abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_47839964
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 11:24 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Oftwel, ze hebben gewoon gelijk .
Metallica boven Mozart
zakelijk
pi_47840292
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:12 schreef Zuen het volgende:

[..]

Metallica boven Mozart
andersom, klassieke muziek heeft veel metalbands beinvloed
pi_47840488
Metaal muziek

Alleen kansloze gothics luisteren die zooi.
  vrijdag 30 maart 2007 @ 19:28:07 #54
168659 Mihaelaz
South Park (L)
pi_47840512
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:07 schreef CasB het volgende:

[..]

Klopt, sommige zijn zo slim, dat ze maar voor de trein springen
ja, bijvoorbeeld nadat je heel diep nagedacht hebt over hoe slecht de wereld er wel niet aan toe is en daar depressief van wordt >daarvoor moet je diep kunnen nadenken
Screw you guys, I'm going home.
  vrijdag 30 maart 2007 @ 19:33:08 #55
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_47840691
=nee=

[ Bericht 80% gewijzigd door Janetje op 30-03-2007 20:32:58 ]
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
pi_47840783
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 11:14 schreef karr-1 het volgende:
Alsof je muzieksmaak ook maar enig verband heeft met je intelligentie......

Alhoewel ik het me bij sommige mensen wel eens afvraag en dan bedoel ik met name de mensen die naar van die negermuziek luisteren met veel vrouwen, goud en auto's in de clip en heel veel fuck en bitch in de teksten. Maar dat is mijn eigen mening
't is bewezem dat IQ ivm staat met muziek, maar los van dat, kansloos volk steunt kansloze muziek, en worden kansloze nehermuzikanten rijk .

geen flames he
Lucidity4All
pi_47841036
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 18:49 schreef MacKniver het volgende:
Ik denk dat het hebben van een voorkeur an sich een doorslaggevende factor is. Het is dubieus om statistieken direct in verband met intelligentie te brengen. Maar in hoeverre andere factoren meespelen is wel een afstudeerscriptie waard.
Kan ik inkomen. Op mijn school zie je de meeste gothics op het HAVO, dan VMBO, dan VWO/Gymnasium. Bij mij (gymnasium) zit er dan (gelukkig) in m'n mentorklas geneen in de klas. Maar je hebt ze wel. Lelijke draken dat ze zijn, gepest worden (weliswaar niet door mij, maar enfin) en er dan nog een extra laag zwarte lippenstift op gooien ook. Allemaal masochisten.

Hoe dan ook, ik denk niet zozeer dat het hun gebrek aan intelligentie is dat ze tot deze duisternis doet vallen. Ik zie ze gewoon als jongeren die een moeilijkere puberteit hebben dan de anderen, en er een identiteitscrisis aan overhouden.... maar daarom stinken ze niet minder hard
"Een acteur is iemand die glazig voor zich uit kijkt wanneer het gesprek niet meer over hem gaat."
pi_47841156
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:35 schreef NaaiHard-DieHard het volgende:

[..]

't is bewezem dat IQ ivm staat met muziek, maar los van dat, kansloos volk steunt kansloze muziek, en worden kansloze nehermuzikanten rijk .

geen flames he
Bron?

Ik luister Jonnny Cash, Daft Punk, Poets of the Fall en Arctic Monkeys. Komt dat overeen met m'n IQ van 142? (Ja, idd, een hoogbegaafde op Fok!, w00t )
"Een acteur is iemand die glazig voor zich uit kijkt wanneer het gesprek niet meer over hem gaat."
pi_47841261
Maar gothics scheren altijd alle electronische muziek over één kam. "Geef een aap een computer en je hebt in 5 minuten muziek of "Dat kan iedereen, gewoon op de computer een pattern maken en klaar".
Ze vergeten dan even dat er electronische muziek bestaat die gewoon goed in elkaar zit en niet zo simpel is. Muziek als IDM, Breakcore of bijvoorbeel Psytrance heb je echt niet in 5 minuten gemaakt . Maar als je jezelf er niet in verdiept en alleen Dj Porny kent, tjah..
pi_47841904
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 11:09 schreef Allure_ het volgende:
Afgelopen zaterdag lekker wezen stappuh met m'n vrinden. Afijn, toen we terug naar huis liepen werden we aangesproken door 2 enorme alternatievelingen. Je kent ze wel, type lang vies haar, vreemde kleren (als in zwart en t-shirts met doodverwensingen erop), schoenen met zo'n ijzeren neus en rare kleurtjes erop.

Anyhoe, de langharige meneer en zijn makker beweerde dat alternatieve mensen luisterende naar gothic muziek, zoals nightwish e.d. slimmer waren de de gemiddelde muziek luisteraar! En dat wanneer je naar gerespecteerde muziek zoals House luistert of voor mijn part Justin Timberlake dat je dan per definitie dom bent . Neen, dan heb ik het niet over de alom bekende breezerts maar over het 'gewone' volk.
Nou is het mij wel altijd opgevallen dat er zich meer alternatievelingen bevinden op hogere opleidingen dan op bijv. het mbo. Hoe komt dit ?

Kusjes .
je zei gothic
Ik doe niet aan googlen!
pi_47842159
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:50 schreef Sapstengel het volgende:
Maar gothics scheren altijd alle electronische muziek over één kam. "Geef een aap een computer en je hebt in 5 minuten muziek of "Dat kan iedereen, gewoon op de computer een pattern maken en klaar".
Ze vergeten dan even dat er electronische muziek bestaat die gewoon goed in elkaar zit en niet zo simpel is. Muziek als IDM, Breakcore of bijvoorbeel Psytrance heb je echt niet in 5 minuten gemaakt . Maar als je jezelf er niet in verdiept en alleen Dj Porny kent, tjah..
True, er komt _veel_ kijken bij muziek maken, of het nou electronisch is of niet. Sommige mensen maken het wel erg bont, net als die pink floyd cover. Tja, dat is niet zo veel werk ja. Maargoed, die extremen heb je ook in de metal
pi_47842412
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:47 schreef Syheriat het volgende:

[..]

Bron?

Ik luister Jonnny Cash, Daft Punk, Poets of the Fall en Arctic Monkeys. Komt dat overeen met m'n IQ van 142? (Ja, idd, een hoogbegaafde op Fok!, w00t )
Ik bedoelde meer dat men op het Conservatorium geen retards tegen komt
En als we gaan pronken met IQ doen we dat niet hier .
Lucidity4All
pi_47845634
Als we dan toch aan het generaliseren zijn:

Mensen die goed kunnen leren zitten vaak opgesloten op hun kamertje, hebben weinig vrienden, nooit daglicht, zoeken aansluiting bij een groep, worden goth, luisteren naar gothmetal (of hoe de fuck dat ook mag heten) en hoppa, daar heb je je theorie .
  vrijdag 30 maart 2007 @ 22:33:47 #64
151973 PlarkPlark
Klok klok klok
  vrijdag 30 maart 2007 @ 22:53:57 #65
169008 Atreyu
A fight till you die
pi_47847638
Ach je hebt zoveel soorten metal. Laat ik er eens een paar noemen die ik zelf luister:

Metalcore (luisterd een grote groep en loopt van alles tussen)
Death Metal (vaak wat grotere gasten met lang haar en geen make-up etc)
Hardcore Metal (gasten met korte haren en petjes op)
Black Metal (lang haar, make-up en veel poes pas)

Ik hou gewoon van muziek met inhoud. En omdat er in metal heel veel emotie zit (positieve en negatieve) kan ik inderdaad mijn ei erin kwijt. Dat veel mensen van deze groep gemiddeld genomen wat begaafder zijn ten opzichte van andere muziek genres is logisch... meer inhoud.

[ Bericht 0% gewijzigd door Atreyu op 30-03-2007 22:59:33 ]
pi_47849068
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:12 schreef Zuen het volgende:

[..]

Metallica boven Mozart
Symphonic Metal
SAAAAAAAAAAATTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANN!!!!!
D_D_D_D_D_D_DD_D_D__D_D_D_D_D_D_D_D__D_D_D_D_ .....
ROAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRR!
Als ik brak als een stuk metaal was het gelijk over. Nu lijd ik al 20 jaar.
pi_47849244
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 18:02 schreef Bluurgh het volgende:

[..]

of juist op instrumentaal niveau, dat er veel diepgaander geluisterd word naar de gespeelde muziek, ook al speelt diegene bv. niet eens een instrument.
Kennen jullie dat nummer "Bloodrock - D.O.A"?
Daarin beschrijft de zanger tot in detail hoe hij overlijdt aan een ongeluk...

Dat maakt je idd. depressief.... Niet nodig imo. Hoe meer je over die dingen gaat nadenken,
voor je het weet zet je de mes ook aan jezelf en ga je in je armen kerven enzo

Dit is muziek van de duivel zeg ik je!
Als ik brak als een stuk metaal was het gelijk over. Nu lijd ik al 20 jaar.
  vrijdag 30 maart 2007 @ 23:44:15 #68
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_47849307
Mensen die slim zijn en er dan onverzorgd uitzien

sad en
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
pi_47849378
Laying here looking at the ceiling
Someone lays a sheet across my chest
Something warm is flowing down my fingers
Pain is flowing all through my back
I try to move my arms and there's no feeling
And when I look I see there's nothing there
The face beside me stopped it totally bleeding
The girl I knew has such a distant stare

Then I looked straight at the attendant
His face is pale as it can be
He bends and whispers something softly
He says there's no chance for me
Life is flowing out my body
Pain is flowing out with my blood
The sheets are red and moist where I'm lying
God in Heaven, teach me how to die

I remember
We were riding along and hit something in the end
I remember
We were riding along and hit something in the end

Als ik brak als een stuk metaal was het gelijk over. Nu lijd ik al 20 jaar.
  zaterdag 31 maart 2007 @ 01:51:48 #70
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_47852063
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 11:14 schreef karr-1 het volgende:
Alsof je muzieksmaak ook maar enig verband heeft met je intelligentie......
eigenlijk wel, muziek op tv is gemaakt om geld te verdienen en heeft vaak 0,0 inhoud/diepgang.
Alternatieve muziek heeft vaak goeie teksten en de muziek is veel diverser, neem bijvoorbeeld de band van nobuo uematsu 'the black mages' en dan het stuk "battle theme (ff1)" de solo's daarin zijn van ongelovelijke kwaliteit, prachtig gitaarwerk.
Neem nu 'iets bekendere 'bands' als Muse, of Anathema...neem de ongelovelijke muziek uit projecten van Arjen lucassen...

De kwaliteit van teksten (inhoud) en diepgang is veel ruimer en grootser dan in commerciele schijtmuziek van tv wat enkel gemaakt is om 'populair te doen' of 'geld te cashen'
Zegt genoeg dacht ik zo.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  zaterdag 31 maart 2007 @ 01:53:34 #71
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_47852087
Als je als zelf-benoemd 'intelligent' persoon nog steeds kleren draagt om alternateif te zijn ben je gewoon oerdom.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_47852137
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 23:44 schreef Maikuuul het volgende:
Mensen die slim zijn en er dan onverzorgd uitzien

sad en
Kunt ook niet alles hebben he.
Als ik brak als een stuk metaal was het gelijk over. Nu lijd ik al 20 jaar.
  zaterdag 31 maart 2007 @ 01:58:52 #73
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_47852162
(wil ik trouwens wel even bij kwijt dat alternatief niet gothic is, dus waar die link vandaan komt...tja...gothics luisteren volgens mij enkel naar muziek van within temptation ofzo...)
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_47856149
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:50 schreef Sapstengel het volgende:
Maar gothics scheren altijd alle electronische muziek over één kam. "Geef een aap een computer en je hebt in 5 minuten muziek of "Dat kan iedereen, gewoon op de computer een pattern maken en klaar".
Ze vergeten dan even dat er electronische muziek bestaat die gewoon goed in elkaar zit en niet zo simpel is. Muziek als IDM, Breakcore of bijvoorbeel Psytrance heb je echt niet in 5 minuten gemaakt . Maar als je jezelf er niet in verdiept en alleen Dj Porny kent, tjah..
Dus ze scheren zich zelf altijd over de kam?
Vaag je eigen muziek genere helemaal de grond intrappen omdat?
His legions, angel forms, who lay entranced. Thick as autumnal leaves that strow the brooks. Foto's@dART
  zaterdag 31 maart 2007 @ 11:47:00 #75
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_47856331
Alternatief omvat vele genres hoor.
Het is zeg maar de underground.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_47856646
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 18:13 schreef Maethor_Veleg het volgende:
Hehehe, VWO en metalhead. Maar serieus. Ik geef les aan brugklassen van alle niveaus en het is gewoon heel divers. Je kunt er niet echt iets uit opmaken.
Er zijn dan ook niet echt veel brugklassers die een echt eigen muzieksmaak hebben. Bekijk ze over 2 jaar nog eens.

Er zit zeker wel een verband in, veel rockmuziek is nou eenmaal moeilijker om te beluisteren, als je je hoofd erbij houdt kun je er enorm door verrast worden en intens van genieten. Je wordt erbij aan het denken gezet en dat is aan sommige mensen nou eenmaal niet besteed.

Geldt evengoed voor jazz en klassiek trouwens, maar die mensen hebben niet zo'n opvallende stijl als metalheads dus die blijven vaak buiten schot. Waarom alweer een alto topic en niks over die omhooggevallen elitaire kutkakkers. .
some things you lose, and some things you just give away
pi_47858982
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 11:36 schreef TheSeeker_NL het volgende:
[afbeelding]
we is smartz yo!


Ik moet wel toegeven dat op het VWO/HAVO gebouw van mijn school wel meer, uhm.. 'alternatievelingen' rondlopen ja. Maar misschien heeft dat ook met die hokjescultuur te maken. Op het VMBO/LWOO gebouw zijn ze toch vaker meer intolerant ten opzichte van anderen. Ik heb ook ergens gelezen dat hardstyle en hardcore etc. minder ingewikkel 'aanhoren' omdat ze opgebouwd zijn uit samples en het, naar mjin mening, alleen maar gebonk is, tewijl bij rock etc. ook noten en verschillende lagen van instrumenten aan te pas komen.

Als je een echte nerd ben luister je natuurlijk naar klassieke muziek.
pi_47860212
Ik zit in 5 gymnasium en ik luister alleen naar hiphop.
  zaterdag 31 maart 2007 @ 16:06:12 #79
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_47862304
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 14:34 schreef EricG het volgende:
Ik zit in 5 gymnasium en ik luister alleen naar hiphop.
stoere man yo!
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  zaterdag 31 maart 2007 @ 16:11:11 #80
168657 Koffielurk01
Ik weet geen ondertitel...
pi_47862412
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 11:09 schreef Allure_ het volgende:
Afgelopen zaterdag lekker wezen stappuh met m'n vrinden. Afijn, toen we terug naar huis liepen werden we aangesproken door 2 enorme alternatievelingen. Je kent ze wel, type lang vies haar, vreemde kleren (als in zwart en t-shirts met doodverwensingen erop), schoenen met zo'n ijzeren neus en rare kleurtjes erop.

Anyhoe, de langharige meneer en zijn makker beweerde dat alternatieve mensen luisterende naar gothic muziek, zoals nightwish e.d. slimmer waren de de gemiddelde muziek luisteraar! En dat wanneer je naar gerespecteerde muziek zoals House luistert of voor mijn part Justin Timberlake dat je dan per definitie dom bent . Neen, dan heb ik het niet over de alom bekende breezerts maar over het 'gewone' volk.
Nou is het mij wel altijd opgevallen dat er zich meer alternatievelingen bevinden op hogere opleidingen dan op bijv. het mbo. Hoe komt dit ?
Zal ik er even een leuke schop tegenaan geven... beschaafde mensen zijn vaak intelligenter en beschaafde mensen luisteren naar beschaafde muziek... dus er is wel een verband.

Alleen gothics luisteren naar metal enzo omdat ze gewoon een identiteits-crisis hebben hahaha... been there done that.
pi_47863242
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 13:43 schreef Tescni het volgende:

[..]



Ik moet wel toegeven dat op het VWO/HAVO gebouw van mijn school wel meer, uhm.. 'alternatievelingen' rondlopen ja. Maar misschien heeft dat ook met die hokjescultuur te maken. Op het VMBO/LWOO gebouw zijn ze toch vaker meer intolerant ten opzichte van anderen. Ik heb ook ergens gelezen dat hardstyle en hardcore etc. minder ingewikkel 'aanhoren' omdat ze opgebouwd zijn uit samples en het, naar mjin mening, alleen maar gebonk is, tewijl bij rock etc. ook noten en verschillende lagen van instrumenten aan te pas komen.

Als je een echte nerd ben luister je natuurlijk naar klassieke muziek.
Bekrompen, erg bekrompen. Juist alto's bekritiseren vaak mensen op hun muzieksmaak, terwijl zij juist degene zouden moeten zijn die open moeten staan voor dingen. Maarja dit is dus wel weer erg simpel, rock is echt niet de gecompliceerde muziek, dat is jazz etc, rock is vaak ook vrij eenvoudig , soms misschien nog wel eenvoudiger dan dance/hardstyle.
zakelijk
pi_47863271
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 14:34 schreef EricG het volgende:
Ik zit in 5 gymnasium en ik luister alleen naar hiphop.
Pauper
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_47868905
Er zit een duidelijke correlatie tussen IQ en muzieksmaak. Een correlatie is geen causatie. Dat wil zeggen dat het een het ander niet veroorzaakt. Dus een (iq-technisch) slim individu zal niet automatisch opgroeien met een voorkeur voor metal/hard-rock. Andersom wordt je ook slimmer van het luisteren ervan. (Bv ouders die hun ongeboren kind naar mozart laten luisteren )

nog een vreemde correlatie met IQ: lange volwassenen hebben vaker een hogere IQ score (ook hier zou leefmilieu de echte oorzaak kunnen zijn!)

En dan nog een ding. Wat jij verstaat onder een slim persoon... Kan je dat echt meten met een iq score?! Weet dat deze test is ontworpen om kinderen hun school vaardigheden te meten. Of je wel kan meekomen met taal en wiskunde. Deze onderdelen vullen echt niet het hele spectrum van 'intelligentie'. Zo'n IQ test is leuk voor opscheppende ouders en onwetende BNN'ers. o ik scoor 115 via een tv test! Laat ik daar vooral mee gaan pronken. Mijn iq is 23 centimeter lang. Herken je het? Het gaat er nog altijd om of je het wel gebruikt en hoe je het gebruikt!

Al luister je alleen maar Veronica en kan je totaal geen maat houden. Dat maakt je echt niet dom of slim. Ikzelf zou muziek en levenstijl veel meer op sociale niveaus zoeken. En hoe is jou muzieksmaak begonnen? Blind in de winkel slayer gekocht? Of via TMF metallica leuk vinden: interesse in het hardere werk gaan krijgen... Slayer aangeraden krijgen van vrienden.

Dus die goths waren waarschijnlijk goeie wiskundigen die een feitje goed uit hun verband hebben gerukt om te pronken. Je kan ze er de volgende keer op wijzen dat slecht gewassen haar wijst op een lage correlatie met fornicatie.
Does the name Dr Pavlov ring a bell?
  zondag 1 april 2007 @ 20:35:14 #84
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_47902987
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 20:11 schreef steeg het volgende:


Dus die goths waren waarschijnlijk goeie wiskundigen die een feitje goed uit hun verband hebben gerukt om te pronken. Je kan ze er de volgende keer op wijzen dat slecht gewassen haar wijst op een lage correlatie met fornicatie.
  zondag 1 april 2007 @ 20:38:44 #85
122997 zquing
Drama Junk
pi_47903112
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 14:34 schreef EricG het volgende:
Ik zit in 5 gymnasium en ik luister alleen naar hiphop.
maar jij bent dan ook de uitzondering die de regel bevestigd en een weger/wangster
"Those unforgettable days, for them I live"
  zondag 1 april 2007 @ 20:41:37 #86
122997 zquing
Drama Junk
pi_47903230
http://www.vandale.nl/opzoeken/woordenboek/?zoekwoord=fornicatie
quote:
U hebt gezocht op fornicatie:

Het door u gezochte woord is niet gevonden in het eendelige Van Dale Hedendaags Nederlands. Dit kan komen doordat het er niet in staat, bijvoorbeeld omdat het te nieuw is, of omdat het niet voldoet aan de opnamecriteria. Maar ook is mogelijk dat de spelling niet correct is. Kijk ook eens bij de zoekinstructies.
vertel wat betekent fornicatie
"Those unforgettable days, for them I live"
  zondag 1 april 2007 @ 21:06:07 #87
148362 Ferdie88
Fuck the Norm
pi_47904130
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 19:50 schreef Sapstengel het volgende:
Maar gothics scheren altijd alle electronische muziek over één kam. "Geef een aap een computer en je hebt in 5 minuten muziek of "Dat kan iedereen, gewoon op de computer een pattern maken en klaar".
Ze vergeten dan even dat er electronische muziek bestaat die gewoon goed in elkaar zit en niet zo simpel is. Muziek als IDM, Breakcore of bijvoorbeel Psytrance heb je echt niet in 5 minuten gemaakt . Maar als je jezelf er niet in verdiept en alleen Dj Porny kent, tjah..
Uhhh... spoel is ff gouw je mond. Ik ben gister bij een electro concert geweest, en daar stikte t van de goths
Hallowed be my name
pi_47904268
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 11:26 schreef LENUS het volgende:
degene die 50cent e.d. luisteren en als zo danig gekleed gaan zijn nog te stom om te schijten. En ja, daar durf ik mijn handen voor in het vuur te leggen.
Dat wordt een enkeltje brandwonden centrum
Gonna live while I'm alive, I'll sleep when I'm dead!
  zondag 1 april 2007 @ 21:14:53 #89
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_47904454
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:06 schreef Ferdie88 het volgende:

[..]

Uhhh... spoel is ff gouw je mond. Ik ben gister bij een electro concert geweest, en daar stikte t van de goths
pi_47904980
quote:
Op zondag 1 april 2007 20:41 schreef zquing het volgende:
http://www.vandale.nl/opzoeken/woordenboek/?zoekwoord=fornicatie
[..]

vertel wat betekent fornicatie
Volgens mij van de chillli peppers. "Californication"
Het vercaliforniseren van de hele wereld (the good life, dromen, schoonheid, je ziel verkopen voor het witte doek etc.)
Als ik brak als een stuk metaal was het gelijk over. Nu lijd ik al 20 jaar.
  zondag 1 april 2007 @ 21:28:31 #91
122997 zquing
Drama Junk
pi_47905044
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:27 schreef Lipton-Anubis het volgende:

[..]

Volgens mij van de chillli peppers. "Californication"
Het vercaliforniseren van de hele wereld (the good life, dromen, schoonheid, je ziel verkopen voor het witte doek etc.)
op die fiets

bedankt
"Those unforgettable days, for them I live"
  zondag 1 april 2007 @ 21:32:15 #92
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_47905245
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:27 schreef Lipton-Anubis het volgende:

[..]

Volgens mij van de chillli peppers. "Californication"
Het vercaliforniseren van de hele wereld (the good life, dromen, schoonheid, je ziel verkopen voor het witte doek etc.)
sarcarsme ten top
pi_47905255
Ik vind btw voor een trein springen of in je arm krassen nou niet echt uitingen van hoog begaafdheid

Erbij lopen als een opgewarmt lijk / graaf dracula is gewoon te debiel voor woorden
Gonna live while I'm alive, I'll sleep when I'm dead!
  zondag 1 april 2007 @ 21:39:31 #94
122997 zquing
Drama Junk
pi_47905579
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:32 schreef switchboy het volgende:
Ik vind btw voor een trein springen of in je arm krassen nou niet echt uitingen van hoog begaafdheid

Erbij lopen als een opgewarmt lijk / graaf dracula is gewoon te debiel voor woorden
alleen emo's doen dat

ken je hokjes
"Those unforgettable days, for them I live"
  zondag 1 april 2007 @ 21:42:12 #95
69994 seto
-|||--------|||-
pi_47905716
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:14 schreef PsyCha het volgende:

[..]

Op dinsdag 3 december 2013 21:29 schreef JackieBrown het volgende:
Seto is zo ene baas he
  zondag 1 april 2007 @ 21:45:52 #96
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_47905880
Dyslectic goths worship Santa
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
  zondag 1 april 2007 @ 21:48:57 #97
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_47906035
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:42 schreef seto het volgende:

[..]

je hebt echt niks te doen!
  zondag 1 april 2007 @ 21:51:48 #98
69994 seto
-|||--------|||-
pi_47906180
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:48 schreef PsyCha het volgende:

[..]

je hebt echt niks te doen!
Kom daten dang.
Op dinsdag 3 december 2013 21:29 schreef JackieBrown het volgende:
Seto is zo ene baas he
pi_47906272
quote:
Op zondag 1 april 2007 21:39 schreef zquing het volgende:

[..]

alleen emo's doen dat

ken je hokjes
Die luisteren toch ook die schreeuwrommel?
Gonna live while I'm alive, I'll sleep when I'm dead!
pi_47906314
De persoon met het hoogste IQ in de studio tijdens de Nationale IQ-test van 2006 was een gothic.
Misschien projecteerde hij dat specifieke geval op alle gothics.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')