quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:04 schreef OA het volgende:
[..]
Inda, krijg ik nog antwoord op mijn vraag??? Alstublieft....
Deze vraag dus:![]()
[..]
Censuur heb ik nog niets van gemerkt. Ik kan alles lezen en zien wat ik wil. In internetcafe's staan computers vol met allerlei filmpjes betreffende 2, 3, 4 en meer mensen die naakt iets met elkaar doen en zo.. Geen gebrek aan.quote:Is er in Indonesië eigenlijk veel censuur wat betreft internet?
Er is natuurlijk een islamitisch en een boeddistisch gedeelte.. Lijkt mij dat de Islamieten redelijk streng zijn , zeker gezien al die rellen om de playboy enzo...
die zwerft hier vast wel ergens rond...quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:22 schreef eer-ik het volgende:
paintskills ten top hier.
Maar een fototje is wel wat gemakkelijker he
Heb je wel een inbussleutel btw?
quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:20 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ja, dat was ik, geen dank, geen dank..
Ik weet al waar het zit, heb er net ook even naar gekeken.
Als je een tel hebt, haal ik 'm er effe bij, kan evt wel een fototje maken dan.
Ah, dat is wel handig dan.quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:24 schreef OA het volgende:
[..]
die zwerft hier vast wel ergens rond...
we hebben nog een grote fabriek en werkplaats aan het kantoor vastzitten!![]()
Ik ben er dan ook weerquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
![]()
Dat is nou alweer een paar tellen geleden.
Maar ik heb toch geen senseodus waar maak ik mij nou weer zorgen om eigenlijk
![]()
Yeah baby!quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:26 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ah, dat is wel handig dan.
Kan jij niet ook even je senseo erbij pakkken?
Kunnen we even een live-workshop houden
Dat had ik niet verwacht voor het grootste islamitische land ter wereld... Valt weer reuze mee dan!quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:23 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
[..]
Censuur heb ik nog niets van gemerkt. Ik kan alles lezen en zien wat ik wil. In internetcafe's staan computers vol met allerlei filmpjes betreffende 2, 3, 4 en meer mensen die naakt iets met elkaar doen en zo.. Geen gebrek aan.
Je kan wel een frote meerderheid tegen je hebben, maar als er vervolgens niets gebeurt, kan zo een klein groepje idd een groot deel van de samenleving ontwrichten...quote:Er is een kleine groep Taliban-achtigen die een zeer grote meerderheid tegen zich heeft, echter zijn het allemaal moslims die hier niets van zeggen (de zwijgende meerderheid dus). Velen wensen dat kleine groepje echter liever nu dood dan morgen omdat ze een hele samenleving potentieel kunnen ontwrichten. Wat je dus ziet met zo'n Playboy gebeuren. Ik moet er nog eens 1 kopen, en dan ook een FHM en Maxim, kun je zien dat er hetzelfde in staat.
van mij mag je hem plaatsen omdat ik zo'n zelfde apparaat als jouwn UI thuis heb liggenquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:24 schreef OA het volgende:
[..]
die zwerft hier vast wel ergens rond...
we hebben nog een grote fabriek en werkplaats aan het kantoor vastzitten!![]()
GOEIEMORGEN vergat ik weer eens ffquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:28 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Yeah baby!
Live-show!!!!
Dit is purekoffie
porno
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:33 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
GOEIEMORGEN vergat ik weer eens ff
en hier moest ik hardop van lachen![]()
les 1 en les 2 kent iedereenquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:36 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ook goeiemorgen CableGun
![]()
Sit back, maak je broek los en enjoy the show...
Take it away Eer-ik!![]()
En de temeratuur was ook belangrijk geloof ik?quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:38 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
les 1 en les 2 kent iedereenvoeg water aan je apparaat / koffiezetter toe
en voeg er daarna op jouwn manier iets van een pad/ boonmaalselaan toe
maar daar ging het niet over we hadden het over de hoeveelheid per kopje
Mja, ik wil dat ie warmer gaat..quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:44 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
En de temeratuur was ook belangrijk geloof ik?
Regelt de mijne automatisch knoppie aan wachten en dan is het klaarquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:44 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
En de temeratuur was ook belangrijk geloof ik?
Het is hier allemaal wel vrij gematigd hoor. Je ziet in Nederland relatief meer hoofddoekjes dan hier bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:28 schreef OA het volgende:
[..]
Dat had ik niet verwacht voor het grootste islamitische land ter wereld... Valt weer reuze mee dan!![]()
Wat ik altijd hoor is dast het boeddhistische gedeelte veel makkelijker/toleranter/vrijer van gedachten is...
[..]
Je kan wel een frote meerderheid tegen je hebben, maar als er vervolgens niets gebeurt, kan zo een klein groepje idd een groot deel van de samenleving ontwrichten...![]()
Veel plezier met al die vieze duivelse boekjes...![]()
DANK DANKquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:45 schreef eer-ik het volgende:
OK, uiteraard moet je 'm even leeg laten lopen en de stekker verwijderen uit het stopcontact
Als je 'm dan op z'n kop houdt, like so:
[afbeelding]
Zit er aan de onderkant, het volgende:
[afbeelding]
Daar zit in het uitvergrootte gedeelte, een 'lipje'.
Die moet je eruit trekken, waarna je vrolijk met je inbussleutel in dat gaatje kunt roeren.
Nadeel is wel, dat je het lipje eruit moet slopen, het kan niet meer terug.
Maar hey, wie kijkt daar nou
In jouw geval moet je 'm een klein stukje naar rechts draaien, dan komt er minder water uit.
Mocht je trek hebben in een enorm laffe bak, moet je 'm naar links draaien, en komt er 2 keer zoveel water uit als dat ie op de rechtse stand staat
Met als sub-titel "Opwindend fotomateriaal"quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:46 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Mja, ik wil dat ie warmer gaat..
Maar ik ben er voor alsnog niet achter hoe dat zit...
Zal ik deze briljante fototutorial maar even in de OP plaatsen onder het kopje 'links' ?
Goed ideequote:Op donderdag 22 maart 2007 10:49 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Met als sub-titel "Opwindend fotomateriaal"
quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:51 schreef eer-ik het volgende:
Ik zit er aan te denken om het huis van m'n ouders (nu wit) bruin te verven, op de dag dat ze terugkomen van vakantie.
Gewoon met waterverf
Zal ik dat doen
quote:Naam: roelof bruinsma
Reactie:
hoi max, ik heb vanaf het begin al problemen met de temperatuur van het bakje. Door het kopje voor te verwarmen is het wel redelijk maar niet meer dan dat. ik wil graag weten: kun je de temperatuurinstelling beinvloeden?
Antwoord van Max:
Helaas kan dat niet, Roelof, het apparaat is voorzien van een niet-regelbare thermostaat. Alleen de bekende trucs helpen: kopje voorverwarmen, en vooraf een kopje 'koffie' zetten zonder pad in het filter. Je kunt ook de thermostaat zien te vervangen, maar daar is niet makkelijk aan te komen. Succes!
Datum: 23 - 11 - 2004
Komt uiteraard ook een tutorial vanquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:53 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ja, super stunt!!!
![]()
Met spandoek: "Huize cafeïna"![]()
En we willen "before" en "after" foto's![]()
quote:
in het gaatje roeren..quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:45 schreef eer-ik het volgende:
OK, uiteraard moet je 'm even leeg laten lopen en de stekker verwijderen uit het stopcontact
Als je 'm dan op z'n kop houdt, like so:
[afbeelding]
Zit er aan de onderkant, het volgende:
[afbeelding]
Daar zit in het uitvergrootte gedeelte, een 'lipje'.
Die moet je eruit trekken, waarna je vrolijk met je inbussleutel in dat gaatje kunt roeren.
Lekker boeiend...quote:Nadeel is wel, dat je het lipje eruit moet slopen, het kan niet meer terug.
Maar hey, wie kijkt daar nou
Verder hulde voor de heldere uitleg!quote:In jouw geval moet je 'm een klein stukje naar rechts draaien, dan komt er minder water uit.
Mocht je trek hebben in een enorm laffe bak, moet je 'm naar links draaien, en komt er 2 keer zoveel water uit als dat ie op de rechtse stand staat
Standaard staat het apparaat ingesteld op 137,5 ml.
Fijnquote:
quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:55 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Komt uiteraard ook een tutorial van
Alleen gaan ze pas in juli op vakantie, maar ik wil een zorgvuldige planning, en het moet ook niet regenen, want dan heeft het geen zin.
Ik wil dat het met 1 regenbui er weer af is
Ik denk dat ze zich wezenloos schrikken![]()
#1: Is ze lekker?quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:56 schreef OA het volgende:
[..]
ik had even iets heel belangrijks te doen hier!!![]()
[..]
in het gaatje roeren..![]()
[..]
Lekker boeiend...![]()
misschien dat ik nog eens op mn flikker krijg van de receptioniste...![]()
[..]
Verder hulde voor de heldere uitleg!![]()
Ik ga het straks even proberen!![]()
Linkje naar de OP lijkt mij idd gerechtvaardigd!!![]()
uiteraard komen er foto's met jou en een bak koffie en een leip gezicht trekkend anders is de hele turotial nutteloosquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:57 schreef OA het volgende:
[..]
![]()
Wij zijn uiteraard te allen tijde bereid om mee te denken!!![]()
Goeie zaakquote:Op donderdag 22 maart 2007 10:57 schreef OA het volgende:
[..]
![]()
Wij zijn uiteraard te allen tijde bereid om mee te denken!!![]()
ik zou het ook best weleens zo'n grap met mijn ouders uithalen alleen het afwassen vind ik nou niet zo leukquote:Op donderdag 22 maart 2007 11:00 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Goeie zaak
Het is lang geleden dat ik een goeie grap heb uitgehaald met m'n ouders
Ik kan het ook op 1 april doen trouwens, is wat dichterbij
Daar wil ik best 's nachts m'n bed voor uitkomen...
Ik zei: Jammer Boemski.quote:Op donderdag 22 maart 2007 11:04 schreef boem-dikkie het volgende:
Zó samenvatting van de vorige 3 pagina's?
Senseo apparaat kopjes hoeveel heid aanpassenquote:Op donderdag 22 maart 2007 11:04 schreef boem-dikkie het volgende:
Zó samenvatting van de vorige 3 pagina's?
Dat wist ik nogquote:Op donderdag 22 maart 2007 11:05 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Ik zei: Jammer Boemski.
Tot zover mijn samenvatting
euh, niks gebeurd, behalve dat we het kut vonden dat je gezakt was, en dat ik een birljante tutorial heb geschreven.quote:Op donderdag 22 maart 2007 11:04 schreef boem-dikkie het volgende:
Zó samenvatting van de vorige 3 pagina's?
quote:Op donderdag 22 maart 2007 11:08 schreef eer-ik het volgende:
[..]
euh, niks gebeurd, behalve dat we het kut vonden dat je gezakt was, en dat ik een birljante tutorial heb geschreven.
weer zo'n baggerdag als gister?quote:Op donderdag 22 maart 2007 11:04 schreef buzzer het volgende:
Ik zit nu aan mijn twaalfde bakkie zo langzamerhand, maar ik ben bang dat de koffie me niet gaat helpen vandaag![]()
#1: ze is 58...quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:58 schreef eer-ik het volgende:
[..]
#1: Is ze lekker?![]()
#2: Geen dank
Houdt me van de straat he
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |