O, dan was ik in de war met Atlantis.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:53 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Volgens wikipedia vocht Alexander De Grote nooit tegen dino's .
Als je niet weet wat evolutie is; voel je vrij om om uitleg te vragen. Beter een keer om hulp vragen dan om de rest van je leven onzin als bovenstaand uit te kramen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 22:33 schreef Kaffer het volgende:
Zegt de man die zijn zweetvoeten aan toeval wijt
Zonder evolutionisten zou er zoveel plezier niet op internet zijn .
Stropopquote:Op donderdag 29 maart 2007 22:33 schreef Kaffer het volgende:
Zegt de man die zijn zweetvoeten aan toeval wijt
Zonder evolutionisten zou er zoveel plezier niet op internet zijn .
precies, ik vond het zo geweldig grappig toen ik zon creationist zijn verhaal las over dino'squote:Op maandag 26 maart 2007 23:56 schreef splendor het volgende:
[..]
Theoriën worden constant bijgewerkt natuurlijk, maar als universiteit 1 zegt 65miljoen jaar geleden en universiteit 2 zegt 40miljoen, dan kan ik daar nog wel mee leven. Maar 65 mijoen of 2000 jaar bijvoorbeeld, dat klopt niet.
Ik weet trouwens niet zeker of C14 datering bruikbaar is bij dinosaurus botten, maar dat zou wel een hele goeie methode zijn om te oudheid te bepalen, en al zit je er een miljoen jaar langs, op 65 miljoen jaar geeft dat niet zo.
Sowieso zijn uitspraken waar koolstofdatering en dino's in 1 zin voorkomen, volkomen onzin.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:14 schreef koffiegast het volgende:
[..]
precies, ik vond het zo geweldig grappig toen ik zon creationist zijn verhaal las over dino's
"Ja er kan opeens zeer rare metingen zijn geweest met koolstof en en dit en zus" en vervolgens kwam ie met "we calculated it all over and found out that the 65 million conclusion was actually to be 2000-4000 years"
Wel zeer exact apart precies in het gedeelte dat men gelooft in dat de aarde paar 1000 jaar oud is he?
hoeveel verschil is het...64996000...kijk als ze er 20% naast zitten met die 65 miljoen, wil ik het nog best geloven kan een foutje zijn enzo, maar een verschil van 99.993846153846153846153846153846% is absurd, wel heel toevallig dat het juist 2000-4000 moest zijn he?
quote:This paper describes in relatively simple terms how a number of the dating techniques work, how accurately the half-lives of the radioactive elements and the rock dates themselves are known, and how dates are checked with one another. In the process the paper refutes a number of misconceptions prevalent among Christians today. This paper is available on the web via the American Scientific Affiliation and related sites to promote greater understanding and wisdom on this issue, particularly within the Christian community.
ho wacht ?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 13:12 schreef Knarf het volgende:
[..]
Sowieso zijn uitspraken waar koolstofdatering en dino's in 1 zin voorkomen, volkomen onzin.
Koolstof is maar betrouwbaar tot 30.000 jaar terug. Alleen interessant voor menselijke beschavingen.quote:
17 jaar, HAVO. Werkstuk is de juiste benaming dusquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:26 schreef LENUS het volgende:
Dit kan ik geen scriptie noemen, eerder een opstel.
quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:56 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wie stelt, bewijst. Kun je de Nobelprijs mee winnen. Bewijs maar even dat dinosaurussen niet 65 miljoen jaar geleden uitstierven maar pas (ruim genomen) tegelijk met de mammoet. Kommmar kommaar kommaar.
Bewijzen, zei ik. Dus geen vage creationisten-site, maar wetenschappelijk aanvaardbaar onderbouwd bewijs.
aha op die manier, waarschijnlijk heb ik een verkeerde benaming genoemd, gezien ik het gewoon las als een andere methode vergelijkend met koolstofdateringquote:Op vrijdag 30 maart 2007 14:00 schreef speknek het volgende:
[..]
Koolstof is maar betrouwbaar tot 30.000 jaar terug. Alleen interessant voor menselijke beschavingen.
http://www.don-lindsay-archive.org/creation/carbon.htmlquote:Are There Things That Can't Be Carbon-Dated?
...
We can't date fossils, for three reasons. First, they are almost always too old. Second, they rarely contain any of the original carbon. And third, it is common to soak new-found fossils in a preservative, such as shellac. It is also standard to coat fossils during their extraction and transport. Acetone is sometimes used while extracting fossils, because it dissolves dirt. In short, unless you have evidence to the contrary, you should assume that most of the carbon in a fossil is from contamination, and is not originally part of the fossil.
...
Maar dat is ook bekend. Er waren aan het eind van het Jurassica allang kleine zoogdieren geëvolueerd.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 08:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Fossielen worden gedateerd aan de hand van de aardlaag waarin ze worden gevonden.
Wetenschap=politiek .quote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:43 schreef wijsneus het volgende:
Wat doe je hier in WFL kaffer. In TRU kun je je sprookjes kwijt en in POL je politieke voorkeuren.Of ben je mischien een trol!
Ja hoor, iemand heeft de deur van paviljoen 3 weer open laten staan...quote:Op zaterdag 31 maart 2007 11:45 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Wetenschap=politiek .
Mensen die tot in het krankzinnige toe de evolutietheorie beginnen verdedigen hebben een politieke bedoeling .
Ze geloven niet in God omdat ze in hun leven de verkeerde keuzes gemaakt hebben .
Pech onderweg noem ik zoiets![]()
Kansloos, ronduit kansloosquote:Op zaterdag 31 maart 2007 11:45 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Wetenschap=politiek .
Mensen die tot in het krankzinnige toe de evolutietheorie beginnen verdedigen hebben een politieke bedoeling .
Ze geloven niet in God omdat ze in hun leven de verkeerde keuzes gemaakt hebben .
Pech onderweg noem ik zoiets![]()
Ach, je zegt het zelf al. Verdedigen. Verdedigen is een reactie op een aanval. Hoe zit het dan met die mensen die de evolutietheorie tot in het krankzinnige aanvallen?quote:Op zaterdag 31 maart 2007 11:45 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Wetenschap=politiek .
Mensen die tot in het krankzinnige toe de evolutietheorie beginnen verdedigen hebben een politieke bedoeling .
Ze geloven niet in God omdat ze in hun leven de verkeerde keuzes gemaakt hebben .
Pech onderweg noem ik zoiets![]()
De scherpzinnigheid waarmee je mijn motieven doorziet is verbijsterend. Stem Darwin!quote:Op zaterdag 31 maart 2007 11:45 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Wetenschap=politiek .
Mensen die tot in het krankzinnige toe de evolutietheorie beginnen verdedigen hebben een politieke bedoeling
Gelukkig kan ik nog door, onder andere de overweldigend overtuigende argumenten van mensen zoals jij, gered worden!quote:Ze geloven niet in God omdat ze in hun leven de verkeerde keuzes gemaakt hebben .
Pech onderweg noem ik zoiets![]()
Even een korte nuancering om onzin uitspraken van creationsen, ID enzo. te voorkomen:: de aardlaag zelf wordt gedateerd niet aan de hand van boven of onderliggende lagen, maar bijvoorbeeld met Tl of K-Ar datering.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 08:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Fossielen worden gedateerd aan de hand van de aardlaag waarin ze worden gevonden.
Nah ja, in combinatie met gidsfossielen e.d. dan. Ziehier een ingang voor creationisten, ID'ers en andere pseudo-wetenschappers. Een exacte datering is niet altijd mogelijk.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 18:50 schreef W8ezel het volgende:
[..]
Even een korte nuancering om onzin uitspraken van creationsen, ID enzo. te voorkomen:: de aardlaag zelf wordt gedateerd niet aan de hand van boven of onderliggende lagen, maar bijvoorbeeld met Tl of K-Ar datering.
quote:Op zaterdag 31 maart 2007 15:49 schreef wijsneus het volgende:
Stem Darwin!
is nog altijd geen reden noch bewijs en vergezocht om dan te zeggen dat de marge verschil boven de 99,99% zit. van 65 miljoen naar 2000. En dan ook natuurlijk echt precies in de periode dat volgens hun de mens op aarde is enzo... ja daaagquote:Op zondag 1 april 2007 03:36 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Nah ja, in combinatie met gidsfossielen e.d. dan. Ziehier een ingang voor creationisten, ID'ers en andere pseudo-wetenschappers. Een exacte datering is niet altijd mogelijk.
quote:
Vind je? Ik vind ze redelijk de gedachten weergeven die hier in dit topic op de idioot van een TS en haar sidekick Kaffer worden afgevuurd. Ik dacht, laat ik ze wat aanschouwelijker maken. Een plaatje is tenslotte 1000 woorden waardquote:Op zondag 1 april 2007 13:10 schreef archgallo het volgende:
[..]
Nou ja die plaatjes zijn wel leuk, maar wel een beetje off-topic.
Dat is waar.quote:Op zondag 1 april 2007 13:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Vind je? Ik vind ze redelijk de gedachten weergeven die hier in dit topic op de idioot van een TS en haar sidekick Kaffer worden afgevuurd. Ik dacht, laat ik ze wat aanschouwelijker maken. Een plaatje is tenslotte 1000 woorden waard
Mwoa - TS is mischien slechts slecht geinformeerd.quote:Op zondag 1 april 2007 13:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Vind je? Ik vind ze redelijk de gedachten weergeven die hier in dit topic op de idioot van een TS en haar sidekick Kaffer worden afgevuurd. Ik dacht, laat ik ze wat aanschouwelijker maken. Een plaatje is tenslotte 1000 woorden waard
Bedoel je nou sfinxen zoals een leeuw met een ramskop en een achtkoppige slang die naast een schorpioen man staat afgebeeld?quote:Op woensdag 28 maart 2007 00:29 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Niet alleen in China , Babylonie en Egypte maakte men vrij realistische afbeeldingen van dino's , ook de Chupicarocultuur in Mexico kende er iets van .
Ik ben van Assenede .quote:Op woensdag 28 maart 2007 16:14 schreef Invictus_ het volgende:
[..]
Erm? http://en.wikipedia.org/wiki/Homo_%28genus%29
Overigens kan ook iedere adebiel juiste informatie aanleveren. Het 'open' idee van wikipedia is geen garantie voor onzin; sterker ik denk dat het merendeel van wikipedia klopt. Maar ja, zoals de waard is...
[..]
Er zullen ook wat meer mensen de info over evolutie up to date houden dan de info over Assenede.quote:Op maandag 2 april 2007 15:07 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Ik ben van Assenede .
Het laatste mosselrestaurant is allang failliet .
Autozetelbedrijf ECA is ermee gestopt .
Zanger Ivan Heylen woont in deelgemeente Oost-eeklo .
Kunstfotograaf Hans De G . is de plaatselijke dorpsgek die met een veel te grote fotolens rondloopt en nog nooit een foto heeft verkocht .
en nu den wiki ;
http://nl.wikipedia.org/wiki/Assenede_%28deelgemeente%29
Je zou bijvoorbeeld de discussie pages op wikipedia eens moeten lezen. Staan vaak leuke discussies en reden voor wijzigingen in.quote:Op maandag 2 april 2007 15:13 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Er zullen ook wat meer mensen de info over evolutie up to date houden dan de info over Assenede.
Jouw God, logica zou je in jouw gezicht kunnen slaan zonder dat je het door zou hebben. Dat er fouten staan op wikipedia en dat er dingen op staan waar jij het niet mee eens bent betekent niet dat alle en daarmee ieder willekeurig deel per definitie afgedaan kan worden als onjuist. Jouw gemekker gaat onderuit bij het vinden van één enkel juist onderwerp en daarvan zijn er vele.quote:Op maandag 2 april 2007 15:07 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Ik ben van Assenede .
Het laatste mosselrestaurant is allang failliet .
Autozetelbedrijf ECA is ermee gestopt .
Zanger Ivan Heylen woont in deelgemeente Oost-eeklo .
Kunstfotograaf Hans De G . is de plaatselijke dorpsgek die met een veel te grote fotolens rondloopt en nog nooit een foto heeft verkocht .
en nu den wiki ;
http://nl.wikipedia.org/wiki/Assenede_%28deelgemeente%29
Ik heb het toevallig over één onderwerp dat ik zwart op wit kan controleren .quote:Op maandag 2 april 2007 17:38 schreef Invictus_ het volgende:
[..]
Jouw God, logica zou je in jouw gezicht kunnen slaan zonder dat je het door zou hebben. Dat er fouten staan op wikipedia en dat er dingen op staan waar jij het niet mee eens bent betekent niet dat alle en daarmee ieder willekeurig deel per definitie afgedaan kan worden als onjuist. Jouw gemekker gaat onderuit bij het vinden van één enkel juist onderwerp en daarvan zijn er vele.
Ga bidden ofzo.
Maar wel liegen:quote:Mentaliteit
De dorpelingen werd en wordt vaak verweten een zekere verwaandheid en zelfingenomenheid te koesteren. In heemkundige geschriften wordt deze vermeende mentaliteit verklaard door het feit dat hier eens de zee overwonnen werd en alzo het dorp "an sich" haar bestaan werd veilig gesteld.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |