Nou enorm ja! Helemaal met een dikke vette ongetrimde ringbaard, petje, jan lul korte broek uit de jaren '50 en een of ander gefladderd teringbeest. Helemaal enorm hip die Ryan in dat dorpje van de kindermoordenaar op school.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:11 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ach, weet je, ik ben een PvdA'er hè, de burgemeester is hier kind aan huis, dan kom je wel aan strakke chicks hoor.
Gewoon over z'n dooie moeder en rolstoelen beginnen. Gaat ie vanzelf huilen.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:04 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Dat is #2 die me wil aanklagen.
Je bent net als zwabtenaar hè. Je neemt alles aan voor waar. Dat is toch een fundamentele fout hoor.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:51 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nou enorm ja! Helemaal met een dikke vette ongetrimde ringbaard, petje, jan lul korte broek uit de jaren '50 en een of ander gefladderd teringbeest. Helemaal enorm hip die Ryan in dat dorpje van de kindermoordenaar op school.
Ga een aanklacht indienen johquote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je neemt alles aan voor waar. Dat is toch een fundamentele fout hoor..
Dat ik koel ben en hij niet natuurlijk.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:57 schreef Ryan3 het volgende:
O, ja X-ray jij bent rechts en zwambtenaar is links. Wat is the fucking difference?
Huilies zijn cool???quote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Dat ik koel ben en hij niet natuurlijk.
Well du'h.
Nee die zijn niet koel.quote:
Het leuke is dat die lui foto's gebruikt hebben van mensen die lukraak van inet zijn gehaald, en zelfs wonen op een ander continent, wat zegt jou dat over de lui die die foto's gebruikt hebben, raymondje-de eerlijke-Hagenees?quote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ga een aanklacht indienen joh
"M'n leven is verwoest door wat een paar gasten op internet zeggen boehoeoee".
Inhoud is op dus gaan we maar trollen. Heel sterk.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 07:59 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Aaaahhhh goosssiie mikkiie braammm
Blijkbaar heb je zelf niet door dat je appels met peren aan het vergelijken bent. Als je goed leest zeg ik dat niet. Ik neem het niet eens voor moslims op en voor hun methoden. Ik val alleen die van jouw aan.quote:[..]
Ja hoor.En aangezien er ook criminelen zijn die mensen gijzelen mag de overheid dus ook geen mensen meer opsluiten want dan doen ze hetzelfde en dan zijn ze geen beschermheer meer van vrijheden
maar blijkbaar boven jouw niveau dat je alleen kan trollen en zuigen om je gelijk proberen te halen inplaats van inoudelijke argumenten te geven.quote:Kleuterklasniveauredenatie.
Ik strijd voor vrijheden voor iedereen. Niet alleen als het even uitkomt. Wat dat betreft ben jij niet beter dan een fout regime. Dit gebruiken ook alles als het ze uitkomt.quote:Tijd dat je eens de realiteit instapt.
[..]
De zoveelste inhoudelijke reactiequote:Ja het lijkt me jouw type wel ja![]()
Geef het nu maar toe, je bent misschien wel de grootste huilie hier. Daar kan menigeen een puntje aan zuigen. Zelfs El-see-tje nog (die naar bedt is).quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:02 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nee die zijn niet koel.
Maar ik ben dan ook geen huillie.
En geen Ritalin-slikker.
Wat een woordspelingen ookquote:Zondag in Buitenhof
12.05-12.10, Nederland 1
De man van 215 miljard
In Buitenhof is zondag Dick Sluimers, voorzitter van de directieraad van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, te gast. Sinds een klein half jaar zwaait de voormalig financieel directeur en topambtenaar de scepter over een van ’s werelds grootste pensioenfondsen met een vermogen van 215 miljard.
Hoe houdbaar blijft ons pensioen in de toekomst? Dreigt Nederland opnieuw een belangrijke financiële industrie te verliezen nu de Belgische premier Verhofstadt Europese pensioenfondsen met soepele regels naar België tracht te lokken? En hoe kun je ethisch verantwoord beleggen in een wereld waarin activistische hedgefondsen steeds meer de dienst lijken uit te maken?
Is de euthanasiediscussie dood in Nederland?
Deze week werd het rapport Evaluatie van de Euthanasiewet gepresenteerd. Daaruit blijkt dat het aantal gevallen van euthanasie en hulp bij zelfdoding in 2005 lager was dan in 2001. Het aantal gevallen van palliatieve sedatie steeg in dezelfde jaren van 8500 naar 9700. Is palliatieve sedatie hét alternatief voor euthanasie geworden? Betekent dit dat de euthanasiediscussie in Nederland op een dood spoor is beland? In Buitenhof een debat met gynaecoloog/oncoloog Peter Heintz, emeritus hoogleraar aan het UMC Utrecht, advocate Esther Pans, vorig jaar gepromoveerd op de Euthanasiewet en ethicus Theo Boer, lid van een regionale toetsingscommissie euthanasie.
Presentatie: Rob Trip
Columniste: Désanne van Brederode
quote:
Buitenhof heeft zelfs tijd ingelast voor een blokje om met de hond. Wat attent van ze.quote:Columniste: Désanne van Brederode
Geen idee. Maar als jij echt hebt zitten huilebalken en aangiftequote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het leuke is dat die lui foto's gebruikt hebben van mensen die lukraak van inet zijn gehaald, en zelfs wonen op een ander continent, wat zegt jou dat over de lui die die foto's gebruikt hebben, raymondje-de eerlijke-Hagenees?
Zeg, zit je hier nu gewoon weer de holocaust te ontkennen?quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:10 schreef Ryan3 het volgende:
Gelukkig heeft sigme een zwak voor je raymondje-de-eerlijke-Hagenees..
Kom kom, je denkt toch niet dat ik aangifte heb gedaan zeker?quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:15 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Geen idee. Maar als jij echt hebt zitten huilebalken en aangifte![]()
hebt gedaan van die onzin dan ben je echt met voorsprong de zieligste nerd van heel NL.
Deze reactie slaat bergens op hè, eerlijke-Hagenees.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:16 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Zeg, zit je hier nu gewoon weer de holocaust te ontkennen?
Jazeker wel. Volgens insiderbronnen heb je zelfs huilend zitten bellen met een bepaald fok-icoon.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:17 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Kom kom, je denkt toch niet dat ik aangifte heb gedaan zeker?.
Volgens mij heeft de eerlijke-Hagenees genoeg gedronken. Hij moet over paar uur ook nog op de bouleard van Scheveningen rondstruinen met zijn bruid uit de Philipijnen oid hè.quote:
Zo'n kankerpinda ja. Niet te vertrouwen.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:21 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Die bruid was toch een pinda?
Ik betaal tenminste niet voor andermans zaadcreatie.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:20 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij heeft de eerlijke-Hagenees genoeg gedronken. Hij moet over paar uur ook nog op de bouleard van Scheveningen rondstruinen met zijn bruid uit de Philipijnen oid hè.
Zo zie je maar weer dat je bepaalde informatie heel delicaat moet behandelen, hè X-ray, voor je het weet, weet je helemaal niets meer. Maar goed, jij betrekt je info dus uit bronnen die bij jouw mening aansluiten hè. Dom. Ongeïnformeerd.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:19 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Jazeker wel. Volgens insiderbronnen heb je zelfs huilend zitten bellen met een bepaald fok-icoon.
We hebben geen buren, X-ray.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:21 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Boehoe m'n leven is verwoest ze zien me als pedo in me dorpje en me vriendins dochterje moet weg haar ex heeft het gezien (yeah right![]()
) boehoe ik kan niet slapen de buren boehoe.
Nee, jij betaalt 'r een enkeltje Philipijnen-Schiphol voor hè.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ik betaal tenminste niet voor andermans zaadcreatie.
Aah, het is gewoon een homo, Harry.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:35 schreef Aoristus het volgende:
Normaliter is dat wel zo, norma-halve-liter ook
dat spreken we niet meer uit, dat beelden we uit tegenwoordig, de homo emoticon:quote:
Leuk.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:38 schreef Aoristus het volgende:
[..]
dat spreken we niet meer uit, dat beelden we uit tegenwoordig, de homo emoticon: [afbeelding]
Goeie bal, deed ik pakweg een kwart eeuw geleden ook vaak, die gozer zat aan het eind van het Vondelpark, zeg maar. Baard had-ie. Was altijd blij om mij te zien met m'n boodschappentas. Leuke tijden waren dat.quote:
http://www.nu.nl/news/107(...)arschijnlijk%27.htmlquote:Uitgegeven: 12 mei 2007 20:31
Laatst gewijzigd: 12 mei 2007 20:31
MOSKOU - Rusland zal hoogstwaarschijnlijk zijn veto gebruiken als in de VN-Veiligheidsraad een resolutie ter tafel komt die voorziet in onafhankelijkheid voor de Servische provincie Kosovo. Dat heeft de Russische ambassadeur bij de Verenigde Naties zaterdag gezegd op de Russische televisie. Volgens ambassadeur Vitali Tsjoerkin wordt een dergelijk scenario "steeds waarschijnlijker".
Kosovo staat sinds 1999 onder tijdelijk VN-bestuur. Het Westen wil dat er dit jaar een definitieve oplossing komt, maar de belangen van de partijen lijken onverenigbaar: Belgrado wil zijn provincie terug, maar de etnisch Albanese meerderheid in Kosovo eist onafhankelijkheid.
Autonomie
VN-bemiddelaar Martti Ahtisaari heeft een plan ontwikkeld dat voorziet in vergaande autonomie en dat naar verwachting leidt tot onafhankelijkheid. Servië wijst dat plan van de hand. Rusland maakte al langere tijd bezwaar tegen het plan van Ahtisaari en schaart zich nu steeds openlijker aan de kant van Servië.
Tsjoerkin zei dat Rusland een diplomatieke oplossing voor de zaak probeert te vinden maar dat de oplossing niet bestaat uit het "gewoon accepteren van de posities van landen waarmee wij diepe onenigheid hebben".
De VN-ambassadeur hekelde de haast waarmee westerse landen de kwestie-Kosovo willen oplossen. Volgens hem hanteren de haastmakers dubbele maatstaven: Wij vertellen onze westerse collega's vaak voor de grap: "Laten we een tijdsschema opstellen voor de crisis in het Midden-Oosten en het Israëlisch-Palestijns conflict binnen drie maanden oplossen", aldus Tsjoerkin. [--F_E_T]
Eerder op zaterdag liet een woordvoerder van het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken weten dat Rusland "delen van de resolutie niet kan accepteren". Om welke delen het gaat, bleef onduidelijk.
Onderhandelen
De ambassadeur suggereerde dat Rusland bereid is volgende week over de tekst van de toekomstige VN-resolutie, die is opgesteld naar aanleiding van het plan van Ahtisaari, te onderhandelen. Dat gebeurt tijdens het bezoek van de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Condoleezza Rice aan Moskou. Rice komt maandag aan in de Russische hoofdstad.
Ondanks haar domme kop, toch wel errug jammie.quote:Op zondag 13 mei 2007 09:49 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Goeiesmorgens deze smorgen, heren.
Mee eens. Het is van een laag niveau. en politiek niet echt ge-engageerd. Je zou bijna terugverlangen naar Sizzler, Sidekick en Kozzmic.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:48 schreef Ryan3 het volgende:
Hee, maar ik wet wel dat POL niet gemaakt wordt door hun mods, natuurlijk, maar kakt de boel nu eigenlijk niet in toch tegenwoordig met die nieuwe mods 'n all?
Gestenigd yezidi meisje was nog maagdquote:De 17-jarige yezidi Du'a Khalil Aswad die onlangs in Koerdisch Noord-Irak werd gestenigd, is kort na haar dood opgegraven, zo werd afgelopen week bekend gemaakt. Dat gebeurde opdat haar vader het dorp nog trots haar maagdenvlies kon tonen. Hiermee kon de man aantonen dat zijn dochter hem niet ten schande had gemaakt. Het meisje kon daardoor ook gewoon op een Yezidisch kerkhof worden begraven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |