurpen aan de rand van iemands zwembad, maar dan nog....]quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:54 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik helaas beperkt
Leuk zo een bedrijfsuitje. Slapen in het Kurhaus, naar Tarzan enzo. Maar moet ik gvd daar de kwali en LeMans voor missen
gelukkig heb ik de 22e een bedrijfsuitje en dat is gelukkig ook niet in het weekend maar op een gewone werkdagquote:Op woensdag 13 juni 2007 19:54 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik helaas beperkt
Leuk zo een bedrijfsuitje. Slapen in het Kurhaus, naar Tarzan enzo. Maar moet ik gvd daar de kwali en LeMans voor missen
Jij maakt vriendenquote:Op woensdag 13 juni 2007 21:12 schreef WEST het volgende:
[..]
gelukkig heb ik de 22e een bedrijfsuitje en dat is gelukkig ook niet in het weekend maar op een gewone werkdag![]()
quote:
Wat dacht je van de race opnemen en later nog eens bekijken.quote:Op woensdag 13 juni 2007 20:59 schreef voyeur het volgende:
[..]
Ik moest de Canada race missen, dat is pas erg! [om wijn te slurpen aan de rand van iemands zwembad, maar dan nog....]
Wij vertrekken NU voor het afdelingsuitje!! Nog snel ff wisselen..quote:Op woensdag 13 juni 2007 19:54 schreef sanger het volgende:
[..]
Ik helaas beperkt
Leuk zo een bedrijfsuitje. Slapen in het Kurhaus, naar Tarzan enzo. Maar moet ik gvd daar de kwali en LeMans voor missen
Veel plezierquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:02 schreef Sally het volgende:
[..]
Wij vertrekken NU voor het afdelingsuitje!! Nog snel ff wisselen..
Daarna bent ik op vakantie, dus groeten allemaal!
VT zal ik wel niet kunnen volgen omdat ik net om 16:00 vrij ben en ik met thuis komen en douchen pas om 18:00 klaar ben maar VT2 en de rest ga ik wel volgenquote:Op donderdag 14 juni 2007 21:05 schreef Bernard0s het volgende:
Mooi.
Ik ga VT1, VT2, VT3, Quali en Race kijken + Le Mans. Lekker weekendje.
(c) www.nu.nlquote:Startverbod Kubica in Indianapolis
Uitgegeven: 14 juni 2007 19:51
Laatst gewijzigd: 14 juni 2007 22:22
INDIANAPOLIS - De Poolse formule-1-coureur Robert Kubica heeft van de internationale automobiel federatie FIA een startverbod gekregen voor de Grote Prijs van de Verenigde Staten.
BMW-Sauber vervangt Kubica door de Duitser Sebastian Vettel. Hij debuteert in de Formule 1 op het circuit van Indianapolis.
Snelheid
Kubica doorstond donderdag de laatste medische test van de FIA niet. De Pool, die werd onderzocht op reactiesnelheid, logisch denkvermogen, en cöordinatievermogen, was afgelopen week op het circuit van Montreal in de Grote Prijs van Canada betrokken bij een enorme crash, waarbij hij naar eigen zeggen alleen een pijnlijke enkel overhield.
Kubica (22) benadrukte donderdag in Indianapolis nog eens dat hij zondag heel graag wilde starten. Hij zei fysiek 100 procent te zijn.
Toch is Glock best snel in de GP2 momenteel.....quote:Op vrijdag 15 juni 2007 07:33 schreef TJDoornbos het volgende:
Vettel heeft de toekomst en Gloack toch minder...........een andere verklaring heb ik niet!! Maar Glock had ik niet in mn team gezet, ben niet zo overtuigd van hem!!
Vettel is hét protege van BMW Sauber, die gaat binnen een aantal jaren echt komen.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 07:33 schreef TJDoornbos het volgende:
Vettel heeft de toekomst en Gloack toch minder...........een andere verklaring heb ik niet!! Maar Glock had ik niet in mn team gezet, ben niet zo overtuigd van hem!!
Vettel schijnt best wel een talent te zijn.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 00:48 schreef Xebber het volgende:
Waarom geen Glock?
Je kan ook gewoon Kubica houden!quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:57 schreef 907 het volgende:
Eigenlijk zou je gratis Vettel in de manager moeten krijgen als je Kubica had. Is toch niet eerlijk eigenlijk als je hem moet kopen?
Dan krijg je sowieso geen punten.quote:
Kijk anders even in de FB van sportquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:57 schreef 907 het volgende:
Eigenlijk zou je gratis Vettel in de manager moeten krijgen als je Kubica had. Is toch niet eerlijk eigenlijk als je hem moet kopen?
Zal het eerste half uur wel weinig gebeuren.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:00 schreef Bernard0s het volgende:
Zo, VT1 is van start gegaan. Ben benieuwd..
Zou je de link naar dat programma nog een keer kunnen geven?quote:
Dank je.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:09 schreef vingerplant het volgende:
Kijk eens heren:
http://pages.tvunetworks.com/downloads/download.html?id=rdb_us
3 uurtjes live training vandaag
Hij staat niet bij Sports, maar bij All: 53060 Wheels.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:13 schreef Bernard0s het volgende:
Oke ik heb het geinstalleerd en opgestart. Welke zender moet ik kiezen bij Sport?
Laat maar, ik zie het alquote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:13 schreef Bernard0s het volgende:
Oke ik heb het geinstalleerd en opgestart. Welke zender moet ik kiezen bij Sport?
Dankjequote:Op vrijdag 15 juni 2007 16:16 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Hij staat niet bij Sports, maar bij All: 53060 Wheels.
Misschien kun je hier iets mee?quote:You can watch TvuPlayer flux with VLC (Pc and Mac version) under Virtual PC. Open TvuPlayer, select your channel. Then, open VLC (pc version) with this link : http://127.0.0.1:8901
Save the stream with VLC ("dump brut") into your shared folder (VPC) Open the video with Mac QuickTime Player (Flip4mac must be installed). Enjoy.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |