Stelletje spammersquote:
quote:Op woensdag 21 maart 2007 09:11 schreef PieterBas het volgende:
WTF..
Wanneer mijn laptop op de screensaver modus gaat, en de standaard Acer screensaver/ verkapt product demo aan gaat, komt ook even de webcammodus langs. Sta ik opeens full screen op mijn beeldscherm
10 dagen voor een hele scriptie, wordt opgeschieten danquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:26 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Goeiemogguh!
Geen gestress, wel opschieten denk ik![]()
In principe wel vrij kort dag idd.....quote:Op woensdag 21 maart 2007 09:34 schreef PieterBas het volgende:
[..]
10 dagen voor een hele scriptie, wordt opgeschieten dan
Dank jullie wel voor jullie aanmoedigingen.............NOT. Ik dacht bij mezelf als ik de nachten erbij pak, dan moet het in 10 dagen wel lukken. Who cares dat ik daarna met enorme wallen zit. We gaan het gewoon doen!!quote:Op woensdag 21 maart 2007 09:34 schreef PieterBas het volgende:
[..]
10 dagen voor een hele scriptie, wordt opgeschieten dan
quote:Op woensdag 21 maart 2007 08:43 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Ik zit hier met een collega die 3 uur over het opstarten doet
whahahahahahaquote:Op woensdag 21 maart 2007 08:48 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Die PC doet het wel, hij zelf alleen niet
is dat ff schrikkenquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:11 schreef PieterBas het volgende:
WTF..
Wanneer mijn laptop op de screensaver modus gaat, en de standaard Acer screensaver/ verkapt product demo aan gaat, komt ook even de webcammodus langs. Sta ik opeens full screen op mijn beeldscherm
veel suc6, hopen dat het je gaat lukkenquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:40 schreef GlamourGirl het volgende:
[..]
Dank jullie wel voor jullie aanmoedigingen.............NOT. Ik dacht bij mezelf als ik de nachten erbij pak, dan moet het in 10 dagen wel lukken. Who cares dat ik daarna met enorme wallen zit. We gaan het gewoon doen!!
Ik keek zo.. heey die gast lijkt op mij, wacht even.. dat ben ikquote:
quote:Op woensdag 21 maart 2007 09:42 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik keek zo.. heey die gast lijkt op mij, wacht even.. dat ben ik![]()
Das behoorlijk te laat.quote:
vroeg ik me ook al afquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:46 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Das behoorlijk te laat.
Doorgezakt gisteren?
quote:Op woensdag 21 maart 2007 09:40 schreef GlamourGirl het volgende:
[..]
Dank jullie wel voor jullie aanmoedigingen.............NOT. Ik dacht bij mezelf als ik de nachten erbij pak, dan moet het in 10 dagen wel lukken. Who cares dat ik daarna met enorme wallen zit. We gaan het gewoon doen!!
quote:Op woensdag 21 maart 2007 09:50 schreef Sok41 het volgende:
Mamma woar is min pils, min pilske bin ik kwiet, oh mamma woar is min pils
want ik zag niks, want ik mos piss'n, ik dacht aan al dat ik mos miss'n, dat gebeurt noe altied als d'r iets te doene völtquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:50 schreef Sok41 het volgende:
Mamma woar is min pils, min pilske bin ik kwiet, oh mamma woar is min pils
NIet eensquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:46 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Das behoorlijk te laat.
Doorgezakt gisteren?
ressssssssssssssssspectquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:54 schreef lienelien het volgende:
en ik was toch nog maar 5 minuten te laat op stage![]()
Oh das wel ok. heb je wel boterhammetjes mee dan?quote:Op woensdag 21 maart 2007 09:54 schreef lienelien het volgende:
[..]
NIet eens
en ik was toch nog maar 5 minuten te laat op stage![]()
nu al??? na 2 dagenquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:52 schreef Cuckoo het volgende:
[..]
![]()
Ik ga maar weer eens richting koffieautomaat.Vanmiddag komt trouwens m'n afstudeerbegeleider voor het eerst langs, ben benieuwd wat ie allemaal te melden heeft.
Nee, maar dat heb ik nooit. Wel yoghurt sultana's en bbbquote:Op woensdag 21 maart 2007 09:58 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Oh das wel ok. heb je wel boterhammetjes mee dan?![]()
deo+parfumquote:En gewassen?
Jahaaa.quote:Ondergoed aan?
Gelukkigquote:Op woensdag 21 maart 2007 10:00 schreef lienelien het volgende:
[..]
Nee, maar dat heb ik nooit. Wel yoghurt sultana's en bbb![]()
[..]
deo+parfumGisteravond nog ruim een half uur onder de douche gestaan
![]()
[..]
Jahaaa.![]()
Eerste kennismaking he, en een beetje het onderzoek doorspreken (zal nog wel een Plan van Aanpak moeten maken). Schijnt 1 of andere 65+'er te zijn. Hij kon alleen vandaag. Rest van de week moest of z'n vrouw de auto hebben of hij moest op de kleinkinderen passen.quote:
goedemorgen mevrouw de juffrouwquote:
ik zweer het je, die begeleider kent Cuckoo vast en zeker maar al te goed en wil er gelijk bovenop zittenquote:
Bwhehe die van ons moest ook op de kleinkinderen passen laatstquote:Op woensdag 21 maart 2007 10:01 schreef Cuckoo het volgende:
[..]
Eerste kennismaking he, en een beetje het onderzoek doorspreken (zal nog wel een Plan van Aanpak moeten maken). Schijnt 1 of andere 65+'er te zijn. Hij kon alleen vandaag. Rest van de week moest of z'n vrouw de auto hebben of hij moest op de kleinkinderen passen.![]()
Wij kennen Cuckoo ook erg goed, en daar wil je niet bovenop zitten zeg ik jequote:Op woensdag 21 maart 2007 10:02 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
goedemorgen mevrouw de juffrouw![]()
[..]
ik zweer het je, die begeleider kent Cuckoo vast en zeker maar al te goed en wil er gelijk bovenop zitten
Heb ik wat gemist ?!quote:Op woensdag 21 maart 2007 10:02 schreef ReMcOrE het volgende:
ik zweer het je, die begeleider kent Cuckoo vast en zeker maar al te goed en wil er gelijk bovenop zitten
Zijn bijnaam is ook Sneeuwvlokjequote:Op woensdag 21 maart 2007 10:04 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Wij kennen Cuckoo ook erg goed, en daar wil je niet bovenop zitten zeg ik je
Whaha, daar gaaaaan we weerquote:Op woensdag 21 maart 2007 10:06 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Zijn bijnaam is ook Sneeuwvlokje![]()
[afbeelding]
Het lijkt handige Harry uit Bassie en Adriaan wel: '' ze moeten ook altijd mij hebben''quote:Op woensdag 21 maart 2007 10:09 schreef Damzkieee het volgende:
Ze moeten ook altijd dezelfde hebben he
Was te proberenquote:
wederom resssssssssssssspectquote:Op woensdag 21 maart 2007 10:17 schreef Damzkieee het volgende:
MILFs are us in jouw geval
Met mokkels R Us doe je lienelien en Miss Scofield tekort denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |