Inderdaad even bij de dokter langsgaan misschien kan hij/zij je een kuurtje Primolut voorschrijven. Daardoor wordt je menstruatie opgewekt en het is de bedoeling dat daarvan je cyclus weer op gang komt.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 23:21 schreef klonelin het volgende:
* klonelin = bang.. nu al 34 dagen overtijd.. dat is toch niet normaal!
En nog steeds een negatieve zwangerschapstest.
1 april was mijn laatste menstruatie. Daarvoor was ik nog nooit overtijd geweest.
Toch maar een bezoekje aan de dokter?
Aan het wachten..quote:Op woensdag 6 juni 2007 15:11 schreef lunastar het volgende:
waar is iedereen??? het is zo stil...
Dankjewel!! Het was een geweldig leuke dag. We hebben heel veel plezier gehad. Zie Trouwen!!!! deel 30 lekker wegmijmeren..... voor wat foto's als je dat leuk vindt.quote:Op donderdag 7 juni 2007 14:31 schreef Again het volgende:
Diaan gefeliciteerd!! Was het een mooie dag??
Morgen beginnen bij ons de fundays weer dus hopen ook een terrorvisje die het goed met mijn eitje kan vinden
Succes allemaal!
Ik weet niet, dat kan heel snel zijn. Ik had een keer de ene dag 14mm en de andere dag waren ze al 18. Dus wie weet? Afwachten maar.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 10:40 schreef Bright het volgende:
En hier wachten we totdat bij een volgende follikelopmeting (morgen) de follikels 18mm zijn.
Vandaag zijn ze 14mm, dus het lijkt me dat ze pas zondag of zo 18mm zijn, dus dinsdag dan een inseminatie?
lol - het was een retorische vraag, maar goed. We hebben ook al een keer gehad dat het 2 dagen later pas 16mm was.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 12:16 schreef nebelung het volgende:
[..]
Ik weet niet, dat kan heel snel zijn. Ik had een keer de ene dag 14mm en de andere dag waren ze al 18. Dus wie weet? Afwachten maar.
Ik heb geen idee hoe mijn cyclus nu is....ze zeggen toch dat na een mk dequote:Op zondag 10 juni 2007 08:24 schreef Mariposa het volgende:
Hee Suerte geen idee, wel vreemd. Heb je enig idee waar je in je cyclus moet zitten? Misschien zit je nu wel aan het eind en komen zebinnenkort weer langs. Is er een mogelijkheid dat je weer zwanger bent?
Hier is het een beetje vreemd ik zit nu op 21 dagen en ik had gisteren heel mooi helder trekkerig slijm. Dat is toch veel te laat?
Nou ja we zien wel weer. Gisteren zijn we lekker uiteten geweest omdat we toen 7,5 jaar bij elkaar waren
Bright hoe was het gisteren?
Wel een eitjequote:Op zondag 10 juni 2007 18:16 schreef hestria het volgende:
suerte wat raar, na mijn miskramen was ik na 4 weken en 5 weken alweer ongi. in princiepe zou je zwanger kunnen raken na een miskraam, er komt immers wel gewoon een eitje vrij.
Probeer het eens 's ochtends als hij nog half in een slaaproes is, dan heeft hij de puf nog niet om er over na te denken en wil het misschien wel lukken? Misschien werkt het juist beter om het zomaar spontaan te doen, zonder het te plannen, dat je ineens bovenop hem duikt? Geen voorspel of andere aanwijzingen zodat hij de kans niet krijgt om er over na te denken dat het gepland is?quote:Op maandag 11 juni 2007 11:17 schreef Bright het volgende:
Tipjes? Maak bewust rond de eisprong tijd vrij en zorg ervoor dat jullie allebei zijn uitgerust (want als je moe bent, heb je al helemaal geen zin!) en zorg voor een goede stemming, muziekje, hapje, leuk filmpje en - oh ja, zorg er niet voor dat je pas wilt klussen als je naar bed gaat, want dan heb je echt geen zin, dan wil je alleen nog maar slapen en ben je snel afgeleid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |