Wie lacht er dan om?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:16 schreef Luchtbel het volgende:
Die situatie met dat meisje is natuurlijk gewoon heel triest. Ik vind het echt erg dat volwassen mensen daarom moeten lachen.
Hier natuurlijk niemand. Maak je geen zorgen dat ik je van zoiets zou beschuldigen.quote:
Gelukkig ....quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:48 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
Hier natuurlijk niemand. Maak je geen zorgen dat ik je van zoiets zou beschuldigen.
Ik vind Amy zo'n, tja hoe zeg je dat netjes, saaie doos...quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:52 schreef Nijna het volgende:
Op een gezond en E-coli-loos speeltuinbankje.
Ik volg geen desperate housewives en ook Grey's anatomy niet.... Ik kijk wel redelijk trouw naar Judging Amy, telt dat ook...
Ik was al bang dat ik de enige was!!! Judging Amy kijk ik dus ook, al die andere serie's dus niet!quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:52 schreef Nijna het volgende:
Op een gezond en E-coli-loos speeltuinbankje.
Ik volg geen desperate housewives en ook Grey's anatomy niet.... Ik kijk wel redelijk trouw naar Judging Amy, telt dat ook...
Haha, ik dacht ook dat ik de enige wasquote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:17 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ik was al bang dat ik de enige was!!! Judging Amy kijk ik dus ook, al die andere serie's dus niet!
House!quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:26 schreef E.T. het volgende:
Ik kijk wel House.. telt dat ook?
jeetje zeg, hij heeft het wel te pakken danquote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:34 schreef vamperotica het volgende:
Ik kom er altijd de volgende dag achter dat ik de dag ervoor had moeten kijken...
Miniminimonster mag morgen nog niet naar huis.... Donderdag misschien,.... Moet eerst 48 uur koortsvrij zijn... Vriendlief slaapt vannacht ( en gister) lekker bij m in t ziekenhuis
Is ie ook.quote:
Ja maar, ik heb thuis een DVD waarin dezelfde acteur speelt, en dáár vind ik hem dus níet sexy.quote:
quote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:13 schreef Suzziieee het volgende:
As the world turns,ER,gilmore girls,Desp.HW,Grey's Anatomy,Law & order,L&O special victims unit,L&O criminal intent,Las vegas,CSI,Ghostwhisperer,House,Will&Grace,Judging Amy,Providence,
Medium,the nine,Lama's,nu we er toch zijn,
En dan ben ik er vast nog wel een aantal vergeten...Hoezo tv verslaafd
Dank je.... Waarschijnlijk krijgt ie buisjes... Hij is (nog net) geen jaar... is dat niet een ebetje vroeg?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:53 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
jeetje zeg, hij heeft het wel te pakken dan
beterschap.
Het is mij ook wel eens door mijn hoofd geschoten hoor.quote:Op woensdag 16 mei 2007 11:01 schreef bixister het volgende:
ik ken wel meer mensen die in het kader van afvallen juist weer begonnen zijn toen ze ook weer gingen sporten (alle slanke buurvrouwen zo ongeveer zie ik wel eens buiten een peukie doen).
Al bijna anderhalf jaar hoor!quote:Op woensdag 16 mei 2007 11:17 schreef Neuk het volgende:
Ik wil ook roken maar ik weet eigenlijk niet zo goed waarom... dus ik doe het maar niet want anders vind ik mezelf zo dom.
BE wat knap dat je ook gestopt bent!
Oh ja, Karen! En Jack natuurlijk, als duo zijn ze helemaal geweldigquote:Op woensdag 16 mei 2007 14:33 schreef phluphy het volgende:
Vindt niemand Will & Grace leuk?
Ik kijk niet zozeer voor Will, Grace of Jack, maar wel voor "Karen".
Geweldig typetje.![]()
[afbeelding]
quote:Op woensdag 16 mei 2007 19:51 schreef p_iglet het volgende:
Bah snoopy, voorhoofdsholte ontsteking is kut. Sterkte!!! Hopelijk helpt je antibiotica snel.
Ik weet het niet Flufke, het komt vast wel weer eens goedquote:Op woensdag 16 mei 2007 20:40 schreef phluphy het volgende:
Snoopke toch. Hoe kan het dat je weerstand je zo in de steek laat de laatste tijd?
Snel beter worden hé?![]()
ik ben wel vrij vandaag, maar dat ben ik altijd op donderdagquote:
Ik heb nog een leuk appartementje in Utrecht in de aanbiedingquote:Op donderdag 17 mei 2007 10:20 schreef ik80 het volgende:
Zo als iemand nog een mooi huisje wil kopen in Delluf, die van ons gaat zaterdag in de verkoop! Best spannend. Hij gaat ook voor een hoge prijs de markt op, hoger dan wij beiden hadden verwacht. Als we dat eruit halen kunnen we een veeeeel mooiere keuken kopen dan we eerst voor ogen hadden (en badkamer, en wc)
Het vetgedrukte kijk ik/wij ook. We nemen het meeste op. En ook nog 24, Dit was het nieuws, Prison Break, Criminal minds, Numbers.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:13 schreef Suzziieee het volgende:
As the world turns,ER,gilmore girls,Desp.HW,Grey's Anatomy,Law & order,L&O special victims unit,L&O criminal intent,Las vegas,Alle CSI's,Ghostwhisperer,House,Will&Grace,Judging Amy,Providence,
Medium,the nine,Lama's,nu we er toch zijn,
En dan ben ik er vast nog wel een aantal vergeten...Hoezo tv verslaafd
Echt wel!quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:46 schreef LadyS het volgende:
prison break, dat kijk ik altijd
zo spannend![]()
Wij zijn relatief goedkoop vergeleken met ik80!quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:32 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Wat mogen die huisjes van jullie kosten dametjes !![]()
Nee we gaan nu juist huren. We hebben nu koop, maar kunnen hier (manlief althans) niet uit de voeten omdat hij geen trap meer kan lopen. En wil het me buren en de WVG niet aandoen om 4 trapligten aan te vragen en te plaatsen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:09 schreef bixister het volgende:
oh ik dacht dat jullie huurden ireth!
Ja maar.. ja maar... tis echt een huisje met potentie hoorquote:Op donderdag 17 mei 2007 21:18 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Dat is wel binnen ons budget Ireth !
Maar ik zie mezelf niet naar Utrecht vertrekken !![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |