Ik heb ze nog een mailtje gestuurdquote:Op maandag 7 mei 2007 20:05 schreef Trainspotter het volgende:
Nou Wombcat, we zijn niet de enigen die de organisatie van de Fietschallenge beroerd vonden:
http://www.fiets.nl/news.asp?NewsId=1089&NewsCatId=2
Kon het niet laten om zelf ook nog effe m'n gal te spuien.
quote:goed idee om het volgend jaar gratis te maken! en verbeter de aanduiding, ik ben met een groep verkeerd gereden en op die manier heb ik 20 km gemist, leuk om mijn naam hoog in het klassement te zien staan maar voor degene die gewoon harder rijden is dat lullig!
ik hou meer van de goudgele hersteldrankjes!quote:
Je kreeg ook water en wat te etenquote:Op zondag 20 mei 2007 20:27 schreef el_salvador het volgende:
[..]
ik hou meer van de goudgele hersteldrankjes!
Ik ga altijd naar Evers in Heer. Niet de goedkoopste, wel de beste service.quote:Op zondag 20 mei 2007 22:52 schreef Tha_T het volgende:
3. Ik zag dan ultra_ivo hier meepost en aangezien die uit Maastricht komt. Wat is een goede fietsenzaak in Maastricht en omstreken?
Maar ik dacht dat die heul niet aan racefietsen deden maar alleen aan citybikes enzo. Binnenkort maar eens langs gaan daar danquote:Op zondag 20 mei 2007 22:58 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Ik ga altijd naar Evers in Heer. Niet de goedkoopste, wel de beste service.
Ja daar heb ik nog speciaal naar gekeken. Maar als het scheef zou zitten dan zou ik toch ook problemen moeten hebben met het groter schakelen, of niet?quote:Op maandag 21 mei 2007 17:19 schreef ultra_ivo het volgende:
Zit je achterwiel er recht in?
Ik weet niet hoe vaak je verwacht te gaan fietsen en of je ook lid wil worden van een toerclub/wielerclub. Dit is namelijk wel een belangrijk criterium. Voor 900 euro is prima een eerstehands fiets te vinden die voldoet aan de eisen van een recreant.quote:Op zondag 20 mei 2007 22:52 schreef Tha_T het volgende:
Zoals iedereen hier zou ik ook wel willen beginnen met wielrennen. ATB trekt me niet zo en een stadfiets is gewoon lame. Nou is mijn filosofie dat ik liever wat meer geld uitgeef en dat ik dan weet dat het goed is derhalve heb ik voor mezelf een budget van zo'n 900 euro ter beschikking gesteld.
Nou heb ik daar 3 vragen over
1. Waar moet ik in godesnaam op letten? Is er iets wat ik kan doorlezen voordat ik opgelicht wordt bij de fietsenzaak?
2. Voldoet mijn budget voor een goede beginnersfiets? Ik weet wel dat ik een beetje kan fietsen dus tegenvallen kan het niet en ik kan dus wel met redelijkheid zeggen dat ik later een prijsklasse hoger ga.
3. Ik zag dan ultra_ivo hier meepost en aangezien die uit Maastricht komt. Wat is een goede fietsenzaak in Maastricht en omstreken?
Moet lukken toch?quote:Op zaterdag 26 mei 2007 19:19 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
Dat is klote zeg
ik ga om 5.09 startenhoop om 6 uur weer binnen te zijn
Succes morgen. Hopelijk valt het weer wat mee, want de voorspellingen zijn niet zo tof.quote:Op zondag 27 mei 2007 00:09 schreef ultra_ivo het volgende:
Straks starten voor m'n laatste kwalificatierit. Een 600km rondom de Eifel. Stuurtas en Rackpack zijn al gepakt, organisatierugzak staat ook klaar. Het enige wat ik morgenochtend moet doen is m'n bidons vullen
Volgens de voorspellingen hebben we de hele avond/nacht in het Moezeldal wind in de rug.quote:Op zondag 27 mei 2007 00:13 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Succes morgen. Hopelijk valt het weer wat mee, want de voorspellingen zijn niet zo tof.
Ik heb dat zelf nog nooit gedaan in de regio, maar ik denk dat je daar vooral MTB's zult vinden.quote:Op zondag 27 mei 2007 00:43 schreef Elwood1802 het volgende:
Ik ga in juli naar Zwitserland, regio Wallis. Is het wat om daar een fiets te huren of is dat huren niks waard?
Ik ga van de zomer naar mallorca, toch vooral een strandvakantie in El Arenal. Is het daar toch mogelijk om voor 1 dag een fietsje te huren gewoon met toeclips en dan het bergje aan de andere kant van het eiland te beklimmen? Of vind je zoiets niet in El Arenal of is het echt ver fietsen?quote:Op zondag 27 mei 2007 08:00 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik heb dat zelf nog nooit gedaan in de regio, maar ik denk dat je daar vooral MTB's zult vinden.
Wel eens op Mallorca (bij Rompelberg) een (race)fiets gehuurd, en dat ging prima.
Racefietsen genoeg te huur daar, dus dat zal wel lukken.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 02:46 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik ga van de zomer naar mallorca, toch vooral een strandvakantie in El Arenal. Is het daar toch mogelijk om voor 1 dag een fietsje te huren gewoon met toeclips en dan het bergje aan de andere kant van het eiland te beklimmen? Of vind je zoiets niet in El Arenal of is het echt ver fietsen?
Da's mazzel idd.quote:Op donderdag 31 mei 2007 22:57 schreef el_salvador het volgende:
net even 25km gedaan, net op tijd binnen zo te zien, enorm onweer hier opeens
Het zit je niet mee dit seizoenquote:Op donderdag 31 mei 2007 23:28 schreef ultra_ivo het volgende:
Afgelopen weekend reed ik slecht tijdens m'n 600. Nu weet ik waarom, heb een forse griep te pakken
Ieder jaar in Maart verschijnt de kalender van het blad fiets. Nog meer staat er in het Toerfietsevenementenprogramma, te verkrijgen bij de NTFU (Nederlandse Toerfietsunie).quote:Op maandag 4 juni 2007 18:40 schreef achterop23 het volgende:
Waar kan ik een agenda vinden met leuke tochten als Limburgs Mooiste en Amstel Gold Race?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |