Laat AZ nog maar een ronde verderkomen!quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:28 schreef SiemeN het volgende:
Ik hoop dat PSV nog wat blessures rijker wordt in Liverpool en dat AZ een pak op z'n kloten krijgt van Werder. Wellicht dat de Europese campagnes van beiden teams in het voordeel van Ajax uit blijken te pakken.
Zaterdagnacht was ik daar ook van overtuigd.quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:41 schreef PizzaSalami het volgende:
We worden nog steeds kampioen.
Inderdaad. Dat zou voor Ajax niet ongunstig zijn. Uiteraard hoeven ze de Uefa Cup niet te winnenquote:Op dinsdag 10 april 2007 09:41 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Laat AZ nog maar een ronde verderkomen!
Laatste seconde van de halve finale mogen ze dan wel uitgeschakeld worden!quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:45 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Inderdaad. Dat zou voor Ajax niet ongunstig zijn. Uiteraard hoeven ze de Uefa Cup niet te winnen
Ik denk dat AZ wel aardig vertrouwen kan verliezen als ze met 4 - 0 op de broek krijgen.quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:41 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Laat AZ nog maar een ronde verderkomen!
Laatste seconde van de verlenging uiteraardquote:Op dinsdag 10 april 2007 09:47 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Laatste seconde van de halve finale mogen ze dan wel uitgeschakeld worden!
Fuck die Play Offs. Mij zul je er niet zien.quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:52 schreef PyTh het volgende:
Komen we elkaar in ieder geval weer in de playoffs tegen als het goed is
Die zitten er toch weer dik in gezien het feit dat jullie nu niet alleen afhankelijk zijn van PSV maar ook van az.quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:57 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Fuck die Play Offs. Mij zul je er niet zien.
Ja klopt, maar ik ga er niet heen. Achterlijk systeem.quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:58 schreef PyTh het volgende:
[..]
Die zitten er toch weer dik in gezien het feit dat jullie nu niet alleen afhankelijk zijn van PSV maar ook van az.
Mij zullen ze er nooit zien. En spijt, tja het zal vast leuk geweest zijn tegen feyenoord, maar dat was het in de kroeg met z'n allen ook.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:13 schreef devv05 het volgende:
Vorig jaar niet naar playoffs geweest vanwege dezelfde redenen als hierboven, achteraf had ik er toch wel spijt van. Dus ik ga dit seizoen gewoon wel, fuck it.
Alsof het ook maar iets oplost door niet te gaan, je hebt er alleen jezelf mee.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:13 schreef devv05 het volgende:
Vorig jaar niet naar playoffs geweest vanwege dezelfde redenen als hierboven, achteraf had ik er toch wel spijt van. Dus ik ga dit seizoen gewoon wel, fuck it.
Als iedereen die tegen de Play Offs is niet gaat, ben je zo van die achterlijke zooi af.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:17 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Alsof het ook maar iets oplost door niet te gaan, je hebt er alleen jezelf mee.
Maar dat gebeurt toch nooit, dus heb je alleen maar jezelf ermee.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:21 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Als iedereen die tegen de Play Offs is niet gaat, ben je zo van die achterlijke zooi af.
Iedereen roept vooraf dat ze niet gaan maar als puntje bij paaltje komt gaan ze toch.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:21 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Als iedereen die tegen de Play Offs is niet gaat, ben je zo van die achterlijke zooi af.
Ik heb gewoon mijn principes en uit principe ga ik niet naar die Play Offs. Ik ga wel weer lekker in de kroeg kijken.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:26 schreef devv05 het volgende:
[..]
Maar dat gebeurt toch nooit, dus heb je alleen maar jezelf ermee.
Dat bedoel ik. Iedereen is tegen de Play Offs, maar ze gaan wel allemaal.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:27 schreef PyTh het volgende:
[..]
Iedereen roept vooraf dat ze niet gaan maar als puntje bij paaltje komt gaan ze toch.
Ik meen na dit seizoen, gelukkig.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:26 schreef Suijk het volgende:
Werd het nou geevalueerd na dit seizoen of pas na het volgende seizoen?
Klopt, maar jullie (mensen die uit ptincipe niet gaan) moeten niet denken dat je er ook maar iets mee bereikt.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:29 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik heb gewoon mijn principes en uit principe ga ik niet naar die Play Offs. Ik ga wel weer lekker in de kroeg kijken.
Ik ga er ook niet vanuit dat de Play Offs worden opgeheven omdat ik niet ga. Maar mij zul je er niet zien.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, maar jullie (mensen die uit ptincipe niet gaan) moeten niet denken dat je er ook maar iets mee bereikt.
OK, helder. Dan kan ik het alleen maar waarderen, dat je niet gaat.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:35 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik ga er ook niet vanuit dat de Play Offs worden opgeheven omdat ik niet ga. Maar mij zul je er niet zien.
quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:37 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
OK, helder. Dan kan ik het alleen maar waarderen, dat je niet gaat.
hoe laat begint de wedstrijd vrijdag trouwens?quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:43 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
![]()
Opstelling voor vrijdag?
Stekelenburg
Ogararu - vd Wiel - Vermaelen - Emanuelsson
Heitinga
Gabri - Davids
Perez
Huntelaar - Babel
Zelfde opstelling als zondag dus, alleen Perez voor de geschorste Sneijder. Ik ben dan ook van mening dat het puntverlies van zondag niet aan de opstelling lag, maar meer aan de mentaliteit. Deze opstelling heeft ons al vaker succes gebracht, dus gewoon zo door blijven spelen lijkt me.
4-0!
thnxquote:Op dinsdag 10 april 2007 10:45 schreef HeinekenAFCA het volgende:
20.30 uur.
quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:45 schreef HeinekenAFCA het volgende:
20.30 uur.
Of we het verdienen en hoe we het worden interesseert me niet, als we het maar worden!quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:07 schreef toma het volgende:
ik geloof er niet meer in
Als we al niet van rkc kunnen winnen verdienen we t ook niet om kampioen te worden.
Ajax-NACquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:10 schreef paultjuhhh het volgende:
Komt ajax of sparta op tv?
welke wedstrijd zal meer kijkers trekken?quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:10 schreef paultjuhhh het volgende:
Komt ajax of sparta op tv?
Als Ajax zoals zondag speelt, Spartaquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:11 schreef toma het volgende:
[..]
welke wedstrijd zal meer kijkers trekken?
quote:'Juventus praat met zaakwaarnemer Maduro'
Volgens de Italiaanse krant Tuttosport, altijd goed voor geruchten, zou Juventus komende week een gesprek hebben met de zaakwaarnemer van Hedwiges Maduro. De Italianen zouden de middenvelder graag naar Italie halen in 2008 wanneer diens contract bij Ajax afloopt.
Ik had toch wel liever gezien dat ajax keihard over iedereen heen liep zoals bij Twente en Psv, het feest wordt er niet minder op als Ajax kampioen wordt maar het zou me wel trotser maken.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:07 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Of we het verdienen en hoe we het worden interesseert me niet, als we het maar worden!
quote:Volgens De Telegraaf mag Robbert Schilder in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een plaats in de selectie van Ajax proberen af te dwingen. De 22-jarige middenvelder speelt momenteel op huurbasis voor Heracles Almelo.
Schilder debuteerde op 8 februari van vorig jaar in de hoofdmacht van Ajax en kwam in totaal viermaal in actie. Afgelopen zomer mocht de middenvelder van trainer Henk ten Cate elders speeltijd opdoen. Dit seizoen verscheen hij 28 maal binnen de krijtlijnen voor de Almeloëse formatie, waarin hij éénmaal trefzeker was.
Naar verluidt hoeft Emmanuel Boakye niet terug te keren naar de Amsterdam ArenA. De 22-jarige Ghanese verdediger speelt eveneens op huurbasis in Almelo en kwam dit seizoen 28 maal in actie. Heracles zoekt naar middelen om Boakye definitief over te nemen.
Dit weekend werd duidelijk dat Jan Vertonghen volgend seizoen wel in de selectie van Ajax zal terugkeren. De verdediger maakt bij RKC Waalwijk op huurbasis een goede indruk.
Vertonghen kopte 'm trouwens aardig binnen Zondag.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:26 schreef M0NTANA het volgende:
Volgend seizoen een luxe-probleem op de linkshalfpositie, met Edgar Davids, Jan Vertonghen en Robbert Schilder.
Lach niet te hard. Straks maakt Aissati de winnende aankomend weekend.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:29 schreef PyTh het volgende:
[..]
Vertonghen kopte 'm trouwens aardig binnen Zondag.
Zou hij zich tijdens het juichen gerealiseerd hebben dat die kopbal van hem ajax CL voetbal kost voor volgend seizoen?
Datzelfde zou over Beerens gezegt kunnen worden toen hij juichte na die prachtige assistquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:29 schreef PyTh het volgende:
[..]
Vertonghen kopte 'm trouwens aardig binnen Zondag.
Zou hij zich tijdens het juichen gerealiseerd hebben dat die kopbal van hem ajax CL voetbal kost voor volgend seizoen?
Ik neem aan dat PSV nu even gaat bellen naar Aissati nadat ze Beerens en Vertonghen hebben gezien.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:30 schreef SiemeN het volgende:
[..]
Lach niet te hard. Straks maakt Aissati de winnende aankomend weekend.
Of toen hij Da Costa dolde.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:30 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Datzelfde zou over Beerens gezegt kunnen worden toen hij juichte na die prachtige assist
Zo iets zou bij mij juist averechts werken. Als ze tegen mij zeggen "je moet je inhouden, want wij willen kampioen worden" zou ik juist extra gebrand zijn om die wedstrijd de winnende te makenquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:31 schreef jna het volgende:
[..]
Ik neem aan dat PSV nu even gaat bellen naar Aissati nadat ze Beerens en Vertonghen hebben gezien.
Tot nu toe is alles wat jij hoopte, niet uitgekomen!quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:34 schreef PyTh het volgende:
Aissati wordt Zaterdag gespaard voor de play offs
Dit is niet iets wat ik hoop hoorquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:36 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Tot nu toe is alles wat jij hoopte, niet uitgekomen!![]()
Sparta en Willem II 2 keer met 6-0 billenkoek geven en wie weet.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:46 schreef M0NTANA het volgende:
PSV gaan we nog wel voorbij, maar AZ?
Als PSV het nog weggeeft wordt AZ kampioen inderdaad.quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:46 schreef M0NTANA het volgende:
PSV gaan we nog wel voorbij, maar AZ?
Het scheelt dat excelsior de laatste wedstrijd waarschijnlijk nog strijdt tegen degradatie. Die zullen az dan dus niet zomaar laten winnenquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:51 schreef PizzaSalami het volgende:
PSV laat punten liggen tegen Twente, in de laatste wedstrijd winnen we onder het toeziend oog van 3500 ajacieden met 0-8 in Tilburg. Op doelsaldo kampioen.
Excelsiorquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:59 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Het scheelt dat excelsior de laatste wedstrijd waarschijnlijk nog strijdt tegen degradatie. Die zullen az dan dus niet zomaar laten winnen![]()
Willem II heeft toch een hekel aan az, want az heeft Willem II een paar jaar geleden helemaal leeg gekocht. Die laten ons dus gewoon met een nulletje of 9 winnen zodat wij kampioen wordenquote:Op dinsdag 10 april 2007 12:02 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
ExcelsiorAlsof AZ dit nog weggeeft...
Eigenlijk vind ik dat ze dan ook een soort play-offs in het leven moeten roepen voor de eerste plaats!quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:02 schreef Suijk het volgende:
Als PSV nu nog 1x gelijkspeelt, zouden er zomaar 3 ploegen op hetzelfde aantal punten kunnen eindigen. Kan me niet herinneren dat dat vaker is voorgekomen.
Hebben jullie ook weer eens de kans om "eerste" te wordenquote:Op dinsdag 10 april 2007 12:05 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Eigenlijk vind ik dat ze dan ook een soort play-offs in het leven moeten roepen voor de eerste plaats!![]()
Laten we het hopen, maar dan hoop ik ook dat Ajax nu elke wedstrijd hondermiljoenduizend procent ervoor gaat en bewijst wie de enigste voetbalploeg van Nederland is!quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:04 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Willem II heeft toch een hekel aan az, want az heeft Willem II een paar jaar geleden helemaal leeg gekocht. Die laten ons dus gewoon met een nulletje of 9 winnen zodat wij kampioen worden![]()
SiemeN,quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:49 schreef SiemeN het volgende:
[..]
Ik denk dat AZ wel aardig vertrouwen kan verliezen als ze met 4 - 0 op de broek krijgen.
Ik blijf dit plaatje geniaal vindenquote:Op dinsdag 10 april 2007 11:40 schreef PyTh het volgende:
[..]
Dit is niet iets wat ik hoop hoor
Omdat ie zo leuk is in tweevoud:
[afbeelding]
[afbeelding]
We staan nu al 8(?) goals achter op AZ in doelsaldo. Er van uitgaande dat AZ alles nu wint komen daar nog een zooitje goals bij. Dat zie ik Ajax echt niet inhalen.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:12 schreef PizzaSalami het volgende:
Gezien het programma zou je het op doelsaldo moeten kunnen gaan halen.
Moet psv alleen nog wel een keertje punten laten liggen.
Ok, ik houd toch wel een beetje van je.....quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:15 schreef SiemeN het volgende:
[..]
We staan nu al 8(?) goals achter op AZ in doelsaldo. Er van uitgaande dat AZ alles nu wint komen daar nog een zooitje goals bij. Dat zie ik Ajax echt niet inhalen.
Helaas wel ja.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:12 schreef PyTh het volgende:
En als je naar het voetbal kijkt zou nog verdient zijn ook als az kampioen wordt.
Zo werkt het niet, PyThje. Gelukkig voor jullie!quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:12 schreef PyTh het volgende:
En als je naar het voetbal kijkt zou nog verdient zijn ook als az kampioen wordt.
Normaliter ben ik niet iemand die een andere Nederlandse club in Europees verband graag onderuit ziet gaan, nee (tenzij de club arrogant praat over hoe ze de tegenpartij wel even voetballes zullen geven, maar dat terzijde).quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:11 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
SiemeN,
Het is toch te gek voor worden dat jij je vast wilthouden aan dit soort uitspraken zodat er mogelijk een titelkans in het verschiet ligt...
Als die zus en zo, dan dit en dat.
Het is toch fuckin' zonde dat je infeite liever ziet hoe duitsland verder komt ten behoeve van een NL club? Of heeft dat met je clubhart te maken?
Ik denk dat als AZ daadwerkelijk onderuit gaat dondag (hoewel ik een gelijkspel een grotere kans geef) zij vol voor de dubbel gaan. Beide NL's titels in huis halen en CL spelen zou ook een lekkere zijn voor Luisje...
Inderdaad want dan zou AZ de afgelopen 3 seizoen ook al kampioen geworden zijnquote:Op dinsdag 10 april 2007 12:20 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Zo werkt het niet, PyThje. Gelukkig voor jullie!![]()
En zouden jullie degraderen.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:12 schreef PyTh het volgende:
En als je naar het voetbal kijkt zou nog verdient zijn ook als az kampioen wordt.
En PSV niet eens UEFA Cup.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:23 schreef PyTh het volgende:
[..]
Inderdaad want dan zou AZ de afgelopen 3 seizoen ook al kampioen geworden zijn
Als wij gewoon winnen van RKC Waalwijk (uit), Sparta (uit) en Excelsior (thuis), waren we nu al kampioen!quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:26 schreef devv05 het volgende:
Mocht AZ nu op doelsaldo kampioen worden is het de titel van Wegereef. Ben benieuwd of dat dan nog een staartje gaat krijgen, want het heeft wel hele grote consequenties als Ajax daardoor geen CL speelt. (natuurlijk weet ik dat we het allang hadden moeten beslissen, maar het blijft beslissend)
Nja das te ver gezocht.. als dat nou in de allerlaatste beslissende wedstrijd van het seizoen zou gebeuren.. dan kon ik er nog wel iets van begrijpen.. maar om daar nu nog op terug te vallen is niet realistisch..quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:26 schreef devv05 het volgende:
Mocht AZ nu op doelsaldo kampioen worden is het de titel van Wegereef. Ben benieuwd of dat dan nog een staartje gaat krijgen, want het heeft wel hele grote consequenties als Ajax daardoor geen CL speelt. (natuurlijk weet ik dat we het allang hadden moeten beslissen, maar het blijft beslissend)
Ajax moet gewoon met dit team kunnen winnen van iedereen dát is waar het fout gaat, niet om 1 lompe beslissing van een scheidsrechter...quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:26 schreef devv05 het volgende:
Mocht AZ nu op doelsaldo kampioen worden is het de titel van Wegereef. Ben benieuwd of dat dan nog een staartje gaat krijgen, want het heeft wel hele grote consequenties als Ajax daardoor geen CL speelt. (natuurlijk weet ik dat we het allang hadden moeten beslissen, maar het blijft beslissend)
Asjeblieft zeg.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:29 schreef Robar het volgende:
Het zou wat worden als AZ en Twente CL gaan spelen en Ajax en PSV gaan de UEFA cup in samen met Heerenveen en Roda
Tuurlijk we hebben het ook meerdere malen zelf laten liggen. Maar toch is dat wel hetgene dat ons uiteindelijk een kampioenschap ontneemt. Foutje van 15 miljoen.quote:Op dinsdag 10 april 2007 12:29 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Als wij gewoon winnen van RKC Waalwijk (uit), Sparta (uit) en Excelsior (thuis), waren we nu al kampioen!
Ik word echt gek als ik daar nog over nadenkquote:Op dinsdag 10 april 2007 12:29 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Als wij gewoon winnen van RKC Waalwijk (uit), Sparta (uit) en Excelsior (thuis), waren we nu al kampioen!
Het zou me een ontknoping van de competitie zijn zegquote:
Zo ken ik er nog wel een paarquote:Op dinsdag 10 april 2007 12:29 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Als wij gewoon winnen van RKC Waalwijk (uit), Sparta (uit) en Excelsior (thuis), waren we nu al kampioen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |