abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49177459
Hij speelt alleen wel erg verdedigd voetbal als ik het goed heb. (Opzich niet erg als we de punten maar pakken!)
  woensdag 9 mei 2007 @ 11:46:30 #102
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49177645
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 11:42 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Hij speelt alleen wel erg verdedigd voetbal als ik het goed heb. (Opzich niet erg als we de punten maar pakken!)
Dat maakt toch niks uit. Prijzen moeten er gewonnen worden.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49177960
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 11:46 schreef Happel het volgende:

[..]

Dat maakt toch niks uit. Prijzen moeten er gewonnen worden.
mee eens! Was ook niet negatief bedoeld ofzo.
  woensdag 9 mei 2007 @ 11:56:04 #104
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49178076
Als we dan maar niet met 11 Noren gaan spelen
pi_49178482
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 11:42 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Hij speelt alleen wel erg verdedigd voetbal als ik het goed heb. (Opzich niet erg als we de punten maar pakken!)
Nonsens. Sollied zweert (in de competitie) bij een 4-3-3 en speelt net bijzonder aanvallend!

Destijds brak Club Brugge alle aanvallende records (meeste doelpunten, meeste corners etcetera) onder hem.

Wel geen technisch verfijnd voetbal, maar vooral sturm und drang. Lange ballen droppen in de box en scoren maar.
  woensdag 9 mei 2007 @ 12:10:24 #106
132461 SupaMario
professioneel bierdrinker
pi_49178621
Vage berichten over aerts

op 3rotterdam.com staat dat ie wegmoet bij willem 2
quote:
Aerts ziet transfer Willem II afketsen
08/05/2007, door Edwin

Maikel Aerts zal komende zomer niet naar Willem II vertrekken, de Feyenoord-huurling zag zijn transfer afketsen doordat de Tilburgers meer zien in Ajax-doelman Kenneth Vermeer. Doordat de 'Tricolores' de talentvolle doelman van Ajax wil huren komt Aerts buiten de selectieplannen, eerder verlengde de club namelijk het contract van Sengier.

Aerts werd in de winterstop op huurbasis overgenomen door Willem II, door een blessure moest hij het slot van de competitie echter laten schieten. Komende zomer keert de keeper, die in de winter ook in de belangstelling stond van RKC, daarom terug bij Feyenoord waar hij overbodig is
En op voetbalzone:
quote:
Willem II wil verder met Aerts en PoeponGeschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op woensdag, 9 mei om 11:28

Niet Kenneth Vermeer, maar Maikel Aerts lijkt volgend seizoen eerste doelman bij Willem II te worden. Trainer Dennis van Wijk liet tegenover het Brabants Dagblad weten graag door te willen met zowel Aerts, gehuurd van Feyenoord. Ook Ajax-huurling Rydell Poepon komt nog voor in de plannen.

Vermeer werd onlangs door De Telegraaf in verband gebracht met de Tilburgers, maar daar is volgens Van Wijk geen sprake van. “'Vermeer heeft wel talent, maar geen ervaring. Daar zijn wij wel naar op zoek. Overigens zie ik in de Eredivisie maar weinig clubs waar Vermeer eerste keeper zou kunnen worden.”

Aerts geniet in Tilburg het vertrouwen wat in De Kuip ontbreekt. De Rotterdammers stellen geen prijs op de aanwezigheid van de 30-jarige sluitpost. “Maikel heeft het goed gedaan bij ons, dus geven wij ook de voorkeur aan hem.”

De doelman kwam zeven competitieduels in actie voordat hij een armblessure opliep, terwijl ook Rydell Poepon volgend seizoen welkom is. De jonge aanvaller speelde tot zijn hamstringblessure acht wedstrijden.

"Wij zijn afhankelijk van beide clubs”, legde Van Wijk uit. “We willen de spelers graag hebben, maar er zitten nog wat haken en ogen aan. Wij willen graag dat Poepon blijft, maar dan zijn wij afhankelijk van Ajax. Er zijn gesprekken gaande die binnenkort worden afgerond.”
FEYENOORD FOREVER
Schumi 7 times world champion...
pi_49178686
Sollied zou alleszins een geweldige aanwinst voor Feyenoord zijn. Die man kan als geen ander op korte tijd iets neerzetten, zelfs met beperkte spelers. Destijds deed hij het bijzonder goed bij AA Gent, met een team dat qua talent niet echt uitblonk. (getuige daarvan het jaar na zijn vertrek, toen Gent Europees speelde en met 6-0 de boot in ging tegen Ajax).

En Club Brugge was onder hem vijf jaar de absolute top in België. Twee landstitels en twee bekers, elk jaar de Supercup. En ook in Europa aardige resultaten neergezet, gewonnen op Milan en thuis die geweldige wedstrijd tegen Ajax.

Met Rosenborg bereikte hij destijds toch ook de kwartfinale, en met Olympiakos haalde hij vorig jaar ook probleemloos de titel.

Sollied is wel niet de meest strenge trainer. Hij heeft lak aan regels en laat zijn spelers buiten de wedstrijden om vaak begaan.

Ook niet onbelangrijk: hij spreekt Nederlands. Niet perfect, maar hij is goed verstaanbaar. En hij heeft een geweldige humor.

Om toch een nadeel te noemen: bij AA Gent en Club Brugge liet hij na zijn vertrek een puinhoop achter. Beide clubs zakten diep weg in de jaren na zijn vertrek.
  woensdag 9 mei 2007 @ 12:32:52 #108
120267 BobbyHill
Hillbilly
pi_49179492
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 12:12 schreef Heero87 het volgende:
Sollied is wel niet de meest strenge trainer. Hij heeft lak aan regels en laat zijn spelers buiten de wedstrijden om vaak begaan.
Had hij dan zulke voorbeeldige spelers bij Gent en Brugge? Feijenoord heeft geen hele goede herinneringen aan weinig strenge trainers, maar waarschijnlijk heeft hij dan toch iets waardoor z'n ploeg de boel niet loopt te verklooien.
Woo-loo-loo!
pi_49179580
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 12:32 schreef BobbyHill het volgende:

[..]

Had hij dan zulke voorbeeldige spelers bij Gent en Brugge? Feijenoord heeft geen hele goede herinneringen aan weinig strenge trainers, maar waarschijnlijk heeft hij dan toch iets waardoor z'n ploeg de boel niet loopt te verklooien.
De problemen in de Brugse kleedkamer zijn pas na zijn vertrek naar boven gekomen, al zal een deel daarvan ook wel een stuk overdreven zijn geweest door de pers natuurlijk.

Alleszins stonden de kleedkamerproblemen nooit in de weg van de resultaten. Op één of andere manier wist Sollied zijn spelers toch steeds als één team op het veld te krijgen, zonder daarvoor strenge regels toe te moeten passen. Maar vraag me niet hoe hij het deed.
  woensdag 9 mei 2007 @ 12:51:51 #110
120267 BobbyHill
Hillbilly
pi_49180198
Nouja, Peter Bosz zal wel weten waar hij mee bezig is. Hij weet als geen ander wat er kan gebeuren als er een te softe trainer voor een stel kutventjes staat. Peter kent de fijne kneepjes van trainertje wegpesten zelf maar al te goed

Nee, even serieus. Sollied lijkt me een prima trainer voor Feijenoord. Mooie cv, prima resultaten behaald. En hij schijnt nog aardig te kunnen opbouwen ook.
Woo-loo-loo!
pi_49181256
quote:
Dennis Koenders van JVC naar Feyenoord

Woensdag, 9 mei 2007 - CUIJK - Hoofdklasse B - kampioen JVC Cuijk raakt zijn talentvolle spits Dennis Koenders kwijt aan profclub Feyenoord. De achttienjarige Cuijkenaar heeft in Rotterdam met goed gevolg drie proeftrainingen afgewerkt.

"Een droom gaat in vervulling nu ik volgend jaar in het beloftenteam van Feyenoord kan voetballen", stelt Koenders. Met zijn vader is Koenders morgen in Rotterdam om een aantal zaken af te handelen.
A-junior Koenders is na de winterstop toegevoegd aan de hoofdklasse-selectie van trainer Maarten van Vugt. Hij maakte de laatste maanden naam door in het eerste elftal van JVC Cuijk belangrijke doelpunten te scoren.

" Dennis heeft zich dit seizoen stormachtig ontwikkeld. Als de kans om naar het belofteteam van Feyenoord te gaan, zich voordoet dan moet je die niet aan je neus voorbij laten gaan", aldus Van Vugt.

Na het eerder aangekondigde vertrek van Bas van Grunsven (terug naar OSS'20) en Dennis Selten (Volharding) is Koenders de derde aanvaller van JVC Cuijk die vertrekt. Van Vugt: "Hierdoor raken we niet in paniek. Wij zijn ons op de spelersmarkt aan het oriënteren, maar halen niemand om het halen. Een nieuwe speler moet wel in ons plaatje passen."

De meeste spitsen in het amateurvoetbal liggen vast, beaamt Van Vugt: "Dat geldt niet voor spelers in het profvoetbal. Daar vinden nu de meeste contractbesprekingen plaats. De komende tijd vallen er daar ongetwijfeld spelers af."
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 9 mei 2007 @ 13:54:30 #112
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49182979
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 10:23 schreef Happel het volgende:
Goed CV, hij kan dus wel wat. Een buitenlandse trainert is ook wat we moeten hebben. Iemand die niet zo dicht op de club staat en er ook anders tegenaan kijkt.
Trond liet Brugge iig lekker mannelijk voetballen. Geen geouwehoer enzo. Zou prima bij Feyenoord passen.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_49182984
quote:
Beenhakker zet de boel op scherp

"We staan erbij als een stelletje dooien", schreeuwt voetbaltrainer Leo Beenhakker over Feyenoords jeugdcomplex Varkenoord waar wèl gras groeit op de velden. "We zijn begonnen hoor." Don Leo is helemaal in zijn element. Er zijn veel camera's.
Leo Beenhakker schreeuwt zijn manschappen wakker. Dwight Tiendalli kan wel lachen om de vermeende woede van de interim-trainer.

Flink wat publiek grijpt de kans de eerste openbare training van Beenhakker met Feyenoord bij te wonen. "Je moet een beetje pikken Buijs", schreeuwt de trainer als Danny Buijs bij een oefening iets te braaf precies op de plaats gaat staan die zijn trainer hem aanwijst.

Aan het einde van een partijtje krijgen Ron Vlaar en Romeo Castelen het aan de stok met elkaar. Eerder al waren Theo Lucius en Pierre van Hooijdonk ('Je moet blijven staan') met elkaar in de weer, maar Castelen is nu écht boos.

Vlaar verwijt hem de fout waardoor groen in balbezit kwam en Jonathan de Guzman de partij besliste met een pegel in de bovenhoek. Geel en Oranje moeten nu voor straf sprinten en daarna de ballen opruimen. Verliezersleed.

Assistent-trainer Henk Duut moet er om lachen. "Mooi hè? Scherpe training", zegt hij.

Maar of het door Adje Interim Leo Beenhakker komt? "Vreemde ogen dwingen. Zeker bij iemand met een carrière als Leo."

Duut heeft er geen moeite mee, het assistentschap. "De clubleiding is heel eerlijk geweest tegen John Metgod en mij. 'Willen jullie het zelf doen?' vroegen ze. 'En hebben jullie er moeite mee als er een zeer ervaren trainer tijdelijk voor de groep wordt gezet?' Nou helemaal niet. Kijk, wij, de spelers, iedereen is er doodziek van dat Erwin (Koeman, red.) weg is. Maar de club moet door. Alles staat in het teken van de play-offs."

Castelen blijft boos en wil Vlaar zowat aanvliegen. "Uitscheien nou", schreeuwt Beenhakker, "het is klaar."

Er volgt een vriendelijk tikkie tegen de koppies en de heren kalmeren. De kleine gifinjectie is bewust gedaan, je ziet het aan Beenhakkers triomfantelijke glimlach als de strafsprint wordt ingezet. Expres verkeerd fluiten, spelers gek maken. Feyenoord wordt op scherp gezet voor het eerste duel van de play-offs, morgen in Groningen.


Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
  woensdag 9 mei 2007 @ 13:58:47 #114
120267 BobbyHill
Hillbilly
pi_49183161
Ja, dat kan je verwachten van Beenhakker. Is echt een hele slimme zet geweest, of het nou gaat lukken of niet. Wel veelzeggend over Koeman dat zelfs Duut zich verbaasd over de scherpe training.
Woo-loo-loo!
  woensdag 9 mei 2007 @ 14:42:52 #115
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49185135
Leo is weer goed bezig zo te lezen!!
pi_49185416
quote:
BEENHAKKER HAALT SAIDI TERUG BIJ SELECTIE

Karim Saidi is weer in genade aangenomen. Erwin Koeman zette de Tunesiër onlangs terug naar het tweede elftal. Interim-trainer Leo Beenhakker zag de verdediger afgelopen maandag spelen bij de beloften en besloot op basis van die wedstrijd Saidi terug te halen bij de selectie voor het play-off duel met FC Groningen. ‘Hij deed wat hij moest doen en knalde er nog een fantastische vrije trap in. Al is dat laatste natuurlijk geen reden om hem terug te halen. Ik heb de balans opgemaakt en hij zit daarom gewoon bij de groep van twintig’, aldus Beenhakker, die vandaag (woensdag) met een fitte selectie richting het noorden vertrekt.
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49185453
quote:
Beenhakker: "Feyenoord is goed genoeg"

Feyenoord is goed genoeg om in de komende play-offs alsnog Europees voetbal veilig te stellen. Dat is de vaste overtuiging van interim-trainer Leo Beenhakker. "De huidige selectie heeft voldoende niveau'', constateerde de 64-jarige coach woensdag vastberaden in De Kuip.

Na drie werkdagen en vier trainingen denkt Beenhakker al voldoende te weten van zijn selectie. "Het was van beide kanten eerst even wennen. Er staat toch weer een nieuwe 'bijgoochem' voor de groep. Maar met de ambitie bij de spelers is weinig mis. Misschien dat sommigen mentaal nog een beetje zijn geblokkeerd."

"Maar dat is begrijpelijk als je bekijkt wat hier dit seizoen allemaal is gebeurd. Ze hebben hun portie wel gehad", vindt Beenhakker.
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
  woensdag 9 mei 2007 @ 14:52:02 #118
12005 Acathla
Go Your Own Way
pi_49185517
Er wordt gelukkig bij jullie dan eindelijk eens hard/scherp getraind. Zo zou het overal moeten zijn...
Love will be my strongest weapon
  woensdag 9 mei 2007 @ 15:34:26 #119
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49187323
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 14:49 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]
Kennis van zaken heeft hij wel.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49187720
Trouwens bij Club werd Sollied ook wel eens vergeleken met Happel, maar dat was natuurlijk een beetje overdreven.
pi_49188822
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 14:52 schreef Acathla het volgende:
Er wordt gelukkig bij jullie dan eindelijk eens hard/scherp getraind. Zo zou het overal moeten zijn...
Nou het werd tijd..
Feijenoord Rotterdam
pi_49191000
Die mail van Feyenoord.nl
Die foto in die mail.... Hoe cynisch!
Tyfus bestuur
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49191077
quote:
WACHT U OOK TOT NA DONDERDAG?



Feyenoord beseft dat veel supporters het resultaat van de heenwedstrijd in Groningen afwachten voordat zij een kaartje aanschaffen voor de return op zondag 13 mei in De Kuip. Dat is jammer, maar begrijpelijk.

Kaarten kunnen worden aangeschaft voor de helft van de normale prijs: vanaf ¤ 3,10 tot ¤ 17,50.

Wilt u de ploeg van interim-trainer Leo Beenhakker zondag steunen in De Kuip? Dan heeft u nog maar tot en met zaterdag de gelegenheid om kaarten aan te schaffen.
Dit mailen die flikkers!
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49191356
quote:
"Feyenoord beseft dat veel supporters het resultaat van de heenwedstrijd in Groningen afwachten voordat zij een kaartje aanschaffen voor de return op zondag 13 mei in De Kuip. Dat is jammer, maar begrijpelijk."
We wachten helemaal niks af, we moeten die play-offs niet.
Feijenoord Rotterdam
  woensdag 9 mei 2007 @ 17:47:27 #125
12005 Acathla
Go Your Own Way
pi_49192588
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 16:05 schreef zevenkamp het volgende:

[..]

Nou het werd tijd..
Dat zeg ik
Love will be my strongest weapon
  woensdag 9 mei 2007 @ 18:30:49 #126
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49194087
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 17:03 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]

Dit mailen die flikkers!
Triest, ja.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49194706
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 17:03 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]

Dit mailen die flikkers!
wat een tyfushonden

mailtje niet ontvangen overigens
pi_49194839
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 13:54 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]


jammer dat het een judas is
pi_49195512
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:34 schreef Happel het volgende:

[..]

Kennis van zaken heeft hij wel.
We kunnen een hoop zeggen over Beenhakker, maar hij lijkt me nu wel de juiste man op de juiste plek..

Puur voetbaltechnisch een prima vent voor de korte termijn. Kan me over die 2 weken dat hij er zit, me niet eens zo heel erg opwinden.
"..and in my brain it's going wrong.."
pi_49195579
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 17:03 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]

Dit mailen die flikkers!
Pfff..Feijenoord zou de seizoenskaarthouders gratis naar binnen moeten laten, als compensatie voor dit belachelijke seizoen.
"..and in my brain it's going wrong.."
  woensdag 9 mei 2007 @ 19:52:45 #131
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49196982
Gratis zou ik ook niet gaan, denk ik.

Mailtje ook niet gehad trouwens
  woensdag 9 mei 2007 @ 20:37:14 #132
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49198835
Voor wie morgen/zondag niet naar de pub kan, is dat planet wel een aanrader
  woensdag 9 mei 2007 @ 20:45:40 #133
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49199239
Unbanned
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:05:44 #134
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_49200330
Die Sollied klinkt niet verkeerd, hij heeft een goed CV!

Nog wat goed nieuws, althans ik vind het goed nieuws (aangezien ik pas in september op vakantie ga, en dus nog lekker Feyenoord ken gaan kijken in de zomer!), andere zien hun buitenland tripje door de neus geboord!
quote:
Feyenoord niet naar Finland

Feyenoord zal zich niet in Finland voorbereiden op het nieuwe seizoen. De stadionclub had plannen om daar een trainingskamp te beleggen, maar dat is afgeketst op financiele voorwaarden.

Eerder ging een voorbereiding in Amerika al niet door, omdat er geen uitnodigingen kwamen voor oefenduels. De kans is groot dat Feyenoord nu een trainingskamp belegt in eigen land. Vorig seizoen verbleef de selectie al een week in Winterswijk.
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:06:37 #135
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49200377
US hadden ze moeten doen
pi_49200434
Stadionclub, wat een dom woord
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:08:15 #137
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_49200455
*proest* Zie net trouwens dat good-old Lulring gescoord heeft bij Den Bosch
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_49200541
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:06 schreef Erasmusch het volgende:
US hadden ze moeten doen
als er niemand een oefenduel wil spelen houdt het op, de clubs daar willen ook wel wat tegenstand denk ik
pi_49200603
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:07 schreef g4st het volgende:
Stadionclub, wat een dom woord
Stadionclub
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:17:34 #140
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_49200956
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 15:34 schreef Happel het volgende:

[..]

Kennis van zaken heeft hij wel.
True.
Ten percent faster with a sturdier frame
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:17:41 #141
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_49200968
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:08 schreef FrankyMcG het volgende:
*proest* Zie net trouwens dat good-old Lulring gescoord heeft bij Den Bosch
En hij heeft inmiddels rood...
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:17:59 #142
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_49200984
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:08 schreef FrankyMcG het volgende:
*proest* Zie net trouwens dat good-old Lulring gescoord heeft bij Den Bosch
Die is ook opgeklommen zeg. En hij deed 't altijd zo goed op de trainingen... Arme jongen.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_49201011
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:10 schreef ruud_fr het volgende:

[..]

Stadionclub
Alsof de andere clubs geen stadion hebben
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:30:41 #144
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49201653
zeg wat je wil, hij speelt nu ver onder z'n niveau. Vond het wel een leuke gozer, al was 't dan woonwagenwoner

Ze moeten Trapattoni halen, die zit nu bij red bull salzburg
dan is zelfs Feyenoord nog een promotie te noemen
moeten ze alleen wel Europees halen anders kan je echt op zoek naar een Piet de Vries van de zaterdagamateurs
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:31:22 #145
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49201698
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:18 schreef g4st het volgende:

[..]

Alsof de andere clubs geen stadion hebben
Andere clubs hebben ook een stadion
Maar er is er maar 1 met HET stadion
pi_49202077
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:31 schreef Steve_I. het volgende:

[..]

Andere clubs hebben ook een stadion
Maar er is er maar 1 met HET stadion
Dat is waar

Maar ik vind het gewoon een vreemde benaming voor Feyenoord.
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:45:19 #147
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49202412
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:07 schreef g4st het volgende:
Stadionclub, wat een dom woord
Soms word ik echt doodziek van jou

Die benaming is er echt al tientallen jaren. Niks mis mee.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  woensdag 9 mei 2007 @ 21:55:03 #148
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_49202968
Heeft Beenhakker zich trouwens uitgelaten over een eventueel vast contract?
Ten percent faster with a sturdier frame
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:00:54 #149
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49203290
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 21:55 schreef TC03 het volgende:
Heeft Beenhakker zich trouwens uitgelaten over een eventueel vast contract?
Hij heeft zelf gezegd dat hij voor maximaal 4 weken komt, zonder expliciet in te gaan op een langer contract. Feyenoord heeft ook duidelijk gezegd dat Beenhakker geen optie is. Lijkt me dus niet dat hij het zo snel zal worden. Ben wel erg benieuwd.

Moet wel zeggen dat ik een beetje de zenuwen krijg van alle grote namen die bij andere clubs worden genoemd. Die zijn toch echt van een geheel ander kaliber dan wat ik me kan herinneren wat er ooit bij Feyenoord genoemd is, laat staan dit jaar.
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:03:17 #150
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49203440
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:00 schreef Steve_I. het volgende:

[..]

Hij heeft zelf gezegd dat hij voor maximaal 4 weken komt, zonder expliciet in te gaan op een langer contract. Feyenoord heeft ook duidelijk gezegd dat Beenhakker geen optie is. Lijkt me dus niet dat hij het zo snel zal worden. Ben wel erg benieuwd.
Hij wordt TD.
quote:
Moet wel zeggen dat ik een beetje de zenuwen krijg van alle grote namen die bij andere clubs worden genoemd. Die zijn toch echt van een geheel ander kaliber dan wat ik me kan herinneren wat er ooit bij Feyenoord genoemd is, laat staan dit jaar.
Kun je nagaan hoe triest het is gesteld met Feijenoord. En iedereen maar denken dat het wel even goedkomt...
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49204362
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:00 schreef Steve_I. het volgende:

[..]

Hij heeft zelf gezegd dat hij voor maximaal 4 weken komt, zonder expliciet in te gaan op een langer contract. Feyenoord heeft ook duidelijk gezegd dat Beenhakker geen optie is. Lijkt me dus niet dat hij het zo snel zal worden. Ben wel erg benieuwd.

Moet wel zeggen dat ik een beetje de zenuwen krijg van alle grote namen die bij andere clubs worden genoemd. Die zijn toch echt van een geheel ander kaliber dan wat ik me kan herinneren wat er ooit bij Feyenoord genoemd is, laat staan dit jaar.
Ach, meestal komen die grote namen toch niet. Dat is bij Feyenoord zo, maar bij veel andere clubs ook hoor.

Al denk ik wel dat ajax, Az, Sc Heerenveen en in mindere mate Psv wel veel betere aankopen zullen doen dan Feyenoord maar dat is al jaren zo helaas.

Verwacht alleen niet dat Feyenoord veel aankopen zal doen deze zomer, en als ze al aankopen doen dan zullen het vast prijs-pakkers zijn

Maar met een beetje fatsoenlijke trainer moet je met deze selectie volgend seizoen ook 4de of 5de kunnen worden, mits er strijd en inzet getoond wordt.

Ik hoop dat Feyenoord trouwens voor die Noorse trainer gaat, lijkt me een prima keuze!
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:24:14 #152
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_49204709
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:18 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Ik hoop dat Feyenoord trouwens voor die Noorse trainer gaat, lijkt me een prima keuze!
Op papier niks mis mee hoor, maar Ronald Koeman heeft op papier ook aardig wat gepresteerd. Kan er dus niet echt over oordelen.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_49205154
Jan-Joost van Gangelen zei zojuist dan Olaf Lindenbergh voor drie seizoenen kan tekenen bij Feyenoord. Wat is hier van waar?
pi_49205166
Zojuist bij 'De Wedstrijden' dat Lindenbergh voor 3 jaar kan tekenen bij Feyenoord
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:34:42 #155
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49205250
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:03 schreef Happel het volgende:

[..]

Hij wordt TD.
Hoe kom je daar op dan?
Denk wel dat ie beter is dan mannetjes als Bosz, en dan ken het wel een NSB-er zijn, maar of dat nou erger is dan die vriendjespolitiek-flikkers... dan is 't tenminste nog een bekwame. Ik zou er wel content over wezen
quote:
Kun je nagaan hoe triest het is gesteld met Feijenoord. En iedereen maar denken dat het wel even goedkomt...
Mwah.. Ik denk niet dat het zo eventjes goed komt. Maar denk wel dat Feyenoord met een enkele aankoop toch volgend jaar voor plek 3 of 4 moet kunnen gaan, en binnen een paar jaar MISSCHIEN weer in de top meedraait. Dat wil niet zeggen dat het dan ook gelijk weer goed gesteld is met de club; ze zitten nog steeds met een slecht bestuur en flinke schulden, maar geld binnenhalen met europees voetbal is ook een belangrijk punt.


Om nog even terug te komen op die 'geweldige' investeringsplannen die wel even 26 miljoen opleveren (was toen gebanned): ik sta er niet erg positief tegenover. Ten eerste; je verkoopt een stuk van je club, zie ik niet zo zitten. Ten tweede, wat staat daar allemaal tegenover? Die investeerders stappen er toch echt alleen in als ze er zelf keiharde knaken aan kunnen verdienen. Ten derde, al hebben ze geld, die minkukels kopen er toch weer troep van. Las van die Magrao, wat overigens OPZICH een erg goede speler zou moeten zijn, dat hij al een jaar ofzo hopeloos uit vorm is. Denk dat die Jappen hem ook niet zomaar kwijt willen. Ten vierde, 24 miljoen voor de zeven talentvolste spelers uit de selectie?? dat is dus 3,5 per man. Nou weet ik dat Feyenoord al tijden waardeloos speelt etc, en dat Feyenoord als Feyenoord zijnde met deze mongolen aan het roer blij mag zijn als ze die 24 halen, en waarschijnlijk vind je er niet eens genoeg investeerders voor, maar denk even goed er over na. Drenthe, De Guzman.. Zulke jongens hebben genoeg potentie om echt een flink bedrag op te leveren. Kijk naar ajax, wat net een bod van valencia naast zich neerlegt wat naar verluid om 15 miljoen zou gaan! Zelfs een vrij matige speler als schijtenga zou daar een miljoen of 6-8 moeten opleveren. Als je voor hun 2 samen al niet MINIMAAL een miljoen of 15-20 vangt doe je het gewoon SLECHT! niet dat ik anders zou verwachten van Feyenoord, maar hiermee spreken ze dus gewoon de verwachting uit het weer slecht te gaan doen.
tel daar bij op; Tiendalli, uitgeroepen tot beste speler van het EK, gekocht voor anderhalf of 2 miljoen, moet je dan toch minstens 3 voor vangen. Bruins, weet ik niet zo best, maar als ik de berichten mag geloven kan die ook uitgroeien tot een topper waar een andere club als 020 of psv zo 6 miljoen voor zou krijgen (psv verkoopt nota bene de totaal geflopte Robert, die ook bij z'n huidige club weer is geflopt en al weg mag, voor een miljoen of 5!). Wijnaldum, is toch echt niet alleen maar de jongste debutant bij Feyenoord ooit, omdat het team van nu zo waardeloos is. Huysegems is gewoon een hele bruikbare speler, misschien geen topper, maar je hoeft er ook zeker geen verlies op te draaien. Een miljoen of 3 zou dus haalbaar moeten zijn....
pi_49205267
WTF! Zit ik Talpa te kijken.... Lindenberg kan naar Feyenoord

cwo@feyenoord.nl
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:36:58 #157
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49205360
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:33 schreef Kadoc het volgende:
Jan-Joost van Gangelen zei zojuist dan Olaf Lindenbergh voor drie seizoenen kan tekenen bij Feyenoord. Wat is hier van waar?
Mijn god ! ik geloof er voorlopig nog niets van, maar dat zou wel dermate triest en verkankert zijn.... Dan breekt de hel echt helemaal los!! hebben ze verdomme dan niets geleerd van die grafmongool van een harrysteos die nog geen deuk in een pakje boter trapt
pi_49205481
Succes met Olaf !!


Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_49205497
Zit onderhand met tranen in mijn ogen
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49205598
..edit
Hier zet ik niets neer!
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:42:22 #161
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49205627
Overigens, als er nou weer een nieuwe keeper wordt gehaald zoals Dudek, of Timmer alsnog vrijwel het hele jaar de eerste keeper is, zou ik als ik de Sherrif was maar wegwezen. Zou werkelijk belachelijk zijn. Die gozer komt van een van de grootste clubs uit afrika, geeft vanalles op om bij Feyenoord te kunnen ballen, toont voorbeeldige inzet, weinig morren, z'n best doen om de taal te leren etc, en dan krijgt ie zo iets erbij... Op zijn leeftijd op de bank blijven zitten kost je je hele carriere.
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:44:48 #162
121310 venomsnake
El Saltador
pi_49205754
Het zou wat zij zeg, Olaf naar feyenoord..

"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_49205758
Tyfus hoeren bestuur
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49205820
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:39 schreef Vakkie_W het volgende:
Zit onderhand met tranen in mijn ogen
huillie
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_49205849
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:46 schreef denthemen het volgende:

[..]

huillie
Rot op met je getrol, tyfus jood
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49205868
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:46 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]

Rot op met je getrol, tyfus jood
grapje kan toch, mooie dag vandaag
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_49205919
Zegt toch wel iets over dit bestuur dat ze serieuzer bezig zijn met Lindenbergh dan met van Bronckhorst

Die spelen toch op dezelfde positie?

Komop zeg, daar heb ik mijn seizoenskaart niet voor verlengd.

Wat betreft Ekramy: Feyenoord zal wel weer liever de 3e keeper in amsterdam willen overnemen dan Dudek terug te halen of nog beter, Ekramy een welverdiende kans te geven.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_49205950
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49206058
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:47 schreef Vakkie_W het volgende:
Het is nog maar een gerucht hoor
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:50:33 #170
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_49206091
Volgend jaar met Olaf naar de titel
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
pi_49206153
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:50 schreef stefmans het volgende:
Volgend jaar met Olaf naar de titel
Jullie ja
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:52:21 #172
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_49206190
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:51 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Jullie ja
Liever een titel met Olaf als geen titel
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
pi_49206348
Succes met Lindenbergh. Weten jullie al op welke plek hij moet spelen?
pi_49206372
alle joden weg, vakkie_w heeft de meester erbij geroepen!!
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_49206438
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:55 schreef denthemen het volgende:
alle joden weg, vakkie_w heeft de meester erbij geroepen!!
Hoeft niet joh! Ik ga zometeen eerst ff het bestuur bestormen.
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49206503
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:57 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]

Hoeft niet joh! Ik ga zometeen eerst ff het bestuur bestormen.
Moet je doen! En daarna roepen dat je naar het café gaat en dan op Fok! blijven
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  woensdag 9 mei 2007 @ 22:59:02 #177
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_49206527
Lindenbergh is in de winterstop of zomer (hmm nou ben ik vergeten wat het was) door Feyenoord al benadert of hij wilde komen. Hij wilde het toen eerst nog bij Ajax proberen.

En dat heb ik uit een hele betrouwbare bron
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:00:18 #178
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49206587
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:35 schreef Vakkie_W het volgende:
WTF! Zit ik Talpa te kijken.... Lindenberg kan naar Feyenoord

cwo@feyenoord.nl
Heb nog een oude Gmail, ook maar eens een mailtje gestuurd
Vind dat mailen altijd maar loos, die vent heeft ook wel wat beters te doen, maar dit gaat echt veel veel veels te ver
pi_49206675
Gelukkig zijn het geruchten en denk ik (nee, HOOP IK) dat er geen spelers worden aangetrokken zolang de nieuwe trainer nog niet bekend is. Die zal toch wel zijn eigen lijstje hebben.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:02:49 #180
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49206705
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:46 schreef denthemen het volgende:

[..]

mooie dag vandaag
Vooral die 1-0 van Nilsson was wel mooi ja

  woensdag 9 mei 2007 @ 23:07:30 #181
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_49206916
Wat betreft Beenhakker heeft Feyenoord natuurlijk wel geluk gehad. Ze hadden niks mooiers kunnen wensen als interim. Volgend jaar zal er wel weer een sufkutje komen in de lijn van E Koeman, Been...en dan 2 jaar later zien we wel weer wie daarna komt.

Ze moeten zo iemand hebben die slim en krachtig is.
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:07:39 #182
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49206924
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 22:47 schreef Tomatenboer het volgende:
Zegt toch wel iets over dit bestuur dat ze serieuzer bezig zijn met Lindenbergh dan met van Bronckhorst
quote:
Wat betreft Ekramy: Feyenoord zal wel weer liever de 3e keeper in amsterdam willen overnemen dan Dudek terug te halen of nog beter, Ekramy een welverdiende kans te geven.
vermeer was toch te huur?

[ Bericht 3% gewijzigd door Steve_I. op 09-05-2007 23:25:23 ]
pi_49207035
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:07 schreef PLAE@ het volgende:

Wat betreft Beenhakker heeft Feyenoord natuurlijk wel geluk gehad. Ze hadden niks mooiers kunnen wensen als interim. Volgend jaar zal er wel weer een sufkutje komen in de lijn van E Koeman, Been...en dan 2 jaar later zien we wel weer wie daarna komt.

Ze moeten zo iemand hebben die slim en krachtig is.
Trainer maakt niks uit, al hebben ze er Mourinho lopen. Ze blijven gvd de verkeerde spelers kopen, daar zit het probleem.
Feijenoord Rotterdam
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:11:54 #184
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_49207127
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:07 schreef Steve_I. het volgende:

[..]


[..]

vermeer was toch te huur?
gaat naar WII
pi_49207376
quote:
Ik wil trouwens via deze column de mensen bedanken voor de reacties die ik heb gekregen. Het waren er een heleboel. Er zaten zelfs mails bij uit Canada en Australië. Bijna iedereen vroeg me of ik Feyenoord wil helpen. Als ik de reacties lees, is het erg droevig gesteld met de club.

Ik zal proberen iedereen persoonlijk te antwoorden. Wat de mensen nu al moeten weten, is dat ik mezelf niet ga aanbieden. Daar voel ik me te veel Feyenoorder voor. Maar als ze bij mij aankloppen, zal ik er over nadenken. Het is belangrijk dat er echte Feyenoorders komen te zitten en niet personen die vooral van zichzelf houden.

Ik houd me er niet mee bezig wie de nieuwe trainer moet worden. Dat heeft toch geen zin. Als ik een naam zou noemen, nemen ze die waarschijnlijk juist niet. De mensen die nu bij Feyenoord rondlopen, zullen toch nog wel ergens een kennis hebben die een trainersdiploma heeft?
Bron: Algemeen Dagblad

Ben ik nou de enige die dit gewoon een ordinair stukje vind van Willem. En in tegenstelling tot wat hij hier schrijft biedt hij zichzelf wel degelijk aan. Waarom zegt ie op tv dat Adriaanse niet wil en heeft hij het over echte Feijenoorders
Vroeger dacht ik dat ik mijn vijanden het vuur aan de schenen moest leggen. Een misvatting, want dat doen ze zelf wel. Ik hoef enkel mijn vergrootglas maar op ze te richten en het begint te smeulen.
pi_49207524
Lindenbergh naar Feyenoord, wat een grap. De grootste miskoop van ajax van de afgelopen paar jaar. Liever met 10 man spelen dan met lindenbergh! Die gast is zo onzeker die kan de bal alleen naar achter spelen. Hij zal het uitstekend doen bij feyenoord!
pi_49207698
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:20 schreef sirallut het volgende:
Lindenbergh naar Feyenoord, wat een grap. De grootste miskoop van ajax van de afgelopen paar jaar. Liever met 10 man spelen dan met lindenbergh! Die gast is zo onzeker die kan de bal alleen naar achter spelen. Hij zal het uitstekend doen bij feyenoord!
JODEN NIET WELKOM, ze willen het gewoon niet begrijpen!
Feijenoord Rotterdam
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:36:03 #188
157948 Steve_I.
Is niet meer...
pi_49208192
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:11 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

gaat naar WII
quote:
Aerts kan toch bij Willem II blijven

Gisteren meldde de VI dat Maikel Aerts niet meer nodig zou zijn bij Willem II. Willem II zou de voorkeur geven aan het huren van kenneth vermeer. Echter staat vandaag in het Brabants Dagblad onderstaand bericht te lezen.

Trainer Dennis van Wijk van Willem II wil zeker vóór het einde van de maand weten of huurling Maikel Aerts (Feyenoord) en ook volgend seizoen tot de selectie in Tilburg behoort. "Wij zijn willen de speler graag hebben, maar er zitten nog wat haken en ogen aan."
Volgens Van Wijk wordt deze week nog gesproken met doelman Aerts. "Het is misschien beter om eerst met hem tot een akkoord te komen voor we verder met Feyenoord praten." De moeilijkheid is volgens de trainer vooral de blessure van de doelman. Aerts scheurde tijdens een training een spier in de rechterbovenarm.
"Het is de vraag hoe hij van zo'n delicate blessure herstelt. En zolang de verzekering Maikel niet vrij geeft, kunnen wij ook geen knopen doorhakken. Daar is het vooral wachten op." Willem II heeft al wel met Feyenoord gesproken - Aerts heeft nog een 2-jarig contract met de club uit Rotterdam - maar dat heeft volgens Van Wijk nog niet veel opgeleverd.

"Maikel heeft het goed gedaan bij ons, dus geven wij ook de voorkeur aan hem. Nee, wij voelen ons tot niets verplicht. Het belang van de club gaat altijd voor." Reservekeeper kenneth vermeer van ajax zou in beeld zijn bij de Tilburgse club. De bekerwinnaar uit amsterdam wil de jeugdinternational uitlenen aan een eredivisieclub om daar ervaring op te doen. Van Wijk: "Het is duidelijk dat wij een keeper erbij moeten hebben. Vermeer heeft wel talent, maar geen ervaring. Daar zijn wij wel naar op zoek. Overigens zie ik in de eredivisie maar weinig clubs waar vermeer eerste keeper zou kunnen worden."

Bron [ Brabants dagblad ]
pi_49208197
Hehe wat een grap zou dat zijn
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:38:46 #190
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_49208295
Jezus, Lindenbergh . Naast het feit dat het de zoveelste Ajacied is zie ik totaal niet in wat voor meerwaarde hij voor Feyenoord zou hebben. Is het bestuur infantiel ofzo ?
2000 light years from home
  Moderator / Redactie Sport woensdag 9 mei 2007 @ 23:39:13 #191
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_49208307
Lindenbergh mogen jullie hebben
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_49208311
Met Lindenbergh moeten jullie de nacompetitie gewoon kunnen ontlopen hoor.
pi_49208325
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:39 schreef borisz het volgende:
Lindenbergh mogen jullie hebben
Voor 3 miljoen lijkt me mooie deal.
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:39:44 #194
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_49208330
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:39 schreef devv05 het volgende:
Met Lindenbergh moeten jullie de nacompetitie gewoon kunnen ontlopen hoor.
Fijn, ben ik blij mee.
2000 light years from home
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:41:00 #195
161559 PizzaSalami
Hey poeplap.
pi_49208374
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:38 schreef Merkie het volgende:
Is het bestuur infantiel ofzo ?
Dat was het al. Lekker zooitje daar .
Secrets never die. Only people.
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:41:46 #196
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_49208403
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:41 schreef PizzaSalami het volgende:

[..]

Dat was het al. Lekker zooitje daar .
Retorische vraagstelling.
2000 light years from home
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:43:13 #197
115917 BigFire
AjaxFans.net
pi_49208455


huppa
"We hebben die flair, we hebben die jus!"
"Je kun hun die flavour geven maar toch gaan we ze bikkelen!"

- Edgar Davids
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:44:03 #198
161559 PizzaSalami
Hey poeplap.
pi_49208497
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:43 schreef BigFire het volgende:
[afbeelding]

huppa
En maar juichen met z'n allen als die griek scoorde.
Secrets never die. Only people.
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:44:25 #199
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_49208512
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:43 schreef BigFire het volgende:
[afbeelding]

huppa
Hij hangt er zo wat nog.
2000 light years from home
  woensdag 9 mei 2007 @ 23:45:30 #200
121310 venomsnake
El Saltador
pi_49208552
quote:
Op woensdag 9 mei 2007 23:39 schreef devv05 het volgende:
Met Lindenbergh moeten jullie de nacompetitie gewoon kunnen ontlopen hoor.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')