Och jee, niveautje KB is er weer.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:34 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Heb je nieuwe knikkers bij je?
Dat noemen ze computers, maar dan zonder de emotiesquote:Op donderdag 24 mei 2007 15:42 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Voor iets waarvan je zelf meent dat het simpel is en vol fouten zit, zou het een eitje moeten zijn om zelf een dergelijk diagram op te stellen, maar dan zonder 'fouten'.
Hoe kun jij fouten aanwijzen als je niet weet wat het bedoelde ontwerp is?quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:45 schreef locutus51 het volgende:
[..]
Ik beweer niet almachtig te zijn, maar als ik de fouten al kan aanwijzen wat zegt dat dan over die schepper van jou? of in de mensen die in die schepper geloven...
Straks ga je zeker ook mijn pin code vragen? Maar nee ik ben geen christen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:40 schreef bigore het volgende:
[..]
Laat ik eerst maar eens vragen, ben je christen?
nog even snel tussendoor (m'n baas vindt dit vast niet aardigquote:Op donderdag 24 mei 2007 14:33 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Dat begrijp ik...maar hoe plaats je de bijbelse Adam en Eva in het verhaal? Leefden die nu voor of na Lucy?
Omdat ik niet meer weet wat ik voor "bewijzen" moet aankaarten omdat elk geloof weer andere opvattingen heeft. Dus je bent geen christen, van andere geloven heb ik weinig kaas gegeten, dus kan ik ook niet fatsoenlijk mee in discussie.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:47 schreef mariox het volgende:
[..]
Straks ga je zeker ook mijn pin code vragen? Maar nee ik ben geen christen.
Ga je nou via mijn achtergrond proberen in te palmen of waar gaat dit over?
Je bedoelt het resultaat, het product n.a.v. het ontwerp? Als je het bedoelde ontwerp al weet dan ontwerp je niet, want dan begin je direct met bouwen...quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:46 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Hoe kun jij fouten aanwijzen als je niet weet wat het bedoelde ontwerp is?
Dat is niet wat je insinueerde.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:45 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Verschil in interpretatie. Jij denkt "O wat heeft de evolutie/natuur dat mooi/goed gedaan". Ik denk "Wat heeft God dat mooi/goed gedaan". Dit terwijl we exact hetzelfde zien.
Nee - ik ben geen pantheist. Ik heb geen behoefte om de wetmatigheden van het heelal te antropomorfiseren. Bovendien: wil impliceert bewustzijn en doelgerichtheid. En -ook kijkend naar het ID debacle- zie geen bewijs voor bewustzijn of doelgerichtheid in de natuur.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:23 schreef mariox het volgende:
[..]
Hiermee bedoel je dus een heelal die met wiskundige wetmatigheden in elkaar zit.
Dus de schepping van God die tot in de diepste details zijn uitgewerkt. Alleen is het niet stoer om dat Gods wil (die zich op structurele manier manifesteert) te noemen maar natuurkunde![]()
Hoe weet jij zo zeker dat het niet de duivel is die je aanpraat dat er een god is die almachtig is, en geen god is die ondergeschikt is aan de wil van de duivel en probeert jou van het rechte pad te houden door zich voor te stellen als een god? Als ik jouw reacties hier zie zou je dan kunnen zeggen dat de duivel er prima in is geslaagd je te overtuigen dat het inderdaad god is waarmee je denkt te communiceren...quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:45 schreef mariox het volgende:
[..]
Als er een God bestaat dan is alles onderhevig aan hem. Hij is dus almachtig en niemand is dus een partner in zijn almachtigheid. Ook de duivel dus niet anders waren er meerdere goden wat niet logisch is. Dus zal hij ook aanwijzingen geven dat er zoiemand als de duivel bestaat en dat hij ons probeert van het rechte pad te houden.
Hoe weet je zeker dat de duivel dat niet geļnspireerd heeft?quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:45 schreef mariox het volgende:
Ook dat heeft hij dus in zijn heilige boeken vermeld.
Moslimlanden, met al hun armoede, ziekten en onderdrukkende regimes staan inderdaad bekend om hun hoge wetenschappelijke peil.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:44 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Dat is een mening en derhalve irrelevant.
Ik dacht dat Adam en Eva tot leven kwamen omdat god begon te blazen in het "stof der aarde"quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:49 schreef teamlead het volgende:
[..]
nog even snel tussendoor (m'n baas vindt dit vast niet aardig)
als je deze Lucy bedoelt: naar alle waarschijnlijkheid voor de Homo Sapiens
Ferit Orhan Pamukquote:Op donderdag 24 mei 2007 15:51 schreef Frollo het volgende:
[..]
Moslimlanden, met al hun armoede, ziekten en onderdrukkende regimes staan inderdaad bekend om hun hoge wetenschappelijke peil.
Maar misschien kun je een paar recente islamitische wetenschappers noemen, misschien zelfs Nobelprijswinnaars, om me te helpen mijn mening te herzien?
Je hebt het over spelfouten, maar je komt met inhoudelijke 'issues'quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:45 schreef bigore het volgende:
[..]
Het is ook je reinste bullshit wat je zegt, ik heb stukken gelezen in de koran waar me tenen van krullen. Er zitten zelfs meer dan 100 spelfouten in dat boek, kep hier ook een leuk stukje
[..]
Wie zegt dat met bloedklonter niet de situatie na de 4e week wordt bedoeld? Of dacht je dat het hele proces in 4 stappen ging ipv geleidelijk? Bloedklonter is dus geen fout. De druppel (sperma) zal uiteindelijk eerst een bloedklonter vormen.quote:Meer fouten ten aanzien van menselijke voortplanting
23:14 Daarna schiepen Wij de druppel tot een bloedklonter, dan schiepen Wij de bloedklonter tot een vleesklomp tot gebeente en dan bedekten Wij het gebeente met vlees. Daarna lieten Wij het als een nieuwe schepping ontstaan. (Soera 23:14, Leemhuis)
Er zijn vier soorten van fouten in deze kleine passage. Echter, het is geen tekortkoming van Mohammed, hij had niet de technologie beschikbaar om de waarheid over embryologie via waarneming te ontdekken.
1e fout: Daarna schiepen Wij de druppel [sperma] tot een bloedklonter
Sperma muteert niet in bloedcellen. De cellen die bloed vormen, en in mindere mate stollingsfactor, beginnen de vorming niet tot de vierde week van zwangerschap. Na het samengaan van het sperma en het eicel in een morula, is er nog geen bloed of stollingsfactor in vorming. Echter, vele andere celtypes zijn gevormd voor de vorming van bloed en stollingsfactor.
Zoals hierboven is aangetonnd, is dat wel het geval.quote:2e fout: dan schiepen Wij de bloedklonter tot een vleesklomp
Dit wordt genoemd als een additionele fout omdat de koran het idee presenteert dat menselijk leven gegroeid is uit een bloedklonter tot een latere verzameling van andere cellen (vleesklomp). Zoals hierboven genoemd, is dat niet het geval.
Vreemde interpretatie hou je erop na. Je zegt zelf eerst vleesklomp->beenderen->vlees, maar daanra is vleesklomp opeens geen vlees meer maar celvorming. Right. Zoals je zegt, vlees begint zich voor het beenweefsel te vormen. Vleesklomp->beenweefsel. Wederom geen fout.quote:3e fout: tot gebeente...
De volgorde gepresenteerd in de koran is bevruchting, bloed (of cellen) vorming, beenderen, dan vlees. Dit is niet waar. Cellen voor organen en vlees beginnen zich te vormen vóór het beenweefsel. Later, als het kind groeit, beginnen botstructuren zich te ontwikkelen samen met organen en vlees.
Vlees, spieren, pezen, huid. Wat had je verwacht? Een medische encyclopedie? Het beschrijft in hoofdlijnen de feiten en zodanig dat iedereen het kan begrijpen.quote:4e fout: en dan bedekten Wij het gebeente met vlees.
Het beeld is correct. Jouw interpretatie niet.quote:Zoals hierboven genoemd, celscheiding dat botweefsel vormt, vindt plaats nadat vlees en organen zich beginnen te ontwikkelen. Het beeld geschetst in de koran is erg anders. Iedere moderne observering van foetusvorming laat beslissend zien dat de volgorde van de koran erg foutief is.
Hij is dus niet fout zoals je hierboven kunt lezen.quote:Ieder van deze, en andere volop beschikbare feiten ten aanzien van menselijke voortplanting kunnen worden nageslagen in een encyclopedie, of medische database op het Internet, en vergeleken met de koran. Kan de koran het Woord van God zijn en fout zijn over menselijke voortplanting, dat God schiep?
Jij interpreteert het als fout. Ik leg jou net uit dat het geen fouten zijn. Kortom, voor mij verandert er niets. Voor jou is het tijd voor een nieuwe zoektocht.quote:De koran beweert te zijn geautoriseerd door God, openbarend niets dan waarheid en geen fouten bevattend. Als de koran dit soort fouten bevat zoals we hierboven zien, hoe weet je dan dat het een betrouwbaar verslag is van wat God over u denkt; en wat Hij met uw leven wil?
En zonder de vermogens om zelfstandig te leven, zien, horen, voelen, ruiken. Maar dat is een detail.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:46 schreef Robar het volgende:
[..]
Dat noemen ze computers, maar dan zonder de emoties![]()
quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:54 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Ik dacht dat Adam en Eva tot leven kwamen omdat god begon te blazen in het "stof der aarde"Jij zegt dat het dus gewoon evolutie was?
euh.. grofweg zo tegen het einde van het plioceen als ik het schema goed lees dusquote:
Ik kan aan de hand van een resultaat niet zien wat het ontwerp was. En zoals iedere goede programmeur weet, begin je nooit direct met bouwen maar denk je het goed door met ontwerpen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:50 schreef locutus51 het volgende:
[..]
Je bedoelt het resultaat, het product n.a.v. het ontwerp? Als je het bedoelde ontwerp al weet dan ontwerp je niet, want dan begin je direct met bouwen...
Om te weten of het product fouten heeft of dat het ontworpen tekortkomingen zijn, moet je het ontwerp kennen.quote:Het is duidelijk dat de mens, het product fouten heeft... (gelukkig hebben we evolutie die dit rechttrekt, maar dat is een ander topic) anders hadden we allemaal wel hetzelfde geloof toch?
Welk onderzoekquote:Op donderdag 24 mei 2007 15:50 schreef Robar het volgende:
[..]
Dat is niet wat je insinueerde.
Diverse wetenschappelijke onderzoeken waren voor jou het bewijs dat God wel bestaat.
Ik denk dan, wat heeft het onderzoek dan bewezen?
Computers kunnen geuren, beelden, geluiden en aanrakingen herkennen, maar dat is een detail.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:58 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
En zonder de vermogens om zelfstandig te leven, zien, horen, voelen, ruiken. Maar dat is een detail.
Huidige moslimlanden zijn niet inherent aan de Islam.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:51 schreef Frollo het volgende:
[..]
Moslimlanden, met al hun armoede, ziekten en onderdrukkende regimes staan inderdaad bekend om hun hoge wetenschappelijke peil.
Zie boven. Als de nobelprijs had bestaan vanaf de Middeleeuwen, waren ze voornamelijk naar moslims gegaan.quote:Maar misschien kun je een paar recente islamitische wetenschappers noemen, misschien zelfs Nobelprijswinnaars, om me te helpen mijn mening te herzien?
Als het resultaat 100% perfect is dan weet je ook wat het ontwerp is.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:00 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Ik kan aan de hand van een resultaat niet zien wat het ontwerp was. En zoals iedere goede programmeur weet, begin je nooit direct met bouwen maar denk je het goed door met ontwerpen.
Je komt vaak na productie pas fouten tegen welke niet in het ontwerp zaten, ligt niet aan het ontwerp maar misschien aan het productieproces...quote:Om te weten of het product fouten heeft of dat het ontworpen tekortkomingen zijn, moet je het ontwerp kennen.
Mijn proxy heeft soms moeite met de smilies. Sorry. Maar om nu computers met mensen te vergelijken gaat mij wat te ver. Wat was onlangs ook alweer duidelijk geworden? Dat zelfs muizenhersenen tig en tig maal complexer waren dan de snelste pc's konden simuleren? En dan heb ik het nog niet over mensenhersenen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:01 schreef Robar het volgende:
[..]
Computers kunnen geuren, beelden, geluiden en aanrakingen herkennen, maar dat is een detail.
En neem het niet te serieus knul, lees ook smilies
Offtopic: Geef dan een aantal moslim uitvindingen die een nobelprijs waard zijn..?quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:02 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Huidige moslimlanden zijn niet inherent aan de Islam.
[..]
Zie boven. Als de nobelprijs had bestaan vanaf de Middeleeuwen, waren ze voornamelijk naar moslims gegaan.
Robots, ziekenhuizen, Alcohol.. moet ik verder gaan?quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:06 schreef locutus51 het volgende:
[..]
Offtopic: Geef dan een aantal moslim uitvindingen die een nobelprijs waard zijn..?
Dus toen leefden zij...waarschijnlijk in Afrika. Zij waren degenen die zich af hadden gescheiden van de voorouders van chimpansees en gorilla's?quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:59 schreef teamlead het volgende:
[..]
euh.. grofweg zo tegen het einde van het plioceen als ik het schema goed lees dus
Hoe weet je of het resultaat 100% perfect is als je niet weet wat het ontwerp is?quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:03 schreef locutus51 het volgende:
[..]
Als het resultaat 100% perfect is dan weet je ook wat het ontwerp is.
Dat weet je dus alleen als je het ontwerp kent. Zonder ontwerp kun je niet bepalen of fouten in het ontwerp zaten.quote:[..]
Je komt vaak na productie pas fouten tegen welke niet in het ontwerp zaten, ligt niet aan het ontwerp maar misschien aan het productieproces...
Wat Triggerhappy zei.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:06 schreef locutus51 het volgende:
[..]
Offtopic: Geef dan een aantal moslim uitvindingen die een nobelprijs waard zijn..?
Ik heb het nooit gehad over onderzoek naar Godquote:Maar je hebt nog geen antwoord gegeven wat nu het resultaat is van dat wetenschappelijk onderzoek naar god!
Onwetendheid is natuurlijk ook een giftquote:Op donderdag 24 mei 2007 15:51 schreef Frollo het volgende:
[..]
Moslimlanden, met al hun armoede, ziekten en onderdrukkende regimes staan inderdaad bekend om hun hoge wetenschappelijke peil.
Maar misschien kun je een paar recente islamitische wetenschappers noemen, misschien zelfs Nobelprijswinnaars, om me te helpen mijn mening te herzien?
Maar je gaf wel aan dat wetenschappelijk onderzoek voor jou bewezen heeft dat God bestaat.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:09 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Wat Triggerhappy zei.
[..]
Ik heb het nooit gehad over onderzoek naar God
Algebra!quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Robots, ziekenhuizen, Alcohol.. moet ik verder gaan?
Zoals we het vandaag de dag kennen wel ja, maar voor de Arabieren hadden Babyloniers dacht ik al een variant van algebra.quote:
De duivel inspireert niet in iets goeds maar in iets slechts. Als je alleen al kijkt naar de islamitische beschavingen en of christelijke beschavingen (in hun hoogtij tijden) zie je dat ik gelijk heb.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:51 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Hoe weet jij zo zeker dat het niet de duivel is die je aanpraat dat er een god is die almachtig is, en geen god is die ondergeschikt is aan de wil van de duivel en probeert jou van het rechte pad te houden door zich voor te stellen als een god? Als ik jouw reacties hier zie zou je dan kunnen zeggen dat de duivel er prima in is geslaagd je te overtuigen dat het inderdaad god is waarmee je denkt te communiceren...
[..]
Hoe weet je zeker dat de duivel dat niet geļnspireerd heeft?
Alcohol bestond al voordat de islam er was... in het oude Egypte werd het al gebruik in voedsel bereidingen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Robots, ziekenhuizen, Alcohol.. moet ik verder gaan?
Dit zei je:quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:09 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Wat Triggerhappy zei.
[..]
Ik heb het nooit gehad over onderzoek naar God
Wetenschap in het algemeen, ja. Geen specifiek onderzoek.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:10 schreef Robar het volgende:
[..]
Maar je gaf wel aan dat wetenschappelijk onderzoek voor jou bewezen heeft dat God bestaat.
Onwetendheid is een kans om iets nieuws te leren.quote:
Wist ik niet, daarom vroeg ik er ook om.quote:Abdusselam is bijvoorbeeld een moslim nobelprijswinnaar voor de natuurkunde.
Dat er hele grote Arabische wetenschappers hebben bestaan, dat wist ik natuurlijk wel. Ik reageerde dan ook eigenlijk alleen maar op KB's bewering dat christendom en wetenschap elkaar uitsluiten, en islam en wetenschap juist heel goed door één deur kunnen. Beide delen van de stelling kloppen zowel wel als niet, 't is maar net naar welke periode in de geschiedenis je kijkt.quote:Bijna alle fundamanten van de wiskunde is gelegd door el-cabir (lees algebra
Ibn-i sina --> geneeskunde
Ulugbey --> sterrenkunde
Ik ga je niet alle namen geven natuurlijk daar heb je andere bronnen voor.
distilleertechniekquote:Op donderdag 24 mei 2007 16:13 schreef locutus51 het volgende:
[..]
Alcohol bestond al voordat de islam er was... in het oude Egypte werd het al gebruik in voedsel bereidingen.
Wrong eerste ziekenhuizen/Universiteiten komen uit de Moslimwereld, check je bronnen nog maar eens.quote:Ziekenhuizen zijn onstaan vanuit kloosters (althans dat verteld de geschiedenis ons)
Banū Mūsāquote:Robots: kan hier geen oorsprong over vinden dan behalve waar de naam vandaag komt (dus heb je een bron?)
Was het maar waar.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:18 schreef Frollo het volgende:
[..]
En, lukt het nog een beetje met dat goud maken?
rustig maar, ik geloof je... zeg dan ook direct distilleertechniek..quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:19 schreef Triggershot het volgende:
distilleertechniek
Alcohol, lees distilleertechniek, het woord zelf is Arabisch.
Mijn bronnen (internet) zegt toch echt kloosters....quote:Wrong eerste ziekenhuizen/Universiteiten komen uit de Moslimwereld, check je bronnen nog maar eens.
euhh ja leuk, 3 broers... maar kan de link niet helemaal zien met robots... verlicht me...ik ben niet alwetend...quote:
Zo heel veel contact tussen het westen en het oosten was er nou ook weer niet, dus misschien hebben moslims en christenen allebei wel ziekenhuizen ontwikkeld, zonder het van elkaar te weten. Net zoals de boekdrukkunst en het buskruit onafhankelijk van elkaar zijn uitgevonden in Europa en China.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:23 schreef locutus51 het volgende:
Mijn bronnen (internet) zegt toch echt kloosters....
Ik dacht dat de Grieken of zelfs de Egyptenaren al bewegende machines hadden.quote:euhh ja leuk, 3 broers... maar kan de link niet helemaal zien met robots... verlicht me...ik ben niet alwetend...
Je gaat niet in op mijn vraag. Hoe weet jij dat de duivel jou niet aanpraat dat god goed en almachtig is en hij slecht en onmachtig, terwijl hij (door jou dit wijs te maken) je in feite door en door slecht maakt in de ogen van de werkelijke almachtige (en andere god die bv. verwacht dat je niet aan dogma's doet)?quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:12 schreef mariox het volgende:
[..]
De duivel inspireert niet in iets goeds maar in iets slechts. Als je alleen al kijkt naar de islamitische beschavingen en of christelijke beschavingen (in hun hoogtij tijden) zie je dat ik gelijk heb.
Ik ben rustigquote:Op donderdag 24 mei 2007 16:23 schreef locutus51 het volgende:
[..]
rustig maar, ik geloof je... zeg dan ook direct distilleertechniek..
Het verschil:quote:Mijn bronnen (internet) zegt toch echt kloosters....
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Hospitalquote:Medieval hospitals in Europe followed a similar pattern. They were religious communities, with care provided by monks and nuns. (An old French term for hospital is hōtel-Dieu, "hostel of God.") Some were attached to monasteries; others were independent and had their own endowments, usually of property, which provided income for their support. Some hospitals were multi-function while others were founded for specific purposes such as leper hospitals, or as refuges for the poor or for pilgrims: not all cared for the sick.
[edit] In medieval Arabia
Meanwhile Muslim hospitals developed a high standard of care between the eighth and twelfth centuries A.D. Hospitals built in Baghdad in the ninth and tenth centuries employed up to twenty-five staff physicians and had separate wards for different conditions. Sultan Bayazid II built a mental hospital and medical madrasa in Edirne, and a number of other early hospitals were also buit in Turkey. Unlike in Greek temples to healing gods, the clerics working in these facilities employed scientific methodology far beyond that of their contemporaries in their treatment of patients.[8]
quote:euhh ja leuk, 3 broers... maar kan de link niet helemaal zien met robots... verlicht me...ik ben niet alwetend...
http://www.bibalex.gov.eg/English/psc/sciencemuseum/eras.htmquote:Foremost among Arab contributions are the works of Al Khwarizmi in the fields of algebra, astronomy, and logarithms; Thabit Ibn Qurra in mathematics and astronomy; Ibn El Haytham in optics; Banu Musa Bin Shaker the inheritants of Alexandrian mechanics, and their works in the fields of astronomy, and mathematics and Al Jazari who designed several water pumps and invented a robot.
In the medical sciences one finds the contributions of Al Razi who was known as Arab Galen and Ibn Al Nafis who paved the way for Harvey’s discovering of the short circulatory system.
De bijbel zegt dat de duivel ons 2 dingen wijs probeert te maken, namelijk dat we als goden zijn en onsterfelijk. Beide zijn niet waar dus dat is een indicatie dat de bijbel niet van de duivel komt.quote:Op donderdag 24 mei 2007 15:51 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Hoe weet jij zo zeker dat het niet de duivel is die je aanpraat dat er een god is die almachtig is, en geen god is die ondergeschikt is aan de wil van de duivel en probeert jou van het rechte pad te houden door zich voor te stellen als een god? Als ik jouw reacties hier zie zou je dan kunnen zeggen dat de duivel er prima in is geslaagd je te overtuigen dat het inderdaad god is waarmee je denkt te communiceren...
[..]
Hoe weet je zeker dat de duivel dat niet geļnspireerd heeft?
Ze kunnen trouwens wel diamant maken in de lab. Maar of dat meer kost dan dat je zal verdienen is maar net de vraagquote:Op donderdag 24 mei 2007 16:18 schreef Frollo het volgende:
[..]
En, lukt het nog een beetje met dat goud maken?
't Is maar net wat je universiteit of ziekenhuis noemt. Ze zullen niets op de huidige instanties lijken.quote:Op donderdag 24 mei 2007 16:19 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Wrong eerste ziekenhuizen/Universiteiten komen uit de Moslimwereld, check je bronnen nog maar eens.
Robots?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |