Gezellig, mag ik een rondje mee rijden?quote:
Is er 8 juli iets speciaals?quote:
quote:ZANDVOORT Een vrouw is woensdagavond gewond geraakt toen ze uit de bocht vloog op het circuit van Zandvoort.
Omdat de vrouw na de crash klaagde over lage rugpijn, werd de traumahelikopter ingezet. Vermoedelijk heeft de vrouw haar bekken gebroken. Ze is naar het VU medisch centrum vervoerd.
Een bijrijder liep snijwonden op door het rondvliegende glas. Het ongeluk gebeurde tijdens het zogenaamde 'Vrij Rijden'. Recreanten mogen dan op het circuit rondrijden.
12 juli 2007 - 7:26
Voor zover ik weet was de vrouw de bijrijdster.quote:Op donderdag 12 juli 2007 11:55 schreef FunnyName het volgende:
Tering das nie best, beterschap toegewenst aan iedereen die hiermee te maken heeft.
Hopelijk heeft dit geen negatief gevolg voor vrij rijden dagen, dit is natuurlijk korren op de molen van alle tegenstanders van circuitrijden.
En jammer dat het nu net een vrouw is, alle voorordelen worden zo weer bevestigd ..
suggereerd toch echt dat deze mevrouw de auto bestuurde lijkt mij. Maar goed laten we er maar niet te veel aandacht aan besteden, dat kan alleen maar negatieve invloed hebben in mijn ogen.quote:ZANDVOORT Een vrouw is woensdagavond gewond geraakt toen ze uit de bocht vloog op het circuit van Zandvoort.
quote:Dat ongeluk met die Alfa zag er zeker niet goed uit....toen we daar langsreden onder rood lag de bestuurder languit naast de auto met de deur aan de bestuurderskant open, zn bijrijdster[wat ik later hoorde] zat er toen waarschijnlijk nog in.
Audi Squote:Op donderdag 12 juli 2007 14:05 schreef FunnyName het volgende:
Weet iemand waar het gebeurd is op het circuit?
Op het moment dat je op een bocht afvliegt en bemerkt dat je rempedaal inrammen niets doet zijn dat niet bepaald de eerste dingen die in je opkomen. Op een situatie als dit, ook nog in zo'n snelle bocht en als 'amateur', voorbereid zijn... je zit in een rush van adrenaline en paniek - dan is terugschakelen naar de twee of handrem aantrekken niet de natuurlijke reactie.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:35 schreef Jimmeh het volgende:
Als je totaal geen remdruk meer heb, kan je dan niet bijvoorbeeld je versnellingsbak van 5 naar 2 gooien, of levert je motor geen goede remmende werking meer als je die opblaast? Want in principe rem je harder af als je meer toeren maakt. Liever motor om zeep en uitremmen in de grindbak dan je hele auto naar de klote en eventuele letsel als gevolg.
En de handrem kan nog een beetje remmende werking geven, al zal dat wel tegen vallen.
Ik weet er alles van...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 21:47 schreef Five_Aces het volgende:
Dat levert in een RWD auto ook een hele onvoorspelbare reactie op, shiftlock.
Veel plezier!quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:17 schreef ArTiC het volgende:
Morgen naar Zolder met CCH
Moet er wel onchristelijk vroeg voor op op zondag maar het zal erg tof worden
Ik ga iig pace car laps rijden...ff kijken hoe mijn nieuwe remmen het doen.
quote:Op zaterdag 14 juli 2007 22:17 schreef ArTiC het volgende:
Morgen naar Zolder met CCH
Moet er wel onchristelijk vroeg voor op op zondag maar het zal erg tof worden
Ik ga iig pace car laps rijden...ff kijken hoe mijn nieuwe remmen het doen.
Nope, wel aan degene die ze gemonteerd heeft....MEXquote:Op zaterdag 14 juli 2007 23:53 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Aan die nieuwe remmen zal het niet liggen
![]()
Wat voor auto rij je eigenlijk? MX-5/Elise?quote:Op zondag 15 juli 2007 00:08 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Nope, wel aan degene die ze gemonteerd heeft....MEX![]()
Heb je niet het idee dat je gruwelijk underpowered bent met een 1.4 non-vtec? die dingen hebben 70 pk op 900+ kg (zonder plasticquote:Op zondag 15 juli 2007 18:32 schreef ArTiC het volgende:
Heerlijke dag, zon, mooie races gezien maar zelf rijden was 3x ruk...time trials waren vol (viel nogal mee, een auto of 20 á 25 schat ik) en de pace car laps waren meer tow truck laps tot aan stilstand toe af en toe
Ik heb 1x de chicane voor en achter de heuvel idd lekker vlot kunnen nemen. De 1.8 VTI die voor me zat liet steeds een gat vallen om dan in de bochten accelererend het gat dicht te rijden. Ik kon hem heel aardig bijhouden met mijn 1.4 non-VTEC
De remmen (Brembo Max / Ferodo DS Performance) hebben dus nauwelijks iets te lijden gehad![]()
Ik rij een Civic idd, zonder plastic overigens maar breng dat zo'n roestb DAF rijder maar eens bij zijn verstand.
