quote:
Bijna een jaar later, maar afgelopen weekend:
Vond het vrij mager. De helft van de hal is bezet door ticketspelletjes, gokspelletjes, kermisspelletjes. Wel 2x air hockey, boven veel echte gokkasten.
Geen echte klassiekers behalve Pacman/Galaga in 1 kast met een groot scherm, dus een nieuwere versie. Veel van de spellen hadden een ingebrand scherm.
Wel leuk: Daytona USA 2, 4 gelinkte cabinets en Mario Kart 2-player.
Géén flipperkasten. Heel raar.
Aantal spellen zijn goed te doen qua kosten, andere betaal je gewoon 1 euro per credit, dus 2 euro per spel met 2 spelers, vrij fors, want er zitten ook spellen bij die 50ct kosten.
Je moet overal munten in doen, die kun je wisselen bij een automaat.
Boven is een spiegelhal die gaat naar de gokkasten. Voor die ruimtes heb je een toegangsbewijs nodig, maar waar je die kunt halen is niet duidelijk geworden.
Helemaal boven is een bioscoop.
Foto's via telefoon, niet met de intentie ze te uploaden gemaakt, dus niet van al te beste kwaliteit.
![swEm0c2.jpg]()
![5Ar5k4t.jpg]()
![KsatMGM.jpg]()
![LyQhF9S.jpg]()
![xFxB3gj.jpg]()
![8PVLaDl.jpg]()
![732Jslw.jpg]()
![GUnYs82.jpg]()
Volgens mij zijn er verder in Noord-Holland weinig tot geen vergelijkbare hallen. Er zit er nog een in Zandvoort, in Center Parcs. Die heeft wel 2 flipperkasten, maar 1 euro per spel (3 spellen voor een 2-eurostuk) vond ik vrij prijzig. Bovendien zijn het niet echt toffe kasten (Indiana Jones en Pirates of the Caribbean).
Hier staat ook een Air Hockey, 2 euro per spel (9 punten/3 minuten (!)). Wel een mooie gebogen tafel.
Hier heb ik maar 1 foto van
![mC6AaAN.jpg]()
Ook hier is 50% van de ruimte ingericht met gokspelletjes waarbij je kermisachtige prijzen kunt winnen.
Luister naar XPLIZIT op
www.xms.nlVoor alles retro bezoek je het
Retroforum -
www.retroforum.nl