abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_48478997
2e seizoen Napoli voorbij.





Waar ik vooraf getekend zou hebben voor een 9e plek, heb ik achteraf toch een beetje het gevoel dat er meer in had gezeten.

Ga denk ik op zoek naar versterkingen in de spits (Bertolina breekt maar niet door, Calaio is blessure-gevoelig), en misschien een linksback.

Al is Rullo qua attributes best goed, en nog jong.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_48495287
2e seizoen met Swansea voorbij. Mijn gaafste seizoen ooit met FM denk ik.
De eerste 5 wedstrijden in de Championship wist ik niet te winnen en ik was bang om te degraderen. Daarna ging het was beter. 8 Wedstrijden voor het einde stond ik zesde (net goed voor een playoff plaats) maar aan het einde van de rit stond ik 4e. Ik mocht play-offs spelen. Ik zag dit als een bonus omdat mijn team de PL eigenlijk toch niet zou aankunnen en omdat mijn beste spelers (Pratley en Aaritalo) maanden geblesseerd zijn. Verlies ik uit met 4-1 van Southend . De thuiswedstrijd zeg ik dat de druk eraf is. Terwijl ik ga schijten tijdens de eerste helft staat het in de rust 2-0 voor mij . Ik zie opeens kansen voor een 3-0 en ga er voor. Wordt het uiteindelijk 4-0 . Mag ik de play-off finale spelen voor promotie naar de Premier League tegen Watford op Wembley voor 80.000 man. Bij rust staat het 1-1 en ik moedig mn mannen nog ff aan. Maak ik een kwartier voor tijd de 2-1 en in de 83e minuut de 3-1. Ik sta al te feesten in mijn kamer....scoren Shittu en Priskin allebei in blessuretijd: 3-3. Verlenging gebeurd vrij weinig. Penalties dus. Stopt mijn keeper (Wayne Henderson) de eerste 3 penalties Zelf mis ik er maar 1 dus speel ik volgend jaar al in de EPL

Nu moet ik mijn team wel grondig verbeteren wil ik niet laatste eindigen Maar met alle inkomsten die de EPL met zich mee brengt + vergrote prestige zal ik wel wat Britse spelers moeten kunnen vinden. Tevens zal ik ook moeten mekkeren bij mijn board om een grote stadion en veel betere faciliteiten, deze zijn nog alle op League One niveau.
Ik ben dus zonder kampioen te worden in 2 jaar van de League One in de Premiership beland

Verder was dit seizoen toch al geslaagd omdat ik in de League Cup Chelsea en Man Utd naar huis stuurde en zo de halve finale halen waar ik in de thuiswedstrijd Liverpool ook op een 2-2 hield, maar in de return met 3-1 verloor.
In de FA Cup werd ik al in de 3e ronde uitgeschakeld door Plymouth (

Ongelovelijk seizoen. Om screens kan gevraagd worden.

pi_48495745


[ Bericht 100% gewijzigd door AirRaid op 19-04-2007 11:31:20 ]
pi_48496194
quote:
Op donderdag 19 april 2007 11:05 schreef Fides het volgende:
De thuiswedstrijd zeg ik dat de druk eraf is. Terwijl ik ga schijten tijdens de eerste helft staat het in de rust 2-0 voor mij
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48496801
Ik heb het inderdaad ook wel gehad met de Cisco-challenge. In de serie A ging het aardig, stond stevig in de subtop maar het begon we een beetje te vervelen. Torino (mijn favoriete club) wil me nu hebben en denk dat ik er de brui aan geef bij Cisco.. Einde challenge dus voor mij.

Een nieuwe challenge zie ik trouwens wel zitten. Ben zelf altijd wel een liefhebber van "traditionsverein". Gevallen clubs weer aanzien geven.

Misschien leuke clubs voor de challege: Levante (Spanje), Not Forrest (UK), een leuke Belgische lagere divisie club, Vojvodina Novi Sad (SMo), Inter Turku (Finland), Fluminense (Brazilië).
An eye for an eye, makes the whole world blind.
-Mahatma Ghandi-
  donderdag 19 april 2007 @ 12:00:24 #206
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_48497229
Welk seizoen zit je nu??
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_48497304
Ik zit nog steeds in het 4e seizoen. Ben verhuisd dus heb een tijdje niet kunnen spelen.
An eye for an eye, makes the whole world blind.
-Mahatma Ghandi-
pi_48497754
ben met de laaste games stteds voortijdig afgekapt omdat de club me uiteindelijk toch niet zo boeide

ben nu aan het twijfelen welke ploeg ik nu zal pakken, Alemania Aachen of een club ergens in de engelse league one.
  donderdag 19 april 2007 @ 12:14:51 #209
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_48497806
Spelen in de middenmoot is inderdaad niet altijd even interessant, ik heb wat dat betreft nogal mazzel gehad (vooral met het halen van Europees voetbal - Coppa Italia + geld) en het kunnen aantrekken van Dica, Aissati en Sunny heeft me echt een sterk middenveld opgeleverd waarmee ik in seizoen 4 zelfs bovenin heb kunnen meedraaien.. Gezien m'n prestaties afgelopen seizoen hoop ik dat ik nog zo'n goed seizoen kan draaien, maar als ik kijk wat er om me heen allemaal getransfereerd wordt kan dat wel eens een hele lastige klus worden. Bovendien wordt er door allerlei kapitaalkrachtiger clubs al aan me getrokken (heb onder meer persberichten moeten doen uitgaan dat ik niet naar Juve, Lazio en Sampdoria wilde), ik wil echter proberen om nu een elftal met bijna alleen Italianen op de been te gaan krijgen en daarmee kampioen te worden (na seizoen 5). Of dat met Cisco lukt is de vraag, maar het is wel een uitdaging en houdt een beetje de spanning erin
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_48498060
Ik ben goed onder de indruk van je prestaties. Goede prestaties stimuleren altijd wel om nog even door te gaan met een club (en natuurlijk Europees voetbal). Meestal als ik echter lange carrieres speel, dan verhuis ik elke paar jaar van club. Heb ooit tien jaar bij Real gezeten, maar dat was wel een unicum.

Hoop dat je kampioen wordt. Kampioen worden in Italië is denk ik de ultieme titel. Dus altijd mooi als dat lukt met een "klein" team. Als je doorgaat op deze voet, moet het erin zitten.
An eye for an eye, makes the whole world blind.
-Mahatma Ghandi-
pi_48499932
quote:
Op donderdag 19 april 2007 12:13 schreef AirRaid het volgende:
ben met de laaste games stteds voortijdig afgekapt omdat de club me uiteindelijk toch niet zo boeide

ben nu aan het twijfelen welke ploeg ik nu zal pakken, Alemania Aachen of een club ergens in de engelse league one.
Probeer het met Millwall of Swansea
  donderdag 19 april 2007 @ 20:53:50 #212
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_48514991


heb ik dat

daarnaast alle toppers als trezeguet, del piero en buffon ook nog eens geblesseerd

dan maar met een B-team naar de finale tegen AC Milan
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  donderdag 19 april 2007 @ 20:54:03 #213
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_48514998
Ik ga trouwens steeds de fout in met kleinere clubs, dat ik binnen weken alweer diep in het rood staat

dat hele "elk-dubbeltje-drie-keer-omdraaien" is niets voor mij, gekocht zal er worden!
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_48519293
Overwinningen op Ajax en Feyenoord en 'n gelijkspel tegen PSV, laat 't kampioenschap maar komen. In de CL al gewonnen van Werder Bremen en in Moskou 0-0 tegen Spartak

1 tip voor alle FM-ers: Ante Rukavina 'n Held in passen en positiespel op 't middenveld, maar ook 'n verwoestend schot en koelbloedigheid in de buurt van de goal

En met Ryan Giggs als assistent en Cocu in de technische staf moet 't op de achtergrond natuurlijk ook helemaal goed gaan
"If you're not a manc, you're a wank"
  donderdag 19 april 2007 @ 23:06:28 #215
75252 TheCandyman
Sweet as Candy...... NOT
pi_48522291
Laat ik nou hier nieuw zijn in dit deel van het forum... Weet je wat ik nou niet snap; ik krijg het wel voor elkaar om met Feyenoord op de 2e plaats te eindigen in het eerste seizoen. Go figure
Bruins, Slory, De Cler en Hofland daar moest ik even van bijkomen, maar Gio en Makaay??!?
Somebody pinch me plz
  donderdag 19 april 2007 @ 23:07:20 #216
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48522323
Wat voor team ?
  donderdag 19 april 2007 @ 23:15:17 #217
75252 TheCandyman
Sweet as Candy...... NOT
pi_48522579
Gewoon het standaard aangeleverde team. Daar heb ik niets aan veranderd. Ik heb alleen met de editor de financieele positie van Feyenoord wat richting werkelijkheid aangepast (ergo; een dikke schuld ipv wat het standaard is.)

[ Bericht 0% gewijzigd door TheCandyman op 20-04-2007 07:57:11 ]
Bruins, Slory, De Cler en Hofland daar moest ik even van bijkomen, maar Gio en Makaay??!?
Somebody pinch me plz
  donderdag 19 april 2007 @ 23:15:51 #218
75252 TheCandyman
Sweet as Candy...... NOT
pi_48522593


[ Bericht 100% gewijzigd door TheCandyman op 20-04-2007 07:56:37 (dubbel, mag weg) ]
Bruins, Slory, De Cler en Hofland daar moest ik even van bijkomen, maar Gio en Makaay??!?
Somebody pinch me plz
  donderdag 19 april 2007 @ 23:25:06 #219
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_48522927
Dr speelt een kanjer bij NEC, Worm, 20-jaartjes oud, AMC, afstandschot 20, afmaken 20, en slechts 2 miljoen

[ Bericht 2% gewijzigd door Rave_NL op 19-04-2007 23:59:44 ]
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  donderdag 19 april 2007 @ 23:58:17 #220
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_48524057
En ik ben nu bijna failliet met Juventus

te weinig inkomsten in de serie B
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_48540008
FM Live
Dit kan leuk worden, check deze preview
pi_48540370
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 14:19 schreef andre347 het volgende:
FM Live
Dit kan leuk worden, check deze preview
sweet weer een online managergame om aan mee te doen
pi_48540783
Leuk voor erbij, maar ik heb liever FM08.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_48541547
ik denk dat je bij fmlive ook meer richting de stijl van Hattrick en Online Soccer Manager moet kijken
pi_48542600
quote:
Op donderdag 19 april 2007 23:06 schreef TheCandyman het volgende:
Laat ik nou hier nieuw zijn in dit deel van het forum... Weet je wat ik nou niet snap; ik krijg het wel voor elkaar om met Feyenoord op de 2e plaats te eindigen in het eerste seizoen. Go figure
Een vriend van me won in 2009 de CL. Hij werd ook gewoon kampioen in seizoen 1 hoor.

Met Metz gaat alles cook and egg. In de competitie sta ik op punten gelijk met Lyon, maar met een wedstrijd minder gespeeld (tegen Lens, dus een gegarrandeerde 3 punten zijn dat niet), en dus eerste. De CL-voorronde door een 2-0 en 2-1 winst op Rosenborg overleefd. In de 1e ronde ontmoette ik Barca, Porto en AZ. Ik sta na 3 wedstrijden 1e. De resultaten:

Metz - AZ: 2-0
Porto - Metz: 0-2
Metz - Barcelona: 3-0

Ik heb een heleboel talent aangetrokken, waarvan het meerendeel verhuurd is. Van de zomer, of over 2 zomers, zal ik het kaf van het koren scheiden en écht succesvol worden. Maar misschien zit dat er dit seizoen ook al wel in.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48542774
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 14:19 schreef andre347 het volgende:
FM Live
Dit kan leuk worden, check deze preview
= Hattrick met betere graphics en live matches en betere tactieken.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48547421
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 15:30 schreef EnGCatjuh het volgende:

[..]

= Hattrick met betere graphics en live matches en betere tactieken.
dus een geheel andere game
pi_48547782
Mijn eerste seizoen als coach van Walsall gaat met horten en stoten. De start van het seizoen was veelbelovend, inmiddels sta ik na 15 wedstrijden op een 5e plek. Ik heb 9 keer gewonnen en 6(!) keer verloren, iets te vaak naar mijn mening. Ik ben dan ook maar overgestapt op een andere taktiek, want van die 6 nederlagen waren er 4 opeenvolgend. Ik laat mijn team nu in een 4-4-2 formatie, 'met de punt naar achteren' opereren. Grote man is Ibrahimovic, die 10 goals en 4 assists achter zijn naam heeft staan.
James Vaughan, huurling van Everton, valt me vies tegen. Ik had grote verwachtingen van hem, maar hij presteert zeer ondermaats. Hij heeft geweldige stats, maar voetbalt zeer matig. Ik heb zelfs even overwogen om hem terug te sturen naar Everton, maar dat kan ik eigenlijk niet maken als ik naar zijn kwaliteiten kijk...

Grote verrassing is overigens Andrej Mlinaric, een 16-jarige Sloveen die ik gratis heb opgepikt NK Aluminij. Aanvankelijk speelde hij in mijn U18 elftal, maar hij heeft inmiddels de overstap gemaakt naar het eerste elftal en valt regelmatig in. Kan een hele beste worden
pi_48549298
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 17:59 schreef andre347 het volgende:

[..]

dus een geheel andere game
Het verenigt gewoon het beste van Hattrick met het beste van FM. Dus best geniaal bedacht.

Ik ga het alleen niet kopen.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
  vrijdag 20 april 2007 @ 19:38:42 #230
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48550296
Echt slecht. Met anderlecht 1e jaar 2e geworden achter Genk. 3 punten achterstand.

Maar heb alleen tchite de 25 goals maakten.
Mpenza is nog wel te doen 15 goals

Buffel
Frutos
Koevermans
Die ene spanjaard hier vaag genoemd met N nog wat. als goudhaantje ?

nou bij mij in 8 duels 0 goals

Frutos verkocht.
en rest mag ook ophoepelen
  vrijdag 20 april 2007 @ 19:51:08 #231
159022 AminBen
El Maestro
pi_48550722
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 19:38 schreef jorienvdherik het volgende:
en rest mag ook ophoepelen
  vrijdag 20 april 2007 @ 19:52:50 #232
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48550764
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 19:51 schreef AminBen het volgende:

[..]

Sloeg echt nergens op.

Met me domme kop aisatti voor 8 miljoen gehaald
Die komt nu in de zomerstop.
Owja en zeefuik komt ook
  vrijdag 20 april 2007 @ 19:54:23 #233
159022 AminBen
El Maestro
pi_48550808
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 19:52 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]


Owja en zeefuik komt ook
hier in 2010 voor 20 miljoen naar Chelsea
pi_48551169
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 19:54 schreef AminBen het volgende:

[..]

hier in 2010 voor 20 miljoen naar Chelsea
Hahah, hopen dat ie irl ook zo goed wordt (voor het Nederlandse Voetbal dan)
  vrijdag 20 april 2007 @ 20:21:45 #235
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48551740
zou die gelijk in 2007 al basis kunnen spelen met veel goals die zeefuik ?
pi_48552563
Het ligt vaak niet aan de spitsen zelf, het ligt aan je instellingen van de tactiek.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48552597
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 20:21 schreef jorienvdherik het volgende:
zou die gelijk in 2007 al basis kunnen spelen met veel goals die zeefuik ?
Voor Anderlecht? nee.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48555438
Welke toevoeging wilt men graag in FM2008 gaan, en welke verbeterpunten?
  vrijdag 20 april 2007 @ 23:38:56 #239
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_48558962
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 19:38 schreef jorienvdherik het volgende:
Echt slecht. Met anderlecht 1e jaar 2e geworden achter Genk. 3 punten achterstand.

Maar heb alleen tchite de 25 goals maakten.
Mpenza is nog wel te doen 15 goals

Buffel
Frutos
Koevermans
Die ene spanjaard hier vaag genoemd met N nog wat. als goudhaantje ?

nou bij mij in 8 duels 0 goals

Frutos verkocht.
en rest mag ook ophoepelen
Anders speel je eerst een keer met Inter, Barca of Real madrid. Dan snap je het spel al iets meer.
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
pi_48566433
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 21:57 schreef sjimz het volgende:
Welke toevoeging wilt men graag in FM2008 gaan, en welke verbeterpunten?
Nog meer verbetering wat betreft tactieken. Belangrijke pass-lijnen bijvoorbeeld.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48567801
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 21:57 schreef sjimz het volgende:
Welke toevoeging wilt men graag in FM2008 gaan, en welke verbeterpunten?
Een soort schaduw spit á la Bergkamp en een rechter spits die naar binnen kan komen, dat in de taktieken aan te passen.. en misschien wat meer gebruiksvriendelijke skin editor zodat iedereen mooie skins kan maken
  zaterdag 21 april 2007 @ 12:40:39 #242
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48568163
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 21:57 schreef sjimz het volgende:
Welke toevoeging wilt men graag in FM2008 gaan, en welke verbeterpunten?
dat bestuur ook eens iets europees wilt.

als je nu de CL wint en geen landskampioen word, zijn ze nog boos
pi_48568320
Iemand nog een leuk team om mee te starten. Ben getopt met mijn Walsall game, want het liep niet echt.
Wil een team uit een lagere divisie waar wat mogelijkheden mee zijn.
Trouwens, welke database hebben jullie altijd aan en hoeveel competities...
pi_48568697
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 21:57 schreef sjimz het volgende:
Welke toevoeging wilt men graag in FM2008 gaan, en welke verbeterpunten?
dat je bij sateliet/moederclub zelf ook een club kan aanwijzen en dat je dus niet hoeft te kiezen uit het rijtje van het bestuur.
pi_48568735
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 12:58 schreef AirRaid het volgende:

[..]

dat je bij sateliet/moederclub zelf ook een club kan aanwijzen en dat je dus niet hoeft te kiezen uit het rijtje van het bestuur.
Dat lijkt me nou weer net niet leuk, want dan ga je altijd als eerste voor de commerciele clubs die het meeste geld opleveren lijkt me.
Haalt voor mij een stuk van de uitdaging weg
pi_48568787
Heb mijn nieuwe topspits eindelijk binnen met Napoli.



18 miljoen Euro is veel geld, maar deze wonderkid gaat me aan de scudetto helpen.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_48569210
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 13:02 schreef PBateman1978 het volgende:
Heb mijn nieuwe topspits eindelijk binnen met Napoli.

[[url=http://img03.picoodle.com/img/img03/8/4/21/t_Patom_d6856a3.jpg]afbeelding][/URL]

18 miljoen Euro is veel geld, maar deze wonderkid gaat me aan de scudetto helpen.
Bij is is het niet zo'n goede speler.
Wat me ook opviel, bij jou is hij een ST terwijl hij bij mij in het spel een FC is.
pi_48569362
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 12:58 schreef AirRaid het volgende:

[..]

dat je bij sateliet/moederclub zelf ook een club kan aanwijzen en dat je dus niet hoeft te kiezen uit het rijtje van het bestuur.
Het bestuur selecteert altijd de clubs die er wel oren naar hebben. Het is niet zo dat elke club altijd een moeder- of dochterclub wil zijn.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48569379
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 13:18 schreef sjimz het volgende:

[..]

Bij is is het niet zo'n goede speler.
Wat me ook opviel, bij jou is hij een ST terwijl hij bij mij in het spel een FC is.
[afbeelding]
Random potential en misschien random position (deels)
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48569839
Ik denk eerder dat jullie een andere update gebruiken. In de nieuwere updates is Alex Pato al een goede speler gemaakt en in het origineel is hij niets bijzonders. Zie ook het verschil in naam bij de verschillende screenies.

edit: In welke competitie in Azie zitten spelers/clubs waarmee je een potentiele wereldtopper kan worden. En misschien nog wel leuke clubs in Europa uit landen die niet zo voor de hand liggen?
pi_48569934
Ik gebruik de 7.02 database van SI.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_48570010
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 13:46 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik gebruik de 7.02 database van SI.
Ik speel in de Swansea game met 7.02 maar met de data nog van 7.01 dus daar zal het verschil inderdaad in zitten!
pi_48570236
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 13:43 schreef Fides het volgende:

edit: In welke competitie in Azie zitten spelers/clubs waarmee je een potentiele wereldtopper kan worden. En misschien nog wel leuke clubs in Europa uit landen die niet zo voor de hand liggen?
China heeft zeker mogelijkheden. Daar kan je wel wat neerzetten, ook op mondiaal niveau.

Europese clubs die niet zo voor de hand liggen:
- Maribor SK
- PAOK Saloniki
- Ankaraspor
- Boavista
- Vaduz
- Sint Nikolaas
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
  zaterdag 21 april 2007 @ 13:57:27 #254
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_48570238
quote:
Op vrijdag 20 april 2007 21:57 schreef sjimz het volgende:
Welke toevoeging wilt men graag in FM2008 gaan, en welke verbeterpunten?
Een van de weinige aspecten waarop Fifa Manager nu ietsje beter scoort is de contractbespreking.

Meer opties bij contractbesprekingen zou ik graag willen, zoals bijvoorbeeld: een speler voor twee jaar vastleggen, met de optie voor nog een jaar. Of het aanbieden van een leaseauto en / of andere aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden om een speler over de streep te trekken.
pi_48570534
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 13:57 schreef EnGCatjuh het volgende:

[..]

China heeft zeker mogelijkheden. Daar kan je wel wat neerzetten, ook op mondiaal niveau.

Europese clubs die niet zo voor de hand liggen:
- Maribor SK
- PAOK Saloniki
- Ankaraspor
- Boavista
- Vaduz
- Sint Nikolaas
Welke clubs in China zouden echt iets kunnen worden op mondiaal niveau? En hoe zit het daar met buitenlandersregels?

Maribor (Slovenie toch?) lijkt me wel interessant, hoe zit het daar met buitenlanders?
Vaduz speelt zeker in de Zwitserse 2e liga ofzo? Klinkt ook wel interessant.
pi_48570676
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 13:57 schreef Martijn_fijn het volgende:

[..]

Een van de weinige aspecten waarop Fifa Manager nu ietsje beter scoort is de contractbespreking.

Meer opties bij contractbesprekingen zou ik graag willen, zoals bijvoorbeeld: een speler voor twee jaar vastleggen, met de optie voor nog een jaar. Of het aanbieden van een leaseauto en / of andere aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden om een speler over de streep te trekken.
Zou ik niet echt boeiend vinden. Ik zou gewoon graag willen zien dat ze de (toch wel vele) bugs bij de 8.0.0 versie er al uit hebben. Misschien de mogelijkheid om spelers extra training te geven op 1 bepaald aspect, buiten de reguliere trainingen om. Jeugdspelers die bij amateurclubs spelen kunnen scouten zou ook wel leuk zijn. Sommige amateurclubs hebben nou eenmaal een meer talent dan sommige profclubs. Misschien proberen wat minder vreemde transfers in het spel te stoppen. (Soms gaan spelers die 1 seizoen goed spelen met een middelmatige club (zag hier ergens het voorbeeld van Vonlanthen) gelijk naar een Europese topclub om vervolgens nooit te spelen. Iets meer reseach naar financiele situaties van clubs buiten Engeland zou ook wel mogen. Soms krijg je veel te grote transferbudgets, soms weer veel te kleine.
pi_48572972
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 14:09 schreef Fides het volgende:

[..]

Welke clubs in China zouden echt iets kunnen worden op mondiaal niveau? En hoe zit het daar met buitenlandersregels?

Maribor (Slovenie toch?) lijkt me wel interessant, hoe zit het daar met buitenlanders?
Vaduz speelt zeker in de Zwitserse 2e liga ofzo? Klinkt ook wel interessant.
Er zijn veel clubs die iets kunnen op mondiaal niveau. Je zou even moeten kijken, maar clubs uit de grote steden (Shanghai, Beijing oa) kunnen sowieso. Ook met andere clubs kan je de WK voor clubs winnen als je het goed aanpakt.
De buitenlanderregels in China zijn een beetje vreemd. Volgens mij is er wel een beperking, maar ik weet niet hoeveel. Ik weet wel dat je geen buitenlandse keeper mag hebben.

Hoe het in Maribor zit, weet ik niet.

Vaduz is leuk, ik heb er in FM06 een game mee gehad. Toen had je enorm veel geld (maar wou niemand komen), nu heb je iig wat minder geld had ik gezien. De buitenlandderregels in Zwitserland zijn soepel, 11 buitenlanders in de wedstrijdselectie ofzo. (Zwitserse L2 idd)
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
  zaterdag 21 april 2007 @ 17:21:39 #258
159022 AminBen
El Maestro
pi_48575271
1e competitiewedstrijd 2010/11 had ik thuis glansrijk gewonnen van Liverpool, daarna 1 overwinning, 5 gelijke spelen en 1 keer een verlies

Wel in de CL gewonnen van CSKA(uit) en Porto(thuis), maar Inter was net te sterk in eigen stadion.
  zaterdag 21 april 2007 @ 17:28:18 #259
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48575417
Ik gebruik gewoon een update van Manutd
pi_48576780
Ik speel ook met een ManUtd update, de een-na-laatste om precies te zijn. Vind het prima updates
  zaterdag 21 april 2007 @ 18:43:57 #261
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48577221
Zeker

Maar zeefuik geen basis laten spelen in 2007 ?
pi_48577292
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 18:43 schreef jorienvdherik het volgende:
Zeker

Maar zeefuik geen basis laten spelen in 2007 ?
Dat zie je toch zelf het beste
  zaterdag 21 april 2007 @ 18:46:17 #263
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_48577294
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 18:43 schreef jorienvdherik het volgende:
Zeker

Maar zeefuik geen basis laten spelen in 2007 ?
Nee, kijk zijn stats.
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
  zaterdag 21 april 2007 @ 19:48:54 #264
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48579335
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 18:46 schreef stefmans het volgende:

[..]

Nee, kijk zijn stats.
Klote aankoop, had hem genomen omdat iemand screen liet zien omdat hij scoorde
  zaterdag 21 april 2007 @ 19:55:05 #265
159022 AminBen
El Maestro
pi_48579531
Begin eens met Chelsea jorien, kan je je dat soort fouten veroorloven
  zaterdag 21 april 2007 @ 20:02:40 #266
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48579774
ben geen beginner met FM

Mooi man om hier FM 2005, FM 2006 en FM 2007 lekker orgineel te hebben liggen
pi_48581305
zou je niet zeggen
  zaterdag 21 april 2007 @ 21:33:43 #268
134533 donroyco
dus niet Donroyco
pi_48582345
Ben benieuwd of er in de nieuwe FM meer mogelijkheden op het gebied van transfers (bieden) aanwezig zijn
Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
pi_48582985
hoe werkt eigenlijk het aanbieden van spelers aan andere clubs in FM07? Ik keek gister eigenlijk voor het eerst naar deze optie in 07 maar het werkt anders als in 05 volgens mij.
  zaterdag 21 april 2007 @ 22:06:16 #270
134533 donroyco
dus niet Donroyco
pi_48583211
quote:
Op zaterdag 21 april 2007 21:57 schreef Fides het volgende:
hoe werkt eigenlijk het aanbieden van spelers aan andere clubs in FM07? Ik keek gister eigenlijk voor het eerst naar deze optie in 07 maar het werkt anders als in 05 volgens mij.
Wordt gewoon naar alle clubs gestuurd, en degene die geinteresseerd zijn, komen dan vanzelf wel met een bod.. of je krijgt een bericht van ' Geen interesse voor [insert name]'... Wanneer je dit doet is het beste om de speler geen toekomst meer bij de club te geven bij Elftalstatus..
Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
  zondag 22 april 2007 @ 00:21:56 #271
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_48586785
In de Italiaanse competitie zitten toch wel een hoop incompentente scheidsrechters...

Scheidsrechter van mn laatste match: Luca Palanca

laatste 20 wedstrijden 12 rode en slechts 133 gele kaarten
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_48587247
bug?
  zondag 22 april 2007 @ 00:44:42 #273
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_48587330
zand in zn slipje
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_48587467
Heb een game met Stevenage, voor LLM spelers moet je echt in het nationale elftal van Guatemala kijken , heb er nu 4 spelers voor ik denk intotaal iets van 15 k gekocht, allemaal toppers, allemaal basisspelers. Kan wel screentje laten zien morgne
  zondag 22 april 2007 @ 11:08:34 #275
142495 vitessezuid113
voetbaljunkie
pi_48591753
Ook maar weer een beginnen vanavond

Maar een leuk clubje uitzoeken
  zondag 22 april 2007 @ 11:31:01 #276
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_48592301
quote:
Op zondag 22 april 2007 11:08 schreef vitessezuid113 het volgende:
Ook maar weer een beginnen vanavond

Maar een leuk clubje uitzoeken
vitesse kampioen laten worden
  zondag 22 april 2007 @ 11:56:52 #277
142495 vitessezuid113
voetbaljunkie
pi_48592864
quote:
Op zondag 22 april 2007 11:31 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

vitesse kampioen laten worden
Dan heb ik voor jou ook nog wel een uitdaging in FM , die is wel makkelijker

Feyenoord kampioen maken
pi_48593815
CL-winst in 2009 is reeel met Feyenoord.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48596393

Vaarwel held
  zondag 22 april 2007 @ 14:11:08 #280
152878 andre347
3, 4 en 7
pi_48596670
quote:
Op zondag 22 april 2007 14:02 schreef sjimz het volgende:
[afbeelding]
Vaarwel held
Dan speel je zeker op dit moment alleen nog maar met FRED's ofniet?
pi_48596790
quote:
Op zondag 22 april 2007 14:11 schreef andre347 het volgende:

[..]

Dan speel je zeker op dit moment alleen nog maar met FRED's ofniet?
Nee, heb nog aardig wat originele spelers in mijn team:
Onder andere Obafemi Martins, Jo, Robin van Persie, Anthony Scribe en Lucas.
Maar heb ook genoeg FRED's in mijn team zitten.
pi_48600590
Ik moet in de achtste finale van de CL nu tegen Malmo FF (Wat mijn satellietclub is)
Dit wordt dus Swansea 1 tegen Swansea 2
Ik kan wle heel sneaky nu al mijn huurlingen terughalen
pi_48606454
quote:
Op zondag 22 april 2007 15:39 schreef sjimz het volgende:
Ik moet in de achtste finale van de CL nu tegen Malmo FF (Wat mijn satellietclub is)
Dit wordt dus Swansea 1 tegen Swansea 2
Ik kan wle heel sneaky nu al mijn huurlingen terughalen
Om ze vervolgens een half jaar in je 2e te laten verrotten waardoor hun ontwikkeling stagneert? Zou het niet doen.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48607157
Op een andere PC een game gestart met Atlante in Mexico, state of the art youth facilities, excellent training facilities en een stadium waar 100.000+ man inkunnen. Moet wat mogelijk. Media prediction: 9de in de Mexicaanse Eredivisie.
  zondag 22 april 2007 @ 18:29:40 #285
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_48607451
Weet iemand misschien kwaliteitspelers die naar de Conference South willen komen?
  zondag 22 april 2007 @ 21:59:45 #286
134533 donroyco
dus niet Donroyco
pi_48614771
quote:
Op zondag 22 april 2007 18:29 schreef Martijn_fijn het volgende:
Weet iemand misschien kwaliteitspelers die naar de Conference South willen komen?
Aaritalo? Wernbloom? Doudin? Bertolina?
Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
  maandag 23 april 2007 @ 00:24:41 #287
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_48619303
Heeft iemand een screentje van Dos Santos van barcelona na het jaar 2010 of 2011
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
pi_48623722
Ben zo’n 18 wedstrijden onderweg met mijn 3e seizoen Napoli, en ik strijd met Inter, Milan, en Fiorentina om het kampioenschap, terwijl een 9e plek voorspeld was.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  maandag 23 april 2007 @ 10:33:52 #289
159022 AminBen
El Maestro
pi_48624754
quote:
Op maandag 23 april 2007 00:24 schreef stefmans het volgende:
Heeft iemand een screentje van Dos Santos van barcelona na het jaar 2010 of 2011
november 2010:

pi_48625086
quote:
Op zondag 22 april 2007 15:39 schreef sjimz het volgende:
Ik moet in de achtste finale van de CL nu tegen Malmo FF (Wat mijn satellietclub is)
Dit wordt dus Swansea 1 tegen Swansea 2
Ik kan wle heel sneaky nu al mijn huurlingen terughalen
Je wint sowieso wel
pi_48626225
Mijn Walsall-game loopt niet bepaald lekker. Sta inmiddels op een zeer teleurstellende 12e plek. Het kampioenschap is héél ver weg, het maximaal haalbare lijkt toch echt het behalen van de play-offs. Ik zoek nog altijd naar de juiste formatie. Helaas stapelen de blessures zich ook op, ik heb nog amper een fatsoenlijke spits. De 17-jarige Kevin Gorden(overgekomen van een nietszeggende club uit Ierland, doet het met 28 goals uit evenzoveel wedstrijden uitstekend in mijn U18 elftal) is nu mijn spits. Ibrahimovic, Cederqvist en Vaughan hebben allen een blessure. Maargoed, het is mij nog altijd een raadsel waarom het niet loopt. Ik heb prima spelers, op vrijwel iedere positie. Toch wil het maar niet lukken om resultaten te boeken. Het lijkt wel of ik aan het Feyenoord-syndroom leid, maargoed, de competitie duurt nog lang(28 wedstrijden gespeeld). Het bestuur is overigens ontevreden en het lijkt erop dat ze binnenkort een ultimatum gaan stellen...
  maandag 23 april 2007 @ 11:32:30 #292
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_48626591
Ik heb nu met Ajax gratis Gökdeniz, Mikel en Dos Santos aangetrokken
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
pi_48627675
ik heb eindelijk een leuke club gevonden om weer eens mee te gaan spelen. ik ga proberen Leeds United terug te brengen naar de engelse top

[ Bericht 22% gewijzigd door AirRaid op 23-04-2007 13:02:07 ]
pi_48636071
quote:
Op maandag 23 april 2007 11:21 schreef Winski05 het volgende:
Ik heb prima spelers, op vrijwel iedere positie. Toch wil het maar niet lukken om resultaten te boeken. Het lijkt wel of ik aan het Feyenoord-syndroom leid
  maandag 23 april 2007 @ 16:33:59 #295
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_48637169
quote:
Op zondag 22 april 2007 21:59 schreef donroyco het volgende:

[..]

Aaritalo? Wernbloom? Doudin? Bertolina?
Die zijn iets te hoog gegrepen voor een 6e divisie ploeg, en voor de semi-profesionals van AFC Wimbledon. Maar bedankt anyway
pi_48637705
quote:
Op maandag 23 april 2007 12:05 schreef AirRaid het volgende:
ik heb eindelijk een leuke club gevonden om weer eens mee te gaan spelen. ik ga proberen Leeds United terug te brengen naar de engelse top
Leeds United is een zeer leuke club
Succes!
pi_48638798
Inmiddels weer in een betere fase. Heb de laatste 4 wedstrijden op rij gewonnen, waaronder van nummer 2 Swindon. Ik sta nu op een 8e plek, één plek onder de play-off-plaatsen. Het verschil is gelukkig erg klein, er bestaat zelfs nog een kans dat ik 2e wordt. De achterstand op nummer 2 Swindon bedraagd 10 punten, maargoed, je weet het maar nooit natuurlijk.
Mijn countertaktiek lijkt succes te hebben
pi_48638985
Het is volgens mij erg belangrijk dat spelers op elkaar ingespeeld zijn. Dus te veel veranderingen in de tactiek zijn niet goed.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_48642520
Mijn 3e seizoen met Swansea begint bijna. Ben bondcoach van het Engelse nationale (onder 21) team geworden. Eerste wedstrijd met -21 met 6-0 gewonnen van N-Ierland-21 met 3 Swansea spelers.
De enige speler zonder Brits paspoort in mijn elftal is Aaritalo.

Huidige (augustus 2008) selectie:

Lewis Price, GK, 24 jaar, Welsh, 14 caps | free transfer, afkomstig van Ipswich, zomer 2008
Paul Henderson, GK, 23 jaar, Iers, 2 caps | 200k, afkomstig van Preston, zomer 2007
Tommy Forecast, GK, 21 jaar, Engels | 9k, afkomstig van Tottenham, zomer 2007
Michael Poke, GK, 22 jaar, Engels | free transfer, afkomstig van Southampton, zomer 2007

Alan Tate, CB/RB/DM, 25 jaar, Engels | vanaf start game bij Swansea
Paul Dixon, LB, 21 jaar, Schots, -21 caps | 16k, afkomstig van Dundee, zomer 2006
Leon Barnett, CB, 22 jaar, Engels | 1.5M, afkomstig van Luton, zomer 2007
Marcos Painter, CB, 21 jaar, Iers, -21 caps | vanaf start game bij Swansea
Thomas Spalding, CB, 18 jaar, Engels | 16k, afkomstig van Wolves, zomer 2007
Kevin Amankwaah, RB, 25 jaar, Engels/Ghanees | vanaf start game bij Swansea
Stephen Caldwell, CB, 27 jaar, Schots, 17 caps | free transfer, afkomstig van Burnley, zomer 2008
Brian McLean, CB, 23 jaar, N-Iers, 14 caps | 375k, afkomstig van Beitar Jeruzalem(!), zomer 2008

Fabrice Muamba, DMC, 20 jaar, Engels, -21 caps | free transfer, afkomstig van Arsenal, zomer 2008
Jamie Adams, DMC, 20, Schots, -21 caps | 400k, afkomstig van Kilmarnock, winter 07/08
Owain Tudur Jones, DMC, 23 jaar, Welsh, 6 caps | vanaf start game bij Swansea
Jay Tabb, AMRLC, 24 jaar, Iers, -21 caps | 350k, afkomstig van Coventry, zomer 2007
Darren Pratley, AMC, 23 jaar, Engels | vanaf start game bij Swansea
Gavin Rothery, AMC, 20 jaar, Engels, -21 caps | 35k, afkomstig van Leeds, zomer 2006
Ryan McCord, AMC, 18, Schots, -19 caps | 375k, afkomstig van Dundee Utd, zomer 2007
Peter Murphy, LB/AMLC, 27 jaar, Iers | 40k, afkomstig van Carlisle, winter 06/07
Chris Eagles, AMRC, 22 jaar, Engels | free transfer, afkomstig van Man Utd, zomer 2008

Mika Aaritalo, FC, 23 jaar, Fins, 8 caps| 24k, afkomstig van TPS, zomer 2006
Stephen Hindmarch, AMC/FC, 18 jaar, Engels, -21 caps | 90k, afkomstig van Carlisle, zomer 2007
Tom Lyons, ST, 20 jaar, Iers, -21 caps | 140k, afkomstig van Crystal Palace, zomer 2007
Lee Trundle, ST, 31 jaar, Engels/Iers | vanaf start game bij Swansea
Theo Robinson, 19 jaar, Engels | 300k, afkomstig van Watford, zomer 2007
pi_48643495
Hebben jullie ook zo'n hekel aan gelijkmakers in blessuretijd ?
Let's drop some acid and go to a titty bar.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')