Heb nu wel dubbel zin in Zandvoort 8 augustus![]()
Ik zit nu op 105pk (zie vermogensbank meting)quote:Op zondag 15 juli 2007 23:06 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Heb je niet het idee dat je gruwelijk underpowered bent met een 1.4 non-vtec? die dingen hebben 70 pk op 900+ kg (zonder plastic) oid
Qua sturen lijkt een civic me wel weer een prima auto
Ik ben waarschijnlijk ook de 8e op CPZ aanwezig voor de 18:00 sessie (weet niet zeker of ik 17:20 haal vanuit leeuwarden en geen zin me te haasten...)
Replica inderdaad, wel netjes gedaanquote:Op donderdag 19 juli 2007 18:03 schreef Supra_Turbo het volgende:
Oeh, een Mugen Motul Civic![]()
Zal wel nep zijn...
quote:Op maandag 16 juli 2007 08:22 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Mijn auto in actie gisteren:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Van 9 tot 17 uurquote:Op zondag 22 juli 2007 09:51 schreef Mex_ het volgende:
Het vrijrijden op 8 aug is verplaatst naar de 5e, zie vrijrijden.nl.
[..]
![]()
Bedankt voor de melding, scheelt me weer een vrije middagquote:Op zondag 22 juli 2007 09:51 schreef Mex_ het volgende:
Het vrijrijden op 8 aug is verplaatst naar de 5e, zie vrijrijden.nl.
[..]
![]()
Reed ook mee bij de elfstedentocht volgens mij:quote:
quote:Beste mensen,
HET VRIJ RIJDEN op woensdag 8 augustus 2007 (17-19 uur) komt te vervallen!!!
Hiervoor komt in de plaats: ZONDAG 5 AUGUSTUS 2007, van 09-17 uur !!!!
Naast de bekende TOER- en SPORT klasse zal er ook getest kunnen worden met volwaardige raceauto’s.
Deze groep noemen we dan de RACE klasse.
Deelnemers aan de RACE klasse dienen in het bezit te zijn van een geldige RACELICENTIE en brandwerende kleding te dragen.
Het tijdschema inclusief klasse indeling en de overige details volgen eind deze week per mail en op de website.
Namens VRIJ RIJDEN,
Frank Kerseboom
Rensportschool Zandvoort
E-mail: info@vrijrijden.nl
Website: www.vrijrijden.nl
Je kan met mij mee als je wil natuurlijk...alleen niet zeuren dat het zo langzaam gaat danquote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:53 schreef Mex_ het volgende:
[afbeelding]
Zelf rijden zit er helaas niet in, moet nog even kijken of ik kom![]()
quote:Op dinsdag 24 juli 2007 11:53 schreef Mex_ het volgende:
[afbeelding]
Zelf rijden zit er helaas niet in, moet nog even kijken of ik kom![]()
Downhillen in de Franse Alpenquote:
Hij zoekt het weer en de dag wel uit om ziek te zijn...quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 17:05 schreef Mex_ het volgende:
ArTiC is ziek en komt dus niet.
Mooie auto man!quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 17:19 schreef _Drake_ het volgende:
ja ik ben er morgen ook, ik zal zelf rondrijden in deze auto :
[afbeelding]
Beterschap kerel!quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 20:24 schreef Mex_ het volgende:
Inmiddels een ander gipsje, duim blijkt gelukkig niet gebroken te zijn, dan had het nog 12 weken gips betekend, nu 'maar' 3.
[afbeelding]
Beterschap!quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 20:24 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Downhillen in de Franse Alpen![]()
Inmiddels een ander gipsje, duim blijkt gelukkig niet gebroken te zijn, dan had het nog 12 weken gips betekend, nu 'maar' 3.
[afbeelding]
Ah, jullie stonden voor de Alpine tussen een MR2 en Eclipse in op het paddockquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 17:19 schreef _Drake_ het volgende:
ja ik ben er morgen ook, ik zal zelf rondrijden in deze auto :
[afbeelding]
en ook samen met mijn oom in een smart fourfour![]()
Mij waarschijnlijk ook, was continu bezig snellere auto's voorbij te laten zodat ik vrijbaan had om de bochten lekker te nemenquote:Op zondag 5 augustus 2007 17:53 schreef _Drake_ het volgende:
correct de mr2 was ook van een bekende![]()
was heeel erg gaaf trouwens weer was geweldig en de auto reed super !
die eclipse reed niet echt door, heb ik 2 x ingehaald![]()
Deze, met de kap dichtquote:Op zondag 5 augustus 2007 21:06 schreef _Drake_ het volgende:
In wat voor auto reed jij btw?
hier alvast 1 foto die ik heb kunnen vinden:
[afbeelding]
Toevallig, mijn nieuwe daily drive is ook een Accordquote:Op zondag 5 augustus 2007 22:17 schreef _Drake_ het volgende:
klopt dat was ook een bekende :p (hij rijd een honda accord)
ik hier nog een filmpje met wat oefen/opwarm rondjes, helaas wat wiebelig camerawerk door de bijrijder maar het is niet anders:
http://www.youtube.com/watch?v=6oArhuJO7WI
bijna aan het einde van de sessie de stopwatch aangezien bij 2 rondjes en we kwamen op 2.31 en 2.29 uit, hier valt nog wel aardig wat aan te verbeteren,ik reed met bijrijder en ik rij nog met de standaard remmen rond welke niet super zijn (het voldoet zolang je rustig aan doet. het was even afwachten wat het onderstel zou doen (schroefset van ast gemonteerd) en daar was ik er positief verrast door.
Als je nog vragen hebt over de mx5 dan moet je me maar even mailen/pm'n, heb er 2 jaar met veel plezier in rond gereden.quote:Op zondag 5 augustus 2007 22:36 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Toevallig, mijn nieuwe daily drive is ook een Accord
Zal je vanavond wel even PMen, heb nl. nog wel wat vragen mbt. afstelling en mogelijke rollbars.quote:Op maandag 6 augustus 2007 10:03 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Als je nog vragen hebt over de mx5 dan moet je me maar even mailen/pm'n, heb er 2 jaar met veel plezier in rond gereden.
quote:Beste autosportliefhebber,
Gezien het succes van ons evenement op 3 juni,
kunnen we het niet achterwege laten weer een
fantastiche dag voor circuit rijders en drifters
te organiseren op het Peugeot testcircuit in Malmedy.
Trackdrivers Playground 2 : http://www.testdriver.be/data/playground2.pdf
Uiteraard staat Fun nog steeds bovenaan het lijstje.
2 groepen rijden tussen 9u en 17u30 telkens
8 sessies van 30 minuten. 4u in totaal
Er zal, zoals vorige keer, flexibel omgegaan worden
met het toestaan van driften.
Ook de Barbeque zal weer van de partij zijn.
Prijzen (inclusief 1 BBQ):
Groep A (Hoofdzakelijk Circuit) - 150 eur.
Groep B (Hoofdzakelijk Drift) - 150 eur.
Groep A en B - 250 eur.
Extra Barbeque - 15 eur.
Inschrijven kan via: info@skylimitevents.be
Toeschouwers zijn van harte welkom.
Voor vragen of opmerkingen, aarzel niet ons te contacteren.
Autosport groeten
Graag, tot nu toe ben ik volgens mij degene met de minste pk'squote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:26 schreef daNpy het volgende:
Zal ik ook mee gaan doen?![]()
"Oldtimer" CS is ook rond die tijd geloof ik
Maar je hebt nog steeds 2x zoveel als ik, dus niet zeurenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:46 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Graag, tot nu toe ben ik volgens mij degene met de minste pk's![]()
quote:Op Maandag 10 september 2007 is het weer tijd voor VRIJ RIJDEN!
Het tijdschema ziet er als volgt uit:
TOER KLASSE: 1720-1800-1840 (1840 is combi met SPORT!)
SPORT KLASSE: 1700-1740-1820-1840 (1840 is combi met TOER!)
TOEGANG PADDOCK 1
Paddock 1 is tot 16.30 moeilijk bereikbaar ivm het bekende MOTOR programma.
Graag op P2 parkeren en dan te voet kaartje kopen in de Mickey’s Bar.
Na 17.30 is P1 wel toegankelijk voor auto’s als de motoren weer naar huis zijn.
OPSTELLEN TOER- en SPORT Klasse
De vooropstelling vindt gaat gewoon VIA PITBOX nummer 1 naar de PITSSTRAAT.
Deze is vanaf 16.45 open voor het opstellen zodat we om 17.00 met de 1e groep kunnen beginnen.
In de pitbox vindt dan ook de kaartcontrole plaats.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |