Ik vind de Battle Network serie voor de GameBoy Advance dan wel weer leuk. Maar dat zijn juist geen platformers maar (Japanse-stijl)RPG's.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:16 schreef Karina het volgende:
Wauw dat is een flinke collectie!
Ik heb behalve een paar NES versies deze nog:
[ afbeelding ]
Dat is de OP van het vorige topic.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:44 schreef Diepvriez het volgende:
Toen een knulletje....nu een lonely-girl.
Serieus? Kan me niet voorstellen dat dat nog goed loopt. Volgens mij waren er sowieso niet zoveel echt lijpe arcadehallen in Nederland, ik weet nog dat ik ze op vakantie in Frankrijk altijd veul cooler vond.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 02:35 schreef arjan1112 het volgende:
Hoezo staat dit in memory lane ?
Die arcadehallen bestaan nog steeds.
quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 01:44 schreef Diepvriez het volgende:
Toen een knulletje....nu een lonely-girl.
Daar ging ik ook heel vaak spelen, daar staan tegenwoordig ook alleen nog maar van die gokkasten.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 07:34 schreef Basp1 het volgende:
Op kermissen stond ook nog wel eens een mobiele arcade kraam, maar die heb ik ook al jaren niet meer gezien.
Die Network-spellen ben ik verder niet bekend mee.. zal vast ook leuk zijn, maar ik prefereer toch de platformersquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 00:16 schreef Karina het volgende:
Wauw dat is een flinke collectie!
Ik heb behalve een paar NES versies deze nog:
[ afbeelding ]
Paar maanden terug in het Bonami Gamemuseum in Epe/Ede geweest (haal die 2 altijd door elkaar).. daar was ook een vader met zn kleine dochtertje een potje Mortal Kombat 1 aan het spelen op arcadekast, gewoon schattig om te zienquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 19:42 schreef ems. het volgende:
Ik weet nog goed dat ik in een of ander restaurant in Griekenland mijn eerste ervaring had met Mortal Kombat. Het restaurant was zo vrij om een Fatal Fury en Mortal kombat kast neer te zetten voor de mensen die hun pizza op hadden en ik als Street Fighter 2 turbo-fan in de arcade in Haarlem kon dat natuurlijk niet onbespeeld laten!
Weet nog dat ik toen best onder de indruk was van al dat geweld. En in level 2 werd mijn hoofd er met ruggengraat en al uitgetrokken door Kano. Zoiets had ik nog nooit gezienZeker op die leeftijd (ik denk een jaar of 6-8) was dat nogal indrukwekkend.
correctie een "altijd prijs" automaat das voor mij geen grijperquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 13:22 schreef CesarMilan het volgende:
Meestal staan er nog een aantal arcades en wat gokkasten en één airhockey dan heb je het wel weer gehad. Owja en zo'n grijper.
arcades werden steeds groter en er word steeds minder op gespeeld.. bij gokken niet. daarom dat al die hallen omgebouwd zijn naar casino;s (en op de kermis je ze alleen in belgië soms ziet)quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 07:34 schreef Basp1 het volgende:
Op kermissen stond ook nog wel eens een mobiele arcade kraam, maar die heb ik ook al jaren niet meer gezien.
mijn zoon en ik willen daar ook graag een keer heen, maar het is een nogal lange reis daar heen. is dat een beetje te doen met ov?quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 23:49 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Die Network-spellen ben ik verder niet bekend mee.. zal vast ook leuk zijn, maar ik prefereer toch de platformersAl hou ik ook wel van RPG's, daar niet van!
[..]
Paar maanden terug in het Bonami Gamemuseum in Epe/Ede geweest (haal die 2 altijd door elkaar).. daar was ook een vader met zn kleine dochtertje een potje Mortal Kombat 1 aan het spelen op arcadekast, gewoon schattig om te zien![]()
Geen idee, ik ben er zelf naar toe gereden met mn eigen auto. Vanaf Brabant (tegen Limburg aan)quote:Op maandag 14 oktober 2013 08:19 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
mijn zoon en ik willen daar ook graag een keer heen, maar het is een nogal lange reis daar heen. is dat een beetje te doen met ov?
wij wonen boven amsterdamquote:Op maandag 14 oktober 2013 20:52 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Geen idee, ik ben er zelf naar toe gereden met mn eigen auto. Vanaf Brabant (tegen Limburg aan)Is de moeite wel waard hoor! Al kun je dan wel het beste vanaf openingstijd aanwezig zijn, zodat je je tijd volledig kan benutten aan de games en het museumgedeelte!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |