abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 23 april 2007 @ 19:00:19 #201
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_48642311
quote:
Op maandag 23 april 2007 07:25 schreef appelsientje het volgende:
Ben nog steeds zuur
Pompelmoentje dus?
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
pi_48642382
quote:
Op maandag 23 april 2007 17:43 schreef BB-boy het volgende:
Zolang Adriaanse even uit beeld is wordt hij door velen als een geweldige trainer gezien. Totdat hij weer een rare uitspraak doet en dan is het een idioot en wil niemand iets van hem hebben. Bovendien zal hij wel te goed boeren daar in Oekraine om terug naar Nederland te komen.

Rutten terughalen lijkt mij nog de beste optie.
Maar het gaat Stevens worden.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
  maandag 23 april 2007 @ 19:02:12 #203
10197 Zapper
Zapperdeflap
pi_48642383
quote:
Op maandag 23 april 2007 18:29 schreef rubbereend het volgende:

[..]

wat gehuil steeds over arrogantie, volgen mij snap je het niet helemaal. Arrogantie is helemaal niet zo er. Mits het ergens op gebasseerd is. HEt Ajax van midden jaren '90 had een arrogante uitstraling... terecht toch het regeerde in Europa.
Dus toen PSV voor de winterstop het Nederlandse voetbal domineerde was dat ergens op gebasseerd. Net zoals PSV al de jaren ervoor de baas in Nederland was.

Waar door velen hier opaf wordt gegeven is de misplaatste arrogantie die vanuit o.a. het Ajax topic wordt gebezigd. Terwijl je beroerd voetbalt en ver achter staat blijven beweren dat je geweldig bent...... tja dat wekt wrevel op.
Neemt niet weg dat een groot gedeelte (ik maak ze alleen online mee) wel degelijk de arrogante kwast uithangt, zoals dat vooral op het forum van PSV Netwerk schandalig veel aanwezig is. Dat wat ik vroeger zo haatte aan alles dat ajax was, zie ik nu terug bij PSV. En dat komt omdat de supporters zijn verwend, verwend door het succes waar nu onverwacht een einde aan komt. Tijd om weer op aarde te landen en je weer als Brabandse boer te gaan gedragen, in plaats van de misplaatst arrogante Westerling.
Damn dude that sucks goat balls. I wonder if you'll ever be able to look at your mom in the face again, lol
pi_48643383
Ik ben het zowel met een aantal Ajax fans eens als met een aantal PSV fans.

De PSV supporter is verwend de laatste jaren, kampioenschappen werden gehaald en ook in Europa bleef het succes niet uit. Hier treedt, misschien wel door het vertrek van Guus Hiddink, de wet van de remmende voorsprong op. Een voorsprong op de concurrentie behalen is met een goed technisch/financieel beleid goed te doen (kijk maar naar AZ). Maar een voorsprong behouden in de vaderlandse competitie danwel Europa is een kunst.

Hoeveel voorbeelden zijn er in Europa wel niet te vinden van topclubs die jaar in jaar uit domineerde in Europa en in de vaderlandse competitie, maar die door mismanagement hun voorsprong verloren. Real Madrid, PSG, Man Utd, Bayern München en Inter. Hoewel de laatste club handig gebruik heeft gemaakt van het omkoopschandaal in Italië weet het nog steeds geen potten te breken in Europa.

Wat je bij Ajax al een paar jaar ziet is, dat er na de periode dat Europees succes bijna vanzelfsprekend was, een soort onrust in de club sloop. De laatste jaren is men daar niet in staat een vaste groep mensen voor de kar te spannen. Veel wisselingen in bezetting, en dat zorgt voor onrust. Voor de gemiddelde supporter is dit onbegrijpelijk, en ook niet te verantwoorden.

Bij PSV is dit nu ook het geval, na jaren van goed beleid van Guus Hiddink is men in Eindhoven nog steeds niet in staat ondanks de succesen in Europa winst te draaien. 1 Van de 'Gouden regels' van ondernemen is dat men moet zorgen voor continuïteit. Ondanks de succesen van PSV is het dus nog steeds niet in staat geld vrij te maken voor de noodzakelijke groei om de voorsprong te behouden.

Hierbij kom je dus bij de 'arrogantie' die menig supporter ten toon spreidt. Na jaren van succes is het als PSV-supporter moeilijk te verkroppen dat het succes er ineens niet meer is. Men gaat er blind van uit dat het management van een club wel een blauwdruk klaar heeft liggen voor het succes in de komende jaren. De echte test ligt dus niet meer in dit kampioensjaar voor PSV. Nee, de echte test komt deze zomer, wanneer blijkt dat de halve selectie verkocht wordt aan buitenlandse clubs die op zoek zijn naar nieuw succes. Hieruit zal blijken of de blauwdrukken van Ronald Koeman en de zijne er al liggen.....

Ik heb gesproken

Met vriendelijke groet,

Een PSV-supporter die zich schikt in zijn lot
Het scoreverloop was niet in ons voordeel - L. van Gaal
Understatement van de eeuw
pi_48644389
quote:
Op maandag 23 april 2007 19:30 schreef Bedaarten het volgende:
...
Bij PSV is dit nu ook het geval, na jaren van goed beleid van Guus Hiddink is men in Eindhoven nog steeds niet in staat ondanks de succesen in Europa winst te draaien. 1 Van de 'Gouden regels' van ondernemen is dat men moet zorgen voor continuïteit. Ondanks de succesen van PSV is het dus nog steeds niet in staat geld vrij te maken voor de noodzakelijke groei om de voorsprong te behouden.
...
Goed beleid Hiddink heeft voetballend een knap resultaat neergezet, met kunst en vliegwerk. Toen was PSV op een haar na failliet. En toen wilde Guus nog meer geld. PSV gaf dat niet, het is inmiddels weer gezond en heeft desondanks nog wel een goede adviseur aan Hiddink.

Merkwaardig hoe verblind supporters als jij toch zijn. Ik snap dat cijfers je niet interesseren, maar zo is het wel. Zonder zwarte cijfers geen (top)voetbal!
pi_48644932
quote:
Op maandag 23 april 2007 17:24 schreef Speed1971 het volgende:
R Koeman is gewoon geen goede coach. Dat heeft hij al bij Ajax laten zien. Ik snapte ook werkelijk niet waarom PSV Koeman verkoos boven Stevens.

Ik zal nooit de wissel van Koeman vergeten tijdens AC Milan - Ajax. VD Meyde eruit Berdolmo erin, in de 89ste minuut he. Zeldzame blunder. 3-2 en weg halve finale
Koeman is geen goede coach nee, er vertrokken 2 basispelers afgelopen zomer (Vennegoor en Ooijer) en wat spelers uit de breedte. Er werden wat vervangers gehaald en wat versterkingen en per saldo kan je niet zeggen dat de groep zo verzwakt was. Toch draaien we de slechtste competitiehelft sinds jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaren. Volgens mij was het zelfs onder Bobby Robson niet zo'n schertsvertoning.

Dan kan je excuses aan gaan dragen zoals smalle selectie en blessures maar ook dat heeft de technische staf grotendeels over zichzelf afgeroepen. Het begint al met het aantrekken van Kluivert, Koeman wist dat hij een groot risico nam en de gok viel verkeerd uit, goedkoop werd duurkoop. In de winterstop ga je dan ook nog eens 2 van je vaste bankzitters verhuren terwijl je wéét dat Afellay ook de helft van de tijd in de ziekenboeg verkeert en voor Kluivert hetzelfde geldt. De eventuele ontwikkeling die je huurlingen doormaken weegt nooit op tegen het weggooien van de titel.

"Ja maar Grrrrrrrr, alsof Aissati en Beerens de verlossers zijn en de kar kunnen trekken!". Nee, dat zijn en kunnen ze niet, onze trainers hadden echter wel wat meer ruimte in de selectie gehad en je kan eens iemand wisselen. Ik ben ervan overtuigd dat hun aanblijven zeker een paar punten extra opgeleverd had en dan zaten we hier nu niet met zoveel chagrijnige koppen.


Maar goed, nu is het dus hopen op het achtste wereldwonder volgende week en bidden dat Dikke Koe er deze zomer uitgebonjourd wordt. Allebei zeer onwaarschijnlijk helaas dus maak ik me mentaal op voor een periode van sportieve en financiële neergang in Eindhoven. AZ staat al klaar om in het gat te springen wat PSV achter laat.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_48644982
Grrr ik ben het nog nooit zo eens geweest met een post van jou .
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_48645070
quote:
Op maandag 23 april 2007 19:54 schreef okee6 het volgende:

[..]

Goed beleid Hiddink heeft voetballend een knap resultaat neergezet, met kunst en vliegwerk. Toen was PSV op een haar na failliet. En toen wilde Guus nog meer geld. PSV gaf dat niet, het is inmiddels weer gezond en heeft desondanks nog wel een goede adviseur aan Hiddink.

Merkwaardig hoe verblind supporters als jij toch zijn. Ik snap dat cijfers je niet interesseren, maar zo is het wel. Zonder zwarte cijfers geen (top)voetbal!
Man zwam toch niet zo, "op een haar na failliet". Sowieso verbaast het mij dat jij altijd op de hoogte lijkt te zijn van de cijfertjes bij PSV, alsof jij daar in de boeken mag kijken .
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_48645161
Ik weet wel zeker dat Aissati een betere voetballer is geworden in Enschede en dat zijn inbreng -gezien de historie- niet persé dat puntje meer betekende. Wat betreft Beerens zou ik dat niet durven beweren, op het moment dat Koeman Tardelli afschreef, had Beerens een betere keuze kunnen zijn dan Zeefuik. Maar dat koffiedik kijken reken ik PSV niet aan. Feit is natuurlijk dat je halverwege financieel niet in staat was je met een waardige spits te versterken. Verder lieten Koné en Farfán je in de steek, juist toen ze nodig waren. Alleen tegen NAC scoren is niet voldoende voor een spits kaliber Farfán. Om nog maar te zwijgen over de allround-heid van Arouna, dan train je daar toch extra op.
pi_48645299
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Man zwam toch niet zo, "op een haar na failliet". Sowieso verbaast het mij dat jij altijd op de hoogte lijkt te zijn van de cijfertjes bij PSV, alsof jij daar in de boeken mag kijken .
Oh jij bent geen supporter? Zo geheim is dat anders allemaal niet.
pi_48645465
Het gedonder met de investeerders, de hypotheek (molensteen), noodzakelijke versterkingen voor Hiddink keer op keer. PSV heeft mazzel gehad, alleen al door eens een strafschoppenreeks beter te volbrengen. De gemeente Eindhoven is nu ook weer niet zo krankzinnig als bijvoorbeeld gemeente Utrecht.
pi_48645733
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:14 schreef okee6 het volgende:
Ik weet wel zeker dat Aissati een betere voetballer is geworden in Enschede en dat zijn inbreng -gezien de historie- niet persé dat puntje meer betekende. Wat betreft Beerens zou ik dat niet durven beweren, op het moment dat Koeman Tardelli afschreef, had Beerens een betere keuze kunnen zijn dan Zeefuik. Maar dat koffiedik kijken reken ik PSv niet aan. Feit is natuurlijk dat je halverwege financieel niet in staat was je met een waardige spits te versterken. Verder lieten Koné en Farfán je in de steek, juist toen ze nodig waren. Alleen tegen NAC scoren is niet voldoende voor een spits kaliber Farfán. Om nog maar te zwijgen over de allround-heid van Arouna, dan train je daar toch extra op.
Dat Aissati een betere voetballer is geworden in Twente betwist ik ook niet maar hij had in Eindhoven waarschijnlijk bijna net zoveel kunnen spelen gezien alle blessures van Afellay. Speel je nog op een hoger niveau ook (op papier dan iig ). Je hoeft geen koffiedik te kijken om zoiets aan te zien komen, aan het begin van het seizoen kwamen er over zowel de fysieke gesteldheid van Afellay als Kluivert negatieve berichten naar buiten van de medische staf. Dat die info naar buiten komt is al opmerkelijk en een teken aan de wand, meestal wordt dat binnenskamers gehouden namelijk. Dan is het gewoon stom, om niet te zeggen achterlijk dat je in de winterstop 2 van je vaste bankzitters laat gaan die juist voor die posities in aanmerking komen.

Financieel was er wel ruimte om iets te doen in de winterstop maar door een gebrek aan slagkracht sta je opeens met lege handen. Dat is ook gewoon slecht, zulke dingen gebeurden de afgelopen tig jaar niet bij PSV voor zover ik me kan herinneren.

Maar zelfs met al die zaken die je tegen werken is het nog steeds een verdomd beroerde prestatie van Koeman en de zijnen om de ploeg zo erg in verval te laten raken, de hoeveelheid punten die zijn weggegooid is belachelijk, dat kan je niet volledig aan wat blessures of smalle selectie of vormverlies van enkele van je spelers toeschrijven, dat heeft ook gewoon te maken met niet in staat zijn je spelers te laten presteren.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_48645832
quote:
Op maandag 23 april 2007 19:54 schreef okee6 het volgende:

[..]

Goed beleid Hiddink heeft voetballend een knap resultaat neergezet, met kunst en vliegwerk. Toen was PSV op een haar na failliet. En toen wilde Guus nog meer geld. PSV gaf dat niet, het is inmiddels weer gezond en heeft desondanks nog wel een goede adviseur aan Hiddink.

Merkwaardig hoe verblind supporters als jij toch zijn. Ik snap dat cijfers je niet interesseren, maar zo is het wel. Zonder zwarte cijfers geen (top)voetbal!
Jij snapt dat cijfers mij niet interesseren, ik geef toch juist aan dat ondanks de sportieve succesen die PSV boekte er geen geld vrij kwam om continuïteit te bewerkstelligen. Ik kijk dus wel degelijk naar de zwarte cijfers....

Misscien had ik er wel bij moeten vermelden dat ik het over het voetbaltechnische beleid van Hiddink heb.

[ Bericht 6% gewijzigd door Bedaarten op 23-04-2007 20:30:44 (onduidelijkheden) ]
Het scoreverloop was niet in ons voordeel - L. van Gaal
Understatement van de eeuw
pi_48645903
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:17 schreef okee6 het volgende:

[..]

Oh jij bent geen supporter? Zo geheim is dat anders allemaal niet.
Een jaarverslagje is wel iets anders dan op de hoogte zijn van wat er financieel allemaal mogelijk is. Het is een samenvatting waar zeker niet het hele verhaal uit af te lezen valt.

Overigens meen ik me te herinneren dat we vorig seizoen gewoon winst hebben gedraaid.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_48646032
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Financieel was er wel ruimte om iets te doen in de winterstop maar door een gebrek aan slagkracht sta je opeens met lege handen. Dat is ook gewoon slecht, zulke dingen gebeurden de afgelopen tig jaar niet bij PSV voor zover ik me kan herinneren.
Cultheld kan misschien wel vertellen welke spits je voor dat geld wel had kunnen krijgen. In mijn ogen koop je voor dat bedrag in de winterstop zelfs geen waardige spits voor de Mickey Mouse-league. Denneboom had ik bijvoorbeeld een verarming gevonden.
quote:
Maar zelfs met al die zaken die je tegen werken is het nog steeds een verdomd beroerde prestatie van Koeman en de zijnen om de ploeg zo erg in verval te laten raken, de hoeveelheid punten die zijn weggegooid is belachelijk, dat kan je niet volledig aan wat blessures of smalle selectie of vormverlies van enkele van je spelers toeschrijven, dat heeft ook gewoon te maken met niet in staat zijn je spelers te laten presteren.
Het contrasteert nogal sterk met de mensen-manager Hiddink. Maar het is weinigen gegeven om te kunnen oordelen waar die dip aan lag. Het is duidelijk dat PSV dragende spelers moest missen en dat vervolgens -kennelijk- de druk tot verminderde prestatie heeft geleid. Dat PSV Utrecht een punt doneert is een groter teken aan de wand dan een gelijkspel op Woudestein na een CL-duel. En dan nog, je moet roeien met de riemen die je hebt. Op dit moment afgeven op een trainer is gezien de positie -goed resultaat CL, meeste punten eredivisie- en de vermagerde selectie niet goed uit te leggen.
pi_48646118
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:28 schreef Bedaarten het volgende:

[..]

Jij snapt dat cijfers mij niet interesseren, ik geef toch juist aan dat ondanks de sportieve succesen die PSV boekte er geen geld vrij kwam om continuïteit te bewerkstelligen. Ik kijk dus wel degelijk naar de zwarte cijfers....

Misscien had ik er wel bij moeten vermelden dat ik het over het voetbaltechnische beleid van Hiddink heb.
PSV had dat geld nodig om boven water te blijven, maar Hiddink -die eiste dat hij niet alleen voetbaltechnisch beslissen zou- stopte juist nóg meer geld in het voetbal! En Van Raaij moest door het succes wel blijven knikken.
  maandag 23 april 2007 @ 20:39:23 #217
166007 HL_Dog43
Knowledge is free
pi_48646370
Bijna de gehele Nederlandse perswereld in Hilversum is ook weer blij.Dit is wat ze willen.Ons PSV in een diepe put duike. Pff

Ik ben er doodziek van en die CL kunnen we ook op onze buik schrijven met dit soort voetbal.Kansen zat maar doelpunten? 1 toch? 1 ja.
Jong talent de kans geven zoals al werd gezegd maar onder koeman zal dit helaas niet gebeuren.Jammer dat er van die stijfkoppen aan de macht zijn.
ISLAMOFOBIA IS THE NEW NAZISM
pi_48646372
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:32 schreef okee6 het volgende:

[..]

Cultheld kan misschien wel vertellen welke spits je voor dat geld wel had kunnen krijgen. In mijn ogen koop je voor dat bedrag in de winterstop zelfs geen waardige spits voor de Mickey Mouse-league. Denneboom had ik bijvoorbeeld een verarming gevonden.
[..]
Denneboom voor een half jaar huren vind ik tov Tardelli een hele verrijking. Om hem definitief vast te leggen is iets anders.
quote:
Het contrasteert nogal sterk met de mensen-manager Hiddink. Maar het is weinigen gegeven om te kunnen oordelen waar die dip aan lag. Het is duidelijk dat PSV dragende spelers moest missen en dat vervolgens -kennelijk- de druk tot verminderde prestatie heeft geleid. Dat PSV Utrecht een punt doneert is een groter teken aan de wand dan een gelijkspel op Woudestein na een CL-duel. En dan nog, je moet roeien met de riemen die je hebt. Op dit moment afgeven op een trainer is gezien de positie -goed resultaat CL, meeste punten eredivisie- en vermagerde selectie niet goed uit te leggen.
De dip begon al vlak na de winterstop, toen iedereen lekker uitgerust en fit was (chronisch en frequente gevallen niet meegerekend uiteraard), dat schijn je nogal eens te missen. Dat de "druk" zo'n grote invloed gehad zou moeten hebben is dus juist een teken van een falende coach. Bij 8, 5 of zelfs 3 punten voorsprong mag je niet zo in paniek raken dat je zo gaat voetballen als PSV deed met NEC-uit als triest dieptepunt. Koeman riep dat ook over de groep af met zijn uitstraling naar buiten toe, zie de persconferentie na NAC-uit bijvoorbeeld...

Maar goed, je kan naar alle waarschijnlijkheid nog een jaar van Koeman genieten, misschien dat dat de pijn van het waarschijnlijk gemiste kampioenschap wat voor je wegneemt, bij mij is dat iig niet het geval.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_48646419
Maar is het zo gek wat Hiddink eiste, om blijvend succes te bewerkstelligen moest hij meer geld krijgen om een kwaliteitsinjectie te geven aan zijn selectie. Ik begrijp je volledig dat je succes niet boven alles moet gaan, maar ik begrijp Hiddink wel dat hij geld wilde voor een nog betere selectie.
Het scoreverloop was niet in ons voordeel - L. van Gaal
Understatement van de eeuw
pi_48646501
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:39 schreef HL_Dog43 het volgende:

Jong talent de kans geven zoals al werd gezegd maar onder koeman zal dit helaas niet gebeuren.Jammer dat er van die stijfkoppen aan de macht zijn.
Koeman verhuurt zijn talent liever en haalt spelers van de andere kant van de wereld die vervolgens door 16-jarigen uit de selectie worden gespeeld .

Voor komend seizoen zal er wel een batterij transfervrije kneuzen vastgelegd worden, of nog wat mislukte talenten gehuurd zodat de spelers als Aissati, Marcelis, Zeefuik, etc. weer terug kunnen naar het 2e plan.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  maandag 23 april 2007 @ 20:45:35 #221
166007 HL_Dog43
Knowledge is free
pi_48646599
Ach zie het van de zonnige kant broeder.We worden ooit wel weer kampioen
ISLAMOFOBIA IS THE NEW NAZISM
pi_48646631
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:45 schreef HL_Dog43 het volgende:
Ach zie het van de zonnige kant broeder.We worden ooit wel weer kampioen [afbeelding]
Desnoods wachten we er 25 jaar op
Het scoreverloop was niet in ons voordeel - L. van Gaal
Understatement van de eeuw
pi_48646640
Ik vond Excelsior, Sparta, NAC en ook NEC eigenlijk vrij logisch. Tegen NEC zag je nog wel mentaal herstel, had ook 6-0 kunnen zijn. De thuisploeg vloog! Thuis tegen AZ kon je net als tegen Utrecht uit alleen maar opmerken dat de score tegenviel, doorgaans win je die wel op zo'n manier. Ajax thuis was de instelling niet optimaal, maar in mijn ogen stonden daar zeven fitte spelers van PSV in een ongewone opstelling tegenover een Ajax dat de laatste kans met beide handen ten volle aangreep.

Ajax was te ruim, NEC was een tegenvaller, Utrecht is bizar. Sommige raadsels zijn nu eenmaal niet te doorgronden. Ik heb bij Koeman hier nog geen Advocaat-fratsen gezien. Alhoewel hij ook niet mijn favoriete trainer is, want die kaarten-opmerking na Ajax thuis was van bedenkelijk niveau. Bespreek dat dan vantevoren.
pi_48646718
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:40 schreef Bedaarten het volgende:
Maar is het zo gek wat Hiddink eiste, om blijvend succes te bewerkstelligen moest hij meer geld krijgen om een kwaliteitsinjectie te geven aan zijn selectie. Ik begrijp je volledig dat je succes niet boven alles moet gaan, maar ik begrijp Hiddink wel dat hij geld wilde voor een nog betere selectie.
Okee, stel jij hebt een vette lening lopen en dan ga je nog maar meer boven je stand leven? De CL is een loterij! Heb je een jaar geen CL, ben je meteen voor langer aan de beurt > Feyenoord.
pi_48646933
Dat is de afweging die je als onderneming/voetbalclub voor jezelf moet maken. Je moet daarin natuurlijk een goede afweging maken, ik gaf ook al in mijn eerste post aan dat er legio voorbeelden zijn van clubs die daar de mist mee in zijn gegaan.

Voor de rest geef ik je helemaal gelijk, je moet succes niet boven alles laten gaan maar er moet voor een coach wel een werkbare situatie gerealiseerd worden waarin hij succes kan blijven boeken.
Het scoreverloop was niet in ons voordeel - L. van Gaal
Understatement van de eeuw
  maandag 23 april 2007 @ 20:56:49 #226
166007 HL_Dog43
Knowledge is free
pi_48647043
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:48 schreef okee6 het volgende:

[..]

Okee, stel jij hebt een vette lening lopen en dan ga je nog maar meer boven je stand leven? De CL is een loterij! Heb je een jaar geen CL, ben je meteen voor langer aan de beurt > Feyenoord.
Bij Feyenoord is het constant geen cl halen.Ja dan kan je idd in de problemen komen.
ISLAMOFOBIA IS THE NEW NAZISM
pi_48647077
Kapitaal hoort op het veld. Met een paar gerichte aankopen waren we kampioen geweest en hadden we misschien net dat stapje in Europa kunnen maken. Maar wat doet PSV, verkoopt Ooijer en Vennegoor die beiden waren gebleven als PSV zich beter had opgesteld.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48647200
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:53 schreef Bedaarten het volgende:
Dat is de afweging die je als onderneming/voetbalclub voor jezelf moet maken. Je moet daarin natuurlijk een goede afweging maken, ik gaf ook al in mijn eerste post aan dat er legio voorbeelden zijn van clubs die daar de mist mee in zijn gegaan.

Voor de rest geef ik je helemaal gelijk, je moet succes niet boven alles laten gaan maar er moet voor een coach wel een werkbare situatie gerealiseerd worden waarin hij succes kan blijven boeken.
Wat is succes, geef de definitie maar? ... die verschuift natuurlijk en de risico's worden alleen maar groter.

Hiddink is van het type pokeraar, tegenslag heeft ie zelden ervaren. Lijkt mij niet wat je wilt. In de huidige CL-jungle kan een Nederlandse club alleen maar hopen op het bereiken van de tweede ronde CL. Inkopen voor de volgende fase is dan luchtfietserij. Helemaal als de voetbalbond je op de nek zit in verband met de hypotheek van je stadion.
pi_48647463
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:57 schreef LudoSanders het volgende:
Kapitaal hoort op het veld. Met een paar gerichte aankopen waren we kampioen geweest en hadden we misschien net dat stapje in Europa kunnen maken. Maar wat doet PSV, verkoopt Ooijer en Vennegoor die beiden waren gebleven als PSV zich beter had opgesteld.
Ooijer was ook wel een beetje Nederland moe en speelde het over het randje. Volgens mij naar beide zijden verwijtbaar. Bij PSV stond Valckx onder curatele, bij Ooijer was de zaakwaarnemer snel klaar. Wat Vennegoor betreft, die wilde gewoon meer speeltijd. Ik weet niet of je over een heel seizoen beter af bent met een breekijzer. Hij speelt heel anders dan een Koné, Farfán moest sowieso spelen. Dan maakt vervolgens de trainer een keuze voor een bepaald concept. Vennegoor was kortom niet te houden, maar kon wel het verschil hebben betekend (in zijn oude rol)
pi_48647599
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:56 schreef HL_Dog43 het volgende:

[..]

Bij Feyenoord is het constant geen cl halen.Ja dan kan je idd in de problemen komen.
Nee, een type Farfán wil niet bij Feyenoord spelen. Dat krijg je als het structureel verkeerd is gegaan. Niet omdat je toevallig even wat minder omzet hebt.

Op het moment dat PSV Europees gezien de meest afhankelijke club van CL-gelden is, wat blijkt uit onderzoek, lijkt het me niet erg snugger om zulke risico's te gaan nemen. Momenteel kan je een jaartje zonder lijden. Buiten dat, ondanks de goede prestatie vorig seizoen is de economische situatie al ten koste gegaan van de selectie die er was. Dat ga je echt niet verbeteren door maar meer te pokeren. PSV doet nu vrijwel wat het moet.
  maandag 23 april 2007 @ 21:19:26 #231
166007 HL_Dog43
Knowledge is free
pi_48647900
Kwa financiën zal het zo'n vaart wel niet lopen.Wel zie ik het sportief somber in maar om PSV nou ineens met Feyenoord te gaan vergelijken is lariekoek.
ISLAMOFOBIA IS THE NEW NAZISM
pi_48648154
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:19 schreef HL_Dog43 het volgende:
Kwa financiën zal het zo'n vaart wel niet lopen.Wel zie ik het sportief somber in maar om PSV nou ineens met Feyenoord te gaan vergelijken is lariekoek.
Nou, als je ziet wat voor namen genoemd worden als versterking.... Dat is veelal niveautje Feyenoord. Denneboom die Koeman echt graag wou hebben. En Bakirohoeschrijfjedatffs wil even afwachten of hij Twente inruilt voor PSV afhankelijk van het feit of PSV CL haalt, een buitenlands avontuur is anders (financieel) aantrekkelijker. Dat zijn toch echt symptomen van Feyenoorditus...

En AZ staat met suikeroom Dirk vooraan om de komende jaren de hemel te bestormen. AZ heeft geen heel grote begroting maar wie weet wat Scheringa allemaal persoonlijk financiert. Zolang er maar iemand garant wil staan voor je lening (en daar lijkt Scheertje geen problemen mee te hebben) kan AZ 100 miljoen in de schuld staan, geen haan die daar dan naar kraait.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_48648164
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:19 schreef HL_Dog43 het volgende:
Kwa financiën zal het zo'n vaart wel niet lopen.Wel zie ik het sportief somber in maar om PSV nou ineens met Feyenoord te gaan vergelijken is lariekoek.
Feyenoord hikt nog steeds met de gevolgen van financieel wanbeleid. Het is nou ook niet zo dat je tegenwoordig kan cashen met je jeugdopleiding. PSV zit ook al aardig aan de tax wat betreft private investeerders en zat dus in de maag met die hypotheek. Als je op dat moment op eindfase CL wilt begroten, dan ben je a la Feyenoord-wannabe bezig. En kijk naar Utrecht, het is echt een wonder dat daar 37 miljoen euro (of iets in die trant) geleend kon worden. Dat kan bij PSV dus niet.
pi_48648341
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:

En AZ staat met suikeroom Dirk vooraan om de komende jaren de hemel te bestormen. AZ heeft geen heel grote begroting maar wie weet wat Scheringa allemaal persoonlijk financiert. Zolang er maar iemand garant wil staan voor je lening (en daar lijkt Scheertje geen problemen mee te hebben) kan AZ 100 miljoen in de schuld staan, geen haan die daar dan naar kraait.
Dat is het verschil tussen beeldbuizen produceren ("er naar kijken") en schulden financieren ("gewoon meepakken") Verder heeft AZ het voordeel dat het een nieuwe organisatie opbouwt. De hele huishouding groeit weliswaar snel, maar er was geen mentale of financiele ballast -buiten die inspraakprocedures die de stadionbouw vertraagden.
pi_48648381
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:26 schreef okee6 het volgende:
En kijk naar Utrecht, het is echt een wonder dat daar 37 miljoen euro (of iets in die trant) geleend kon worden. Dat kan bij PSV dus niet.
Volgens mij heeft Midreth (bouwbedrijf) de complete schuld van Utrecht overgenomen (in ruil voor het stadion en de grond eromheen), en heeft Utrecht dus geen lening uitstaan.

En verder is het wat PSV betreft niet meer dan normaal dat het ook weleens minder zal gaan, na vette jaren komen altijd magere, nu zal hoogstwaarschijnlijk AZ even wat vette jaren gaan krijgen.

Jammer alleen voor jullie dat Ronald Koeman degene is die een nieuwe selectie mag gaan samenstellen.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_48648431
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:09 schreef okee6 het volgende:

[..]

Ooijer was ook wel een beetje Nederland moe en speelde het over het randje. Volgens mij naar beide zijden verwijtbaar. Bij PSV stond Valckx onder curatele, bij Ooijer was de zaakwaarnemer snel klaar. Wat Vennegoor betreft, die wilde gewoon meer speeltijd. Ik weet niet of je over een heel seizoen beter af bent met een breekijzer. Hij speelt heel anders dan een Koné, Farfán moest sowieso spelen. Dan maakt vervolgens de trainer een keuze voor een bepaald concept. Vennegoor was kortom niet te houden, maar kon wel het verschil hebben betekend (in zijn oude rol)
Als PSV vorig seizoen het aangeboden contract niet had teruggetrokken had Ooijer hier zeker nog gespeeld.

Over Vennegoor, vorig jaar speelde we ook met Koné en Farfán. Juist vanwege het vertrek van Vennegoor maakt Farfán zo'n moeilijk seizoen door. Vennegoor had zoveel dreiging, was kopsterk, als je het niet wist kon er altijd een bal op hem gespeeld worden. Hij kon een bal vasthouden, terugleggen, een garantie voor minimaal 15 doelpunten per seizoen.

Met Vennegoor was dit PSV al weken kampioen geweest. Als ik nu het sterke punt van Koné hoor, hij houdt 2 á 3 man constant bezig, plus een Vennegoor die dat ook doet, tel uit hoe Farfán had kunnen renderen in het oude 4-3-3 systeem. Maar nee, Vennegoor moest weg en er kwam een man met lekke banden onder zijn rollator.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48648661
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:31 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Volgens mij heeft Midreth (bouwbedrijf) de complete schuld van Utrecht overgenomen (in ruil voor het stadion en de grond eromheen), en heeft Utrecht dus geen lening uitstaan.
Niet helemaal juist. Zie de gebruikte oplossing:
quote:
De gemeente kan, als overheid, eenvoudiger geld lenen onder gunstige voorwaarden. Dit geld heeft de gemeente vervolgens uitgeleend aan het bedrijf Midreth, dat hiermee het stadion kon kopen van FC Utrecht. Met het door de verkoop gekregen geld, kon FC Utrecht haar schulden afbetalen en een nieuwe, financieel gezonde start maken.
Bij PSV was er ook even sprake van een oplossing met een PSV minnende vastgoed-investeerder, maar dat gaf problemen. Je wilt in een miljoenenbedrijf, PSV is toch wat anders dan Utrecht, niet teveel stemmen en invloeden hebben. Op zich is de hele situatie met het stadion mooi opgelost. Alleen voetballend is het nu even behelpen, met een pas op de plaats.
pi_48648964
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:37 schreef okee6 het volgende:

[..]

Niet helemaal juist. Zie de gebruikte oplossing:
[..]

Bij PSV was er ook even sprake van een oplossing met een PSV minnende vastgoed-investeerder, maar dat gaf problemen. Je wilt in een miljoenenbedrijf, PSV is toch wat anders dan Utrecht, niet teveel stemmen en invloeden hebben. Op zich is de hele situatie met het stadion mooi opgelost. Alleen voetballend is het nu even behelpen, met een pas op de plaats.
Zat er nog aan te denken dat het niet helemaal klopte, maar Utrecht heeft iig geen schuld meer.

En idd. even een pas op de plaats voor PSV (mits er niets geks gebeurd zondag uiteraard), en dan smaken successen, die heus wel weer komen, toch weer lekkerder.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_48648971
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:32 schreef LudoSanders het volgende:

[..]

Als PSV vorig seizoen het aangeboden contract niet had teruggetrokken had Ooijer hier zeker nog gespeeld.
Dat contract was te rijkelijk. Daar kan je verder weinig over oordelen. Ik vond en vind Ooijer duidelijk minder dan vroeger. Hij maakte ook een zwak debuut in Engeland.
quote:
Over Vennegoor, vorig jaar speelde we ook met Koné en Farfán. Juist vanwege het vertrek van Vennegoor maakt Farfán zo'n moeilijk seizoen door. Vennegoor had zoveel dreiging, was kopsterk, als je het niet wist kon er altijd een bal op hem gespeeld worden. Hij kon een bal vasthouden, terugleggen, een garantie voor minimaal 15 doelpunten per seizoen.
Koné kon je niet wegdoen en die is wel duur naar ik aanneem. En een speler die niet op de bank wil zitten kan niet blijven. Verder gunde iedereen bij PSV dit wel aan Vennegoor. Het is niet anders. Als je één meer van de zes kansen ingeschoten had gister, dan had je het waarschijnlijk nu niet over hem.
pi_48649059
quote:
Op maandag 23 april 2007 19:02 schreef LudoSanders het volgende:

[..]

Maar het gaat Stevens worden.
Nee die had PSV afgelopen seizoen moeten halen.
Stevens zit nu goed in hamburg.

Ik zeg bert
pi_48649174
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:32 schreef LudoSanders het volgende:

[..]

Als PSV vorig seizoen het aangeboden contract niet had teruggetrokken had Ooijer hier zeker nog gespeeld.

Over Vennegoor, vorig jaar speelde we ook met Koné en Farfán. Juist vanwege het vertrek van Vennegoor maakt Farfán zo'n moeilijk seizoen door. Vennegoor had zoveel dreiging, was kopsterk, als je het niet wist kon er altijd een bal op hem gespeeld worden. Hij kon een bal vasthouden, terugleggen, een garantie voor minimaal 15 doelpunten per seizoen.

Met Vennegoor was dit PSV al weken kampioen geweest. Als ik nu het sterke punt van Koné hoor, hij houdt 2 á 3 man constant bezig, plus een Vennegoor die dat ook doet, tel uit hoe Farfán had kunnen renderen in het oude 4-3-3 systeem. Maar nee, Vennegoor moest weg en er kwam een man met lekke banden onder zijn rollator.
PSV is met deze selectie het sterkst in een 4-3-3 opstelling.
Zo maakte PSV ook dit seizoen zijn beste tijd door.

Maar Koeman stopte hiermee na de winterstop.

4-4-2 spelen met geen echte flankspelers werkt niet
En kone en farfan moet iemand tussen hen in hebben
Al is het maar Kluivert
pi_48649427
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:42 schreef okee6 het volgende:
Dat contract was te rijkelijk. Daar kan je verder weinig over oordelen. Ik vond en vind Ooijer duidelijk minder dan vroeger. Hij maakte ook een zwak debuut in Engeland.
Ooijer had wat mij betreft veel verdiener mogen zijn net als Cocu, na 8 jaar trouw en toonbeeld van de club. Zijn zwakke begin is vrij logisch, dat is gewoon wennen aan een ander systeem en een ander niveau. Voor zijn blessure ging het weer goed en was hij zelfs aanvoerder.
quote:
Koné kon je niet wegdoen en die is wel duur naar ik aanneem. En een speler die niet op de bank wil zitten kan niet blijven. Verder gunde iedereen bij PSV dit wel aan Vennegoor. Het is niet anders. Als je één meer van de zes kansen ingeschoten had gister, dan had je het waarschijnlijk nu niet over hem.
Waarom moet Koné op de bank of weg, aan het begin speelde we gewoon 4-3-3? Koné - VoH - Farfán was gewoon een logische voorhoede geweest. Dit heeft ook niets met Vennegoor het niet gunnen te maken, dat deed iedereen inderdaad wel, maar zelf hoefde hij zonodig niet weg. Hij zei zelfs graag te willen blijven. Maar Koeman moest een andere spits hebben, de gevolgen daarvan zijn wel bekend.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48649517
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:43 schreef the_legend_killer het volgende:

[..]

Nee die had PSV afgelopen seizoen moeten halen.
Stevens zit nu goed in hamburg.

Ik zeg bert
Reker haalt zijn goede vriend Stevens gewoon terug naar Eindhoven. Daar heb ik vertrouwen in .

Mag Bert, ome Stan gaan sturen.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
  maandag 23 april 2007 @ 21:59:45 #244
166007 HL_Dog43
Knowledge is free
pi_48649747
Ludo denk je nou echt dat Stevens weer terug naar Nederland gaat nu hij het zo goed heeft in Duitsland?Wat voor opties had hij bij roda?Hij zag het niet zitten en vertrok naar een team met potentie.Wat heeft hij hier te zoeken als de topspelers dalijk vertrekken?Budget is nauwelijks beschikbaar als we het we-geven-niet-meer-dan-5-miljoen-uit-voor-transfers bestuur moeten geloven.
ISLAMOFOBIA IS THE NEW NAZISM
pi_48649939
quote:
Op maandag 23 april 2007 21:59 schreef HL_Dog43 het volgende:
Ludo denk je nou echt dat Stevens weer terug naar Nederland gaat nu hij het zo goed heeft in Duitsland?Wat voor opties had hij bij roda?Hij zag het niet zitten en vertrok naar een team met potentie.Wat heeft hij hier te zoeken als de topspelers dalijk vertrekken?Budget is nauwelijks beschikbaar als we het we-geven-niet-meer-dan-5-miljoen-uit-voor-transfers bestuur moeten geloven.
Ik geloof het zelf ook nog niet eigenlijk, maar las op het PN een post van NiNi die weldegelijk betrouwbare informatie heeft en dat ook al meerdere malen bewezen heeft.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
  maandag 23 april 2007 @ 22:08:16 #246
166007 HL_Dog43
Knowledge is free
pi_48650086
Hmm.. laten we het dan maar hopen.Alleen blijf ik de nabije toekomst toch wel somber inzien.De goede tijd is voor een tijdje voorbij.Dat lijkt me duidelijk.. helaas.
ISLAMOFOBIA IS THE NEW NAZISM
pi_48650283
quote:
Op maandag 23 april 2007 22:08 schreef HL_Dog43 het volgende:
Hmm.. laten we het dan maar hopen.Alleen blijf ik de nabije toekomst toch wel somber inzien.De goede tijd is voor een tijdje voorbij.Dat lijkt me duidelijk.. helaas.
In principe kan je ook met een beperkt(er) budget goed presteren natuurlijk. Maar ik denk niet dat er op dit moment de juiste mensen bij PSV aan de touwtjes trekken om dat voor elkaar te krijgen. Zoiets is structureel sowieso niet vol te houden.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  maandag 23 april 2007 @ 22:17:57 #248
166007 HL_Dog43
Knowledge is free
pi_48650445
Daarbij zijn we helaas geen AZ waar een mannetje het geld lekker op bank kan storten.
Ik denk met weemoed aan het bericht van een tijdje terug dat meneer abrahamovic ons jaarlijks geld zou toestoppen.Als dat eens kon gebeuren.

*zucht*
ISLAMOFOBIA IS THE NEW NAZISM
pi_48650502
Maar laten we niet vergeten dat we met Aissati en in mindere mate Afellay goud in handen hebben. Ook Da Costa kan gewoon een grote worden, er rustte teveel druk op zijn jonge schouders. Gewoon rustig brengen, naast een ervaren verdediger ervaring op laten doen. Bakkal is een leuk spelertje en Marcellis en Zeefuik moet regelmatig hen kansen krijgen.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48650603
Ik zou het graag zien dat Stevens naar PSV komt. Het is gewoon een toptrainer (dat bewijst ie nu wel bij HSV) en een echte PSVer. Vraag is of ie nog wil, hij zal zich afgelopen jaar ook behoorlijk gepasseerd hebben gevoeld...
pi_48650743
quote:
Op maandag 23 april 2007 22:22 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Ik zou het graag zien dat Stevens naar PSV komt. Het is gewoon een toptrainer (dat bewijst ie nu wel bij HSV) en een echte PSVer. Vraag is of ie nog wil, hij zal zich afgelopen jaar ook behoorlijk gepasseerd hebben gevoeld...
Die mensen, Timmer en Westerhof zijn vertrokken of gaan vertrekken.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48650978
het is wel ondankbaar naar Stevens toe.

Nu staat er niks meer en krijgt hij weinig budget
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 23 april 2007 @ 22:41:48 #253
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_48651299
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:08 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Koeman is geen goede coach nee, er vertrokken 2 basispelers afgelopen zomer (Vennegoor en Ooijer) en wat spelers uit de breedte. Er werden wat vervangers gehaald en wat versterkingen en per saldo kan je niet zeggen dat de groep zo verzwakt was. Toch draaien we de slechtste competitiehelft sinds jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaren. Volgens mij was het zelfs onder Bobby Robson niet zo'n schertsvertoning.

Dan kan je excuses aan gaan dragen zoals smalle selectie en blessures maar ook dat heeft de technische staf grotendeels over zichzelf afgeroepen. Het begint al met het aantrekken van Kluivert, Koeman wist dat hij een groot risico nam en de gok viel verkeerd uit, goedkoop werd duurkoop. In de winterstop ga je dan ook nog eens 2 van je vaste bankzitters verhuren terwijl je wéét dat Afellay ook de helft van de tijd in de ziekenboeg verkeert en voor Kluivert hetzelfde geldt. De eventuele ontwikkeling die je huurlingen doormaken weegt nooit op tegen het weggooien van de titel.

"Ja maar Grrrrrrrr, alsof Aissati en Beerens de verlossers zijn en de kar kunnen trekken!". Nee, dat zijn en kunnen ze niet, onze trainers hadden echter wel wat meer ruimte in de selectie gehad en je kan eens iemand wisselen. Ik ben ervan overtuigd dat hun aanblijven zeker een paar punten extra opgeleverd had en dan zaten we hier nu niet met zoveel chagrijnige koppen.


Maar goed, nu is het dus hopen op het achtste wereldwonder volgende week en bidden dat Dikke Koe er deze zomer uitgebonjourd wordt. Allebei zeer onwaarschijnlijk helaas dus maak ik me mentaal op voor een periode van sportieve en financiële neergang in Eindhoven. AZ staat al klaar om in het gat te springen wat PSV achter laat.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  maandag 23 april 2007 @ 22:43:34 #254
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_48651368
JD beweerd dat TBS het verkloot heeft bij enkele zuid amerikaanse spelers. Met de hele selectie dus.

Daardoor misschien Van Marwijk.
  maandag 23 april 2007 @ 22:44:59 #255
108558 Messenga
goeiendag wat een geheel!
pi_48651414
Ohja, en Addo naar Twente.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 23 april 2007 @ 22:48:15 #256
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_48651526
met van Marwijk kan ik wel leven, no nonsens trainer, zeker op persconferenties maar wel iemand met beleving
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_48651709
Addo naar Twente is prima
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_48653051
quote:
23/4/2007 - Derksen: PSV denkt al aan opvolger Koeman, Van Marwijk in de picture
(Gepost door RvN)

Volgens VI hoofdredacteur Johan Derksen rommelt het nadrukkelijk in Eindhoven. Hij liet dat weten in het programma Voetbal Insite. Met name de Zuid-Amerikaanse spelers van PSV zouden het helemaal gehad hebben met de technische staf. Koeman zou de Zuid-Amerikanen op dezelfde manier behandelen als de Nederlanders en ze niet op de juiste manier weten te raken als Hiddink wel deed. Daarnaast zouden ze het bij PSV gehad hebben met Tonnie Bruins Slot.
PSV Netwerk
Volgens Johan Derksen wordt er bij PSV al voorzichtig gedacht over een opvolger en zou Van Marwijk al informeel gepolst zijn. [reageer]
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48653761
quote:
Op maandag 23 april 2007 22:44 schreef Messenga het volgende:
Ohja, en Addo naar Twente.
Barbara Barends ook echt vragen of van Geel Addo volgde Lijkt me toch echt niet.
  dinsdag 24 april 2007 @ 00:14:08 #260
10197 Zapper
Zapperdeflap
pi_48653978
Goed, geen reacties op mijn bericht. Dan nog maar een tip: Haal Rob Friend (SC Heerenveen-verhuurde) bij Heracles Almelo. Een type Vennegoor - maar dan in potentie véél beter - waarmee je weer terugkunt naar het oude vertrouwde, succesvolle systeem.

Rob Friend is the name my friends.
Damn dude that sucks goat balls. I wonder if you'll ever be able to look at your mom in the face again, lol
pi_48654019
Farfán was dus niet geblesseerd aldus snor? Tijd dat de spelersgroep naar buiten treed dat het zo niet langer kan met Koeman en consorten als dit allemaal waar is.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48654135
Laat Van Marwijk maar komen.
pi_48654235
quote:
Op maandag 23 april 2007 20:08 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Het is ook echt volkomen logisch om een begenadigd talent met (nog) twee andere middenvelders op de bank te zetten, terwijl de competitie meer dan goed verloopt. Op dat moment beslissen (!), en wie zegt dat de trainer dan het laatste woord heeft. En Vennegoor of Hesselink was niet of nauwelijks te vervangen binnen het budget.
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 00:21 schreef the_legend_killer het volgende:
Laat Van Marwijk maar komen.
En wat heeft hij gewonnen? O ja, Van Hooijdonk leren schieten.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 24 april 2007 @ 00:34:37 #264
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_48654357
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 00:21 schreef the_legend_killer het volgende:
Laat Van Marwijk maar komen.
is het dan niets voor Cocu om assistent te worden? Goed voor de klik met de Zuid Amerikanen..... of zou dat te snel zijn?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_48654627
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 00:34 schreef rubbereend het volgende:

[..]

is het dan niets voor Cocu om assistent te worden? Goed voor de klik met de Zuid Amerikanen..... of zou dat te snel zijn?
Te snel denk ik. Ik heb vaak het idee dat het beter is om na het afscheid op het veld eerst buiten het veld (dus ook niet bij de zijlijn) wat werk te verrichten en zo het reilen en zeilen van de organisatie mee te maken. Vervolgens de stap pas naar de zijlijn in de vorm van coach of assistent-coach. Denk dat dit wel goed is om je visie wat te vergroten. Ik denk dat als je meteen naar assistent gaat je nog teveel denkt als speler (wat je een seizoen eerder dus nog was).
  dinsdag 24 april 2007 @ 07:31:47 #266
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_48656255
quote:
Op maandag 23 april 2007 19:00 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Pompelmoentje dus?
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
  dinsdag 24 april 2007 @ 07:39:59 #267
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_48656307
bron: PSV netwerk
quote:
Nu PSV de titel verspeeld lijkt te hebben komen de irritaties binnen de spelersgroep naar buiten. Zo liet Farfan en Kluivert in De Telegraaf weten allerminst blij te zijn met het inbrengen van de jonge Zeefuik voor Farfan tegen FC Utrecht.

Kluivert: ""Die wissel sloeg helemaal nergens op. Het was gewoon diep triest. Zo'n jonge jongen moet je inbrengen wanneer je met 2-0 of 3-0 voor staat, maar niet als het kampioenschap op het spel staat. Het is nu al de tweede keer dat dit gebeurt. Er wordt net gedaan of ik niet meer kan voetballen, of ik nooit iets gepresteerd heb. Het begint gênant te worden. Dat is ook wat ik hoor in mijn omgeving. Ook van medespelers hoor ik in de wandelgangen dat ze het vreemd vonden."

Farfan: "Voor rust had ik wel een klein beetje last, maar ik had gewoon door kunnen spelen. Ik hoopte erop nog een goal te maken. Het was jammer, maar de trainer beslist. Je moet bij hem zijn."
Mooi hopelijk dat knoeiman weg gaat..
En ik baal dat ik gelijk heb gekregen toen ik aan het begin van het seizoen zei dat het niks zou worden met pluisje
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_48656575
Terechte kritiek van Kluivert en farfan. Alleen zegt Farfan het iets genuanceerder en slimmer dan Kluivert.
  dinsdag 24 april 2007 @ 08:17:32 #269
144213 Adidah
Het was wraak
pi_48656616
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 07:39 schreef appelsientje het volgende:
bron: PSV netwerk
[..]

Mooi hopelijk dat knoeiman weg gaat..
En ik baal dat ik gelijk heb gekregen toen ik aan het begin van het seizoen zei dat het niks zou worden met pluisje
Nou, van mij mag Koeman nog een seizoen of vijf aanblijven als trainer van PSV. Hij doet het prima .
pi_48656655
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 08:13 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Terechte kritiek van Kluivert en farfan. Alleen zegt Farfan het iets genuanceerder en slimmer dan Kluivert.
Kluivert heeft vooralsnog iets meer bereikt dan Farval.
Imo heeft hij genoeg krediet om zoiets te zeggen.. Het was ook een oliedomme wissel natuurlijk .
"I believe it is essential for our planetary future to develop tools that can change the consciousness which has created the crisis that we are in." - Stanislav Grof
pi_48656678
Is dit nou het PSV of het Ajax topic?
pi_48656684
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 08:23 schreef ruud.nl het volgende:
Is dit nou het PSV of het Ajax topic?
Volgens mij reageer ik gewoon inhoudelijk over psv.
pi_48656944
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 07:39 schreef appelsientje het volgende:
bron: PSV netwerk
[..]

Mooi hopelijk dat knoeiman weg gaat..
En ik baal dat ik gelijk heb gekregen toen ik aan het begin van het seizoen zei dat het niks zou worden met pluisje
Nu hopen dat het bestuur dit serieus neemt. Ook kan ik me iets voorstellen bij het verhaal van De Snor over TBS en zijn gebrek aan de aai over de bol bij Zuid-Amerikaanse spelers.

Laat Van Marwijk maar komen (liever dan Adriaanse). Ik zie nog liever Stevens (niet verwacht dat ik dit ooit zou zeggen), maar die zit prima in Hamburg voorlopig.
We sure are cute for two ugly people.
pi_48657016
quote:
24/4/2007 - PSV praat met Valckx over contractverlenging
(Gepost door RvN)

De Telegraaf meldt dat PSV met technisch manager Stan Valckx in gesprek is over een contractverlenging. De verbintenis van Valckx loopt deze zomer af.
.
"I believe it is essential for our planetary future to develop tools that can change the consciousness which has created the crisis that we are in." - Stanislav Grof
  dinsdag 24 april 2007 @ 08:45:07 #275
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_48657023
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 08:17 schreef Adidah het volgende:

[..]

Nou, van mij mag Koeman nog een seizoen of vijf aanblijven als trainer van PSV. Hij doet het prima .
Dacht ik het niet! Koetje is een mol uit Amsterdam, hierheen gekomen om onze hegemonie te doorbreken!
pi_48657207
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 08:44 schreef Panick het volgende:

[..]

.
Briljant. Op basis van wat?
pi_48657770
Dit was te verwachten, ik vroeg me gisteravond nog af wat er allemaal nog boven water zou komen drijven nu de titel verspeeld lijkt. Ik had het alleen wel liever een weekje later gezien, als PSV nu al met zichzelf ligt te vechten is dat niet best voor de kleine titelkans die we nog hebben . Ook met het oog op de play-offs is het slecht nieuws.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  dinsdag 24 april 2007 @ 09:22:08 #278
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48657824
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 07:39 schreef appelsientje het volgende:
bron: PSV netwerk
[..]

Mooi hopelijk dat knoeiman weg gaat..
En ik baal dat ik gelijk heb gekregen toen ik aan het begin van het seizoen zei dat het niks zou worden met pluisje
wat denkt die kluivert nou beetje middelvinger opsteken naar utrecht publiek enzo
pi_48658007
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 00:27 schreef okee6 het volgende:

[..]

Het is ook echt volkomen logisch om een begenadigd talent met (nog) twee andere middenvelders op de bank te zetten, terwijl de competitie meer dan goed verloopt. Op dat moment beslissen (!), en wie zegt dat de trainer dan het laatste woord heeft.
Op dat moment heb ik al gezegd dat het een zeer slecht idee was, ik praat hier niet achteraf! Achteraf pratend kijkend naar de resultaten van de afgelopen maanden denk ik wel dat je kan zeggen dat het idd een slecht idee was.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  dinsdag 24 april 2007 @ 10:06:05 #280
161559 PizzaSalami
Hey poeplap.
pi_48658906
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 09:22 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

wat denkt die kluivert nou beetje middelvinger opsteken naar utrecht publiek enzo
Was dat niet naar het psv publiek?
Secrets never die. Only people.
pi_48658966
Kluivert is goed genoeg voor de HCE en met hem voorin heb je altijd een sterke aanspeelpunt. Je moet hem niet meer de diepte in willen sturen want dat kan hij niet mee rbelopen op snelheid maar een bal goed inspelen dan heb je een goede aan hem.
  dinsdag 24 april 2007 @ 10:51:14 #282
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_48660136
Het lijkt hier wel het Feyenoord topic
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_48660663
Heeft Kluivert dat serieus gezegd ?
pi_48660707
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 07:39 schreef appelsientje het volgende:
bron: PSV netwerk
[..]

Mooi hopelijk dat knoeiman weg gaat..
En ik baal dat ik gelijk heb gekregen toen ik aan het begin van het seizoen zei dat het niks zou worden met pluisje
Helemaal mee eens...Iemand uit de F'jes inbrengen ipv de topscorer aller tijden in Oranje.
pi_48660766
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:12 schreef -Mo- het volgende:

[..]

Helemaal mee eens...Iemand uit de F'jes inbrengen ipv de topscorer aller tijden in Oranje.
Als die topscorer van het Nederlands elftal zo goed is, had hij echt wel gespeeld. Kluivert heeft weinig recht van spreken, wat mij betreft.
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:15:12 #286
159022 AminBen
El Maestro
pi_48660800
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 09:22 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

wat denkt die kluivert nou beetje middelvinger opsteken naar utrecht publiek enzo
Afellay zelfs keihard schreeuwend 'kankerzooi'
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:17:02 #287
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_48660867
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:15 schreef AminBen het volgende:

[..]

Afellay zelfs keihard schreeuwend 'kankerzooi'
Klopt, hoorde ik op Studio Voetbal. Had ik hier zondag al gepost maar het schijnt normaal te zijn tegenwoordig
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:17:21 #288
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_48660881
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 10:51 schreef JoeyT het volgende:
Het lijkt hier wel het Feyenoord topic
Net zo gezellig
Maar het ligt gewoon aan de trainer..
Als ik kijk wat Guus kon doen met die team... of van Gaal wat die bereikt (en gaat bereiken).
Ik kan er gewoon niet over uit dat we zoveel punten hebben verloren in de laatste paar wedstrijden, frustratie op en top.
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:19:07 #289
159022 AminBen
El Maestro
pi_48660944
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:17 schreef Damzkieee het volgende:

[..]

Klopt, hoorde ik op Studio Voetbal. Had ik hier zondag al gepost maar het schijnt normaal te zijn tegenwoordig
Achja, als je de titel zo verspeelt floept er 2 minuten na de wedstrijden wel eens wat uit.
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:19:44 #290
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_48660960
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:17 schreef Damzkieee het volgende:

[..]

Klopt, hoorde ik op Studio Voetbal. Had ik hier zondag al gepost maar het schijnt normaal te zijn tegenwoordig
Dus jij gebruikt nooit een ziekte of andersoortig behoorlijk zwaarwegend scheldwoord als je er helemaal doorheen zit?

Ik wel. Niet dat ik het wil rechtpraten en goedkeur, maar ik snap het wel helemaal.
pi_48660964
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:14 schreef dndiek het volgende:

[..]

Als die topscorer van het Nederlands elftal zo goed is, had hij echt wel gespeeld. Kluivert heeft weinig recht van spreken, wat mij betreft.
Ik denk toch echt dat je meer aan Kluivert hebt, dan aan Zeefuik hoor, op dat moment. Bovendien ligt het alleen maar aan Koeman, die Kluivert gewoon niet mag.
pi_48661050
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:19 schreef -Mo- het volgende:

[..]

Ik denk toch echt dat je meer aan Kluivert hebt, dan aan Zeefuik hoor, op dat moment. Bovendien ligt het alleen maar aan Koeman, die Kluivert gewoon niet mag.
Kluivert is gehaald door Koeman en dan zou hij hem nou op eens niet meer mogen.... Laat me niet lachen
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:23:15 #293
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_48661063
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:19 schreef -Mo- het volgende:

[..]

Ik denk toch echt dat je meer aan Kluivert hebt, dan aan Zeefuik hoor, op dat moment. Bovendien ligt het alleen maar aan Koeman, die Kluivert gewoon niet mag.
Kluivert is op voorspraak van Koeman gehaald, kan me dus niet voorstellen dat dat de reden is.
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:24:39 #294
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_48661097
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:19 schreef Lemming22 het volgende:

[..]

Dus jij gebruikt nooit een ziekte of andersoortig behoorlijk zwaarwegend scheldwoord als je er helemaal doorheen zit?

Ik wel. Niet dat ik het wil rechtpraten en goedkeur, maar ik snap het wel helemaal.
Tuurlijk wel, maar als Sneijder witte tyfushond zegt vliegt heel Nederland erop bij wijze van spreken. Niet dat ik dat goedpraat trouwens. Ik merk alleen dat jonge voetballertjes dit soort dingen beginnen te kopiëren en denken dat het normaal is.

Nu weer ontopic. Ik ben benieuwd hoe PSV de eventuele playoffs gaat 'managen'.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_48661303
Die hele playoffs kan me niet echt interesseren....

Als het mislopen de druppel is om Koeman weg te sturen, so be it.
  dinsdag 24 april 2007 @ 11:47:49 #296
11102 knep
Mountainfreak
pi_48661856
Knoeiman
pi_48661913
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 11:22 schreef dndiek het volgende:

[..]

Kluivert is gehaald door Koeman en dan zou hij hem nou op eens niet meer mogen.... Laat me niet lachen
Kluivert was ongetwijfeld de laatst mogelijke versterking in de voorhoede voor PSV. Bovendien heb ik Koeman nog nooit een aardig woord over Kluivert horen zeggen. Hij had op z'n minst kunnen zeggen dat hij waardevol op de trainingen is voor de jeugd (dat concludeer ik maar als ik Afellay 2x naar Kluivert heb zien rennen). Maar nee hoor, Koeman doet ook in Studio Voetbal weer alsof Kluivert niks waard is.
pi_48662399
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 09:28 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Op dat moment heb ik al gezegd dat het een zeer slecht idee was, ik praat hier niet achteraf! Achteraf pratend kijkend naar de resultaten van de afgelopen maanden denk ik wel dat je kan zeggen dat het idd een slecht idee was.
Vennegoor houden was een beter idee, maar die was het daar zelf niet mee eens. Kennelijk houd jij van een dictatorschap. Nou PSV is een voetbalclub, die altijd beter moet worden.
pi_48662489
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 12:02 schreef okee6 het volgende:

[..]

Vennegoor houden was een beter idee, maar die was het daar zelf niet mee eens. Kennelijk houd jij van een dictatorschap. Nou PSV is een voetbalclub, die altijd beter moet worden.
Vennegoor wilde wel blijven, hou eens op met die onzin.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_48662688
quote:
Op dinsdag 24 april 2007 09:22 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

wat denkt die kluivert nou beetje middelvinger opsteken naar utrecht publiek enzo
Enzo? Wat nog meer dan? Verder was die middelvinger naar dat tyfuspubliek van utrecht
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')