quote:“Het soort muziek dat gemaakt wordt op hetverspreidt een morbide sfeer. Normaal gesproken zijn we tegen iedere vorm van zinloos geweld en hier wordt geweld en wraakoefening juist verheerlijkt. Het is die Vikingcultuur waar flink gehakt wordt.”
Hmmm...quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:02 schreef iggy_in_the_house het volgende:
gaat dat niet over dat festival waar niet meer gescheld mag worden?
He pik, volgens mij staat er nog een vraag open.quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:19 schreef n0r het volgende:
Mja Christenunie en SGP zijn het wel proberen niet door te laten gaan volgens mij, of het daadwerkelijk niet plaats gaat vinden weet ik niet.
Geef mij maar eens 8 nummers die The Ramones gecovered hebben.
mmk, niet gezien.quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:20 schreef MadMaster het volgende:
[..]
He pik, volgens mij staat er nog een vraag open.
Jij maakt je op deze manier erg populair hier...![]()
quote:De vraagsteller zelf beoordeelt of een vraag goed beantwoord is en deelt zelf de punten uit. Je kunt dus nooit een antwoord geven en gelijk een nieuwe vraag stellen. De kans bestaat immers dat je het toch fout hebt.
Op elk moment kan er dus maar één vraag open staan. Het is zeer verwarrend als er allerlei vragen en antwoorden door elkaar lopen, zeker wanneer mensen niet goed quoten.
Mocht een vraag erg moeilijk blijken of duurt het erg lang, dan kan de vraagsteller, om het topic op gang te houden, tips geven. Blijkt een vraag echt te moeilijk, dan mag de vraagsteller ook zelf het antwoord geven en zo de vraag intrekken. Hij mag dan zelf een vervangende vraag bedenken.
En als er een stilte valt?
Als een vraagsteller te lang, zeg een uur, niet reageert op antwoorden, dan wordt de openstaande vraag geparkeerd. Iemand anders mag dan een vraag stellen, zodat het spel gewoon verder kan.
Mocht de originele vraagsteller later nog terugkomen en het goede antwoord is gegeven, dan krijgt de user met het goede antwoord alsnog zijn punt, maar mag hij of zij geen nieuwe vraag stellen. Het spel is dan immers allang verder. Is het goede antwoord nog niet gegeven, dan kan de originele vragensteller eventueel, als hij weer een vraag mag verzinnen, de geparkeerde vraag opnieuw opbrengen.
Ook als degene die het goede antwoord gegeven heeft niet binnen een uur een nieuwe vraag stelt, mag een willekeurig iemand een vraag bedenken. Anders loopt het topic namelijk een beetje vast...
Dit is geen discussie-topic, maar ik wil hem wel aangaan hoor...quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:25 schreef Licko het volgende:
stelletje pikken
er zijn wel meer mensen hier die een nieuwe vraag stellen wanneer de vorige nog niet beoordeeld is. en dan niet met van die bullshit komen van; "wij zitten al veel langer op fok, en je maakt je niet populair", etc...
wainers
En dit keur ik dus goed.quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:23 schreef ranja het volgende:
Iets van dat er bekeuringen uitgedeeld worden voor een scheldwoord?
Ranja +1quote:Controle optredens Elsrock
RIJSSEN - De gemeente RijssenHolten gaat bij het metalfestival Elsrock 2007 controleren of 'Gods naam en eer naam' wordt aangetast. Als de teksten volgens het gemeentebestuur niet door de beugel kunnen, wordt zonder pardon de officier van justitie ingeschakeld.
Die zal dan bezien of de organisatoren van het metalfestival strafrechtelijk moeten worden vervolgd. Onder dit dreigement heeft het college van Burgemeester en Wethouders een vergunning afgegeven voor het openluchtfestival. Daarmee is een bezwaarschrift van de SGP ter zijde geschoven. In het bezwaarschrift stelde de SGP dat de eerste editie in 2006 'veel inwoners in hun diepste godsdienstige gevoelens heeft gekwetst.' Voor B en W is er echter geen reden om het metalfestival tegen te houden. Zij het wel onder strikte voorwaarden.
De organisatie van het metalfestival, dat ook vorig jaar politieke deining veroorzaakte, reageert verheugd op de vergunning. Maar er is ook kritiek. "We betreuren het dat de vergunning zo lang op zich heeft laten wachten", aldus het bestuur van de stichting Elsrock. Tussen aanvraag en afgifte zat 25 weken. Volgens de organisatoren had dat veel sneller gekund. "In oktober 2006 heeft reeds een evaluatie plaats gevonden met politie, brandweer en burgemeester. De slotconclusie van deze evaluatie was dat Elsrock 2006 een goed georganiseerd festival is geweest."
Pas nu er duidelijkheid is over de vergunning kan de organisatie, die voor het komende festival 1000 bezoekers verwacht, spijkers met koppen slaan als het gaat om het boeken van bands. "We zijn op dit moment in gesprek met enkele grote, bekende internationale bands", laten de organisatoren van Elsrock 2007 weten. Het festival wordt gehouden op zaterdag 25 augustus, op het terrein van voetbalvereniging RKSV aan de Elsmaten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |