quote:Op maandag 4 juni 2007 20:49 schreef D-Revolutionary het volgende:
Al iemand terug van vakantie vor 1 cent?
Ik over twee weken bijnaquote:Op maandag 4 juni 2007 20:49 schreef D-Revolutionary het volgende:
Al iemand terug van vakantie vor 1 cent?
Is op dit moment nog voor veel data te boekenquote:
Frankfurt eur16 + 73 tax ¤ 89
Munchen eur21 + 68 tax ¤ 89
Hamburg eur9 + 80 tax ¤ 89
Voorwaarden:
- Vertrekperiode: 1 juli t/m 31 augustus 2007
- Boeken vanaf 06juni t/m 10juni 2007
- Min. verblijf: 3 dagen of de zaterdag nacht
- Max. verblijf: 6 maanden
LH stelt nu extra stoelen beschikbaar voor bovenstaande verlaging!
Alle prijzen zijn INCL. luchthavenbelasting en brandstoftoeslagen
Het was een goede deal, maar door deze leuke boeking van ¤ 6,02 is nu wel mijn credit card tijdelijk geblokkeerd, omdat de boeking van Ryanair werd gezien als een zogenaamde test transactie, want niet lang daarna heb ik vluchten geboekt in Azië... (Op zich goed zo'n fraudeteam wat boekingen in de gaten houdt), maar nu gaat mij dit waarschijnlijk toch geld kosten, omdat de betreffende boekingen toch zijn gecanceled, en de prijzen stijgen alleen maar....quote:Op dinsdag 5 juni 2007 16:00 schreef Sport_Life het volgende:
ik ga over 2 maanden. maar niet met Ryanair of Easyjet![]()
although it was a good deal..![]()
Dus maximaal 75 euro korting op je volgende vluchtquote:Heeft u binnenkort een verjaardag, bruiloft of ander feest? En bent u nog op zoek naar een verrassend cadeau? Dan heeft KLM een bijzonder geschenk dat geschikt is voor elke bestemming: de KLM Gift Card.
En tot en met 10 juni is het wel heel aantrekkelijk om een KLM Gift Card te bestellen, want KLM verdubbelt tijdelijk de waarde! Koopt u bijvoorbeeld een kaart van ¤ 20,- dan ontvangt u van KLM een kaart ter waarde van ¤ 40,-
Weer terugquote:Op dinsdag 5 juni 2007 15:29 schreef Allan24 het volgende:
Ik ga morgen naar Londen voor 1 cent
6 man samen voor 12 cent (5 volw. en 1 kind), en de Stansted Express voor in totaal £51.40
=> www.vliegtarieven.nlquote:Voorwaarden:
- Vertrekperiode: 05 augustus t/m 31 oktober 2007
- Boeken voor 30 juni 2007
- Min. verblijf: zaterdag nacht
- Max. verblijf: 1 maand
- Non stop dagelijks vanaf Brussels
- Vertrek vanaf Brussels 09.40 uur aankomst Newark 11.55uur.
Jet Airways vliegt met de allernieuwste Boeing 777.
Boek nu New York en profiteer van de introductieaanbieding!
Wees er snel bij.
wat is de site van National express?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 13:12 schreef Terreros85 het volgende:
Een tip voor mensen die heel goedkoop in Engeland willen reizen. Als je van te voren boekt bij national express reis je voor heel weinig. Je reist wel per bus en het duurt wel een tijdje, maar als London - Birmingham maar 3 pond kost![]()
Uit ervaring weet ik dat de bussen best relaxt zitten![]()
Hoe zit het met de terugweg?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 15:24 schreef DutchTrain het volgende:
[afbeelding]
Vanaf aanstaande maandag boekt u op www.nsinternationaal.nl al een enkele reis met de trein naar Parijs vanaf ¤ 19,-. U reist supersnel met Thalys rechtstreeks naar Parijs.
De verkoop start in de nacht van zondag op maandag om 0:00 uur. Reden genoeg om dus iets langer wakker te blijven om te profiteren van deze superaanbieding!
www.nationalexpress.co.uk of www.megabus.comquote:Op zaterdag 9 juni 2007 16:00 schreef Kishan89 het volgende:
wat is de site van National express?
www.nationalexpress.nl ? (eurolines)
Daar kom je morgen wel achterquote:Op zaterdag 9 juni 2007 16:01 schreef Kishan89 het volgende:
Hoe zit het met de terugweg?
Nee, dat hoeft niet. Je kunt het altijd wel even doen, om te checken of de vluchttijden niet gewijzigd zijn.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:24 schreef Kishan89 het volgende:
Mijn vliegtuig vertrekt 12juni![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Alleen ik heb dus een vraagje..
Ik heb dat maitje van Ryanair uitgeprint, met daarop de 'confirmationnumber' .
Is dit genoeg? Moet ik nog iets doen, mss ff inloggen op de site of whatever?
Klopt, je confirmation number en je reisdocument (paspoort of id-kaart).quote:Ik ga dus met de auto naar Eindhoven, daar moet ik dan naar de balie met dat blaadje?
Je mag handbagage meenemen, maar geen bagage inchecken. Op Ryanair.com staan de eisen die aan handbagage gesteld worden.quote:Ik heb niks aangevinkt (ik ga dus voor 1 cent) wat mag ik aan bagage uberhaupt meenemen?
Nee, dat is niet erg.quote:Van de aantal tickets die besteld zijn, gaat de helft van de mensen maar mee, is dit erg?
Dat kan, maar kost bij Ryanair per passagier zo'n 60-65 euro.quote:Kan ik de opgegeven passagiers wijzigen (2 dagen vantevoren), zoja hoeveel kost dit?
Kijk even in het London topic in TRV, daar staat het inquote:Wat is de goedkoopste weg om van Stansted Airport naar London te gaan?
Nodig niet... verstandig wel.quote:Ik heb (nog) geen reisverzekering afgesloten, is dit nodig?
Je paspoort, bankpas, creditcard, evt. medicijnen, mobiele telefoon, evt. reisgidsje met stadsplattegrond en wat contant geld neem ik ook altijd mee.quote:Aan welke dingen moet ik denken als ik op reis ga, wat ik NIET moet vergeten?
Have fun!quote:Sorry dat ik zoveel vragen stel hoor, maar dit is mijn eerste keer dat ik dit doe![]()
Bij voorbaat dank allen.
quote:Op zondag 10 juni 2007 20:26 schreef Niek. het volgende:
Blijf me afvragen hoe je terug meot uit Parijs, is weinig lol aan als dat voor de volledige prijs is.
Waarschijnlijk zijn dit de voorwaarden:quote:Op zaterdag 9 juni 2007 15:24 schreef DutchTrain het volgende:
[afbeelding]
Vanaf aanstaande maandag boekt u op www.nsinternationaal.nl al een enkele reis met de trein naar Parijs vanaf ¤ 19,-. U reist supersnel met Thalys rechtstreeks naar Parijs.
De verkoop start in de nacht van zondag op maandag om 0:00 uur. Reden genoeg om dus iets langer wakker te blijven om te profiteren van deze superaanbieding!
Waar is dat dan te lezen?quote:Op zondag 10 juni 2007 23:24 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Waarschijnlijk zijn dit de voorwaarden:
reserveren tussen 11 en 30 juni om te
reizen tussen 7 juli en 7 september.
Niet modifieerbare treinkaartjes.
"Combineerbaar met andere tariefklassen"...
Prijzen van 19¤, 25¤ en 29¤ voor Comfort 2, afhankelijk van het traject.
Prijzen van 50¤ en 60¤ voor Comfort 1, afhankelijk van het traject.
Wel retourtjes voor 2x19¤ !!!quote:Op zondag 10 juni 2007 23:24 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Waarschijnlijk zijn dit de voorwaarden:
reserveren tussen 11 en 30 juni om te
reizen tussen 7 juli en 7 september.
Niet modifieerbare treinkaartjes.
"Combineerbaar met andere tariefklassen"...
Prijzen van 19¤, 25¤ en 29¤ voor Comfort 2, afhankelijk van het traject.
Prijzen van 50¤ en 60¤ voor Comfort 1, afhankelijk van het traject.
Er komt bij mij nu uit dat ik een enkele reis voor ¤ 12,20 kan boekenquote:Op maandag 11 juni 2007 00:08 schreef Bora-Bora het volgende:
Wel retourtjes voor 2x19¤ !!!
quote:Op maandag 11 juni 2007 00:10 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Er komt bij mij nu uit dat ik een enkele reis voor ¤ 12,20 kan boeken
quote:Beste gebruik(st)er,
Wegens een tijdelijke overbelasting van onze servers is onze on-line reserveringsmodule op dit ogenblik onbereikbaar.
Gelieve later opnieuw te proberen.
Wij danken u voor uw begrip.
--------------------------------------------------------------------------------
Cher Utilisateur,
Chère utilisatrice,
En raison d'une surcharge momentanée de nos serveurs, notre système d'achat en ligne est temporairement inaccessible.
Veuillez réessayer un peu plus tard.
Nous vous remercions de votre compréhension.
--------------------------------------------------------------------------------
Dear user,
As a result of a momentary server overload, our online booking system is temporarily unaccessible.
Please try again later.
Thank you for your understanding.
--------------------------------------------------------------------------------
Sehr geehrter Fahrgast,
Wegen zeitlicher überlastung unserer Server ist unser online Buchungssystem im augenblick nicht erreichlich.
Bitte versuchen Sie später aufs neue.
Wir danken Ihnen fur Ihre Verständnis
Tarief eindhoven - rotterdam komt er ook nog bijquote:Op maandag 11 juni 2007 00:16 schreef jmac het volgende:
Kan iemand me zeggen wat ik verkeerd doe. Ik klik op die actie (direct boeken daarna) kies daarna: eindhoven > parijs. En krijg echt elke keer die belachelijk hoge prijs :S
Ja, en ik kan nog geeneens de eind- en beginstations invoeren, want dan raakt 'ie al overwerkt...quote:
Ik zie 't. hij rekent dan de zomerpromo niet ja :S (raar). Kwam meteen 100 euro erbijquote:Op maandag 11 juni 2007 00:17 schreef MCH het volgende:
[..]
Tarief eindhoven - rotterdam komt er ook nog bij
Ik kwam daar uit op 34,50 voor een enkeltje ja....quote:Op maandag 11 juni 2007 00:17 schreef DutchTrain het volgende:
Maar gelukkig kun je wel bij onze Franse vrienden terecht
=> http://nl.tgv.com/nl/
quote:Error 404--Not Found
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.4.5 404 Not Found
The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.
If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.
hmmm, hoe doe je dat?quote:Op maandag 11 juni 2007 00:20 schreef jmac het volgende:
[..]
Ik zie 't. hij rekent dan de zomerpromo niet ja :S (raar). Kwam meteen 100 euro erbij![]()
Nu kom ik uit op 81 voor 2 personen (retour)
Zie hierboven. Je moet dus vanaf rotterdam rekenen. Anders komen er dus allemaal kosten bij. 81 is dus voor retour 2 jongeren met voordeeluren kaart r'dam-parijs. Maar kan 't niet boeken vanwege die overbelastingquote:Op maandag 11 juni 2007 00:46 schreef DropjesLover het volgende:
[..]
hmmm, hoe doe je dat?
mijn goedkoopste tot nu toe is 122 voor een retourtje voor 2 volwassenen (7.35 vertrekken in heerlen)
een uur eerder vertrekken is weer 169 euro![]()
op www.nsinternationaal.nl that is![]()
wat is die voordeelurenkaart eigenlijk? is dat ook je OV-kaart?quote:Op maandag 11 juni 2007 00:54 schreef jmac het volgende:
[..]
Zie hierboven. Je moet dus vanaf rotterdam rekenen. Anders komen er dus allemaal kosten bij. 81 is dus voor retour 2 jongeren met voordeeluren kaart r'dam-parijs. Maar kan 't niet boeken vanwege die overbelasting
aha, das mooiquote:Op maandag 11 juni 2007 01:08 schreef jmac het volgende:
kortingskaart is dat. als je een ov-studentenkaart hebt telt 't als voordelenurenkaart in de periode dat je 'm niet kan gebruiken (weekend bijv. en 15jul-15aug).
naar luik en dan de tgv zal niet lukken met deze actie.
Actie is ook gewoon geldig via Luik hoor, kijk maar eens op www.tgv.comquote:Op maandag 11 juni 2007 01:08 schreef jmac het volgende:
naar luik en dan de tgv zal niet lukken met deze actie.
Hoe bereken jij die normale prijs van 122 euro? normaal goedkoopste tarief is smiley voor 29,50 enkele reis dus maakt al 118 euro alleen de thalys tickets, daar komt ook nog retourtjes luik-maastricht bij.quote:Op maandag 11 juni 2007 13:20 schreef DropjesLover het volgende:
normaal zou zijn 122 voor 2 personen...
gewoon invoeren maastricht-parijs in nsinternationaal, en dan niet de eerste trein hebben 7.07, maar de 2e, om 8.07 (de eerste is 157 (wat bij mij gister nog 169 oid wasquote:Op maandag 11 juni 2007 13:36 schreef 12bhippy het volgende:
[..]
Hoe bereken jij die normale prijs van 122 euro? normaal goedkoopste tarief is smiley voor 29,50 enkele reis dus maakt al 118 euro alleen de thalys tickets, daar komt ook nog retourtjes luik-maastricht bij.
Als via NS internationaal boekt kom ik ook uit op een normake prijs van ongeveer 150 euro?
Ik heb een paar weken al geleden geboekt ook vanuit maastricht voor 132,40 euro (ns traject gratis)?
dus waar kun je dan het volgens jouw normale 122 euro tarief boeken? wil ik graag weten voor de volgende keer Parijs
Je zit in het verkeerde topic => [Centraal] Vragen over vliegen #2quote:Op maandag 11 juni 2007 13:31 schreef Kishan89 het volgende:
Mijn vlucht naar Londen vertrekt om 9,25.. hoelaat moet ik me aanmelden vantevoren?
Nog steeds gewoonquote:Op maandag 11 juni 2007 14:46 schreef Sport_Life het volgende:
wow 19e pp naar Parijs!. Komt dat even goed uit!
Jammer van die ERROR alleen..
Lees niek's antwoord of >>> [Centraal] Vragen over vliegen #2quote:Op maandag 11 juni 2007 22:51 schreef Kishan89 het volgende:
Hey
Ik heb op ryanair.com gezocht wat betreft het mee te nemen bagage. Ik ga dus voor 1 cent. Maar op de site staat niet welke eisen er gesteld worden aan de handbagage. Kunnen jullie me verder helpen
Waar ga je heen? (1 cent? incl. belasting?)quote:Op maandag 11 juni 2007 22:51 schreef Kishan89 het volgende:
Hey
Ik heb op ryanair.com gezocht wat betreft het mee te nemen bagage. Ik ga dus voor 1 cent. Maar op de site staat niet welke eisen er gesteld worden aan de handbagage. Kunnen jullie me verder helpen
Vanochtend om 5 uur lukte het me om erdoorheen te komen. De meeste opties gaven een error aan na de beschikbaarheidscheck, maar wat puzzelen met de tijden hielp. Wel vaag dat een vriendin er op hetzelfde moment niet in kwam, voor exact dezelfde reis.quote:Op maandag 11 juni 2007 14:46 schreef Sport_Life het volgende:
wow 19e pp naar Parijs!. Komt dat even goed uit!
Jammer van die ERROR alleen..
Je probeert het nu weer, maar hier op FOK! wordt het op prijs gesteld dat je je vraag stelt in het daarvoor bedoelde topic. In dit geval een van de topics waar je nu al meerdere keren naartoe bent verwezen of bijvoorbeeld: [Centraal] Ryanairquote:Op maandag 11 juni 2007 22:51 schreef Kishan89 het volgende:
Hey
Ik heb op ryanair.com gezocht wat betreft het mee te nemen bagage. Ik ga dus voor 1 cent. Maar op de site staat niet welke eisen er gesteld worden aan de handbagage. Kunnen jullie me verder helpen
quote:Op maandag 11 juni 2007 23:33 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Die actie is ook al enige tijd voorbij
het is me vanmiddag nog wel een aantal keer gelukt (ook via de franse site), maar zoals iemand anders al zei kom je daar dan pas 22u aan ofzo, en volgende dag bijv weer om 8u weg.. ben je sowieso 2 nachten kwijt zonder er wat aan te hebben. WIlde het met 1 overnachting doen namelijk, maar zo schiet het niet op!quote:Op maandag 11 juni 2007 23:27 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Vanochtend om 5 uur lukte het me om erdoorheen te komen. De meeste opties gaven een error aan na de beschikbaarheidscheck, maar wat puzzelen met de tijden hielp. Wel vaag dat een vriendin er op hetzelfde moment niet in kwam, voor exact dezelfde reis.
Mja, met een beetje puzzelen is het zelfs beter gelukt dan ik gepland had. Ik wilde sowieso 3 dagen, maar ik kom daar nu 11 uur 's middags aan, heb 3 overnachtingen en stop 's avonds 7 uur ofzo in de trein vanuit Parijs.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 01:07 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
het is me vanmiddag nog wel een aantal keer gelukt (ook via de franse site), maar zoals iemand anders al zei kom je daar dan pas 22u aan ofzo, en volgende dag bijv weer om 8u weg.. ben je sowieso 2 nachten kwijt zonder er wat aan te hebben. WIlde het met 1 overnachting doen namelijk, maar zo schiet het niet op!
Ja dacht ik ook leuk voor 20 euro p.p. naar madrid maar inclusief belastingen en toeslagen werd het voor twee personen retour toch nog 150 euroquote:Op dinsdag 19 juni 2007 13:48 schreef Omaha het volgende:
Ryanair heeft ook weer aanbiedingen voor 20 euro bijv. naar Madrid vanaf Eindhoven
Waar heb je dat vandaan?quote:Op woensdag 11 juli 2007 01:16 schreef Poepoog het volgende:
250,000 FLIGHTS ABSOLUTELY FREE
100% FREE - NO TAXES, NO FEES, NO CHARGES*
TRAVEL in SEPTEMBER and OCTOBER 2007!
THIS INCREDIBLE OFFER IS AVAILABLE FOR BOOKING FROM MIDNIGHT TONIGHT
AND IS VALID FOR 2 DAYS ONLY!
HURRY BOOK NOW ON www.RYANAIR.COM
Offer Ends Midnight Thursday!
Ik klikte 2 min geleden aan, wilde een gratis vlucht boeken en *ineens* was het weer 27 euro!quote:
INCLUSIEF tax?quote:Op woensdag 11 juli 2007 02:23 schreef Poepoog het volgende:
Ze zijn er trouwens wel. Heb er net een paar gezien die gewoon 0.02 cent in totaal kosten![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |