Wat ben je toch heerlijk meelevend OldJellerquote:Op woensdag 28 maart 2007 21:36 schreef OldJeller het volgende:
Als je in Delft zit kan ik wel begrijpen dat je depressief bent.
Het is dan ook niet geheel vreemd dat je niet echt succes hebt met vrouwen, aangezien daar nauwelijks vrouwen zijn.
Ja eh, hallo sjef.. ik weet hoe het is in Delft dus probeer ik zijn probleem qua vrouwen te relativeren. Natuurlijk is het niet leuk, maar daar is het gewoon moeilijker op dat gebied.quote:Op woensdag 28 maart 2007 21:44 schreef kalemero het volgende:
[..]
Wat ben je toch heerlijk meelevend OldJeller![]()
In ieder geval hoop ik dat het voor even oplucht nadat TS het bericht geplaatst heeft.![]()
Uiteraard weet ik dat er nog van alles kan gebeuren, maar toch nemen je kansen ook wel af denk ik. Heb al veel topics gelezen hier, maar echt ermee opschieten doe ik volgens mij niet. En het is ook niet alleen dat ik nooit een vriendin heb gehad, maar ik heb ook nooit gezoend e.d. Dus hoe langer het duurt, des te onzekerder ik word.quote:Op woensdag 28 maart 2007 21:52 schreef base3ball het volgende:
Zo helemaal gelezen. Ik zal even een paar korte reacties geven, aangezien ik altijd nogal uitwijd en er uiteindelijks niks gelezen wordt![]()
Je bent 22 en nog geen vriendin gehad, dit is idd al wat later maar betekend absoluut niet dat je de enige bent getuige de vele topics hier op FOK en nog eens een heleboel mensen die er niet over durven te praten. Er lijkt nog steeds een soort van taboe op te zitten. Voor mij was het ook pas vorig jaar raak, was toen 24 dus jij bent iig nog twee jaar jonger![]()
Uitgaan doe ik regelmatig, maar ik ben nou niet echt het type om zomaar iemand aan te spreken. De gesprekken die ik heb gehad met meisjes zijn altijd met vriendinnen van een vriendin van een vriendquote:Er zijn vele topics over het contact met vrouwen, lees die even door, anders nog even een paar opmerkingen: ga er meer uit, probeer je eigenwaarde te verbeteren dat straal je dan meer uit, probeer er minder bij na te denken enz.
Thanks voor de tip. De keren dat ik dat heb gedaan wordt dat meestal afgedaan met een korte zin en gaat het gesprek al snel weer ergens anders over. Verder moet de situatie er ook wel een beetje naar zijn. Om nou midden op straat of op de TU zomaar een diepgaand gesprek te voeren werkt ook niet.quote:Probeer te peilen of je met iemand over je stemming kan praten. Er is al de standaardvraag, hoe gaat het? Voor 99% is dit beleefdheid, maar als jij antwoord met mwah zal er altijd wel eentje tussen zitten die echt geïnteresseerd is. Gooi dan niet in een keer alles eruit anders verzuip je die ander in je verhaal, doe dit dus gedoseerd.
Tja lastig. Ik weet dat het absoluut niet belangrijk is om te winnen. Maar voor je ego zou het weleens leuk zijn als er ook eens iets wil lukken. Ik heb al redelijk wat dingen geprobeerd, aantal sporten, ook nog een tijdje keyboard gespeeld, en verder gewone dingen die je met vrienden tussendoor doet, maar eigenlijk komt het er altijd op neer dat ik het weer eens niet kan. Ik heb verder niet echt een idee wat ik nog kan proberen.quote:Als laatste over je 'verliezen'. Sport en spel is meestal niet echt belangrijk, je moet er plezier in hebben dan maakt het je minder uit dat je verliest. Winnen willen we allemaal wel, maar er moeten ook verliezers zijn. Heel sportief van je dat jij die rol op je neemt. Maar ga gewoon op zoek naar iets waar je wel goed in bent, of vraag desnoods iemand wat die denkt wat voor jou geschikt zou zijn. Want ik geloof heilig in wat er in mijn sig staat (de 1e) en als jij dat nou ook gaat doen dan ben je al een stuk verder.
Nee hoor, het wordt zeer op prijs gesteld.quote:Maar het zal allemaal wel weer voor de kat zijn viool zijn wat ik typ![]()
Ik veronderstelde in die tweede post inderdaad dat je daar studeerde.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:12 schreef user_68910102 het volgende:
@OldJeller, er zijn in meer plaatsen technische studies dan in Delft.![]()
Ik heb wel vaker dat je een leuk meisje ziet, maar dan. Als ik er op af zou gaan, is er een kans dat ze een vriend heeft, ze me niet leuk vindt, geen zin in contact heeft, etc, etc. Daarbij ben ik meestal wel met een groepje uit, waarvan er dan altijd wel een aantal gaan lopen kijken hoe succesvol je wel, of eigenlijk vooral niet bent.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:18 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Ik veronderstelde in die tweede post inderdaad dat je daar studeerde.
Op wildvreemde vrouwen afstappen is voor niemand (in het begin) makkelijk, en bij niemand is het gegarandeerd succes. Maar niet geschoten is altijd mis. En als je een afwijzing niet persoonlijk neemt, kan je gerust blijven schieten tot het raak is.
quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:12 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Uiteraard weet ik dat er nog van alles kan gebeuren, maar toch nemen je kansen ook wel af denk ik. Heb al veel topics gelezen hier, maar echt ermee opschieten doe ik volgens mij niet. En het is ook niet alleen dat ik nooit een vriendin heb gehad, maar ik heb ook nooit gezoend e.d. Dus hoe langer het duurt, des te onzekerder ik word.
[..]
Zoenen was voor mij maar een paar maanden eerder op mijn allereerste date ooit (dus ook op mijn 24e), dus er is nog steeds hoop haha. Maar ik snap wel wat je bedoeld, toch zul je de negatieve sleur moeten proberen te doorbreken.
Uitgaan doe ik regelmatig, maar ik ben nou niet echt het type om zomaar iemand aan te spreken. De gesprekken die ik heb gehad met meisjes zijn altijd met vriendinnen van een vriendin van een vriendoid, dus er is altijd wel iets van een link nodig. Ik zou verder niet echt weten wat ik tegen een wild vreemd meisje moet zeggen. En zo'n afgezaagde openinszin werkt ws ook niet echt.
[..]
En die vriendinnen van vriedinnen van enz zijn niet leuk? Of bezet oid? Openingszinnen zijn bijna altijd fout, omdat ze ingestudeerd zijn. Als je wat zegt, dan wat er op dat moment in je opkomt. Humor speelt daarbij natuurlijk een belangrijke rol.
Thanks voor de tip. De keren dat ik dat heb gedaan wordt dat meestal afgedaan met een korte zin en gaat het gesprek al snel weer ergens anders over. Verder moet de situatie er ook wel een beetje naar zijn. Om nou midden op straat of op de TU zomaar een diepgaand gesprek te voeren werkt ook niet.
[..]
Natuurlijk moet het moment wel daar zijn. Het slechte moment met de juiste persoon zou er alsnog voor zorgen dat je niet met diegene erover praat.
Tja lastig. Ik weet dat het absoluut niet belangrijk is om te winnen. Maar voor je ego zou het weleens leuk zijn als er ook eens iets wil lukken. Ik heb al redelijk wat dingen geprobeerd, aantal sporten, ook nog een tijdje keyboard gespeeld, en verder gewone dingen die je met vrienden tussendoor doet, maar eigenlijk komt het er altijd op neer dat ik het weer eens niet kan. Ik heb verder niet echt een idee wat ik nog kan proberen.![]()
[..]
Er zijn ook nog andere dingen waarin je kunt uitblinken behalve sport en muziek. Wat dacht je van schrijven, tekenen, mensen helpen enz enz. Bedenk gewoon iets waar je goed in zou kunnen zijn, maar vooral wat je leuk vind! Wat dat mis jij vooral, de leuke kant van het leven. Het leven is leuk, jij moet er alleen nog even achter komen![]()
Nee hoor, het wordt zeer op prijs gesteld.![]()
Dat was ook wel bewust een beetje vet aangezet, omdat dat vaak gebeurd bij lange reply's. En ik de kans groter wilde maken dat je het las![]()
Dat heb je altijd, die kans bestaat nou eenmaal. Maar wanneer je constant aan 'als' denkt, zal je nooit het initiatief nemen. Probeer eerst anders gewoon een praatje te maken, zonder intentie. Als je iemand aanspreekt straalt niet meteen van je af dat je die persoon wil regelen, je kan ook gewoon vriendelijk zijn.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:27 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Ik heb wel vaker dat je een leuk meisje ziet, maar dan. Als ik er op af zou gaan, is er een kans dat ze een vriend heeft, ze me niet leuk vindt, geen zin in contact heeft, etc, etc.
Dat is gewoon grappig, tussen gasten.. moet je zelf ook om kunnen lachen. Waarom denk je dat hier een 'Post hier je versierblunders' topic is? Omdat het enorm grappig is! Maar daardoor moet je je niet uit het veld laten slaan.. of je hebt succes óf je hebt een mooi verhaal voor je vrienden of hier!quote:Daarbij ben ik meestal wel met een groepje uit, waarvan er dan altijd wel een aantal gaan lopen kijken hoe succesvol je wel, of eigenlijk vooral niet bent.Dus dat durf ik niet.
Als je een aanknopingspunt hebt is het inderdaad makkelijker, maar soms moet je gewoon een aanknopingspunt verzinnen.quote:Bij mij moet het meer natuurlijk gaan denk ik. Als een van de mensen van ons groepje een bekende tegenkomt en daar staan nog meer mensen bij, dan durf ik opeens weer wel een meisje aan te spreken, omdat ze dan wacht en niets doet. Hoop dat het nog te volgen is.![]()
Ja, het is meer dat het allerlei problemen bij elkaar zijn.. verliezen, vrienden, vriendin, (studie?), etc.. maar als je gewoon stap voor stap te werk gaat, wordt het vanzelf beter voor jou en je gevoel. Het is niet in één dag opeens goed. Werk b.v. eerst aan je vrienden, maak evt. nieuwe 'goede' vrienden waar je ook over problemen kan praten.quote:Verder is het niet hebben van een vriendin lang niet het enige probleem, anders had ik die enorme lap tekst niet hoeven schrijven. Vaak is het zo dat als er iets mislukt (ik verlies weer ofzo) dat ik me dan weer kut ga voelen. En ik lijk er maar niet uit te komen.
Precies. Sowieso ben je niet gemiddeld want je doet een universitaire opleiding. Je kan natuurlijk binnen die opleiding gemiddeld zijn, maar dat zijn er zoveel (zelfs onder gemiddeld) en die zijn niet ongelukkig!quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:38 schreef Overlast het volgende:
Dat je een universitaire studie doet wil al zeggen dat je meer doorzettingsvermogen/intelligentie hebt dan een groot deel van de Nederlandse jeugd. Puntjes voor jou dus. Door je posts kom je over als een doorsnee iemand. Je zegt nergens in uit te blinken. Welcome to the club zou ik zeggen. Probeer je pleziertjes te halen uit de kleine dingen. Je hebt in ieder geal geen "echte reden" om je slecht te voelen. Dan ligt het voornamelijk aan je instelling, ik hoop dat je die kunt veranderen. Succes.
waarom moeten er altijd weer van die dingen bijgehaald worden als mensen die sterven van de honger :Squote:Op woensdag 28 maart 2007 22:43 schreef havefun het volgende:
Mischien moet je ook is een beetje gaan relativeren. Er zijn mensen die op dit moment van de honger sterven, mensen die gemarteld worden enz. Vergeet ook niet dat een mens eigenlijk nooit echt tevreden is , een mens wil altijd wel weer meer. Dus mischien als je een vriendin gehad had en veel goede vrienden dan had je wel weer andere problemen. Dan zeikte je bijvoorbeeld over dat je vriendin alleen maar zeikte of iets dergelijks.
En ben jij nou ontevreden omdat je niet aan het ideaal beeld van de maatschappij kan voldoen, en ben je dus ongelukkig omdat je door anderen niet gezien wordt zoals je graag gezien zou worden?
Stel je voor dat de norm in de maatschappij was om weining vrienden te hebben , en pas laat een vriending te krijgen, was je dan nog steeds ontevreden?. Ik denk het al een stuk minder.
En daarnaast maakt het lezen van topics op innternet je ook niet echt vorlijker , daar wordt alleen maar in benadrukt wat voor een loser je bent als je op je 22ste nog geen vriendin gehad hebt.
Terwijl het eigenlijk geen reet uitmaakt of je er ooit een krijgt.
hij heeft wel gelijk... het kan altijd erger, mensen zijn soms te verwendquote:Op woensdag 28 maart 2007 22:51 schreef Dhr_JJ het volgende:
[..]
waarom moeten er altijd weer van die dingen bijgehaald worden als mensen die sterven van de honger :S
Gefrustreerd ofzoquote:Op woensdag 28 maart 2007 22:43 schreef havefun het volgende:
bla bla
Mensen zijn soms te verwend, maar niet iedereen sterft van de honger. TS zijn probleem gaat niet alleen over de meisjes, en wees eerlijk, het hoort er wel bij, alleen niet iedereen hoeft op zijn 16 al een vaste 'relatie' te hebben. Dit kan ook pas veel later.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:53 schreef sourcy het volgende:
[..]
hij heeft wel gelijk... het kan altijd erger, mensen zijn soms te verwend
nee maar dit soort psychologische problemen, om het zo maar effe te noemen, zijn echt welvaartsziektes... als je dit zou vertellen aan iemand in afrika die sterft van de honger... eh, nee die zou zich doodlachen, dat is onverkoopbaarquote:Op woensdag 28 maart 2007 22:54 schreef InProduction het volgende:
[..]
Gefrustreerd ofzo?
[..]
Mensen zijn soms te verwend, maar niet iedereen sterft van de honger. TS zijn probleem gaat niet alleen over de meisjes, en wees eerlijk, het hoort er wel bij, alleen niet iedereen hoeft op zijn 16 al een vaste 'relatie' te hebben. Dit kan ook pas veel later.
TS, misschien kom je volgend jaar een meid tegen waar je helemaal gelukkig mee gaat worden. Er is niet één ware...
Ja maar om je problemen met zulke dingen te gaan relatieveren. Dat slaat gewoon nergens op, dan stelt geen een probleem iets voor...quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:53 schreef sourcy het volgende:
[..]
hij heeft wel gelijk... het kan altijd erger, mensen zijn soms te verwend
ik denk dat mensen met veel relativeringsvermogen (dus geen cynisme) veel gelukkiger zijn en losser en vrijer in het leven staan..quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:59 schreef Dhr_JJ het volgende:
[..]
Ja maar om je problemen met zulke dingen te gaan relatieveren. Dat slaat gewoon nergens op, dan stelt niets voor...
Ja, maar als je met een probleem zit dan moet je niet gaan denken; oh die heeft het veel erger dus stelt dat van mij niet veel voor.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:59 schreef sourcy het volgende:
[..]
ik denk dat mensen met veel relativeringsvermogen (dus geen cynisme) veel gelukkiger zijn en losser en vrijer in het leven staan..
Er zit iets op je lipquote:Op woensdag 28 maart 2007 23:02 schreef sourcy het volgende:
idd ontopic!!!!!!!!!!111
happy hardcore ofzo?quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:07 schreef InProduction het volgende:
Of jij humor hebt bepaal je voor een gedeelte niet zelf. Gevatte opmerkingen werken ook! Een aantal leuke gesprekken kunnen een goede aanleiding zijn voor 'iets'. Je moet niet naar een cliché begin van een relatie kijken zoals een etentje of een ontzettend wilde nacht in de plaatselijke club.
Kijk uit met muziek luisteren! Zoals je zelf al zegt wisselt je stemming vaak. Ga geen Nightwish of Coldplay draaien als je je wat minder voelt, daar ga je je namelijk alleen maar beroerder van voelen. Luister wat ruigere/hardere muziek of gewoon vrolijke muziek.
Nee.. al die dingen zorgen ervoor dat ik negatief wordt. Ik ben ook vaak genoeg niet negatief, positief wil ik niet zeggen, maar neutraal zeg maar. Ik gebeuren gewoon te weinig positieve dingen. En als je nou gewoon met iets komt waar ik iets aan heb.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:06 schreef sourcy het volgende:
jezus wat ben jij negatief, dat is JE probleem
Denk dat het daar al weer een beetje laat voor is, ben al weer een aantal jaartjes bezig. Bovendien zijn die verenigingen die me een beetje trekken allemaal met ontgroeningen, die alternatieve dingen trekken me niet echt. Verder hebben we ook wel een redelijk actieve studieverening, die ook veel feesten e.d. organiseerd, dus ik heb genoeg te doen doorgaans.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:07 schreef Christine het volgende:
Iemand zei het al voor me, maar waarom ga je eigenlijk niet bij een vereniging? Bijna al mijn vrienden die ik heb (en ik woon nu een half jaartje in de stad waar ik woon) ken ik van mijn vereniging. Dat gaat echt heel erg snel..
Doorzettingsvermogen heb ik denk ik wel. Zelfvertrouwen inmiddels niet echt meer.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:12 schreef Beelzebub85 het volgende:
Volgens mij is het een gebrek aan doorzettingsvermogen en zelfvertrouwen.
Bon Jovi. Je kunt er zoveel negatieve dingen over zeggen en bedenken als je wil, maar Feelgood muziek is het zekerquote:
Kijk. Je hebt dit al gedaan, dat geprobeerd, dit ook en dat ook eens. Maar waarom ben je er niet mee doorgegaan? Was het gewoon écht niet leuk? Bakte je er écht niks van?quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:15 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Doorzettingsvermogen heb ik denk ik wel. Zelfvertrouwen inmiddels niet echt meer.
Kan me voorstellen dat het een beetje zo overkomt idd. Het gaat er meer om dat ik gewoon het e.e.a. gedaan heb, sommige dingen wat korter, omdat het echt niets was, soms wat langer. Maar er zat helemaal niets tussen waar ik redelijk goed in was, en een beetje voldoening uit kon halen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:18 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Kijk. Je hebt dit al gedaan, dat geprobeerd, dit ook en dat ook eens. Maar waarom ben je er niet mee doorgegaan? Was het gewoon écht niet leuk? Bakte je er écht niks van?
En waar kwam dat door? Voelde je je kut? Of schaamde je jezelf? Misschien durfde je het wel helemaal niet? Waarom?
Zelfvertrouwen.... Als je inderdaad keer op keer tegen een muur loopt zakt het wel ja. Maar je moet het op de één of andere manier ook om kunnen draaien....Dat jij er beter van word.
echt wel... je moet eerst verplicht in je schoolbankjes zitten, dan moet je ongeveer 40 jaar werken om te kunnen leven...... daarnaast heb je heel veel zorgen.. alleen drank, drugs, sex en bier trekken je het leven door.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:23 schreef Beelzebub85 het volgende:
Het leven is helemaal niet kut. Je moet er alleen wat van maken, en niet afwachten tot het leven je iets komt brengen.
makkelijker gezegd dan gedaan.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:22 schreef sourcy het volgende:
het leven is trouwens gewoon kut... enige remedie: veel vrouwen (of mannen)
maakt het vaak wel gezellig jaquote:drank
niet mijn dingquote:, coke en andere drugs,
zie 1quote:neuken
Is doorgaans wel tof jaquote:, uitgaan
Dat eindigde in mijn geval in een halve week ziekenhuisquote:, snowboarden
liever met zwembroek.quote:en met je blote reet op het strand van ibiza liggen![]()
quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:28 schreef sourcy het volgende:
[..]
echt wel... je moet eerst verplicht in je schoolbankjes zitten, dan moet je ongeveer 40 jaar werken om te kunnen leven...... daarnaast heb je heel veel zorgen.. alleen drank, drugs, sex en bier trekken je het leven door.
Wat vindt je leuk om te doen? Je hebt ook even keyboard gespeeld zei je.... hoe ging dat? De eerste keer natuurlijk vies kut. Toen je die toetsen eenmaal een aantal keren had aangeraakt een stuk beter lijkt me. toch? Waarom ben je dan gestopt met keyboard spelen?quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:23 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Kan me voorstellen dat het een beetje zo overkomt idd. Het gaat er meer om dat ik gewoon het e.e.a. gedaan heb, sommige dingen wat korter, omdat het echt niets was, soms wat langer. Maar er zat helemaal niets tussen waar ik redelijk goed in was, en een beetje voldoening uit kon halen.
Kun je daar eens een voorbeeld van noemen? Dat is zeker kut, maar het bied wel weer een nieuwe kans om het beter te doen. Weer een uitdaging.quote:Zelfvertrouwen slinkt idd wel behoorlijk. Toch kan ik ook nog wel momenten hebben dat ik flink positief ben, maar dan valt het des te harder tegen, wanneer het weer eens anders gaat, dan ik me voor had gesteld.
En homosex, en een chocomel snorquote:Op woensdag 28 maart 2007 23:28 schreef sourcy het volgende:
[..]
echt wel... je moet eerst verplicht in je schoolbankjes zitten, dan moet je ongeveer 40 jaar werken om te kunnen leven...... daarnaast heb je heel veel zorgen.. alleen drank, drugs, sex en bier trekken je het leven door.
Dat is serieus waar, van mensen die zeggen dat ze zonder kunnen en gelukkig zijn. Kun je zien in de zenuwachtige spiertrekkingen in hun neppe glimlach dat het onwaar is. We leven gewoon in een kunstmatige samenleving.quote:
Keyboard spelen heb ik 7 jaar gedaan. Heel slecht was het niet, maar ik had niet echt het idee dat ik beter werd. Ben gestopt toen ik ging studeren, ivm reizen enzo. Heel af en toe probeer ik nog eens wat, maar het is te lang geleden om het echt nog te kunnen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:30 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Wat vindt je leuk om te doen? Je hebt ook even keyboard gespeeld zei je.... hoe ging dat? De eerste keer natuurlijk vies kut. Toen je die toetsen eenmaal een aantal keren had aangeraakt een stuk beter lijkt me. toch? Waarom ben je dan gestopt met keyboard spelen?
'Er zat niets tussen waar ik redelijk goed in was' schrijf je. Nou, ik heb anderhalf jaar geleden een gitaar gekregen.... ben nu anderhalf jaar aan het aankloten met dat ding ( ik weiger les te nemen, omdat ik me dit zelf wil en kan leren. Het willen is heeft met je instelling te maken, en het kunnen is zelfvertrouwen. Ik speel niet geweldig, maar bij elke noot of elk akkoord dat ik foutloos speel kan ik een glimlach toch niet onderdrukken. Dan ben ik gelukkig voor 3 minuten, om het zo maar te zeggen. En dan ga ik weer verder.... met de volgende uitdaging! En dat houd me bezig.
[..]
Kun je daar eens een voorbeeld van noemen? Dat is zeker kut, maar het bied wel weer een nieuwe kans om het beter te doen. Weer een uitdaging.
Ik heb ook 2 linker potenquote:Op woensdag 28 maart 2007 23:35 schreef user_68910102 het volgende:
wbt dat voorbeeld, bijvoorbeeld met voetbal, dan heb ik zoiets van, vandaag ga ik er eens een keer een bal in schieten, maar het eerste wat ik dan doe is een bal bijna open doel keihard mis schieten. Dat soort dingen heb ik altijd.
Wegwezen, kutkloon.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:28 schreef sourcy het volgende:
[..]
echt wel... je moet eerst verplicht in je schoolbankjes zitten, dan moet je ongeveer 40 jaar werken om te kunnen leven...... daarnaast heb je heel veel zorgen.. alleen drank, drugs, sex en bier trekken je het leven door.
Uhm tja.. creatief ben ik absoluut niet, gamen is al helemaal niet mijn ding, af en toe wel grappig om te een half uurtje tussendoor te doen, maar meer ook niet (verlies ik dus ook vaak genoeg meequote:Op woensdag 28 maart 2007 23:37 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Ik heb ook 2 linker poten![]()
Maar er moet toch iets zijn wat je leuk vind en kunt? Wat vindt leuk om te doen? Wandelen, punnikken, zingen, tekenen, gamen, tafeltennis.... Noem eens iets.
Maar waarom zou je ergens goed moeten zijn / uitblinken om er plezier aan te beleven ? Anders gezegd: Waarom vind je dat zo belangrijk ?quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:45 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Uhm tja.. creatief ben ik absoluut niet, gamen is al helemaal niet mijn ding, af en toe wel grappig om te een half uurtje tussendoor te doen, maar meer ook niet (verlies ik dus ook vaak genoeg mee). Iets met een bal ben ik ook niet echt handig mee, die dingen rollen altijd weg. En de rest van de dingen die je noemt is al helemaal niets.
![]()
Opzich kan ik wel plezier hebben in bijvoorbeeld voetbal, alleen is dat zo gevoelig voor foutjes en dan baal ik al weer ongelooflijk snel van mezelf. Verder zou ik niet echt veel weten wat ik echt leuk vind.
conditionering, dat is hem ingeprogrameerd door onze cultuurquote:Op woensdag 28 maart 2007 23:49 schreef JoeDank het volgende:
[..]
Maar waarom zou je ergens goed moeten zijn / uitblinken om er plezier aan te beleven ? Anders gezegd: Waarom vind je dat zo belangrijk ?
Dat is ten eerste een schaal voor in hoeverre je dat nastreeft.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:51 schreef Prometheus-Rising het volgende:
[..]
conditionering, dat is hem ingeprogrameerd door onze cultuur
Yep, maargoed, zodra ik morgen weer fijn aan m'n tentamen begin voel ik me zo weer enorm kut. En kan ook niet zeggen dat ik me nu opeens ontzettend gelukkig voel. Het is meer zo dat ik nu minder geconfronteerd wordt met de in de OP beschreven dingen, dus ik het min of meer vergeet oid. Maar gelukkig ben ik nog steeds niet.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:48 schreef Beelzebub85 het volgende:
Kan ik stellen dat je je nu een stuk beter voelt dan toen je de OP schreef, zo'n 2,5 uur geleden?
Daar groei je mee op, als infant ben je uber kwetsbaar, en kijk wie de meeste tv kijkt...juist..de koters.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:55 schreef JoeDank het volgende:
[..]
Dat is ten eerste een schaal voor in hoeverre je dat nastreeft.
Geluk krijg je ook niet binnen een paar minuten....maar je hebt wel over je probleem gesproken. En dat is goed. En dat tentamen komt ook wel goed.... is zo voorbij.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:55 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Yep, maargoed, zodra ik morgen weer fijn aan m'n tentamen begin voel ik me zo weer enorm kut. En kan ook niet zeggen dat ik me nu opeens ontzettend gelukkig voel. Het is meer zo dat ik nu minder geconfronteerd wordt met de in de OP beschreven dingen, dus ik het min of meer vergeet oid. Maar gelukkig ben ik nog steeds niet.
Dat snap ik, maar het is niet zo dat ik me opeens zo veel beter voel door dit topic. Dit is eigenlijk heel normaal voor mij. Ik kan enorm snel om slaan naar heel negatief en als er verder niets gebeurd wordt dat allemaal wel weer minder, maar in feite wordt er niets opgelost. Ik weet gewoon zeker dat dit zich morgen of overmorgen wel weer allemaal herhaald. Soms gaat het ook wel een langere tijd goed en soms voel ik me dagen lang kut, het wisselt heel erg. Maar diep van binnen ben ik absoluut niet gelukkig, alleen de ene keer komt het er meer uit dan de andere.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:59 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Geluk krijg je ook niet binnen een paar minuten....maar je hebt wel over je probleem gesproken. En dat is goed. En dat tentamen komt ook wel goed.... is zo voorbij.
Op zich ben je dus gewoon goed bezig, alleen heb je wat 'aanleg' om je niet lekker te voelen en/of 'moeilijk' te denken. Kan zijn, zo lang je dat zelf inziet en in de gaten houdt is daar best mee om te gaan. Iedereen heeft zo zijn moeilijke punten.quote:Op woensdag 28 maart 2007 21:26 schreef user_68910102 het volgende:
...situatieschets...
Is het dan zo dat jij zelf niet echt mensen kent van wie je zegt 'Ja, daar zou ik best echte vrienden mee kunnen zijn', of heb je dat wel met mensen, maar zien die mensen in jou geen vriend?quote:In m'n leven heb ik nooit veel vrienden gehad. Waarom weet ik eigenlijk niet. Ik geloof niet dat ik over het algemeen niet leuk ben om mee om te gaan. Ik heb zo af en toe weleens momentjes dat ik raar uit de bocht kan komen, vaak onder emoties, die ik niet goed kan controleren. Maar dat komt zelden voor en zou bij het maken van nieuwe contacten geen probleem moeten zijn.
Hier ben je echt niet alleen in, het geeft ook niks dat je in groepen minder (of niet) op dreef bent dan één-op-één. Dingen die je zou kunnen doen zijn bijvoorbeeld proberen één iemand uit de groep eruit te pikken en zo een één-op-één situatie te creëren, of zelf de 'leiding' in de groep te nemen door je eigen gespreksonderwerp in te zetten, ook al doe je dat eerst maar tegen één persoon. De rest van de groep gaat er wel in mee als het onderwerp geschikt is. Ook kun je een groep natuurlijk gewoon verlaten en wat anders gaan doen (moet je wel daadwerkelijk iets beters te doen hebben, anders voel je je alleen maar kut), maar deze dingen hangen natuurlijk heel erg van de situatie af. Het is nu eenmaal niet makkelijk als je niet van nature een groepsmens bent.quote:Ik vind het moeilijk om met een groep om te gaan. Ik heb vrij weinig te vertellen, kan gesprekken amper volgen en algemene kennis is ook niet bijster goed. Gesprekken over films/series/muziek heb ik niets aan, zelfs al ken ik de film of serie, ik herken het te laat om ook echt deel te nemen aan het gesprek. Gevolg is dus dat ik eigenlijk de hele tijd stil ben in een groep. Een 1 op 1 gesprek gaat daarentegen wel weer prima. Het ligt natuurlijk ook wel aan de andere persoon, maar met de vrienden die ik heb kan ik dan goed overweg.
Uit je post alleen al blijkt dat je echt niet op je achterhoofd bent gevallen. (Je kunt spellen, grammatica toepassen, formuleren en structureren, en je hebt duidelijk nagedacht over wat je hebt getypt, dat is al meer dan heel veel andere mensen doen.quote:Een belangrijk iets voor mij is presteren. [...]
Hier kan ik wel ongeveer hetzelfde neerzetten. Kijk eens goed naar die anderen. Die hebben misschien wel vriendinnen (gehad), maar zijn ze daardoor beter af? 'Een vriendin', of het gehad hebben van een reeks vriendinnen maakt echt niet direct gelukkig. Natuurlijk is het wel fijn om een vriendin te hebben, maar dan wel op jouw voorwaarden. Jij moet er gelukkig mee met haar zijn. Let op; 'met' en niet 'door'. Als je met een vriendin gelukkig wilt zijn, dan zul je eerst met jezelf gelukkig moeten zijn. Wanneer je dat uitstraalt ben je ook gelijk een stuk aantrekkelijker.quote:Verder ik heb ook nooit een vriendin gehad. [...]
Het 'studie: ok - studeren: kut' punt is ook echt niet iets waar jij alleen last van hebt. Er zijn er maar weinig die het echte studeren voor tentamens 'leuk' vinden. Een studie blijft toch altijd gewoon een studie, net als werk altijd werk is, en nooit hobby. Zolang je nog het idee hebt dat je met deze studie de juiste keuze hebt gemaakt (voor wat betreft jouw interesses en capaciteiten, en je toekomst), moet je je er niet druk om maken dat je niet continu lol hebt aan het studeren. Lol is niet het idee achter een studie (of werk). Iedereen zou wel willen dat alles wat makkelijker gaat, maar dit is nu eenmaal niet zo. Ik kan natuurlijk niet zeggen of jij het minder goed aankunt dan een ander. Punt is dat je weinig keus hebt. Een studie en later werk zijn toch voor de meeste mensen voorwaarde voor een prettig bestaan, gewoon doen dus, en niet te zwaar tillen aan de negatieve punten van 'het studeren'. Meer dan je best kun je niet doen.quote:Dan studie. Tja, het gaat niet heel slecht, ik haal m'n vakken, maar het gaat allemaal niet van harte. Tentamens leren kost me ongelooflijk veel moeite en gaat gepaard met enorm veel tegenvallers, dagen lang. Vaak zijn dit ook de periode dat ik me extra kut voel. En vervolgens haal ik het tentamen toch weer. De studie vind ik opzich wel interessant, maar het studeren zelf vind ik allang niet leuk meer. Maar een alternatief heb ik totaal niet. Het liefst zou ik hebben dat alles gewoon wat makkelijker gaat. En dat is met alles, ik sla me met veel pijn en moeite door het leven, en af en toe heb ik het idee dat ik het nauwelijks aankan.
Uit je verhaal lijkt mij dat je zelfmoord helemaal niet wilt, jij wilt leven. Natuurlijk is het niet leuk dat je je soms dermate triest voelt dat je aan zelfmoord denkt en zelfs (halfslachtige) pogingen doet, maar dat je echt op het randje van zelfmoord hebt gezeten geloof ik eigenlijk niet. Als je echt voor een trein wilt springen dan lukt dat heus wel, er is dus genoeg in jou dat zelfmoord dikke crap vindt, wat het ook is. (Naast dat het een aso-actie is; denk alleen al aan de machinist en de lui die al die troep moeten opruimen.)quote:Ik heb vaak op het randje van zelfmoord gezeten, [..]
Niet alle psychologen zijn hetzelfde, er zullen er ook best zijn bij wie jij je wel op je gemak voelt. Er zijn ook nog alternatieve (minder 'zware') vormen van psychologische begeleiding waar je eventueel naar zou kunnen kijken, maar verwacht niet van een psycholoog (of wie dan ook) dat die jouw problemen kan oplossen, hij/zij kan je daar alleen bij helpen. (Maar dat weet je ook wel.)quote:Na die dag heb ik een tijdje bij een psycholoog/psychiagater gelopen, maar dat was absoluut niet de oplossing ik ging me daar alleen veel slechter door voelen. Na een paar maanden ben ik daar gestopt. Ze benaderde alles heel negatief en alle negatieve dingen werden flink uitvergroot. Ik vond dat ze daar echt gevaarlijk bezig waren. Ik zou me goed voor kunnen stellen, dat dat iemand over het randje zou kunnen duwen.
Je zou er het liefst een eind aan maken? Aan je rottige gevoel ja, niet aan jezelf, dat is onzin en dat weet je ook best. Niemand wil het liefst zelfmoord plegen.quote:Na een paar jaar aanmodderen en nog steeds verre van gelukkig zijn, ben ik nog steeds geen stap verder. Er zijn momenten dat ik me heel slecht voel, op sommige andere momenten denk ik er minder aan, maar voel me nog steeds niet erg gelukkig. De laatste dagen gaat het weer heel slecht, door een aantal tegenvallers icm tegenvallende tentamens, voel ik me nu diep ongelukkig. Inderdaad, het liefst zou ik er een eind aanmaken, maar waarschijnlijk durf ik dit toch weer niet.
Hoe het allemaal komt weet ik ook niet. Je zult er ook wel nooit achterkomen hoe het precies zit. Mensen zijn nu eenmaal ingewikkeld, vooral jezelf. Alleen zijn kun je wat aan doen, maar ook als je alleen bent heb je natuurlijk recht op gelukkig zijn, en dat begint met 'Lalala, ik ga lekker een boek lezen' (of een andere activiteit ontplooien). Dat je alleen bent betekent niet dat je dan aandacht moet besteden aan je negatieve gedachten, je kun best wat anders gaan doen. Negatieve gedachten zijn er altijd en bij iedereen wel. Zo lang je de bron daarvan niet kunt of wilt aanpakken heeft het ook weinig zin er triest mee te gaan zitten zijn.quote:Hoe het allemaal komt weet ik niet. [...]
Tja, het nut in het praten over dit soort dingen zit hem toch vooral in 'het praten'. Het krijgen van een beetje oprechte aandacht. Een oplossing van iemand anders zul je toch nooit krijgen, die moet je zelf bedenken. Anderen kunnen je hier wel in steunen, en het uiten van je gevoelens op zich kan ook al helpen. Zoals je al zegt ben je het dan in ieder geval even kwijt.quote:Wat bereik ik hier dan mee?
Nou ws niets, maar ik wil het gewoon eens kwijt. Er zijn weinig mensen met wie ik hier echt over kan praten. Goede vrienden heb ik niet. Als ik hierover zou beginnen, lopen ze ws hard weg. M'n ouders lijken er ook geen tijd en moeite voor te willen doen, verder dan 'je moet eens wat positiever zijn' komen ze niet. Ws krijg ik hier een aantal bash-reacties, die weggemodereerd worden en wat ondersteundende reactie die goedbedoeld zijn, maar waar ik toch niet echt iets mee kan. Maar ik ben het iig even kwijt.![]()
Ws heb je wel gelijk, maar het is gewoon lastig om dat veranderen. Openingszinnen lijkt me sowieso niets, je moet ook wel een bepaald karakter hebben om dat te kunnen doen. Ik denk dat het in mijn geval niet echt lekker over komt.quote:Op donderdag 29 maart 2007 10:55 schreef Dhr_JJ het volgende:
Voor veel dingen is het zo dat was je doet dat ontvang je ook. Ben je assertief dan zul je zien dat je veel ontvangt. Ben je passief dan ontvang je niet veel.
Maak van gesprekken met andere mensen een uitdaging. Als je bv een blik van een vrouw krijgt die er positief genoeg uitziet stap er dan meteen op af. Mooie openingszin erbij zoals "met welk doel ben jij hier gekomen?" zegt zij iets van "feesten" En dan kun je de wie, wat, waarom, hoe vragen loslaten. Ben jij zon feestbeest dan? Waarom ben je hierheen gekomen? Je kunt altijd gesprekken uitbouwen tot een onderwerp dat zij leuk vind, en dan gewoon doorvragen met waarom. Het hoeft niet over veel te gaan, als je maar een leuke uitstraling hebt.
Maak er een uitdaging van om gesprekken te voeren. Met een beetje plagen erbij, zodat het leuk blijftJij hebt de leiding van het gesprek, en die moet je houden. Dus laat die ander het niet overnemen.
Ik denk dat je het met alles zo moet zien. Je kan misschien een paar keer hard op je bek gaan, maar leer ervan. Doorgaan en schijt aan de rest hebben. Leren over grenzen heen te stappen, dat is de uitdaging. En als je dat lukt dan is de vreugde des te beter en kun je naar de volgende uitdaging.
Het is ook lastig om te veranderen. Maar als je sommige dingen niet verandert dan kom je nooit verder. En ontdek je misschien nooit je verdere talenten. Het zou saai zijn als je altijd hetzelfde bleefquote:Op donderdag 29 maart 2007 10:59 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Ws heb je wel gelijk, maar het is gewoon lastig om dat veranderen. Openingszinnen lijkt me sowieso niets, je moet ook wel een bepaald karakter hebben om dat te kunnen doen. Ik denk dat het in mijn geval niet echt lekker over komt.
Hij heeft hier wel een punt. Ga eens op vakantie naar een plaats die je leuk vindt. Dan zal je zien dat er meer is in het leven dan de TU van Delft en de manier waarop mensen binnen jouw kringetje met elkaar omgaan.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:22 schreef sourcy het volgende:
met je blote reet op het strand van ibiza liggen![]()
Doe dan dingen in eerste instantie alleen. Dan heb je ook niet het gevoel dat je voor schut staat. Dan kan je je oefenen tot je beter bent dan de gemiddelde mens. Wanneer je dan die sport-hobby-whatever uitvoert waar anderen bij zijn krijg je eerder complimenten dan dat je je dom voelt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:45 schreef user_68910102 het volgende:
Opzich kan ik wel plezier hebben in bijvoorbeeld voetbal, alleen is dat zo gevoelig voor foutjes en dan baal ik al weer ongelooflijk snel van mezelf. Verder zou ik niet echt veel weten wat ik echt leuk vind.
En prut op je lip van de homosex.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:22 schreef sourcy het volgende:
het leven is trouwens gewoon kut... enige remedie: veel vrouwen (of mannen), drank, coke en andere drugs, neuken, uitgaan, snowboarden en met je blote reet op het strand van ibiza liggen![]()
Hmm ja, het is wel heel triest gesteld in Delft ja. Uitgaan doe ik meestal in Den Haag/R'dam of Leiden, maar een of andere chick regelen lukt me toch niet tijdens het uitgaan. En voor de rest kom ik eigenlijk gewoon geen vrouwen tegen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 11:15 schreef Originele_Naam het volgende:
hehe iedereen weet gelijk dat het over Delft gaat
probeer eens in Leiden of ergens anders uit te gaan i.p.v. in Delft, hier is het armoe troef
Versieren tijdens het uitgaan is ook niet alles op de wereld hoorquote:Op donderdag 29 maart 2007 11:26 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Hmm ja, het is wel heel triest gesteld in Delft ja. Uitgaan doe ik meestal in Den Haag/R'dam of Leiden, maar een of andere chick regelen lukt me toch niet tijdens het uitgaan. En voor de rest kom ik eigenlijk gewoon geen vrouwen tegen.![]()
Try harderquote:Op donderdag 29 maart 2007 11:26 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Hmm ja, het is wel heel triest gesteld in Delft ja. Uitgaan doe ik meestal in Den Haag/R'dam of Leiden, maar een of andere chick regelen lukt me toch niet tijdens het uitgaan. En voor de rest kom ik eigenlijk gewoon geen vrouwen tegen.![]()
Ik schat een jaar of 3-4, heb iets vertraging opgelopen inmiddels.quote:Op donderdag 29 maart 2007 11:10 schreef InProduction het volgende:
[..]
En prut op je lip van de homosex.
Verandering is misschien wel een goed idee ja.
Hoe lang duurt je studie nog?
LEEF!! Dit zijn de jonge jaren van je levenquote:Op donderdag 29 maart 2007 11:42 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Ik schat een jaar of 3-4, heb iets vertraging opgelopen inmiddels.
Hey, dit is de TU Delft hoor, denk eerder dat ze duels uitvechten op World of Warcraft of zoietsquote:Op woensdag 28 maart 2007 23:29 schreef Prometheus-Rising het volgende:
word, af en toe is het wel leuk trouwens.
leuke dingen :
Muziek
Boeken
Drugs
Feesten
mensen slaan
![]()
Hoezo vooroordelen?quote:Op donderdag 29 maart 2007 11:46 schreef jaoka het volgende:
[..]
Hey, dit is de TU Delft hoor, denk eerder dat ze duels uitvechten op World of Warcraft of zoiets![]()
Nee? gohquote:Op donderdag 29 maart 2007 11:58 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Hoezo vooroordelen?Er zitten idd wel genoeg echte nerds op de TU, maar ook genoeg gewone mensen. Ik heb zelf een gruwelijke hekel aan computers, omdat die dingen toch altijd vast lopen en niet doen wat ik wil. En geen van m'n vrienden is ook nerd. Doe gelukkig ook geen computerstudie.
Ik schrok er zelf ook wel even vanquote:
Dat je dit moeilijk vindt is niet zo gek, als het een simpele situatie was zouden we het er sowieso al niet over hebben. Je gelijk hoef ik verder niet, dat het je aanzet tot nadenken vind ik al meer dan genoeg 'beloning'quote:Je zet me wel aan tot nadenken, ik vind het wel moeilijk om erop te reageren, ondermeer omdat ik mezelf niet eens op alle punten goed ken. Op veel punten geef ik je, denk ik, wel gelijk.
Die voldoening zou hem kunnen zitten in dat je het 'prettig' vindt alle mogelijke problemen in beeld te hebben, zodat je er rekening mee kunt houden. Misschien een soort controle-issue. Deze denkwijze hoef je ook echt niet helemaal los te laten, zo zit je nu eenmaal in elkaar. Wel kun je de positieve kanten er meer bij betrekken, en de negatieve relativeren: 'Hm, dit en dit zou dus kunnen gebeuren, en dit is ook eigenlijk niet zo goed. Maar, dat geeft niet, ik ga er toch voor, want ik wil dit positieve resultaat toch bereiken.'quote:Ik denk dat ik inderdaad wel aanleg heb om de negatieve dingen te benadrukken. Ik weet niet precies waarom, maar gek genoeg geeft het een soort voldoening om negatief te denken. Ik heb dit wel vaker gehoord en eigenlijk moet ik ook proberen daar mee te stoppen, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.
Hmja, hier zit ik dus een beetje met de definitie van 'vriend'. Je zegt dat je ook wel wat 'betere vrienden' hebt, maar een vriend waar je met een verhaal als dit niet kunt aankomen zou ik persoonlijk geen vriend noemen. Je toch eens kunnen proberen met een van die vrienden te praten, mensen vallen vaak heel erg mee in dit soort zaken hoor. Je hoeft ook niet alles tegelijk eruit te gooien, je kunt best in 'deelonderwerpen' werken.quote:Dat stukje over vrienden vind ik vrij lastig. Ik heb altijd wel wat vrienden gehad. Vroeger meestal één iemand voor een paar jaar. Dat ging om de een of andere reden vaak over en toen vond ik weer een nieuw iemand. Nu heb ik voornamelijk veel kennisen, mensen met wie ik uitga en dat soort dingen doe. Er zitten ook wel wat betere vrienden bij, mij ik denk niet dat ik met zo'n verhaal moet/kan aankomen. Wat zij van mij vinden, vind ik heel lastig te bepalen.
Ik snap denk ik wel wat je bedoelt, waar ik zelf zo'n beetje op doelde is dat je jezelf in een groep een rol geeft, zodat je die structuur van een vergadering zeg maar namaakt. Die rol hangt natuurlijk ook van de rest van de groep af, en het blijft erg moeilijk allemaal, maar je zou eens wat kunnen proberen in een groep door je houding (subtiel) aan te passen, hoe dat dan moet zul je toch zelf moeten aanvoelen.quote:Groepen zullen altijd wel lastig zijn, tenzij het een gestructureerd gesprek is, zoals een vergadering. Zelf 1 op1 praten in een groep vind ik moeilijk. Ik hoor dan te veel dingen om me echt op het gesprek te kunnen concentreren.
Die mensen die écht iets kunnen zijn bijvoorbeeld de echte topsporters. Die geven dan ook hun hele leven eraan en zijn daardoor echt geen betere mensen dan de gewone stervelingen die niks 'echt' kunnen. Je moet ook niet teveel van jezelf eisen. Verder heb je natuurlijk gelijk dat je ergens goed in wilt zijn. Omdat je een technische opleiding doet lijkt me dat je in die richting toch wel wat aanleg zult hebben. Als je zoekt naar iets om goed in te zijn, zoek dan iets dat past bij jouw kwaliteiten. Wat die zijn kan ik zo niet beoordelen.quote:Over dat presteren weet ik zo even niets te zeggen eigenlijk. Het klopt dat er veel mensen zijn die in veel dingen niet goed zijn, maar de meesten hebben toch wel wat ze écht kunnen toch?
Doe dat inderdaad maar eens op zo'n moment. Gewoon doen, meer is er ook niet over te zeggen. Ook al gaat het om iemand waar je eigenlijk helemaal niks mee wilt, je hebt dan toch de voldoening dat je zelf initiatief getoond hebt, dan zal het later ook makkelijker gaan bij iemand van wie je wel echt iets wilt.quote:Het vinden of krijgen van een vriendin vind ik ook zo'n lastig iets. Ik ben niet echt hard op zoek en kom ook niet echt kansloos over in die zin. Lef heb ik totaal niet, ik ben veel te voorzichtig en zou veel meer initiatief moeten tonen, maar ja, doe dat maar eens op zo'n moment. Verder ben ik ook nogal kritisch, ik ga absoluut niet op een willekeurig meisje afstappen, omdat ik zo graag een relaties zou willen.
Het studeren zal ongetwijfeld makkelijker gaan als de rest van je leven een beetje prettiger aanvoelt, dat is zeker waar, maar van het studeren zelf moet je gewoon niet teveel verwachten, dat is nu eenmaal vaak rotwerk.quote:Over studie heb je helemaal gelijk, maar het moet wel een beetje gaan. Misschien is dat studeren zelf ook niet zo'n punt alleen dat ik me die dingen die tegen zitten erg veel aantrek.
Vandaar dat ik concludeer dat het zo diep niet zitquote:Zelfmoord plegen is niet zo makkelijk als het in eerste instantie lijkt. Het is zo tegen natuurlijk dat het heel diep moet zitten om dat natuurlijke te 'overwinnen'. Inderdaad zou ik liever een goed leven hebben dan dood zijn. Maar als ik moet kiezen tussen dit leven en dood zijn, wordt het toch wel lastig.
Als ik m'n stukje zo terug lees, in een iets positievere bui, vind ik het zelf behoorlijk bullshit allemaal, maar toch is het wel datgene dat ik denk tijdens mindere momenten.
Dat kan ik wel begrijpen. Ik kan ook niet beoordelen of je behoefte hebt aan een psycholoog.quote:Tegen nieuwe psychologen zie ik heel erg op. Ik heb er een aantal gehad en eigenlijk heb ik er helemaal geen goede ervaringen mee. Ik denk niet dat ik het snel opnieuw zou proberen.
Allemaal waar, maar het lijkt wel een beetje op een vicieuze cirkel. Dat een vriendin zal helpen je wat gelukkiger te maken is waar, maar zonder dat je met jezelf tevreden bent zul je denk ik geen prettige relatie krijgen met wie dan ook. Er moet wel enige balans zijn tussen hoezeer jouw geluk afhankelijk is van de relatie en hoezeer de relatie afhankelijk is van jouw geluk. Als je een keer een spelletje wilt winnen dan moet je Yahtzee gaan spelen, dat hangt dermate veel samen met pure mazzel dat je het daarin echt wel een keer goed zult doenquote:Een beeld van gelukkiger zijn? Dat is niet zo heel moeilijk denk ik. Ik zou graag willen dat wat kleine dingen net wat beter gaan. Dat ik bijvoorbeeld met voetbal een mooi doelpunt maak of dat ik een keer met een spelletje win. Verder wil ik op termijn natuurlijk ook wel een relatie. Ik denk dat dat al een hoop zou schelen. En ik zou waarschijnlijk al gelukkiger zijn als ik voor mezelf wat makkelijker wordt, maar je kan je zelf niet zo één, twee, drie veranderen.
Ja, dat kan. Als je je echt niet kunt vermaken als je alleen bent, dan is de oplossing natuurlijk om minder alleen te zijn, hoewel dat misschien niet altijd even makkelijk is. Met een gewoon een uur lamlendig op de bank hangen en muziek luisteren, of een slechte film kijken of zo, kun je ook niet tevreden zijn? Je hoeft in je eentje echt niet steeds in feeststemming te zijn, maar je direct rot gaan voelen is ook zo wat.quote:Dat ik niet gelukkig ben als ik alleen ben komt denk ik doordat ik me slecht kan vermaken. Een boek lezen is niet echt mijn ding. Een spelletje op de pc ben ik binnen een kwartier zat enz.
Graag gedaan hoorquote:Verder wil ik je echt bedanken voor de moeite die je hebt gedaan voor mij.![]()
Je hebt duidelijk geen enkel besef wat psychische problemen met een mens kan doen. Ik weet ook wel dat het grootste deel van de wereld in veel beroerde omstandigheden moet leven. Ik klaag dus ook niet over mijn omgeving, maar het feit is dat ik verre van gelukkig ben. Misschien ben jij degene die nog ouder en wijzer moet worden en wat dingen mee moet maken. Voor een buitenstaander kunnen dit soort dingen moeilijk te begrijpen zijn, maar dat wil niet zeggen dat er helemaal geen problemen zijn.quote:Op donderdag 29 maart 2007 12:30 schreef PBateman1978 het volgende:
Het leven is pas kut als je geboren bent in 1 of ander 3e wereld land en je elke dag 12 uur keihard moet werken op 1 of andere plantage voor een stukkie brood....
Echt, denk eens na man, jouw problemen stellen geen reet voor.
Denk je nou echt dat je de enige bent die moeite heeft met praten in een groep, of nieuwe vrienden maken, of dat de gemiddelde 13-jarige ontzettend veel ervaring heeft in liefde & sex ?
Ik snap echt niet dat je uberhaupt over dingen als zelfmoord na kan denken, je hebt het zo ontzettend goed hier, als je je dat nou eens beseft, en ook bedenkt dat het leven een gift is waar je iedere dag weer van moet genieten, dan zul je uiteindelijk zien dat al die 'problemen' eigenlijk heel normaal zijn, er miljoenen mensen op de wereld zijn die het veel slechter hebben getroffen dan jij, en dat die mensen ook iedere dag weer doorgaan.
Al met al denk ik ook dat het met je leeftijd te maken heeft, als je ouder en wijzer wordt zul je vanzelf inzien dat het allemaal wel meevalt met die problemen van je, en zul je ook merken dat je gelukkiger wordt met jezelf.
Psychische problemen ?quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:06 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Je hebt duidelijk geen enkel besef wat psychische problemen met een mens kan doen. Ik weet ook wel dat het grootste deel van de wereld in veel beroerde omstandigheden moet leven. Ik klaag dus ook niet over mijn omgeving, maar het feit is dat ik verre van gelukkig ben. Misschien ben jij degene die nog ouder en wijzer moet worden en wat dingen mee moet maken. Voor een buitenstaander kunnen dit soort dingen moeilijk te begrijpen zijn, maar dat wil niet zeggen dat er helemaal geen problemen zijn.
Dat ligt natuurlijk aan de definitie die je gebruikt. Het gaat niet alleen om onzekerheid, maar dat ik me gewoon bepaalde perioden ronduit kut voel, dat ik er geen zin meer in hebt. Dus zit er iets niet helemaal goed.quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:08 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Psychische problemen ?
Man als ik jouw eerste post lees dan heb je die helemaal niet, zoals ik al zei is elk mens weleens onzeker in een groep of wat dan ook.
Ik besef prima dat ik ook zelf het probleem ben en dat staat ook in mijn posts beschreven. Ik weet ook dat ik het zelf moet oplossen, alleen weet ik niet hoe.quote:Je zou misschien eens wat minder na moeten denken, dat zal al een hoop schelen.
En geloof me, ook ik ben depressief geweest, maar snap nu dat ik toch echt zelf het probleem was en dat ook zelf op kon lossen, en dat is me uiteindelijk ook gelukt.
Tja, als ik het nu zo bekijk valt het idd wel mee, maar op momenten dat het een stuk minder gaat, kijk ik daar toch heel anders tegenaan.quote:Dus nogmaals, hou op met dat zelf-medelijden en denken dat je het allemaal zo zwaar hebt, dat valt nml. enorm mee.
quote:en voor de duidelijkheid, ik val je niet aan ofzo, maar probeer je toch echt te helpen
Lees eens 'Ik kan denken en voelen wat ik zelf wil' van René Diekstra.quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:28 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Dat ligt natuurlijk aan de definitie die je gebruikt. Het gaat niet alleen om onzekerheid, maar dat ik me gewoon bepaalde perioden ronduit kut voel, dat ik er geen zin meer in hebt. Dus zit er iets niet helemaal goed.
[..]
Ik besef prima dat ik ook zelf het probleem ben en dat staat ook in mijn posts beschreven. Ik weet ook dat ik het zelf moet oplossen, alleen weet ik niet hoe.
[..]
Tja, als ik het nu zo bekijk valt het idd wel mee, maar op momenten dat het een stuk minder gaat, kijk ik daar toch heel anders tegenaan.
[..]
En toch is het echt de waarheid en zou een hele rits mensen met 'psychische problemen' dit gewoon eens in moeten zien.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:09 schreef Netram het volgende:
De titel van dat boek is nou precies wat ik in mijn posts zo'n beetje probeer te laten doorschemeren. Ik vind het alleen altijd zo lullig om alleen te zeggen: 'Je bepaalt zelf hoe je je voelt, dus ga nou gewoon anders denken.' In de kern is dat denk ik wel waar, maar de meeste mensen met problemen zullen daar in den beginne weinig boodschap aan hebben.
Een overleden moeder is wel iets heel anders als moeite hebben met praten in een grote groep.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:58 schreef Dhr_JJ het volgende:
Daar heb ik nou zo'n hekel aan he. Mensen die problemen gaan vergelijken met derde wereld landen. Bv: oh mijn moeder is overleden. Oh dat is niet zo erg want in de derde wereld landen zijn mensen hele families verloren gegaan :S
Er zijn natuurlijk altijd kleine dingetjes. Maar als het voor jou een probleem is, dan is het een probleem en dan moet daar naar een oplossing gezocht worden. Vooral door jezelf natuurlijk. Andere mensen kunnen alleen tips geven
Ja, maar zo kun je alles wel gaan vergelijken. Dat moet je gewoon niet doen. Je helpt gewoon niet door dingen te gaan vergelijken op die manier.quote:Op donderdag 29 maart 2007 16:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Een overleden moeder is wel iets heel anders als moeite hebben met praten in een grote groep.![]()
En je kan er een hekel aan hebben wat je wil, toch zit er absoluut een kern van waarheid in.
Juist !quote:Op donderdag 29 maart 2007 16:11 schreef Netram het volgende:
Ik vind ook niet dat iemand geen recht zou hebben op het noemen van wat hij voor zichzelf als (erge) problemen beschouwt, alleen maar omdat in Afrika mensen wonen die het nog slechter hebben. Alleen al doordat het hebben van problemen en hoe je die problemen zelf ziet nogal uit elkaar kan lopen is die discussie vrij nutteloos, maar het kan je natuurlijk wel helpen relativeren.
Bedankt voor je reactie!quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:16 schreef Golgo13 het volgende:
[..]
Ja, sorry hoor, maar met zo'n mentaliteit kom je dus nergens. Dingen komen niet zo maar op je pad, je moet zelf je kansen creeren. Denk je nou echt dat mensen die wat bereiken in hun leven dat doen omdat ze lekker ergens wachten tot er iets aangewaaid komt?quote:Op donderdag 29 maart 2007 18:40 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Bedankt voor je reactie!
Volgens mij is het meeste wel gezegd. Als er nog tips zijn, zijn die uiteraard welkom. Ik heb geen idee of ik verder iets concreets kan doen. Om nu opeens ergens lid te worden of iets nieuws te gaan doen, zie ik niet echt zitten. Zoiets moet gewoon op m'n pad komen. Ik het niet doen omdat ik iets zou moeten doen.
Noem eens iets concreets wat ik komende weken zou kunnen doen dan.quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:22 schreef jaoka het volgende:
[..]
Ja, sorry hoor, maar met zo'n mentaliteit kom je dus nergens. Dingen komen niet zo maar op je pad, je moet zelf je kansen creeren. Denk je nou echt dat mensen die wat bereiken in hun leven dat doen omdat ze lekker ergens wachten tot er iets aangewaaid komt?
Het is juist die inactiviteit die zorgt dat je zelfvertrouwen kleiner en kleiner wordt. Niemand zal zich namelijk in willen zetten voor het mooier maken van het leventje van iemand die daar zelf geen eens moeite voor wil doen. Ze hebben het namelijk al druk zat met hun eigen leven een beetje op orde houden.
Misschien een beetje harde woorden, maar je lijkt me verder een aardige jongen, dus ga niet zitten verschralen totdat er niks overblijft. Wil je nou werkelijk zo door gaan als je nu doet? of wil je een fijner leven?
Dan zou je daar iets voor moeten doen, dat is moeilijk ja, maar als je er ondersteuning bij nodig hebt kan je nog altijd een afspraak maken met een psycholoog. Je zal echter wel zelf enige vorm van actie moeten nemen op een gegeven moment.
Des te langer je wacht, des te meer je gaat achterlopen op allerlei gebieden op je leeftijdgenoten. Nu heb je nog tijd zat om dat bij te spijkeren, maak juist gebruik van je studie-achterstand om dat te doen. Tegen de tijd dat je een baan hebt, zal dat alleen maar moeilijker zijn.
Serieus. Volgens mij ben je een kloon van mij, want ik zit precies met dezelfde gevoelens, alleen dat zelfmoord-gevoel heb ik nog niet gehad.quote:
Jongen, dat heb ik al verschillende malen gedaan. Lees dat dan even terug zeg.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:17 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Noem eens iets concreets wat ik komende weken zou kunnen doen dan.![]()
Nee, zeg ook niet dat het op deze seconde moet. Zou zeker mijn tijd aan tentamens wijden. Zodra deze over zijn, na een weekje of twee kan je je echter makkelijk aanmelden. Ze doen geen personality check daar, nog toetsen ze je op vaardigheden of vragen ze of je wel van adel bent. Wil je bv een fotocursus volgen, dan is het zo simpel als een formuliertje invullen en geld betalen, soms dat nog niet eens. Denk trouwens dat dat op je uni nog makkelijker is, ze hebben vast wel cursussen toneel, sport of zelfs faalangsttrainingen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:17 schreef user_68910102 het volgende:
Ik kan me toch moeilijk alle minuut bij een of andere vereniging aanmelden of zomaar uit het niets allerlei dingen gaan doen. Ik wil zeker wel wat veranderen, maar momenteel ben ik druk met tentamens, daar heb ik gewoon de hele dag voor nodig.
Heel goed. Oefen een tijdje en ga dan eens kijken of er niet een vorm is waar je dat in groepsverband wat mee kan doen. Bandje, of een orkest als je daar meer van houdt. Dat is maar een voorbeeld van hoe je een hobby uit kan bouwen tot iets meer.quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:17 schreef user_68910102 het volgende:
Wat ik misschien wel zou kunnen doen, is weer eens kijken hoe het keyboard spelen gaat. Heb nog wel een rijtje nummer wat ik wel zou willen leren, misschien eens kijken of ik daar wat muziek papier van kan vinden. Zo goed.![]()
![]()
Er zit iets op je lip.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:47 schreef sourcy het volgende:
misschien moet je wat paddo's nemen
Wat jij zegt verschilt niet veel van wat er verder al in dit topic staat hoorquote:Op donderdag 29 maart 2007 23:41 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Allemaal bullshit wordt hier gepost [...]
Dat heeft niks met uitverkoren te maken hoor, accepteren dat je een mislukkeling bent? Dat je daar genoegen mee neemt..quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:41 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Blabla gewoon Beta-males, d.w.z. dat de meeste van ons niet de uitverkorenen zijn om met meer dan 2 verschillende vrouwen sex of een relatie te hebben in heel je leven. Blablabla.
Gast, je doet nu net alsof je hele karakter als sinds je geboorte vaststaat en er niets meer te veranderen valt! Wel dus! Het heeft alleen tijd nodig... Dus: doe er wat aan.quote:Allemaal bullshit wordt hier gepost van mensen die de/een oplossing denken te hebben voor het probleem van TS. Hier is de werkelijkheid: mensen zoals jij en ik zijn gewoon Beta-males, d.w.z. dat de meeste van ons niet de uitverkorenen zijn om met meer dan 2 verschillende vrouwen sex of een relatie te hebben in heel je leven.
Weet je waar nu het werkelijke probleem ligt van jou, TS en al die andere zelfbenoemde Bèta-males?quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:41 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Lulverhaal over Beta-males, afwachten, geduld hebben en accepteren dat je een mislukkeling bent![]()
Kort gezegd is je leven dus helemaal niet zo kut en zie je dat zelf ook wel in, alleen op die treurige momenten vergeet je dat even. Niet meer doen. Dingen zullen blijven mislukken, je zult regelmatig alleen zijn, net als alle andere mensen, en dat is niet erg. Volgens mij hoef je niet zozeer aan nieuwe dingen te gaan denken, maar meer met een andere kijk op je eigen leven gaan werken. Zo kut is het niet, of wel?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 00:34 schreef user_68910102 het volgende:
Ik voel me absoluut geen mislukkeling oid. Het is ook niet zo dat ik niet normaal functioneer in het dagelijks leven. Ik sport regelmatig, heb af en toe wel eens een feestje, ga regelmatig uit, wel eens met vrienden een avondje voetbal kijken. En daarom is het ook lastig om écht dingen te veranderen. Veel tijd heb ik niet, dus ik denk dat de verandering vooral moet zitten in de manier van denken.
Ik denk dat er weinig mensen zijn die mijn problemen zien, tijdens normale dagen heb ik niet echt een heel negatieve uitstraling e.d. Het is vooral op momenten dat er weer dingen niet lukken, of als ik alleen ben en ik ga te veel nadenken.
Om opeens allerlei nieuwe dingen te gaan proberen, zoals velen hier suggereren, lijkt me niets. Ik zou absoluut niet weten wat, de dingen die genoemd zijn vind ik niets.
Maar dit maakt het allemaal zo lastig. Ik weet het zelf ook gewoon niet echt meer.![]()
Interessant stukje, maar ik geloof niet dat dit het probleem van TS helemaal raakt?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:00 schreef Starfighter_Pilot het volgende:
[verhaal over egoïsten in de samenleving]
Ik denk zelf juist dat dit de kern van zijn probleem is. Alle problemen die TS in zijn openingspost omschrijft zijn terug te leiden tot het gebrek aan aandacht en contact met andere mensen en dit komt (naar mijn bescheiden mening uiteraard) weer voort uit het gebrek aan tonen van interesse voor anderen.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:34 schreef Netram het volgende:
Interessant stukje, maar ik geloof niet dat dit het probleem van TS helemaal raakt?
Dit dus.quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:22 schreef jaoka het volgende:
Niemand zal zich namelijk in willen zetten voor het mooier maken van het leventje van iemand die daar zelf geen eens moeite voor wil doen.
Ja daar kan ik je wel gedeeltelijk in volgen. Laten we TS eens vragen of het hem inderdaad fijn lijkt meer aandacht van en contact met andere mensen te hebben?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:48 schreef Starfighter_Pilot het volgende:
Ik denk zelf juist dat dit de kern van zijn probleem is. Alle problemen die TS in zijn openingspost omschrijft zijn terug te leiden tot het gebrek aan aandacht en contact met andere mensen en dit komt (naar mijn bescheiden mening uiteraard) weer voort uit het gebrek aan tonen van interesse voor anderen.
Daar ben ik het helemaal mee eensquote:
Uhm moeilijk. Natuurlijk wil ik wel aandacht, netals iedereen. Ik weet niet of ik echt veel meer aandacht nodig heb dan de rest. Verder is het absoluut niet zo dat ik een asociaal iemand ben en geen aandacht geef aan anderen.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:57 schreef Netram het volgende:
[..]
Ja daar kan ik je wel gedeeltelijk in volgen. Laten we TS eens vragen of het hem inderdaad fijn lijkt meer aandacht van en contact met andere mensen te hebben?
True.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:45 schreef InProduction het volgende:
Het probleem daarmee is dat je waarschijnlijk niet op voetbal zit of er actief mee bezig bent, en je jezelf wilt vergelijken met je maten die wel op voetbal hebben gezeten of die zich er wel actief mee bezig houden, en dat kan simpelweg niet. Naja, het kan wel maar dan krijg je inderdaad een soort minderwaardigheidsgevoel.
In andere woorden; "Je mag wel reageren, maar ik ben niet geinteresseerd in jullie mening, want er is toch niemand die mij wil of kan helpen."quote:Op woensdag 28 maart 2007 21:26 schreef user_68910102 het volgende:
Wat bereik ik hier dan mee?
Nou ws niets, maar ik wil het gewoon eens kwijt. Er zijn weinig mensen met wie ik hier echt over kan praten. Goede vrienden heb ik niet. Als ik hierover zou beginnen, lopen ze ws hard weg. M'n ouders lijken er ook geen tijd en moeite voor te willen doen, verder dan 'je moet eens wat positiever zijn' komen ze niet. Ws krijg ik hier een aantal bash-reacties, die weggemodereerd worden en wat ondersteundende reactie die goedbedoeld zijn, maar waar ik toch niet echt iets mee kan. Maar ik ben het iig even kwijt.![]()
Mja tijd is lastig, sommige periode zou het kunnen, andere perioden worden heel krap. Maar buiten dat zou ik niet echt weten wat ik zou kunnen doen. Er zijn al veel dingen genoemd inmiddels, maar geen van die dingen is echt mijn ding. Het enige wat zou kunnen is misschien in een bandje gaan spelen, maar daarvoor zou ik toch zelf eerst weer veel moeten oefenen, en vervolgens mensen zoekn. En inderdaad dat vind ik allemaal wel een beetje eng allemaal.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:52 schreef InProduction het volgende:
Mja, dat is wel vrij lastig.
Is een muziekvereniging o.i.d. niets?
Weet niet of dat beschikbaar is en of het in je tijdsschema past maar in zulke verenigingen zit je gewoon tussen de mensen, sommigen zijn beter en anderen zullen ongetwijfeld slechter zijn maar jullie best doen jullie allemaal.
Ps. muziekvereniging is een voorbeeld
Eigenlijk is dat niet iets waar ik op zit te wachten. Dan moet ik naar de huisarts, krijg je daarna van die intake gesprekken. Vervolgens moet je weten wachten, voordat ze kunnen beginnen met het stellen van een diagnose. En ik denk niet dat ik het heb, en al zou ik het wel hebben, dan heeft het een naam, maar meer ook niet.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:51 schreef Christine het volgende:
Zeg TS, ben je nu al naar de huisarts geweest? Het lijkt me toch wel enigzins belangrijk om de diagnose Asperger al dan niet uit te sluiten.
Sja, ik wilde ook nooit een diagnose. Maar het helpt wel om bepaalde problemen in perspectief te zien en te begrijpen waar ze vandaan komen, om ze zo te kunnen aanpakkenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:58 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat niet iets waar ik op zit te wachten. Dan moet ik naar de huisarts, krijg je daarna van die intake gesprekken. Vervolgens moet je weten wachten, voordat ze kunnen beginnen met het stellen van een diagnose. En ik denk niet dat ik het heb, en al zou ik het wel hebben, dan heeft het een naam, maar meer ook niet.![]()
Een bandje is weldegelijk een prestatiegerichte bezigheid, iedereen kan trompetspelen maar niet iedere trompetspeler is geschikt om in een bandje te spelen. In een groep val je niet negatief op. Over datgene wat eng is, opzich geef ik je gelijk maar op een gegeven moment moet je er wel een klein beetje overheen stappen.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:56 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Mja tijd is lastig, sommige periode zou het kunnen, andere perioden worden heel krap. Maar buiten dat zou ik niet echt weten wat ik zou kunnen doen. Er zijn al veel dingen genoemd inmiddels, maar geen van die dingen is echt mijn ding. Het enige wat zou kunnen is misschien in een bandje gaan spelen, maar daarvoor zou ik toch zelf eerst weer veel moeten oefenen, en vervolgens mensen zoekn. En inderdaad dat vind ik allemaal wel een beetje eng allemaal.
Hoe weet je nou of dat je ding is als je het niet eens geprobeerd hebt?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:56 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Mja tijd is lastig, sommige periode zou het kunnen, andere perioden worden heel krap. Maar buiten dat zou ik niet echt weten wat ik zou kunnen doen. Er zijn al veel dingen genoemd inmiddels, maar geen van die dingen is echt mijn ding. Het enige wat zou kunnen is misschien in een bandje gaan spelen, maar daarvoor zou ik toch zelf eerst weer veel moeten oefenen, en vervolgens mensen zoekn. En inderdaad dat vind ik allemaal wel een beetje eng allemaal.
Wat een crap zeg. Als je daar in blijft geloven wordt het ook nooit wat.quote:Op donderdag 29 maart 2007 23:41 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Allemaal bullshit wordt hier gepost van mensen die de/een oplossing denken te hebben voor het probleem van TS. Hier is de werkelijkheid: mensen zoals jij en ik zijn gewoon Beta-males, d.w.z. dat de meeste van ons niet de uitverkorenen zijn om met meer dan 2 verschillende vrouwen sex of een relatie te hebben in heel je leven.
Probeer gewoon geduld te hebben en je niet zo druk maken over dingen waar je slecht in bent of dat je hele leven tot nu toe mislukt is. FEIT is dat dát ook waar is! Jouw leven, mijn leven is gewoon helemaal MISLUKT. Stel je nu eens de vraag: wat doe je eraan? Denk je dat het zin heeft om daar lang over te gaan nadenken? Get-A-Life. Ga leven, zuipen, desnoods in je eentje zuipen, dat doe ik ook soms en dat is best leuk.
Nutteloos om er de hele tijd bij stil te staan dat je een mislukkeling bent. Accepteer het, en ga door met je leven. Probeer wat meer geduld te hebben en er van uitgaan dat het allemaal wel goed komt, en probeer ook alsjeblieft schijt te krijgen aan je omgeving/maatschappij/vrienden zodat jij je niet hoeft te meten/vergelijken met hun.
Je begrijpt mijn punt niet. Het gaat mij erom dat je alléén maar op je eigen prestaties gericht bent.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:42 schreef user_68910102 het volgende:
Dat voorbeeld van voetbal wat genoemd werd klopt ook niet helemaal. Met een keer iets goed gaan bedoel ik niet alleen scoren, maar bijvoorbeeld ook een goede voorzet geven. De momenten dat ik ongelooflijk baal, is wanneer ik een bal mis, die er gewoon in had moeten gaan. Als een voorzet niet lukt, valt dat toch een stuk minder op.
quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:54 schreef user_68910102 het volgende:
@Starfighter pilot:
Ik had er gewoon niet al te veel verwachtingen van. En het valt me heel erg mee allemaal.
Goed punt. (maar 'waardeert' moet daar wel met een tquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:36 schreef Starfighter_Pilot het volgende:
En wat als je dat nu eens omdraait?
Mensen verwachten echt niet zo veel van je en zijn blij verrast als je op een open en positieve manier benadert en laat zien dat je ze waardeerd. Dáár moet je je voldoening uit halen.
Doh!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:39 schreef Netram het volgende:
[..]
Goed punt. (maar 'waardeert' moet daar wel met een t)
Uiteraard, maar als je dus zèlf nooit waardering uit naar anderen zullen die anderen dus ook maar weinig interesse hebben in jouw prestaties en hebben je prestaties dus geen enkele waarde. (Dat is ongeveer wat ik wilde zeggen in mijn lange postquote:En als toevoeging: ik vind niet dat je alleen daar je voldoening uit moet halen, je kunt ook best voldoening krijgen uit je eigen acties, waar mensen jou voor waarderen.
Als je verder zou lezen, dan zeg ik dat je geduld moet hebben, want het komt allemaal wel. Mijn punt is dat je niet de hele tijd erbij stil moet blijven staan. Daar schiet je helemaal niets mee op. Accepteer het gewoon dat je geen aanleg heb om vrouwen te versieren, en om überhaubt een relatie aan te gaan op een dergelijke relatief jonge leeftijd. Verder waren mijn opmerkingen over dat TS een mislukkeling is, ver overdreven.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 00:53 schreef Tuinboon het volgende:
[..]
Gast, je doet nu net alsof je hele karakter als sinds je geboorte vaststaat en er niets meer te veranderen valt! Wel dus! Het heeft alleen tijd nodig... Dus: doe er wat aan.![]()
Uitzonderingen daar gelaten natuurlijk. Maar... kijk eens naar de mannen die 20 keer per jaar een andere vrouw in bed toveren? Dat zijn volgens mij geen Beta-males. En zoals ik al zei, zijn er altijd een paar uitzonderingen. Over het algemeen zijn Beta's minder succesvol bij vrouwen, PUNT.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 15:51 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat een crap zeg. Als je daar in blijft geloven wordt het ook nooit wat.
Het is niet zo dat god voor ons bepaalt hoeveel vrouwen we kunnen krijgen. Daar ben je helemaal zelf verantwoordelijk voor.
Dat er beta-males bestaan die meer aanleg voor techniek hebben dan voor sociale vaardigheden is wellicht zo. Het kan zijn dat je een bepaalde kant op ontwikkeld bent en er dingen onderbelicht waren in het verleden. Maar het hele beta-male begrip wordt door jongens als jij gebruikt om je achter te verschansen om maar niet iets te hoeven doen aan je situatie en je de schuld maar aan het lot kan geven.
Het valt allemaal wel te leren maar dat kost moeite, geduld en lef om het door schade en schande te leren.
En mocht je daar geen zin in hebben dan is dat ook best, maar praat dan niet mensen die wel wat willen doen dit soort onzin aan.
Dat noem jij succesvol?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 23:23 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
[..]
Uitzonderingen daar gelaten natuurlijk. Maar... kijk eens naar de mannen die 20 keer per jaar een andere vrouw in bed toveren? Dat zijn volgens mij geen Beta-males. En zoals ik al zei, zijn er altijd een paar uitzonderingen. Over het algemeen zijn Beta's minder succesvol bij vrouwen, PUNT.
Ik ga nu niet in discussie dat jij er 100 in bed weet te toveren. Maar als je je realiseert dat ik er nog nooit 1 in bed heb gekregen (laat staan gezoend)......quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |