als een vrouw je niet toestaat je eigen kind te erkennen, mag ze wmb verder ook geen eisen stellen inzake geld en zorg anderzins.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:07 schreef Brighteyes het volgende:
Dat vind ik echt wel heel raar dan hoor, dat dat niet tweezijdig werkt.
Als man zijnde ben je dan dus gewoon echt de lul.
maar toch, hè, het is dan de vader die er alles aan doet om ook echt vader te zijn, zwart op wit vooralsnog uiteraard, meer kans is er dan ook nog niet.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:18 schreef Anoniem het volgende:
[..]
Er kan dus wel toestemming gegeven worden voor erkenning, als de verwekker daar bij de rechter om vraagt. Op die manier krijgt hij dus toch de officiele titel van vader in de boeken.
ik wel, als de moeder zelf zo makkelijk hem tot vader maakte destijds, zonder enige inbreng van zijn kant.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:33 schreef Anoniem het volgende:
weg op verzoek
nou weet ik niet of dat bij de meneer hier het geval is, maar in mijn directe omgeving is er iemand geweest die zelf graag een kind wilde, hij niet of nog niet, zij slikte de pil, ze waren al enige tijd samen, hij vertrouwde haar gewoon, en gebruikte dus geen verdere anticonceptie, en zij bleek dus de pil helemaal niet te slikken en boem zwanger.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:44 schreef Anoniem het volgende:
[..]
Hoezo zonder enige inbreng? Zij heeft hem vader gemaakt zonder inbreng van hem?![]()
[..]
en daarom mag hij het kind niet zien?quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:56 schreef Anoniem het volgende:
Oké.
okay, sterkte dan maar voor de betreffenden en vooral veel wijsheidquote:Op donderdag 10 mei 2007 13:23 schreef Anoniem het volgende:
Nee, sowieso is er echt helemaal nog niet duidelijk of hij straks dat kind wel of niet gaat zien of mee-opvoeden, hoor. Dus niet dat iemand al conclusies trekt, die zijn er nog niet.
Ik denk dat ik er verder ook gewoon niet te diep op in moet gaan, eigenlijk.
Ik ben Milagro niet en heb geen idee waar jij op doelt:?quote:Op donderdag 10 mei 2007 11:01 schreef Vivi het volgende:
Het topic was om te beginnen al niet niet hypothetisch, daar ben ik slechts op in gesprongen, dat jij meteen oppikte waar ik op doelde Milagro, bewijst alleen maar mijn gelijk in deze.
Ik vind dat dingen zijn die mensen samen moeten uitzoeken. Om er een topic over te openen...het doet me een beetje denken aan dat reclame-spotje over internet pesten. Lagere school niveau.
Daarbij is het makkelijk praten vanaf de zijlijn als je niet alle ins en outs kent.
Daar gaat het inderdaad over maar vooral om het * krijgen vaders dan in zo'n situatie de kans ....*quote:En dat zeg ik, die echt wel eens haar handjes heeft laten wapperen, een borrel lust of een snuifje heb genuttigd, maar als je een kind krijgt ben je een ouder voor dat kind, en dat zit niet in het woord of het feit dat je je slurf erin hebt gehangen, maar in je gedrag!
Waar gáát dit overquote:
Dan kun je elke stelling en vraag wel gaan sluiten en is FOK! leeg.quote:ipv dit soort vage hypothetische topics te openen om een punt te gaan maken.
Who cares wat 'de FOK!kers' ervan vinden? Daar gaat het toch helemaal niet om.
hoe zit dat , petitlapin , jij bent toch advocate, hè, een vrouw kan lak hebben aan een door een rechter opgelegde bezoeksregeling , in die zin dat als ze zich er niet aan houdt, een rechter eigenlijk niet zoveel kan doen, opsluiten zal hij haar niet, een boete geven ws ook niet, zeker niet als er al een karig inkomen is en er dus kinderen mee geraakt worden.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:48 schreef petitlapin2 het volgende:
boeiend onderwerp ...
Ik denk dat mijn man wel HEEL straffe streken zou moeten uithalen vooraleer ik hem de toegang tot onze kinderen zou ontzeggen ... ik hoop dat - moest het onverhoopt ooit tot een scheiding komen - ik het hoofd koel kan houden en objectief de situatie kan bekijken, en hem niet door blinde woede of frustratie hem weghou van de kinderen.
toen ik nog stage deed als advocaat heb ik zo'n schrijnende gevallen gehad ... papa's die hun kinderen niet meer mochten zien, maar de mama's wilden uiteraard wel nog dikke cash van papa om de kindjes op te voeden ( dat zijn de echte krengen).
één van die papa's heeft toen gewoon niet meer betaald, compleet illegaal natuurlijk, voor de rechter gekomen, MOEST betalen, maar deed het gewoon niet, en dan sta je daar als moeder natuurlijk.
Mama werd hoorndol, man man, die brieven naar die papa gericht, topliteratuur, pisnijdig was ze. Uiteindelijk mocht hij zijn kindjes dan toch zien van mama.... eind goed, al goed.
Je moet hoe dan ook betalen voor je kinderen. Ik kreeg 1,5 maand na de geboorte een brief van de gemeente die mij vriendelijk doch dringend verzocht een formulier in te vullen voor bijdrage aan de uitkering die zij ontvangt. Volgens mijn advocaat valt daar niet aan te ontkomen.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 00:05 schreef milagro het volgende:
[..]
als een vader echter dan als reactie weigert te betalen, kan er dan geen beslag gelegd worden op zijn salaris?
zijn er dan ook geen stappen die een rechter kan ondernemen ?
het is natuurlijk lastig te accepteren dat je voor kinderen die je niet mag zien, moet betalen, ik vind het ook oneerlijk en onterecht, maar omdat je er niet onderuit kan, is het ws beter om dan te denken, ik mag ze dan ms niet zien, maar ik draag hoe dan ook een steentje bij , en later als ze groot zijn, zullen ze dan iig niet kunnen zeggen, ondanks de verhalen van de moeder, dat ik me nooit wat van hen aangetrokken heb.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 00:51 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Je moet hoe dan ook betalen voor je kinderen. Ik kreeg 1,5 maand na de geboorte een brief van de gemeente die mij vriendelijk doch dringend verzocht een formulier in te vullen voor bijdrage aan de uitkering die zij ontvangt. Volgens mijn advocaat valt daar niet aan te ontkomen.
De zaak is nu al ruim 5 maanden in behandeling door de gemeente. Heb er verder nog niks over gehoord. Ik moet warschijnlijk (gezien mijn salaris) ruim 300 euro betalen. Dat is ongeveer 1/5 van mijn salaris van kinderen die ik nooit zie. Als het even tegenzit, moet ik met terugwerkende kracht de afgelopen maanden terugdokken, maar dat weet ik niet zeker.
In dit geval gaat het om een beinvloedbaar meisje van net 19 die stevig bij haar ouders onder de plak zit zoals ik heb begrepen, meisje is zelf nog een kind aan haar taalgebruik en emotionele toestand te lezen...quote:Op vrijdag 11 mei 2007 01:07 schreef milagro het volgende:
en wie weet wie weet komt zij ooit bij zinnen, is er 1 iemand met een objectieve kijk op de zaak, naar wie ze wel luistert, en ik mag hopen dat ze dan ook voelt zelf wat ze niet zozeer jou, hoe naar dat ook is, maar vooral ook haar eigen kinderen heeft ontzegd, een vader die er gewoon wil zíjn voor zijn kinderen.
dat is idd wat zo iemand ook niet beseft.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 01:12 schreef Loedertje het volgende:
[..]
In dit geval gaat het om een beinvloedbaar meisje van net 19 die stevig bij haar ouders onder de plak zit zoals ik heb begrepen, meisje is zelf nog een kind aan haar taalgebruik en emotionele toestand te lezen...
Verstand komt met de jaren, helaas groeien kindjes in die tijd flink en mis je een heleboel van hun ontwikkeling en missen zij een biologische pappa
Overigens is deze topic al gespot door haar aanhang. Die hebben mijn posts ook scherp veroordeeld blijkt. Ik heb geen idee wat ze haar omgeving heeft verteld over deze situatie, maar aangezien er niemand is die haar gedrag afkeurt, zal ze waarschijnlijk een enorm schandalig verhaal hebben verteld. Kan me niet voorstellen dat álle mensen in haar omgeving dit goedkeuren waar ze mee bezig is. Elk weldekend mens weet dat je een liefhebbende vader niet van zijn kan/mag scheiden zonder een héééle goede reden.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 01:07 schreef milagro het volgende:
[..]
het is natuurlijk lastig te accepteren dat je voor kinderen die je niet mag zien, moet betalen, ik vind het ook oneerlijk en onterecht, maar omdat je er niet onderuit kan, is het ws beter om dan te denken, ik mag ze dan ms niet zien, maar ik draag hoe dan ook een steentje bij , en later als ze groot zijn, zullen ze dan iig niet kunnen zeggen, ondanks de verhalen van de moeder, dat ik me nooit wat van hen aangetrokken heb.
Ik kan er niet onderuit, ik wil dat in principe ook niet. Ben nou eenmaal de verwekker of ik het nou wil of niet. Dit is een deel van de verantwoordelijkheid die ik zou moeten dragen. Maar zolang ik de kids niet zie, zou ik er niet achteraan gaan
dergelijke moeders redeneren zo "zie je wel, hij wil alleen maar geld betalen als hij ze ziet op zijn termen, zodra hij zijn zin nietkrijgt dan wil hij geen geld geven voor zijn eigen kids, dus zie je nu wat voor vent het is? als hij echt van zijn kids zou houden dan etc etc etc"
herkenbaar. Heb dat ook al naar mijn hoofd geslingerd gekregen.
je kan bij sommige vrouwen gewoon niet winnen, wat je ook doet, en je bent dan volkomen machteloos.
je durft amper nog wat te doen, want god weet ms maak je het ondanks je goed bedoelingen alleen nog maar erger, want onredelijkheid is niet in te schatten, je schat het altijd verkeerd in... zo onredelijk zal ze toch niet zijn? jawel dus.
Klopt. Dit had ik niet aan zien komen. Ik ken haar al een tijdje voordat we een relatie begonnen. Had in mijn stoutste dromen niet kunnen bedenken dat het zo zou eindigen. Als er één persoon op aarde begrip voor me heeft dan is..... niet dus.
als je maar weet dat je niet alleen bent daarin, en dat er mensen zijn die wel degelijk zien en begrijpen wat er gebeurt, wie er fout bezig is, wie niet begrijpt waar het nu echt om draait, de kinderen en niet je eigen godvergeten gelijk , en al kunnen zij/wij ook niets doen, je hebt ms toch ergens een beetje steun aan het idee.
Gelukkig leven ontzettend veel mensen met me mee. Ik ben gezegend met genoeg mensen die dag en nacht voor me klaarstaan. Toch ben je eenzaam in je strijd. D'r is (thank god!) niemand in mijn omgeving die zoiets dergelijks heeft meegemaakt. En de gene die uit elkaar zijn, hebben in goed overleg een omgang kunnen regelen. Ze zijn een luisterd oor voor me, maar hebben uiteraard geen antwoord of passend advies voor me. Kan ik ze ook niet kwakelijk nemen.
en wie weet wie weet komt zij ooit bij zinnen, is er 1 iemand met een objectieve kijk op de zaak, naar wie ze wel luistert, en ik mag hopen dat ze dan ook voelt zelf wat ze niet zozeer jou, hoe naar dat ook is, maar vooral ook haar eigen kinderen heeft ontzegd, een vader die er gewoon wil zíjn voor zijn kinderen.
Die hoop ik heb ondertussen opgegeven. Ik heb 6 maanden gewacht op een bevrijdende telefoontje. "Goh, ik kan me voorstellen hoe je je voelt. Ik zou ook niet zonder de kinderen kunnen leven" "Is er geen mogelijkheid dat we toch tot een passend oplossing kunnen komen?" "Je bent immers toch de vader van mijn kinderen"
Ook toen we vorige maand door de rechter 2 gesprekken moesten houden, zonder ouders en andere lui d'r bij, bleef ze volhouden dat dit mijn eigen schuld is en het haar goed recht is om de kinderen te beschermen tegen mij. Toen ik op een nette manier vroeg of ik asjeblieft mijn kinderen op korte termijn kon zien, kreeg ik een negatief antwoord. Ik moest maar de uitspraak van de rechter afwachtten. Rekken, rekken, rekken. Het is bijna een spelletje voor haar. Ze blijft net zolang rekken totdat ik helemaal instort en de kinderen opgeef. Dat is inmiddels gebeurd dus.
als ik gelovig was zou ik voor je bidden
maar nu hoop ik gewoon enkel heel hard met je mee![]()
Mijn geloof op betere tijden en een kans om een echte vader te kunnen zijn heb ik opgegeven. Ik ben nog jong, wie weet dat ik ooit een gelukkig gezin krijg, waar ik wél de kans om een vader te kunnen zien. Tot die tijd heb ik een hele hoop werk te verzetten op mijn leven weer op een rijtje te krijgen. Dit is een hopeloze zaak voor me. Om een vader te kunnen zijn voor mijn kinderen, ben ik afhankelijk van haar. Daar kan ik dus wel naar fluiten. Zelfs al krijg ik een omgangregeling, zal ze me hoogst waarschijnlijk op alle manier tegenwerken en mijn leven nog steeds zuur blijven maken. Het leven bestaat uit keuzes. Maar als je weet dat beide keuzes om te stoppen of door te gaan, me zullen slopen, is niet echt een fijn vooruitzicht. Alleen een wonder kan me helpen.
Doorgaans zijn de kinderen mamma niet zo dankbaar áls ze eindelijk hun vader leren kennen en blijkt dat het een schat van een man is.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 01:44 schreef phileine het volgende:
". Ik heb in mijn omgeving vaak genoeg gezien dat die bal dus helemaal niet wordt teruggekaatst, maar dat de zaak voor altijd verloren is. En de vervreemding tussen vader/kind is dan al zo groot dat dat bijna niet meer te repareren is.
Ik neem aan dat je mij bedoeldquote:Op vrijdag 11 mei 2007 01:44 schreef phileine het volgende:
ik denk dat de treurnis vaak is dat -zoals hier eerder werd opgemerkt- soms vaders zich terugtrekken om de lieve vrede te bewaren en het niet over het hoofd van het kind willen gaan uitvechten, en dat dat dan later wordt "ja maar je hebt ons ook gewoon laten vallen daarna, c.q niet hard genoeg gevochten". Ik heb in mijn omgeving vaak genoeg gezien dat die bal dus helemaal niet wordt teruggekaatst, maar dat de zaak voor altijd verloren is. En de vervreemding tussen vader/kind is dan al zo groot dat dat bijna niet meer te repareren is.
Wat betreft het verhaal van terminator, denk ik ook dat de grote beslissingen niet bij het meisje, maar bij de ouders liggen. Die bepalen hoe en wat en waarom, en eerlijk gezegd kan ik me het vanuit een grootouderlijk standpunt ook makkelijker voorstellen waaróm ze dit doen. Niet om een oordeel te vellen over wie er fout zit en wie niet, maar omdat je in die rol nu eenmaal veel beschermender bent en het welzijn van je kind/kleinkind veel hoger stelt dan dat van iemand die je nauwelijks kent en niet eens echt mag. Ik wil daarmee niet zeggen dat het juist is, maar ik snap wel hoe het tot stand is gekomen. De oplossing? Geen idee, misschien een gezinstherapeut, en verder toch blijven doorvechten via de juridische wegen. Als je opgeeft is het echt voor altijd verloren.
Jullie komen hier alleen maar om te vertellen hoe zielig en labiel jullie zijn..zie nergens een trotse pappa of mamma..alleen maar twee emotioneel doorgdraaide pubers die omelkaar heen blijven draaien, ga beiden verder met je leven en betrek jullie kinderen daarin.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 01:48 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Overigens is deze topic al gespot door haar aanhang. Die hebben mijn posts ook scherp veroordeeld blijkt. Ik heb geen idee wat ze haar omgeving heeft verteld over deze situatie, maar aangezien er niemand is die haar gedrag afkeurt, zal ze waarschijnlijk een enorm schandalig verhaal hebben verteld. Kan me niet voorstellen dat álle mensen in haar omgeving dit goedkeuren waar ze mee bezig is. Elk weldekend mens weet dat je een liefhebbende vader niet van zijn kan/mag scheiden zonder een héééle goede reden.
Interessant punt. Mij word dit ook voorgehouden dat de kinderen als ze ouder zelf, vanzelf wel inzien dat het pure onzin dat hun mama papa heeft verdreven uit hun leven.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:02 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Doorgaans zijn de kinderen mamma niet zo dankbaar áls ze eindelijk hun vader leren kennen en blijkt dat het een schat van een man is.
Is het jaloezie wat dat soort vrouwen drijft?
Iets geheel voor zichzelf willen hebben omdat ze dat zelf in hun jeugd hebben gemist?
Dan is het namelijk nog een tikkie erger, je pyschische trauma's botvieren op je kids
Het zijn bijna altijd in hun jeugd ernsitg beschadigde moeder sid het doen, die zelf (en dat is het allergekste) vaak een moeder hebben gemist die schittererde door afwezigheid, nu zelf een héle goede moeder willen zin maar dat zover doordrijven dat ze bezitterlig worden en haar identiteit ontleent aan het bestaan van de kinderen, geen concurrentie dulden en *de vijand* uit willen schakelen .
Zou je asjeblieft willen stoppen met je aandachtstrekkende zielige verhalen?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:02 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je mij bedoeld![]()
Haar ouders spelen inderdaad een hele grote rol. Ik heb hun vanaf het begin niet gemogen, en hun mij niet. Deed er ook alles aan hun zo veel mogelijk te vermijden. Ik werd al van te voren gewaarschuwd door mijn omgeving dat een gezonde relatie met de ouders minstens zo belangrijk is als de relatie met je vriendin. Ik sloeg de adviezen in de wind. Gaf hun ook de schuld van de verstoorde relatie. Ik kom regelmatig bij vrienden over de vloer en heb nog nooit problemen met ouders van vrienden gekend. De vader van mijn beste vriend (waar ik al 16 jaar over de vloer kom) ziet me zelfs al zoon en ik hem als 2e vader. Heb er dus nooit energie in gestoken om de relatie te verbeteren. Dat is dus 1 van mijn grootste fout gebleken. Op het moment dat ze zwanger raaktte trok ze steeds meer naar haar ouders toe. Toen de kinderen geboren waren, en zij totaal geen aandacht meer voor mij had, maar veel meer voor haar ouders die de kinderen veel meer te bieden had dan ik. Had geen geld, huis, en was nog in de war dat ik plotseling vader werd zonder enige vorm van voorbereiding.
Dit is mijn grootste fout die mijn kop heeft gekost. Gewoon een typisch geval van vraag en aanbod. En ja, dan trek ik zwaar aan de kortste eind.
Ik kan je geen ongelijk geven.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:04 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Jullie komen hier alleen maar om te vertellen hoe zielig en labiel jullie zijn..zie nergens een trotse pappa of mamma..alleen maar twee emotioneel doorgdraaide pubers die omelkaar heen blijven draaien, ga beiden verder met je leven en betrek jullie kinderen daarin.
Ze kan me nergens mee pakken, alleen met mijn kinderen. Dat weet ze donders goed. Ik snap haar ene kant ook wel hoor. Het is niet dat ik niks begrijp waarom ze zo reageert. Mensen die ik niet vertrouw (terecht of onterecht) ook niet zomaar het meest dierbare bezit "uitlenen"quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:08 schreef milagro het volgende:
ik snap de woede van de moeder, maar ik zal nooit nooit snappen dat je iemand dan op die manier terugpakt, jezus, jat zijn autosleutels en sjees langs alle flitspalen met 100 km per uur of zo, damn, maar zo
Pff, heb je niets beters te doen dan in degaten te houden wat anderen misschien over je denken?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 01:48 schreef Eliminator20 het volgende:
. Die hebben mijn posts ook scherp veroordeeld blijkt.
Je wist dus al vanaf de eerste maand dat ze zwanger was, had dus gewoon 8 maanden te tijd om veel dingen te regelen, je hebt véél vrienden schreef je ergens? Netwerkjes genoeg, huisje regelen, je salaris koesteren en zoveel mogelijk opzij zetten, je verdient ongeveer ¤1500 schreef je elders, zonder vaste lasten kun je daar heel veel van sparen, tijd genoeg gehad...misschien grepen haar ouders aan het eind van die gewenningsperiode i omdat zij zagen dat jij geen enkele verantwoordelijkheid nam?quote:Op het moment dat ze zwanger raaktte trok ze steeds meer naar haar ouders toe. Toen de kinderen geboren waren, en zij totaal geen aandacht meer voor mij had, maar veel meer voor haar ouders die de kinderen veel meer te bieden had dan ik. Had geen geld, huis, en was nog in de war dat ik plotseling vader werd zonder enige vorm van voorbereiding.
Bezit, zo zie je het dus..quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:14 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Ze kan me nergens mee pakken, alleen met mijn kinderen. Dat weet ze donders goed. Ik snap haar ene kant ook wel hoor. Het is niet dat ik niks begrijp waarom ze zo reageert. Mensen die ik niet vertrouw (terecht of onterecht) ook niet zomaar het meest dierbare bezit "uitlenen"
Ik heb ook mijn fouten gemaakt, maar heb er ALLES aan gedaan om dit recht te trekken. Dit ze niet kan of wil inzien is dus mijn probleem.
Ik zit blijkbaar in de verkeerde topic.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:15 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Pff, heb je niets beters te doen dan in degaten te houden wat anderen misschien over je denken?
[..]
Je wist dus al vanaf de eerste maand dat ze zwanger was, had dus gewoon 8 maanden te tijd om veel dingen te regelen, je hebt véél vrienden schreef je ergens? Netwerkjes genoeg, huisje regelen, je salaris koesteren en zoveel mogelijk opzij zetten, je verdient ongeveer ¤1500 schreef je elders, zonder vaste lasten kun je daar heel veel van sparen, tijd genoeg gehad...misschien grepen haar ouders aan het eind van die gewenningsperiode i omdat zij zagen dat jij geen enkele verantwoordelijkheid nam?
Ben jij soms nog jonger dan je ex-vriendin? Dan mijn excuses, dan kun je er nog niets aan doen.
Je loopt graag weg voor verantwoordelijkehden, zelfs hier, vluchtgedrag...quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:17 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Ik zit blijkbaar in de verkeerde topic.![]()
dan nog staan jouw fouten in principe los van je vader zijn toch of niet?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:14 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Ze kan me nergens mee pakken, alleen met mijn kinderen. Dat weet ze donders goed. Ik snap haar ene kant ook wel hoor. Het is niet dat ik niks begrijp waarom ze zo reageert. Mensen die ik niet vertrouw (terecht of onterecht) ook niet zomaar het meest dierbare bezit "uitlenen"
Ik heb ook mijn fouten gemaakt, maar heb er ALLES aan gedaan om dit recht te trekken. Dit ze niet kan of wil inzien is dus mijn probleem.
Ik reageer alleen maar op de dingen die je zelf verteld, niet op roddels van je ex-schoonouders maar op je eigen verhaal.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:18 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Raak je gefrustreerd ofzo? Doe ff normaal ja!
![]()
`quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:19 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je loopt graag weg voor verantwoordelijkehden, zelfs hier, vluchtgedrag...
Aannamequote:
Heb jij ooit in een soortgelijke situatie gezeten dan? Ik denk (en hoop) het niet voor je. Ja, ik ben gefrustreerd, is dat dan vreemd? Vind het juist fijn om me verhaal te kunnen doen en te lezen wat andere users hierover te zeggen hebben. Dat helpt enorm, je gaat je eigen situatie beter inzien. Mensen in mijn omgeving oordelen uiteraard anders dan mensen op een forum.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:23 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ik reageer alleen maar op de dingen die je zelf verteld, niet op roddels van je ex-schoonouders maar op je eigen verhaal.
Wat ik bedoel, ipv zelfbeklag, recht je rug, schouders kaasrecht, hoofd omhoog en laat zien dat je ruggegraat hebt, registreer een donmiennaam en plaats daar foto's van je kindjes, lieve texten, schattige kleurtjes, etaleer je dierbaarsten, maak het zichtbaar met plaatsjes, beelden zeggen vaak meer dan woorden , zeker met het oog op liede, die emotie kun je beter overbrengen ipv zelfmedelijden.
Dan laat je een sterke pappa zien..
Hoezo mensen in je omgeving? Die kennen toch de échte Eliminator?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:28 schreef Eliminator20 het volgende:
Mensen in mijn omgeving oordelen uiteraard anders dan mensen op een forum.
Ik zoek mijn troost hier niet. Ik probeer meer inzicht te krijgen in mijn situatie. Heb je deze topic dan geopend zonder enige doel? Ik lees ook aandachtig de posts van de overige users in deze topic hoe hun tegen hun eigen situatie aankijken. De verhalen van Vivi intergreren mij ook. Uit oogpunt van een vrouw die in een soortgelijke situatie zit waar ik in zit. Ook de meningen van Milagro vind ik interessant. Joh, als iemand een mening heeft waar ik misschien wat aan kan hebben is het een win-win situatie voor mij.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Hoezo mensen in je omgeving? Die kennen toch de échte Eliminator?
Daar zou je dus troost moeten vinden en niet met onbekenden.
ja, er kan beslag gelegd worden op het loon van de papa, maar dat duuuuuuuuuuuuuurt allemaal zo lang hé ... eer die zaak voor de rechter komt, meestal probeer je het dan nog in der minne te regelen, dan zegt papa: ok, ik zal betalen, maar dan doet die dat toch weer niet, en zo zijn we weer vertrokken... kan echt lang aanslepen ( want voor die moeder kost het ook weer heel veel tijd en geld om een proces op te starten).quote:Op vrijdag 11 mei 2007 00:05 schreef milagro het volgende:
als een vader echter dan als reactie weigert te betalen, kan er dan geen beslag gelegd worden op zijn salaris?
zijn er dan ook geen stappen die een rechter kan ondernemen ?
mens, wat een kotsmisselijk serpent ben jij om hier heel de tijd op eliminater te gaan scheldenquote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:23 schreef Loedertje het volgende:
Wat ik bedoel, ipv zelfbeklag, recht je rug, schouders kaasrecht, hoofd omhoog en laat zien dat je ruggegraat hebt, registreer een donmiennaam en plaats daar foto's van je kindjes, lieve texten, schattige kleurtjes, etaleer je dierbaarsten, maak het zichtbaar met plaatsjes, beelden zeggen vaak meer dan woorden , zeker met het oog op liede, die emotie kun je beter overbrengen ipv zelfmedelijden.
Dan laat je een sterke pappa zien..
Hoho..ik zit totaal niet in die situatie hoor.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 02:45 schreef Eliminator20 het volgende:
[..]
Ik zoek mijn troost hier niet. Ik probeer meer inzicht te krijgen in mijn situatie. Heb je deze topic dan geopend zonder enige doel? Ik lees ook aandachtig de posts van de overige users in deze topic hoe hun tegen hun eigen situatie aankijken. De verhalen van Vivi intergreren mij ook. Uit oogpunt van een vrouw die in een soortgelijke situatie zit waar ik in zit.
Kun je nagaan, mijn schriftelijke korte reacties zijn op 1 hand te tellen, wat exen soms doen om de andere ex tot echte wanhoop te drijven is vaak toch ietsjes erger .quote:Op vrijdag 11 mei 2007 08:31 schreef petitlapin2 het volgende:
om hier heel de tijd op eliminater te gaan schelden.
Your point beeing?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:21 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Kun je nagaan, mijn schriftelijke korte reacties zijn op 1 hand te tellen, wat exen soms doen om de andere ex tot echte wanhoop te drijven is vaak toch ietsjes erger .
en net daarom zou je kunnen begrijpen dat eliminator door een heel moeilijke periode gaat en waarschijnlijk alle hoop kwijt is. Ik begrijp dan ook niet waarom je keihard tegen zijn posts reageert;quote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:21 schreef Loedertje het volgende:
Kun je nagaan, mijn schriftelijke korte reacties zijn op 1 hand te tellen, wat exen soms doen om de andere ex tot echte wanhoop te drijven is vaak toch ietsjes erger .
Dat het dramatische vormen aanneemt als de ene ex e andere in een hoek drijft en ik denk dat je als ouder eens tien keer moet nadenken in wiens belang je dan bezig bent, zeer zeker niet in het belang van de kinderen. Waarom mensen niet gewoon verder gaan met hun nieuwe leven zonder dié partner snap ik dan nooit zo, je kan toch zoals Milagro aangaf gewoon verder gaan? Kinderen de kans geven om iets op te bouwen met beide ouders zonder allerlei kunstgrepen, chantages?quote:
Sorry, maar het *ik* gehalte in ook zijn postings is nogal hoog, het draait alleen maar om het feit dat hij wéét dat die schoonouders meelezen, hij geeft ze alleen nog meer voer om mee te gooien, dat is jammer en de kindjes hebben er zo weinig aan.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:44 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
en net daarom zou je kunnen begrijpen dat eliminator door een heel moeilijke periode gaat en waarschijnlijk alle hoop kwijt is. Ik begrijp dan ook niet waarom je keihard tegen zijn posts reageert;
Uh..ik heb geloof nergens gezegd dat ik dáár anders over denkquote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:50 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Dat het dramatische vormen aanneemt als de ene ex e andere in een hoek drijft en ik denk dat je als ouder eens tien keer moet nadenken in wiens belang je dan bezig bent, zeer zeker niet in het belang van de kinderen. Waarom mensen niet gewoon verder gaan met hun nieuwe leven zonder dié partner snap ik dan nooit zo, je kan toch zoals Milagro aangaf gewoon verder gaan? Kinderen de kans geven om iets op te bouwen met beide ouders zonder allerlei kunstgrepen, chantages?
Vivi, stel dat jij en de vader van je kind uitelkaar gaan dan zou j het toch ook niet echt waarderen als je ex de dingen die ooit tussen jullie zijn gebeurt zou gaan gebruiken om jou uit te schakelen als ouder?
Als je het nuchter bekijkt slaat het namelijk helemaal nergens op en schiet niemand er wat mee op, zeker niet die kinderen.
Dan zal ik de strekking nogmaals melden:quote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:34 schreef Zzyzx het volgende:
[weg]
quote:Op zaterdag 12 mei 2007 09:33 schreef phileine het volgende:
Eliminator dus(sorry, maar qua betekenis zat ik er niet zo ver naast met terminator), wat jij waarschijnlijk niet weet is dat dit topic door loedertje is geopend om een bepaald -zeer niet hypothetisch- geval aan de orde te stellen en ik het zal haar nu irriteren dat je dat verstoort door met jouw verhaal te komen. Maar dat kan ze niet toegeven omdat ze bij hoog en laag blijft beweren dat het wel een hypothetisch topic is geopend uit compassie voor alle vaders die hun kinderen niet mogen zien.
Ik heb dit onderwerp 2 jaar geleden ook al eens aangesneden ergens hier+ 5 jaar gelden ook rond moeder-/vaderdag, ik heb nog steeds geen idee over WIE jullie het hier hebben maar goed..quote:Op zaterdag 12 mei 2007 09:33 schreef phileine het volgende:
Eliminator dus(sorry, maar qua betekenis zat ik er niet zo ver naast met terminator), wat jij waarschijnlijk niet weet is dat dit topic door loedertje is geopend om een bepaald -zeer niet hypothetisch- geval aan de orde te stellen en ik het zal haar nu irriteren dat je dat verstoort door met jouw verhaal te komen. Maar dat kan ze niet toegeven omdat ze bij hoog en laag blijft beweren dat het wel een hypothetisch topic is geopend uit compassie voor alle vaders die hun kinderen niet mogen zien.
Dat denk ik ook maar ik begreep dat Elimiator al omringd is met psychische hulp en hartspecialisten.quote:Overigens denk ik wel dat de dingen jou in ieder geval vreselijk boven je hoofd groeien en dat je dit inderdaad niet meer zelf kunt oplossen.
dat is idd zo.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:52 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Sorry, maar het *ik* gehalte in ook zijn postings is nogal hoog, het draait alleen maar om het feit dat hij wéét dat die schoonouders meelezen, hij geeft ze alleen nog meer voer om mee te gooien, dat is jammer en de kindjes hebben er zo weinig aan.
Ze zullen alleen maar bevestiging krijgen in hun kromme denkbeelden en de redenen waarom zij vinden dat hij die kleintjes niet mag zien. Ik hoop dat de moeder snel tot inkeer komt..
Altijd? Heel kort: Nee.quote:Op woensdag 9 mei 2007 23:48 schreef Loedertje het volgende:
Zo, geen idee waar dit thuishoort maar ik kan er nog steeds met mijn hoofd niet bij dat er ouders zijn die denken hun ruzies en wraakgevoelens uit te spelen over hoofdjes van kinderen.
Ben ik zo raar als ik zeg dat een kind ALTIJD recht heeft op contact met beide ouders?
Geestelijk geweld is erger, voor die man tijdens al die ruzies, voor de kinderen toen en nadien..quote:Op zaterdag 12 mei 2007 16:14 schreef milagro het volgende:
Tijdens een rottige scheidingstijd, de vrouw had een ander, heeft hij zijn beheersing verloren en haar geslagen, niet ín elkaar geslagen, maar een klap uitgedeeld, hetgeen hij ook toegeeft.
en al die tijd zitten de kinderen binnen en horen papa en mama zo tekeer gaan, hetgeen uiteraard papa's schuld is...![]()
De ex van mijn kennis gebruikt dat ene moment van onbeheersdheid als excuus om de vader voor altijd uit haar leven te bannen en dat van de kinderen.
Die ene klap, hoe beschamend ook, hoe fout ook, weegt nooit op tegen de jarenlange ellende die daarvoor als straf uitgediend wordt.
De dwarsliggende ex zal in haar ogen ALTIJD een valide reden hebben om de kinderen weg te houden, voor de een is dat fysiek geweld (en dan heb ik het niet over dagelijks wekelijks 'corrigerende tikken", maar een uit de hand gelopen ruzie waarin BEIDE partijen de controle verloren) voor de andere vreemdgaan.
je voor jaren je kinderen niet meer mag zien, omdat jij toen fysiek geweld gebruikt hebt, in je blinde woede en verdriet.
Ik ben geen tegenstander van UHP's, integendeel maar ook dán hebben kinderen recht om de psychisch niet in orde of verslaafde ouder te zien al dan niet onder begeleiding, desnoods een woensdagmiddagje per twe weken bij de Mc Donalds met de gezinsvoogd .quote:Op zaterdag 12 mei 2007 16:18 schreef popolon het volgende:
[..]
Altijd? Heel kort: Nee.
Mijn vrouw werkt op een adoptiebureau en daar kom je de meest afschuwelijk situaties tegen en hoe erg 't ook is, sommige mensen verdienen het niet om hun kinderen te zien.
En dat is puur gezien vanuit het kind's standpunt. Sommige mensen manipuleren zo erg, proberen hun kinderen te gebruiken als drugskoerier, zware mishandeling en nog veel meer van dat soort afschuwelijke praktijken.
Goede zaak dat in dit soort gevallen de kinderen uit het gezin geplaatst worden. Er ziten wat rotte appels tussen zeg.
Dan ben je een van de weinigen op fok!quote:Op zaterdag 12 mei 2007 15:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
ik heb nog steeds geen idee over WIE jullie het hier hebben maar goed..
En dat zou psychisch ook goed zijn voor die kinderen???quote:Op zaterdag 12 mei 2007 17:33 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ik ben geen tegenstander van UHP's, integendeel maar ook dán hebben kinderen recht om de psychisch niet in orde of verslaafde ouder te zien al dan niet onder begeleiding, desnoods een woensdagmiddagje per twe weken bij de Mc Donalds met de gezinsvoogd .
Nou, ik ken het hele verhaal, en al ben ik natuurlijk geen 24/7 erbij geweest, ik ken de man in kwestie goed genoeg om te weten dat hij deugt, alleen die ene keer niet, een klap uitgedeeld toen hij door had dat er een ander in het spel was....quote:Op zaterdag 12 mei 2007 17:34 schreef phileine het volgende:
[..]
Dan ben je een van de weinigen op fok!, zoals Milagro al in dit topic schrijft "half de incrowd kent in ieder geval een deel van het verhaal", niets voor jou die normaal overal van op de hoogte is loedertje, word je roestig?
Milagro, wat betreft jouw verhaal, natuurlijk zijn dat hele schrijnende voorbeelden. Het zijn ook vaak de vaders die het makkelijkste geprovoceerd worden omdat ze zo machteloos zijn. En dan is de straf voor een keer je zelfbeheersing verliezen wel erg groot. Maar ik vind het altijd vreselijk moeilijk hierover te oordelen als je alleen maar een stukje van het verhaal kent.
Ik vind wel dat er zoveel mogelijk moet worden geprobeerd om de vader de kinderen te laten zien en te leren kennen, desnoods met toezicht erbij als je de boel echt niet vertrouwt.
Je liegtquote:Op zaterdag 12 mei 2007 15:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ik heb dit onderwerp 2 jaar geleden ook al eens aangesneden ergens hier+ 5 jaar gelden ook rond moeder-/vaderdag, ik heb nog steeds geen idee over WIE jullie het hier hebben maar goed...
in het geval van een het chronisch af laten wetende vader is het idd een andere zaak, net zo goed als de gevallen die Popolon opnoemt.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 17:45 schreef p_iglet het volgende:
[..]
En dat zou psychisch ook goed zijn voor die kinderen???
Ouders die 99% van de tijd niet op komen dagen? Die in telefoongesprekken met kind dingen beloven die ze keer op keer niet waarmaken.
Het wordt in sommige gevallen tot in den treuren geprobeerd met gezinsvoogden en bezoekjes onder begeleiding, maar wat mij betreft houd het een keer op.
Namelijk wanneer het kind beter af is zonder de stress en de teleurstelling van de bezoekjes/telefoontjes.
Dan is een kind wat mij betreft beter af zonder contact met de natuurlijke ouders, maar in een stabiele situatie in een langdurig pleeggezien of bij adoptieouders.
quote:Op zaterdag 12 mei 2007 17:34 schreef phileine het volgende:
Dan ben je een van de weinigen op fok!, zoals Milagro al in dit topic schrijft "half de incrowd kent in ieder geval een deel van het verhaal", niets voor jou die normaal overal van op de hoogte is loedertje, word je roestig?
Ik vind wel dat er zoveel mogelijk moet worden geprobeerd om de vader de kinderen te laten zien en te leren kennen, desnoods met toezicht erbij als je de boel echt niet vertrouwt.
Je slaat de spijker op zn kop !quote:Op woensdag 9 mei 2007 23:52 schreef milagro het volgende:
[..]
nee.
en andersom eigenlijk ook wel, mits er geen sprake was van misbruik, mishandeling of soortgelijk naar en gevaarlijk gedrag.
* Loedertje heeft hier geen vriendenquote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:56 schreef phileine het volgende:
ik vind het prima als je voor je vrienden opkomt,
ik doelde ook niet zozeer op de dames hier die dat evt doen, maar in het algemeen, het verhaal vd moeders bereikt mensen vaak het eerst en soms als enige versie.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 23:50 schreef phileine het volgende:
Milagro, bij de gevallen in mijn omgeving ken ik eigenlijk vooral de kant van de vaders. Ik ben dus niet zo snel geneigd de kant van de moeder te kiezen, weet niet of anderen dat wel doen? Het punt is dat de moeders meestal gewoon veel meer macht hebben omdat zij meestal het kind hebben en dat dus kunnen gebruiken om hun eigen rancune te botvieren. En ik ben het zeker met je eens dat het over het algemeen meer in de aard van vrouwen ligt om een kind daar ook voor te misbruiken. En ook dat het moreel zeer zeer verwerpelijk is om dat te doen. De mannen hebben helemaal niets om pressie uit te oefenen, behalve soms de alimentatie, maar als ze daarmee stoppen maken ze kans om helemaal al hun rechten te verliezen. Mijn hart gaat zeker uit naar de dwaze vaders en hun kinderen van de rekening.
waarom denk je dat ze die wil zien dan?quote:Op maandag 14 mei 2007 10:58 schreef Sespai het volgende:
Ik denk dat als ik mijn mening laat horen, dat ik dat toch ietwat subtieler zal doen.![]()
En natuurlijk was dit helemaal niet haar bedoeling, de breuk tussen hen en dan zelfs geen contact meer willen. Maar nu denkt ze daar wel zo over, ja.Ik vind het gewoon lastig dat ik nu, nu ze al zo ver is in haar beslissing, mijn mening pas ga geven. Maar ik denk wel dat ik echt moet proberen haar de andere kant te laten zien.
dan is het helemaal schandaligquote:Op maandag 14 mei 2007 11:23 schreef Sespai het volgende:
Ik vind een studentenkamer ook iets anders dan een huishouden. Maar hij is niet dakloos geweest ofzo, dus voor zichzelf zorgen lukt wel (ook al vindt zij van niet).
Ze wilden samen een kind. Hij meteen, zij wilde even wachten eigenlijk. Maar het liep zo en ze wilden er samen voor gaan. Nu is het uit en ziet zij er niks in hem straks alleen met het kind te laten. Dat is de situatie.
niet, als zij daarover niet meer twijfelt.quote:Op maandag 14 mei 2007 12:14 schreef Sespai het volgende:
Ze woonden samen toen ze zwanger werd. Hij niet meer op kamers dus.
Maar goed, ze voelt zich gewoon bang en niet veilig in zijn buurt, dat is the main point, geloof ik. En hoe ik daar verandering in moet brengen, in dat standpunt?
wat heeft hij dan gedaan wat zo erg is dat hij zijn eigen kind niet zou mogen zien omdat dat ook gevaar op zou kunnen leveren voor het kind?quote:Op maandag 14 mei 2007 16:38 schreef Sespai het volgende:
Heb haar vandaag gesproken en ook mijn mening gegeven of eigenlijk flink de andere kant laten zien. Ze reageerde daar heel rationeel op en ook wel luisterend, maar ze is er gewoon nog niet uit of ze die kant ook uit wil in haar beslissing. Neemt liever het zekere voor het onzekere en het zekere is zijzelf en niet hij, vindt ze. Ze vertrouwt niet op zijn capaciteiten als vader, op basis van zijn capaciteiten als vriendje, zoon, broer, vriend, werknemer... als mens. Of dat terecht is moet een rechter dan waarschijnlijk gaan uitzoeken.![]()
Nee, hij heeft denk ik niks vreselijks gedaan. Tenminste: geen ernstig geweld of een moord gepleegdquote:Op maandag 14 mei 2007 16:59 schreef milagro het volgende:
of heeft hij iets vreselijks gedaan, zo erg, dat het kind dus echt gevaar zal lopen met hem alleen?
ja, minimaal dat dusquote:Op maandag 14 mei 2007 17:12 schreef Sespai het volgende:
[..]
Nee, hij heeft denk ik niks vreselijks gedaan. Tenminste: geen ernstig geweld of een moord gepleegd, geen (niet-eigen) kinderen verwaarloosd, hij is niet verslaafd aan harddrugs, drinkt wel elke dag een biertje of wat.
Ik weet niet wat voor soort dingen jij bedoelt?
en weer die persoonlijjkheid en achtergrond, wat bedoelt ze dan toch precies daarmee.quote:Op maandag 14 mei 2007 20:11 schreef Sespai het volgende:
Ze heeft wel over de andere kant nagedacht, maar helaas is dit toch wel haar sterke gevoel. Dat ze de plicht heeft als moeder haar kind niet in een onzekere positie te brengen en haar kind niet beschadigd te laten worden door de persoonlijkheid en achtergrond die de vader heeft.
Ik bedoelde met een rechtszaak eerder een zaak vanuit hem. Hij heeft nu niks en wil omgang (en erkenning). Hij weet dus dat ze deze kant uit denkt. Ze heeft alleen nog niks echt besloten daarin, volgens mij.
quote:Op woensdag 9 mei 2007 23:55 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Er zijn idd gelukkig ook veel ouders die wél denken aan de kinderen i.p.v egoistisch alleen aan zichzelf maar daar gaat deze thread niet over.
ja, maar nu weet je dat het hier niet om álle gescheiden ouders gaat, dus kun je die TT ook als zodanig lezenquote:Op woensdag 16 mei 2007 15:28 schreef lady-wrb het volgende:
ik bedoel al om te beginnen de titel van dit topic.
quote:Op woensdag 16 mei 2007 19:42 schreef lady-wrb het volgende:
ik betrek niks op mijzelf hoor, die opmerking van hierboven moet je gewoon met een knipoog bekijken.
en ik voel me ook absoluut niet aangesproken.
ik ben de ideale ex : iedere man zou van mij gescheiden willen zijn
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |