Die hebben wij ook.quote:Op donderdag 12 april 2007 19:23 schreef RacerDKB het volgende:
[afbeelding]
Best wel raar dat ie nu 15 euro duurder is dan wanneer ik hem kocht
Ohja dat was tijdens PlundraPlundra
Doe je even een fototje als hij klaar is? Ik ben heel benieuwd hoe dat gaat worden.quote:
het zijn er nu 4 naast elkaar. Voor de onderste helft van de linkerkast komen de gehalveerde deuren ook terug.quote:Op donderdag 12 april 2007 21:07 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Doe je even een fototje als hij klaar is? Ik ben heel benieuwd hoe dat gaat worden.![]()
Ok.quote:Op donderdag 12 april 2007 22:27 schreef Faithz het volgende:
Ik vind dit eigenlijk leuker, puur om je nieuwste aankopen te laten zien en geen vragen over hoe je een kastje in elkaar moet zetten geloof ik
De plank van de tv hing inderdaad door; dat is nu hersteld. De andere planken hangen niet echt door, maar er hangt een lichtslang achter die niet helemaal strak staat, mogelijk vertekend dat op de foto als doorhangplank als je niet weet wat je er van moet maken?quote:Op donderdag 12 april 2007 22:40 schreef Krijnskiekjes.tk het volgende:
hangen die planken nou zo door of ligt het aan mij?
Djeez... wat een bende!quote:Op donderdag 12 april 2007 22:29 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
het zijn er nu 4 naast elkaar. Voor de onderste helft van de linkerkast komen de gehalveerde deuren ook terug.
[afbeelding]
Jij denkt dat 8 traliekooien minder bende geeft en ordelijker oogt?quote:
ik wilde hem kopen voor mn vriend zn verjaardag vorig jaar, maar hij paste niet in de autoquote:Op vrijdag 13 april 2007 13:28 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Die wil ik ook, maar ik heb geen plek op m'n kamer
het ging bij mij ook net aanquote:Op vrijdag 13 april 2007 13:36 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
ik wilde hem kopen voor mn vriend zn verjaardag vorig jaar, maar hij paste niet in de auto![]()
das een leuk idee..... denk dat ik dat heel erg onorgineel ga na apenquote:Op vrijdag 13 april 2007 14:07 schreef Brighteyes het volgende:
Nog een kans om mijn kast te showen.
Vorige week aangeschaft:
[afbeelding]
Maar dan a la BE&stinkie:
[afbeelding]
Overdwars ophangen en 2 van de dwarsbalkjes eruit laten.
Proberen je cavia's niet om een soort supercaviatje te spelen? of zit er gaas voor?quote:Op donderdag 12 april 2007 22:29 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
het zijn er nu 4 naast elkaar. Voor de onderste helft van de linkerkast komen de gehalveerde deuren ook terug.
[afbeelding]
Je bedoelt er overheen springen? Neehoor, dat doen ze niet. Ik heb het 1 keer meegemaakt, vanaf de onderste verdieping, maar dat was omdat er ruzie uitbrak met een nieuwe zeug die eruit gejaagd werd. Maar met de huidige samenstelling leven ze in harmonie en blijven ze gewoon zitten. cavia's zijn geen klauterbeesten. Wel gaan ze met hun voorpootjes tegen het plexiglas aanstaan om te bedelen om groenvoerquote:Op zondag 15 april 2007 00:38 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Proberen je cavia's niet om een soort supercaviatje te spelen? of zit er gaas voor?
Owkej der zit plexiglas voor... dat was me nog niet opgevallen... handig!quote:Op zondag 15 april 2007 09:58 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Je bedoelt er overheen springen? Neehoor, dat doen ze niet. Ik heb het 1 keer meegemaakt, vanaf de onderste verdieping, maar dat was omdat er ruzie uitbrak met een nieuwe zeug die eruit gejaagd werd. Maar met de huidige samenstelling leven ze in harmonie en blijven ze gewoon zitten. cavia's zijn geen klauterbeesten. Wel gaan ze met hun voorpootjes tegen het plexiglas aanstaan om te bedelen om groenvoer
Volgens mij moet je de lens van je camera schoonmakenquote:Op zondag 15 april 2007 23:03 schreef zwahiel het volgende:
[afbeelding]
Die twee keer (en hij hangt wel recht hoor) De lijst en het lampje erbij
en
[afbeelding]
Voor mijn bureau te belichten.
quote:Op zaterdag 14 april 2007 23:02 schreef Remco_h het volgende:
[..]
das een leuk idee..... denk dat ik dat heel erg onorgineel ga na apen
leuke stoeltjes!quote:Op maandag 16 april 2007 18:35 schreef Mr_Moon het volgende:
deze:
[afbeelding]
omdat ik nog een tientje op zak had en we snel een tafeltje nodig hadden.
en dat geeft dus dit:
[afbeelding]
Lekker (na)genieten van de temperaturen van dit weekend...
Oh leuk!quote:Op zaterdag 21 april 2007 23:16 schreef Cyan het volgende:
[afbeelding]
6 stuks in groen, roze, rood, oranje, blauw en grijs. Nu nog het laatste stukje in de gang verven en dan kunnen ze opgehangen worden als kapstok!
We hebben ook nog een aantal fleecedekens voor de honden gekocht, lampjes (spotjes en gloeilampjes) en gehaktballetjes! Ow ja en bijna een dvd cq cdkastje gekocht maar we hebben er uiteindelijk toch maar vanaf gezien
Ja nu nog even kijken of ik ze naast elkaar hang of juist onder elkaar. We hadden al een Ikea kapstok maar die is van de muur gevallenquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:53 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Oh leuk!
Je gaat ze straks in verschillende kleuren ophangen? Gaaf man
Je kunt ze natuurlijk ook verspringend ophangen, zoiets:quote:Op zondag 22 april 2007 13:12 schreef ivetje het volgende:
Onder elkaar is toch erg onhandig als kapstop of vergis ik me nu??Dan hangen alle jassen over elkaar en krijg je 1 dikke berg jassen aan de muur. Zou ze dus naast elkaar doen
![]()
En hoe hang je ze op?? Vallen die dingen niet van de muur met 2 winterjassen eraan of kan je ze vast-schroeven?
Ik bedoel dus verspringendquote:Op zondag 22 april 2007 13:12 schreef ivetje het volgende:
Onder elkaar is toch erg onhandig als kapstop of vergis ik me nu??Dan hangen alle jassen over elkaar en krijg je 1 dikke berg jassen aan de muur. Zou ze dus naast elkaar doen
![]()
En hoe hang je ze op?? Vallen die dingen niet van de muur met 2 winterjassen eraan of kan je ze vast-schroeven?
Ja dat bedoelde ik ook! Beetje onhandig omschreven van me maar inderdaad precies zoals hier op de tekeningquote:Op zondag 22 april 2007 14:27 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Je kunt ze natuurlijk ook verspringend ophangen, zoiets:
X---X---X
--X---X--
Ah okee, nee ik dacht nl dat het van die plakdingen warenquote:Op zondag 22 april 2007 16:45 schreef Cyan het volgende:
[..]
Ik bedoel dus verspringendJe kan dus een schroefje in de muur boren en hem daaraan ophangen. Er hing toevallig nog een schroef in de muur dus ik heb er 1 opgehangen en mijn winterjas daar aan gehangen en hij hangt nog steeds! En ik heb 6 haakjes en op het moment 4 jassen die eigenlijk op de kapstok horen dus dat komt helemaal goed!
Hier zijn ze ook gebruikt als een soort kapstokje (zie lievelingsmoment)
Nee het is echt een haakje. Met zo'n plaatje aan de achterkant. En mocht er ooit 1 kapot gaan door een te zware jas dan heb je voor ¤1,95 weer een nieuwequote:Op zondag 22 april 2007 16:59 schreef ivetje het volgende:
[..]
Ah okee, nee ik dacht nl dat het van die plakdingen warenDat blijft denk ik niet hangen, vandaar
hahahahaha ja en hij hangt hier echt helemaal geweldigquote:Op zondag 22 april 2007 21:48 schreef Krijnskiekjes.tk het volgende:
[..]
echt? smaken verschillen gelukkig...
Jullie houden ons toch voor de gek hoop ik??quote:Op zondag 22 april 2007 22:37 schreef Rewimo het volgende:
Jaaaaaaaaaa die heb ik ook gekocht voor ons nieuwe huisIk ga daar echt zo'n mooi kitschhoekje mee maken
Nee sorry echt niet...quote:Op zondag 22 april 2007 22:48 schreef ron1970 het volgende:
[..]
Jullie houden ons toch voor de gek hoop ik??
Die zijn leuk!quote:Op zaterdag 21 april 2007 23:16 schreef Cyan het volgende:
[afbeelding]
6 stuks in groen, roze, rood, oranje, blauw en grijs. Nu nog het laatste stukje in de gang verven en dan kunnen ze opgehangen worden als kapstok!
Mooi bed, maar waarom zonder kastjes? Vind die nl. het bed echt afmaken eigenlijkquote:Op maandag 23 april 2007 11:54 schreef Kuukske het volgende:
Over 3 weken wordt ons nieuwe bed (2.20m x 1.80m) geleverd![]()
[afbeelding]
Maar dan zonder de kastjes, wel deze kleur.
We hebben de ruimte niet voor de kastjes. Anders had het wel een mooi geheel geweest, maarja.quote:Op maandag 23 april 2007 12:59 schreef ivetje het volgende:
Mooi bed, maar waarom zonder kastjes? Vind die nl. het bed echt afmaken eigenlijkGeen ruimte of wil je andere kastjes?
Wij hadden ook de nachtkastjes niet bij ons bed gkocht, aangezien deze 190 euro per stuk warenDachten dat we wel andere zouden vinden...uiteindelijk kwamen we er toch op uit dat we 2 nachtkastjes van 190 euro gekocht hebben
Bij een bed is het echt zo lastig om bijpassende nachtkastjes te vinden die er eigenlijk niet bij horen.
Jepquote:Op maandag 23 april 2007 12:44 schreef zoeperzazke het volgende:
Hebben ze eindelijk 220 x 180 bedden bij de ikea??? Wow!!!
Even gekeken, maar ze hebben alleen de MALM, en als je daar een lattenbodem bij wil hebben ze maar 1 type lattenbodem die ik niet echt superstevig vindt... echt zonde, maargoed, hopelijk komt er ooit nog een keer een ruimer assortiment als wij een nieuw bed nodig hebben...quote:Op maandag 23 april 2007 14:56 schreef Kuukske het volgende:
[..]
We hebben de ruimte niet voor de kastjes. Anders had het wel een mooi geheel geweest, maarja.
[..]
Jep![]()
Eerst wilden we 1.60 x 2.20 maar dan hadden ze geen Sultan Lovene lattenbodems bij. Dus noodgedwongen 1.80x2.20 (niets mis mee, zo'n breedbed) en dus alsnog de Lovene bodems erbij gedaan. Zag er prima uit. Alles is beter dan op de grond liggen namelijk.quote:Op maandag 23 april 2007 15:00 schreef zoeperzazke het volgende:
Even gekeken, maar ze hebben alleen de MALM, en als je daar een lattenbodem bij wil hebben ze maar 1 type lattenbodem die ik niet echt superstevig vindt... echt zonde, maargoed, hopelijk komt er ooit nog een keer een ruimer assortiment als wij een nieuw bed nodig hebben...
ja dat is zeker zoquote:Op maandag 23 april 2007 15:04 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Eerst wilden we 1.60 x 2.20 maar dan hadden ze geen Sultan Lovene lattenbodems bij. Dus noodgedwongen 1.80x2.20 (niets mis mee, zo'n breedbed) en dus alsnog de Lovene bodems erbij gedaan. Zag er prima uit. Alles is beter dan op de grond liggen namelijk.
Ah okequote:Op maandag 23 april 2007 15:10 schreef zoeperzazke het volgende:
ja dat is zeker zoMijn vriend en ik hebben nu een 180x220 bed bestaande uit boxsprinsg en matrassen, maar ik lig er niet goed op, heb veel rugklachten etc. Het enige verschil is dat ik 50 kilo weeg en mijn vriend 2,5 keer zoveel zo ongeveer, en 's nachts lig ik vaak dicht tegen hem aan waardoor het bijna onmogelijk is om voor ons een goed bed te vinden.... en ik vertrouw een lattenbodem van ikea niet helemaal onder mijn vriend (voor mij is het geen probleem waarschijnlijk)...
quote:Op maandag 23 april 2007 12:59 schreef ivetje het volgende:
Die "kroonluchter" is uhm...tja...afschuwelijk
quote:Op maandag 23 april 2007 15:14 schreef Kuukske het volgende:
[..]
misschien is Ikea dan ook niet de ideale oplossing, maar eerder een beddenspecialist a la Beter Bed?
Nee maar ik kon zo gauw niet op een andere naam komenquote:Op maandag 23 april 2007 15:43 schreef ivetje het volgende:Sorry maar hier moest ik om lachen...een beddenzaak waar een clown (notabene met een snor!!) voor de deur staat zou ik geen beddenspecialist willen noemen
Ja maar ik slaap altijd tegen mn vriend aan. Een bed van 120 zou in feite al voldoenquote:Op maandag 23 april 2007 21:20 schreef pbjs het volgende:
maar je kunt toch beide een andere matras nemen? Dus jij een relatief zacht geveerde en je vriend een stevige?
Eventueel een topper erover om de 'spleet' tussen de 2 matrassen niet te voelen en klaar is Kuukske
quote:Op woensdag 2 mei 2007 09:04 schreef lily het volgende:
Gisteren een Expedit kast gekocht (en ondertussen weer helemaal volgestouwd)
[afbeelding]
en we zagen ook een doek met een tekening van Leonardo da Vinci. Toch maar meegenomen en het ziet er leuk uit
[afbeelding]
Die is zooooooooooooo relaxtquote:Op maandag 7 mei 2007 21:23 schreef Faithz het volgende:
![]()
![]()
[afbeelding]
![]()
![]()
![]()
![]()
En!! Last but not least:
[afbeelding]
![]()
En hij zit nog lekkerder dan ie eruit ziet
Nou die andere versies zijn van fineer en dat is duurder dan een verflaagje...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:39 schreef Handschoen het volgende:
Geen geld voor zo'n boekenkast, ¤35,- Ik snap alleen niet dat deze witte 35 is, en wil je een ander kleurtje ben je het dubbele kwijt. Dan maar een witte
[afbeelding]
Idd; erg vet! lekker sophisticatedquote:
Je kan de achterwand ook behangen met een hip retro behangetje bijvoorbeeld. Zo is je witte boekenkast opeens een stuk vrolijker!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:39 schreef Handschoen het volgende:
Geen geld voor zo'n boekenkast, ¤35,- Ik snap alleen niet dat deze witte 35 is, en wil je een ander kleurtje ben je het dubbele kwijt. Dan maar een witte
[afbeelding]
Weet niet... we hebben wel een bed van die afmetingen gekocht maar dan met 2 matrassen van 90x220.quote:Op woensdag 9 mei 2007 19:36 schreef mariekje1984 het volgende:
hebben ze echt matrassen uit 1 deel van 160x220 en 180x220? Die waren een paar maanden geleden niet te krijgen nog...
Nee volgens mij niet aangezien deze niet of bijna niet te vervoeren zijn door de klanten zelf. Wij raden dan ook altijd aan om twee matrassen te gebruiken van 80 of 90 cm.quote:Op woensdag 9 mei 2007 19:36 schreef mariekje1984 het volgende:
hebben ze echt matrassen uit 1 deel van 160x220 en 180x220? Die waren een paar maanden geleden niet te krijgen nog...
Nee das niet sorry hoor, das meer een tip voor je ... mocht je namelijk nog andere vragen betreffende IKEA hebben, dan kun je ze beter in dat topic stellen omdat daar meerdere medewerkers aanwezig zijn...quote:
Welke de witte of zwarte?quote:Op woensdag 9 mei 2007 23:30 schreef thettes het volgende:
Allak bureaustoel gekocht.
Verder de afgelopen maanden verschrikkelijk veel wegens uit huis.
Ja, die zit echt heerlijk en nog betaalbaar ook! Binnenkort ga ik er 2 halen.quote:Op maandag 7 mei 2007 21:23 schreef Faithz het volgende:
![]()
![]()
[afbeelding]
![]()
![]()
![]()
![]()
En!! Last but not least:
[afbeelding]
![]()
En hij zit nog lekkerder dan ie eruit ziet
Bah.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:22 schreef JDude het volgende:
Vandaag zouden ze bellen voor de afspraak voor levering van ons nieuwe bed. Zou ws. maandag worden.
Krijg ik net te horen dat er 'vertraging bij de fabrikant is' en het opeens 18 juni wordt.
Ballentent.
quote:Op maandag 7 mei 2007 21:23 schreef Faithz het volgende:
![]()
![]()
[afbeelding]
![]()
![]()
![]()
![]()
En!! Last but not least:
[afbeelding]
![]()
En hij zit nog lekkerder dan ie eruit ziet
Hier wacht ik ook al een maand op... Het schijnt dat ze in Groningen weer beschikbaar zijn, nu nog ff een chauffeur regelen die mij wil helpen met het vervoer.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:59 schreef JC-Rags het volgende:
Mag ik raden?? MALM bedframe??
Nee hebben ze niet... Wij hebben een paar week terug een boxspring gekocht in de maat 180x220 (want lengte 210 hebben ze niet)quote:Op woensdag 9 mei 2007 19:36 schreef mariekje1984 het volgende:
hebben ze echt matrassen uit 1 deel van 160x220 en 180x220? Die waren een paar maanden geleden niet te krijgen nog...
KRS, welke naam heeft het topmatras en wat kostte dat? Ik ben e rnog naar op zoek nl!quote:Op zondag 13 mei 2007 21:40 schreef KRS het volgende:
[..]
Nee hebben ze niet... Wij hebben een paar week terug een boxspring gekocht in de maat 180x220 (want lengte 210 hebben ze niet)
Dus we hebben 2 boxsprings van 90x220, die dan verbonden worden door zo'n dun topmatras van 180x220 want die hebben ze wel.
En ik moet zeggen; het slaapt écht heeeerlijk!![]()
Jep.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:59 schreef JC-Rags het volgende:
Mag ik raden?? MALM bedframe??
Ze hebben 5 verschillende typen, welke sterk varieren in prijs. De duurste is ¤ 350,- (voor 1.80m)..quote:Op zondag 13 mei 2007 22:28 schreef zoeperzazke het volgende:
KRS, welke naam heeft het topmatras en wat kostte dat? Ik ben e rnog naar op zoek nl!
MALM bedframes hebben momenteel erg veel leverproblemen, de producenten zitten aan hun maximum qua productie. Dit betekent vaak net even minder voorraad dan dat er vraag is... Hopelijk is dit probleem op korte termijn opgelost!quote:
Pfff dat zou ik je niet meer durven/kunnen vertellen.... We hebben het allemaal in 1x keer gekocht en de totaalprijs viel ons 100% mee! Alles bij elkaar was maar 850E. Dus dat topmatras alleen zal in prijs ook wel meevallen..quote:Op zondag 13 mei 2007 22:28 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
KRS, welke naam heeft het topmatras en wat kostte dat? Ik ben e rnog naar op zoek nl!
Ik heb m gevonden, er is er inderdaad 1 in die maat, helaas wel 170 euro... Nu is dat relatief niet veel geld voor zo'n ding, maar ten opzichte van mijn bankrekening weer welquote:Op dinsdag 15 mei 2007 10:00 schreef KRS het volgende:
[..]
Pfff dat zou ik je niet meer durven/kunnen vertellen.... We hebben het allemaal in 1x keer gekocht en de totaalprijs viel ons 100% mee! Alles bij elkaar was maar 850E. Dus dat topmatras alleen zal in prijs ook wel meevallen..
Goed idee ! Aan de andere kant : wat gaat dat niet kosten aan benzine ?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 16:32 schreef Skadi het volgende:
Over 2 weken dus een tour door half Nederland om de klippan en klappsta's, aneboda en lacksalontafel op te halen...![]()
Ik heb een klappsta (wit) met extra hoes (blauw) die ik wil verkopen. PM me maar als je interesse hebtquote:Op dinsdag 15 mei 2007 23:12 schreef Skadi het volgende:
Dankje!
Mn vader kan een auto van de zaak + aanhanger meenemen dus dat kost ons niks van benzine, hooguit wat inspanning en spierpijn.![]()
Ik zal kijken of ik wat foto's kan plaatsen als het klaar is, hoewel dat natuurlijk nog wel een tijdje duurt.![]()
We gaan volgende week zaterdag al 2 klappsta's ophalen.quote:Op woensdag 16 mei 2007 13:26 schreef Erik het volgende:
[..]
Ik heb een klappsta (wit) met extra hoes (blauw) die ik wil verkopen. PM me maar als je interesse hebt
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:04 schreef KRS het volgende:
Die 1e is een erg leuke lamp!!!
Haha dat is ook niet anders te verwachten hhaquote:Op zaterdag 19 mei 2007 20:22 schreef Cyan het volgende:
[..]
Hij hangt hier ook maar wat een kl*teklus om em in elkaar te zetten
Wacht maar tot je hem moet afstoffenquote:Op zaterdag 19 mei 2007 20:31 schreef KRS het volgende:
[..]
Haha dat is ook niet anders te verwachten hha
Nee joh! Gewoon even het lampje eruit draaien, het ringetje los draaien en de kap in de douchebak of in het bad afsproeien met de douchekop. En daarna even laten drogen en weer vastdraaien en natuurlijk het lampje er weer in draaien.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 21:51 schreef Ils het volgende:
[..]
Wacht maar tot je hem moet afstoffen![]()
Bij de verhuizing kreeg dat ding van ons een enkeltje prullenbak
![]()
Die kast wil ik ook gaan kopen! Staat ie al in elkaar?quote:Op woensdag 16 mei 2007 13:01 schreef RedSonya het volgende:
Vorige maand hebben we deze slaapkamerkast gekocht:
[afbeelding]
Dat bed MALM is echt geweldig! zit er nu bij die bedden wel of geen lattenbodem?quote:Op maandag 14 mei 2007 23:08 schreef E.T. het volgende:
[afbeelding]
en twee van deze:
[afbeelding]
en boxspring erin![]()
Dat is de HOPEN, heb 'm ook. Zit geen lattenbodem bij.quote:Op maandag 21 mei 2007 16:10 schreef lj_lightning het volgende:
[..]
Dat bed MALM is echt geweldig! zit er nu bij die bedden wel of geen lattenbodem?![]()
Zelfde bed hier en nu ook met wit dekbedovertrekquote:Op maandag 21 mei 2007 22:19 schreef Again het volgende:
[afbeelding]
Dekbedovertrek!
(Bed en dekbed hebben we ook van ikea, maar al veul langer)
Haha ja die natuurlijk niet te vergeten! Op die bank kan je trouwens ook erg goed slapen!quote:
OOow die zijn leuk in die kleurtjes inderdaad...quote:
haha ja inderdaad kan niet anders hequote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:37 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
OOow die zijn leuk in die kleurtjes inderdaad...
jij hebt ook pas een nieuw bureaustoeltje?
Ja! En er staan nog écht lekkere dingen in ook. Had ik er maar meer meegenomenquote:
Die heb ik ook, zo'n 2 jaar nu al en tijd voor een nieuwe. Ooit keertje glas omgevallen en dat is er in getrokkenquote:Op dinsdag 22 mei 2007 22:01 schreef Nanook24 het volgende:
Gisteren deze gescoord bij Ikea Haarlem.
[afbeelding]
Onze oude salontafel was een vierkante bak op wieltjes en aangezien onze jongste dochter begint met gaan staan werd die een beetje gevaarlijk. De wieltjes waren niet het probleem want we hebben vloerbedekking maar als ze haar evenwicht verloor viel ze met haar hoofd op de onderkant van de bak.Hoog tijd voor een andere dus.
Hoe zit zo´n stoeltje? Zou je er relax een filmpje in kunnen kijken?quote:Op dinsdag 5 juni 2007 13:44 schreef lily het volgende:
Draaifauteuiltje voor op onze slaapkamer (in kottla wit; lijkt een beetje op schapendons)
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 5 juni 2007 13:44 schreef lily het volgende:
Draaifauteuiltje voor op onze slaapkamer (in kottla wit; lijkt een beetje op schapendons)
[afbeelding]
zit niet echt super relaxed: teveel rechtop vond ik.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:23 schreef wlsandman het volgende:
[..]
Hoe zit zo´n stoeltje? Zou je er relax een filmpje in kunnen kijken?
quote:Op woensdag 6 juni 2007 09:17 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
zit niet echt super relaxed: teveel rechtop vond ik.
daarom komen deze bij ons in de woonkamer:
[afbeelding]
zeeeeeeer relaxed (daar kom je bijna niet meer uit)
Nah, voor het kijken van een film zou ik een andere kiezen. Het stoeltje zit lekker hoor maar niet om onderuitgezakt een uurtje of wat te zitten.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:23 schreef wlsandman het volgende:
[..]
Hoe zit zo´n stoeltje? Zou je er relax een filmpje in kunnen kijken?
Eigenlijk gewoon zomaarquote:Op woensdag 6 juni 2007 19:06 schreef AnneX het volgende:
wij ook ! wat lief van je.
Is ze jarig of voor de zomaar = nog leuker.
Boh die kast vind ik zó mooi hehquote:
En? Hoe was haar reactie?quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:53 schreef Flappekz het volgende:
Vanmiddag gekocht in Delft, om mijn lief te verrassen. Meteen in elkaar gezet, staat nu op d'r te wachten in de slaapkamer:
[afbeelding]
Ik ben héél benieuwd naar dr reaktie![]()
Dat bed hadden wij ook besteld, eind april. 1.80 x 2.20 weliswaar, met dezelfde matrassen en van die sjieke lattenbodems. Het zou eerst half mei worden geleverd, toen ineens 18 juni. Toen we gisteren toevallig bij IKEA waren en we ons nieuwe adres gingen doorgeven bleek dat het opnieuw was uitgesteld en het 18 juli zou worden.quote:Op maandag 4 juni 2007 00:18 schreef Marc H het volgende:
Slaapkamer:
[afbeelding]
Malm bed, 140x200, met SULTAN HAMNÖ matras, heerlijk, 28 cm dik!
Alleen waren ze even vergeten te vertellen dat je de hamar middenbalk apart moet bestellen, dus kon ik weer terug naar ikea. Dat dat ding ontbreekt ontdek je ook niet zo snel, zeker niet als je het laat afleveren.
dus is het geen nieuwe aanwinst en hoort het dus niet in dit topic terecht...quote:Op zondag 10 juni 2007 11:36 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Dat bed hadden wij ook besteld, eind april. 1.80 x 2.20 weliswaar, met dezelfde matrassen en van die sjieke lattenbodems. Het zou eerst half mei worden geleverd, toen ineens 18 juni. Toen we gisteren toevallig bij IKEA waren en we ons nieuwe adres gingen doorgeven bleek dat het opnieuw was uitgesteld en het 18 juli zou worden.
Bed is dus bij IKEA geannuleerd en hebben er meteen maar één gekocht bij de concurrent.
Eerder in dit topic stond het als aanwinst.quote:Op zondag 10 juni 2007 12:14 schreef Bartjebart het volgende:
dus is het geen nieuwe aanwinst en hoort het dus niet in dit topic terecht...
hoe vervelend het overigens ook is hoor...
ja ok... et duurt ook al een hele tijd... das wel vervelend...quote:Op zondag 10 juni 2007 12:55 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Eerder in dit topic stond het als aanwinst.
Mooie lamp, jammer dat het snoer niet is weggewerkt...quote:Op zondag 10 juni 2007 15:11 schreef Marc H het volgende:
< offtopic >
Ikzelf koop alleen iets als het op voorraad is. Als ik daarvoor moet uitwijken naar een ander filiaal, so be it. De bekleding van mijn bank hadden ze in amsterdam niet meer, en wanneer het wel weer leverbaar zou worden was onduidelijk. Amersfoort had er nog een wel een paar liggen, dus alles daar gekocht.
< /offtopic >
Gisteren nog even wat extra licht gehaald:
[afbeelding]
Antifoni, met ikea family kaart slechts 24,95
Daar staat hij idd mooiquote:Op zondag 10 juni 2007 15:30 schreef Marc H het volgende:
was voor mij geen probleem, hij staat in een hoek, achter de bank. Wat ik belangrijker vond was dat de schakelaar boven bij de lamp zit, zodat ik niet achter de bank moet gaan zoeken naar de schakelaar.
[afbeelding]
Weet iemand toevallig de naam van dit kastje ?quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:53 schreef Flappekz het volgende:
Vanmiddag gekocht in Delft, om mijn lief te verrassen. Meteen in elkaar gezet, staat nu op d'r te wachten in de slaapkamer:
[afbeelding]
Ik ben héél benieuwd naar dr reaktie![]()
Even zoeken helptquote:Op maandag 11 juni 2007 17:10 schreef Vonkenboer het volgende:
Weet iemand toevallig de naam van dit kastje ?![]()
die bovenste lamp heb ik ook.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:24 schreef Memento-Mori het volgende:
[afbeelding]
kleine storm
[afbeelding]
In combinatie met de grotere groene die ik al had
[afbeelding]
het vloerkleed (groen met wit, 6.50 koopjeshoek)
Goed acclimatiseren dat laminaat en voorzichtig aanslaan... vriendin van me heeft ruim 3 pakken weg kunnen mikken doordat die kapot sprong tijdens 't leggen... wel mooi vloerke!quote:Op vrijdag 15 juni 2007 18:48 schreef Breuls het volgende:
Heb vandaag Tundra laminaat gehaald, type geantiquiseerd:
[afbeelding]
20 pakken, niet genoeg voor het hele appartement maar een auto raakt ook vol.
En een lampje voor boven de spiegel in de badkamer:
[afbeelding]
Die wordt horizontaal geplaatst. Lekker sfeervol.
dat lukte nog welquote:Op woensdag 20 juni 2007 18:26 schreef Rewimo het volgende:
Die hebben wij voor speelgoed, handige kastjes. Alleen die laden, ja die zijn heel lastig om in elkaar te vouwen.
Jeetje heb jij een strippenkaart of zo?quote:Op woensdag 20 juni 2007 18:33 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
dat lukte nog wel![]()
maar die rare schroefjes in die gekke dingetjes
en ik heb weinig kracht in mn vingers dus ze zitten ook niet helemaal strak, maar hey het staat
(en zovele moeite ermee hebben als ikea-medewerker
)
Oeh leuk kleurtje!quote:
ik snap m nietquote:Op woensdag 20 juni 2007 22:33 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Jeetje heb jij een strippenkaart of zo?
Wat dan? Ik heb nergens last van.quote:Op donderdag 21 juni 2007 16:25 schreef Krijnskiekjes.tk het volgende:
[..]
idem hiero... wel klote met opmaken...
Ratta!quote:Op woensdag 27 juni 2007 22:34 schreef isdithetnou het volgende:
Deze voor mijn kleinste koter
[afbeelding]
Hej heb jij vandaag nog gewerkt? Ik heb vandaag namelijk bij IKEA Utrecht geshopt...quote:Op woensdag 27 juni 2007 22:57 schreef Memento-Mori het volgende:
Storm
Grono
Kalas bordjes en beker
Rattaleuk bij ikea werken
Ik gisteren bij Ikea Utrechtquote:Op woensdag 27 juni 2007 23:19 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hej heb jij vandaag nog gewerkt? Ik heb vandaag namelijk bij IKEA Utrecht geshopt...
Nee ik werk deze week vrijwel niet (had tentamens etc dus heb alleen gisterenavond op het externe talon gestaan van 18-sluit )quote:Op woensdag 27 juni 2007 23:19 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Hej heb jij vandaag nog gewerkt? Ik heb vandaag namelijk bij IKEA Utrecht geshopt...
Ik vind zo'n flap juist altijd irritant, dan raakt hij los en zit het zo rot bij je voeten.quote:Op donderdag 21 juni 2007 18:09 schreef Skaai het volgende:
Ik heb gisteren ook m'n nieuwe Ikea dekbed opgemaakt ofzo, maar ik vond 't ook een kutklus. Ik heb het idee dat de overtrek net ietsjes kleiner is dan mijn dekbed zelf. En er zit zegmaar niet zo'n flap onderaan die ik onder mijn matras kan proppen, maar das eik geen probleem want die trek ik dan toch weer los
.
Die heet bij ons Squeakquote:
Die stoel is ook fijn.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:07 schreef Sense het volgende:
[afbeelding,link]
Het Liantorp bureau. Helemaal zelluf gedaan!![]()
De dozen ernaast komen ook van Ikea.
Ej das volgens mij de voordeligste keus wok van de consumentengids deze maandquote:Op donderdag 19 juli 2007 22:39 schreef Faithz het volgende:
PanHier ben ik super blij mee want mijn andere heeft geen anti aanbaklaag meer
[afbeelding]
Ik heb al 2 pogingen gedaan met die lampjes op het nachtkastje.. maar ik hou ze niet heelquote:Op woensdag 27 juni 2007 22:34 schreef isdithetnou het volgende:
2 van deze lampjes 4 euro per stuk![]()
[afbeelding]
Het is de pan die ik het meeste gebruikquote:Op donderdag 19 juli 2007 22:47 schreef Faithz het volgende:
Ik zag net op de site dat het idd een wokpan ismaar het wordt mijn vleesbak, sausmaak, vanalles pan
Jaquote:Op zaterdag 28 juli 2007 22:31 schreef Tamaartje het volgende:
wat leuk die onderste
Is dat een onderlaken ??
Heej die heb ik ook!quote:
neequote:Op zaterdag 28 juli 2007 22:57 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Heej die heb ik ook!
ook met -25% korting?
quote:Op maandag 12 november 2007 09:46 schreef PiperMaru het volgende:
Deze
[ afbeelding ]
met daar aan vast deze
[ afbeelding ]
Aan de linker- en rechterkant een Besta Tombo vitrinedeurtje en in het midden een lade met dit frontje
[ afbeelding ]
En natuurlijk pootjes eronder:
[ afbeelding ]
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |