Zoals echte mannen doen,..quote:Op vrijdag 11 mei 2007 08:11 schreef Bright het volgende:
[..]
en daarnaast stinkt het ook nog.
Scheer zelf ook, mijn vrouw ook. Alleen laat ik nog wel een streep erboven staan, anders wordt't helemaal zo'n kinderpikkie...
En geen last van jeuk o.i.d.
Bijhouden stelt ook niks voor; 1x per week uiterlijk, maar vaker om de andere dag ff mach-ultra-dinges eroverheen in de douche (met wat douchgel o.i.d.) en weer klaar; per keer duurt dat zo'n minuut of zo.
Af en toe richting bilnaad, maar dat is zo moeilijk te bereiken en doordat ik daar niks zie (kan er met m'n ogen niet bij) vind ik het ook een beetje link, dus dat duurt ook wat langer
En nee, geen talkpoeder o.i.d., gewoon niks. Is ook helemaal niet nodig.
De foto in je profiel met dit verhaal..... geeft rillingen, maar vooruit.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 08:11 schreef Bright het volgende:
[..]
en daarnaast stinkt het ook nog.
Scheer zelf ook, mijn vrouw ook. Alleen laat ik nog wel een streep erboven staan, anders wordt't helemaal zo'n kinderpikkie...
Oke,.. bedankt voor de heldere uitleg waarom je rillingen geeft.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 10:30 schreef Evik het volgende:
[..]
De foto in je profiel met dit verhaal..... geeft rillingen, maar vooruit.
Een streep boven je kinderpikkie... hmmmm zo een hitlersnorretje of gewoon een verdwaald dotje dat je denkt... BEN JE WAT VERGETEN? Doe dan gewoon helemaal weg. Als je lul groot genoeg is zie je wel het verschil met een kinderpikkie.
Gewoon iedere dag. Na een dag heb je alweer stoppels.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:38 schreef het.ismij het volgende:
[..]
Zoals echte mannen doen,..
Wat nou jeuk?
Ik heb er alleen last van na een dag of 2/3 als de stoppels te lang worden,. dus om de 2 dagen ongeveer gewoon scheren.
En ik moet met jou in één tent?quote:
Laten we het er maar niet verdre over hebben zo.quote:
Ja, maar je kunt ook te ver gaan.quote:Vind het wel een verplichting voor mannen om alles bij te houden. We verwachten het van vrouwen ook immers. En daarnaast is het voor jezelf ook wel fijn denk ik zo..
quote:Op zondag 13 mei 2007 13:52 schreef Koentje3 het volgende:
Ik heb borsthaar dat ik ook niet scheer (wel bijhoud) .. Schaamhaar dus gewoon lekker kort houden, ballen altijd smooth houden
... Als ik mn schaamhaar scheer heb je ineens een witte plek tussen mn benen en mn borstkas
ziet er niet uit
.. Dus gewoon echt lekker kort
![]()
waarom? want ik heb het nooit geprobeerd maar het lijkt me ideaal.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:28 schreef ukga het volgende:
ontharingscreme is ook kut
Probeer het eens en laat ons weten wat het resultaat isquote:Op zondag 13 mei 2007 19:38 schreef Twinky het volgende:
[..]
waarom? want ik heb het nooit geprobeerd maar het lijkt me ideaal.
ja, maar ik heb op dit moment niet genoeg geld om het 'uit te proberen'..quote:Op zondag 13 mei 2007 20:02 schreef El_Bartos het volgende:
[..]
Probeer het eens en laat ons weten wat het resultaat is
Nou als ik mijn gezicht 1 dag niet scheer dan zie je het echt wel heel duidelijk hoor.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 08:49 schreef Darkwolf het volgende:
Elke dag scheren en bij houden is trouwens redelijk overdreven.
Mijn gezicht scheer ik ook niet elke dag.
Idem.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 09:26 schreef ThE_ED het volgende:
Nou als ik mijn gezicht 1 dag niet scheer dan zie je het echt wel heel duidelijk hoor.
Je kan dan tenminste zonder een smoel vol haar de ballen likken.quote:Op woensdag 9 mei 2007 17:26 schreef As_33 het volgende:
Mijn vriend heeft het in de periode dat wij samen zijn welgeteld één keer gedaan. Toen ik het zag begon ik volgens mij keihard te lachen en daarna heb ik hem verteld het alsjeblieft nooit meer te doen, omdat ik het zelf een afknapper vindtVolgens mij kreeg hij niet echt last van bultjes trouwens, en hij had het onder de douche gedaan met scheergel en een goed scheermesje.
Neequote:Op woensdag 16 mei 2007 16:05 schreef Eelcotje84 het volgende:
Me vriendin lachte me de eerste keer ook uitMaar ondertussen het wel geil vinden he....
![]()
JA, laten we dat maar eens doen!!quote:Op woensdag 16 mei 2007 16:50 schreef Yellow68 het volgende:
Je kan ook het hele zakie er gewoon afknippen, nergens last meer van!
Valt mee hoor.quote:Op donderdag 17 mei 2007 22:44 schreef ralphbollen het volgende:
bij scheren mag wel vind ik als dude , maar niet helemaal weg. zou nogal koud aan voelen heb ik het idee.
ik zou mijn man ook verbieden om het te doenquote:Op woensdag 9 mei 2007 17:26 schreef As_33 het volgende:
Mijn vriend heeft het in de periode dat wij samen zijn welgeteld één keer gedaan. Toen ik het zag begon ik volgens mij keihard te lachen en daarna heb ik hem verteld het alsjeblieft nooit meer te doen, omdat ik het zelf een afknapper vindtVolgens mij kreeg hij niet echt last van bultjes trouwens, en hij had het onder de douche gedaan met scheergel en een goed scheermesje.
Echt nog nooit last van gehad.quote:Op donderdag 17 mei 2007 23:32 schreef Koenholio het volgende:
[..]
Valt mee hoor.![]()
Ik scheer ook, heb anders wel eens last van kriebel of de beruchte "schaamhaar-tussen-eikel-en-voorhuid" als je een keer een stijve hebt.
kleine lul of extreem lange schaamhaarquote:Op vrijdag 18 mei 2007 08:45 schreef het.ismij het volgende:
[..]
Echt nog nooit last van gehad.![]()
![]()
Hoe the fuck krijg je dat voor elkaar?
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 09:37 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
kleine lul of extreem lange schaamhaar
met een spiegel ondersteboven in een"schommel" hangen.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:52 schreef Originele_Naam het volgende:
hoe scheer je eigenlijk je bilnaad, lijkt me verrekt lastig
serieuze reactie is ver te zoekenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:09 schreef het.ismij het volgende:
[..]
met een spiegel ondersteboven in een"schommel" hangen.
Hoezo?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:11 schreef Originele_Naam het volgende:
[..]
serieuze reactie is ver te zoeken
Ik doe het met ontharingscreme, 5 minuten laten zitten, wegschrapen en daarna goed met zeep wassenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:52 schreef Originele_Naam het volgende:
hoe scheer je eigenlijk je bilnaad, lijkt me verrekt lastig
brandt dat nietquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:21 schreef christiano het volgende:
[..]
Ik doe het met ontharingscreme, 5 minuten laten zitten, wegschrapen en daarna goed met zeep wassen
Nee, als ik het niet te lang laat zitten, en daarna er goed afwas, heb ik er geen last van. Ik doe het met Veetquote:
Op de verpakking staat dat het wordt afgeradenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:45 schreef Twinky het volgende:
Veet werkt? ook aan de voorkant?
Nee, de voorkant doe ik met een scheermesje, de Gilette Fusion. Daar brandt het namelijk wel, als je het met creme zou doen, omdat de huid daar dunner isquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:45 schreef Twinky het volgende:
Veet werkt? ook aan de voorkant?
Vreemd dat je met dit verhaal de FP niet hebt gehaaldquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:49 schreef Aanvoerder het volgende: Overigens heb ik het alleen onder dwang wel eens gedaan. Nu heb ik weer een mooie weelderige bos pikhaar.
Nou ik heb het wel eens met Veet van me vriendin geprobeerd (jezus wat stinkt dat spul trouwens).quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:49 schreef sanger het volgende:
[..]
Op de verpakking staat dat het wordt afgeraden
Het ging er ook niet om of de vrouw scheert, maar over de man...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:07 schreef Rotzak84 het volgende:
Ik vind veel haar echt te ranzig, kijk duizenden jaren geleden had haar nog een functie, nu niet meer, dus eraf met die zooi. Ik knap volledig af op een meid, die er een oerbos heeft groeien. Dus gaarna goed bijgewerkt, maar liever nog kaal.
En als antwoord op de vraag: Ja, ik scheer alles weg.
quote:Op woensdag 9 mei 2007 16:23 schreef Garisson72 het volgende:
pas op hoor, als je er éénmaal aan begint wil je niet meer terug.
Weet ik, daar gaf ik ook nog antwoord opquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:15 schreef DDBtje het volgende:
[..]
Het ging er ook niet om of de vrouw scheert, maar over de man...
Ach, als wij mannen graag willen dat een vrouw kaal van onderen is (of mooi bijgeschoren), dan mogen ze dat ook van ons verwachten. Als mijn vriendin zou zeggen dat ze me liever zonder schaamhaar ziet, dan scheer ik het af.quote:Op woensdag 9 mei 2007 16:17 schreef jd1982 het volgende:
Ik had het gister met mn vriendin over scheren van de schaamstreek, toen zat ze wat te geinen over dat ik het maar eens moest proberen dat het ging jeuken enzo etc...
Toen dachten we beide opeens, eigenlijk is het ook best goor al die schaamharen bij mannen, maar ik zei dat het misschien wel een beetje gay was om te doen
Maar ik heb nu zoiets, ach boeie ook wat anderen denken, maar hebben mensen hier ervaring mee?
En waar scheer je de boel mee en krijg je het mooi glad? Ook op je zak en rond je penis?
Ik heb die ook en ik scheer er ook m'n schaamstreek mee. Maar in godsnaam, waarom is voor jou de sex er beter op geworden?quote:Op zondag 20 mei 2007 12:26 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[afbeelding]
deze is echt top!
gewoon zonder angst of pijn je zak scheren, alles eraf
sex is beter, veel meer gevoel...
kortom alleen maar plus punten
quote:
kan je wel lezen???quote:Op zondag 20 mei 2007 12:36 schreef BrauN het volgende:
[..]
Ik heb die ook en ik scheer er ook m'n schaamstreek mee. Maar in godsnaam, waarom is voor jou de sex er beter op geworden?![]()
agreequote:Op zondag 20 mei 2007 20:36 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[..]
kan je wel lezen???
het evoel is gewoon geiler...
sex eerst es allebei met haar, dan zonder....
veel lekkerder als je tegen elkaar "aankomt"
rare ex danquote:Op zondag 20 mei 2007 19:54 schreef QCC het volgende:
M'n ex vond helemaal kaal niks, dus gewoon trimmen..
Ehhh... body lotion?quote:Op zondag 20 mei 2007 12:18 schreef EchnaDarr het volgende:
En er stond nog wel "pH-huidneutraal" en "dermatologisch getest" op.
("Ja, maar wat is de uitslag, dat zetten ze er dan weer niet op" - Theo Maassen)
Hoezo? Wat is er mis met als vrouw matige lichaamsbeharing bij een man eigenlijk wel geil vinden. Ik vind het persoonlijk een raar gezicht als een man wel licht behaarde armen en benen heeft, wel een beetje borsthaar, maar helemaal geen schaamhaar; het geheel klopt dan niet voor mij.quote:
Haha ja, een vriend van me is vrij behaard op zn borts/buik/armen/benen en scheert alleen rond z'n kruis, ziet echt vaag uit.quote:Op maandag 21 mei 2007 09:59 schreef As_33 het volgende:
[..]
Hoezo? Wat is er mis met als vrouw matige lichaamsbeharing bij een man eigenlijk wel geil vinden. Ik vind het persoonlijk een raar gezicht als een man wel licht behaarde armen en benen heeft, wel een beetje borsthaar, maar helemaal geen schaamhaar; het geheel klopt dan niet voor mij.
Uh ja dat kan mij voorstellen.quote:Op maandag 21 mei 2007 10:27 schreef QCC het volgende:
Haha ja, een vriend van me is vrij behaard op zn borts/buik/armen/benen en scheert alleen rond z'n kruis, ziet echt vaag uit.
Wat zondequote:Op maandag 21 mei 2007 11:42 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Uh ja dat kan mij voorstellen.
Vandaar dat ik full body ben gegaan ook.
Maar vind je het niet smerig als je het in je mond krijgt? Of mijdt je de ballen in hun geheel?quote:Op maandag 21 mei 2007 12:16 schreef As_33 het volgende:
[..]
Wat zondeLichaamsbeharing bij mannen is zo
![]()
Nee sorry maar dat ruige haar vind ik niks.quote:
ieder zijn voorkeur dan maarquote:Op maandag 21 mei 2007 14:21 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Nee sorry maar dat ruige haar vind ik niks.
Ga dan met je hond knuffelen als je zoveel van haar houdt.
Het voelt zoveel prettiger vergeleken met mijn benen vol haar bijvoorbeeld.
En smaken verschillen: mijn vriendin vind het heerlijk als ik helemaal glad ben overal.
Ze scheerde haarzelf daar beneden ook niet totdat ze mij leerde kennen.
Nu weet ze wel beter en wil niet anders meer!
Volgens mij zijn het eerder mijn handen die zich daar mee bezig houden, maar zeker weten doe ik het ook niet. Pijpen is voor mij iets dat ik een beetje in een roes doe, ben nooig zo bewust met techniekjes bezig. Maar ik weet wel dat ik nooit last van haar in mijn mond heb. Ik zeg ook niet dat ik een compleet oerwoud wil aantreffen, waar niets meer in terug te vinden valtquote:Op maandag 21 mei 2007 12:26 schreef Kresj het volgende:
[..]
Maar vind je het niet smerig als je het in je mond krijgt? Of mijdt je de ballen in hun geheel?
En dan vooral GEEN weggooischeermesje gebruiken! Gebruik gewoon een normale Gilette of zo, iets waar je je gezicht ook mee scheert.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:59 schreef sanni het volgende:
[..]
[afbeelding] jij bent ook erg he... Maar TS, als je het wilt doen, gewoon schren met een wegwerp mesje o.i.d. en dan wat babypoeder erop flikkeren voor de droogte/jeuk is mij vertelt.
quote:Op maandag 21 mei 2007 13:31 schreef immortalsean het volgende:
ik scheer het altijd tot een halve centimeter lengte ofzo, en als het langer dan 3cm is ga ik weer scheren ... netjes bijhouden dus.
en kaal zuigt. net alsof je daar zo'n naakte mol hebt hangen.
Gewoon de Mach3 erover onder de douche, nergens last van.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:59 schreef sanni het volgende:
[..]
[afbeelding] jij bent ook erg he... Maar TS, als je het wilt doen, gewoon schren met een wegwerp mesje o.i.d. en dan wat babypoeder erop flikkeren voor de droogte/jeuk is mij vertelt.
Met de richting mee scheren helpt het beste.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 22:33 schreef Drumpie het volgende:
Wat kan je eigenlijk het beste doen tegen die bultjes?![]()
Heb het al geschoren, maar stel ik krijg bultjes(heb)quote:Op vrijdag 25 mei 2007 23:34 schreef Openminded het volgende:
[..]
Met de richting mee scheren helpt het beste.
ik vind kaal bij een man ook zo'n visuele afknapperquote:Op maandag 21 mei 2007 15:27 schreef As_33 het volgende:
Volgens mij zijn het eerder mijn handen die zich daar mee bezig houden, maar zeker weten doe ik het ook niet. Pijpen is voor mij iets dat ik een beetje in een roes doe, ben nooig zo bewust met techniekjes bezig. Maar ik weet wel dat ik nooit last van haar in mijn mond heb. Ik zeg ook niet dat ik een compleet oerwoud wil aantreffen, waar niets meer in terug te vinden valtMaar ik vind helemaal kaal een visuele afknapper, waarschijnlijk zoals voor sommige mannen een zwaar behaarde vrouw juist een afknapper zou zijn.
Bijhouden; na een klein tijdje zijn de bultjes weg en doordat je het scheren gewoon hebt bijgehouden komen ze ook niet meer terug.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 22:33 schreef Drumpie het volgende:
Wat kan je eigenlijk het beste doen tegen die bultjes?![]()
zo ongeveer?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 07:55 schreef Bright het volgende:
[..]
Bijhouden; na een klein tijdje zijn de bultjes weg en doordat je het scheren gewoon hebt bijgehouden komen ze ook niet meer terug.
En helemaal kaal is niet mooi, nee. Ik heb alles kaal, op een plukje boven m'n penis na. Dat plukje laat ik dus wel staan (op ongeveer 2cm lengte)
hoho niet alles gaat wegquote:Op maandag 21 mei 2007 12:16 schreef As_33 het volgende:
[..]
Wat zondeLichaamsbeharing bij mannen is zo
![]()
uhmm.. het plukje is wat kleiner en zit ook wat lagerquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |