Hier hetzelfde... maar ga zeker niet zonder meer akkoordquote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:45 schreef Ludacriss het volgende:
Ik heb dat mailtje nog niet gehad maar heb voor de zekerheid de doos enzo niet opengemaakt. Van mij mogen ze hem afhalen aangezien ik hem toch niet wilde gebruiken.
verkoopprijs 69,95quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:48 schreef hello_moto1992 het volgende:
Gewoon houden toch?
Wat kunnen ze je maken?
Hoe duur is zo'n printer als de prijs wel goed is trouwens?
Print screen van je mailapp + het mailtje.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:42 schreef __Saviour__ het volgende:
Ehm, de fun is over jongens. Net een mailtje gekregen, ze willen het toch terug. Ze noemen het een overduidelijke fout van het systeem waarvan misbruik is gemaakt.
Zouden ze dat niet allang gedaan moeten hebben?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:51 schreef __Saviour__ het volgende:
Nee ik lul maar wat. Ik wilde eens kijken of jullie al bang werden
Maar Wehkamp zal toch wel met een reactie gaan komen lijkt me.
klootzakquote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:51 schreef __Saviour__ het volgende:
Nee ik lul maar wat. Ik wilde eens kijken of jullie al bang werden
Maar Wehkamp zal toch wel met een reactie gaan komen lijkt me.
+ full headers.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:49 schreef slindenau het volgende:
[..]
Print screen van je mailapp + het mailtje.
Anders geloof ik het niet.
Je adres is sowieso bekend hoor, maar bij het service point is makkelijker omdat je dan een SMSje krijgt... dat ding kennelijk vroeg wordt afgegeven en je zelf kunt bepalen wanneer je langs gaat. (geen pakjes meer bij de buren, in tuinen, thuis bij de bezorger etc. )quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:01 schreef __Saviour__ het volgende:
Wel een geinige actie hoor.
Maar wat is dat met het bezorgen. Ik lees hier dat iemand het laat bezorgen bij een servicepoint en in een vorig topic liet iemand het bezorgen bij een praxis (?!).
Durven jullie het niet op eigen adres te doen of hoe zit dat?
Wehehhehekamp?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 20:01 schreef mcintosh het volgende:
Een mailtje als hoerboven gefaked werd zal wel volgen denk ik.
Tenzij Whekamp de humor er van in kan zien... maar ja commercie en humor gaan niet zo goed samen tenzij het geld oplevert....
Ook al hebben een aantal mensen dat al gedaan, maar dit vind ik toch wel erg zielig.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:36 schreef Sebasser het volgende:
Ik ga mijn sokken ook maar eens retouneren.
Ik heb al wel mijn gehakthamrolletjes opgegeten.
En die cheque stuur ik ook niet terug.
Enkel de sokken plus nog wat papierwerk..
Ja, ik ben het met je eens.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 20:22 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ook al hebben een aantal mensen dat al gedaan, maar dit vind ik toch wel erg zielig.
je al niet al te dure bestelling dan ook nog eens terug sturen, terwijl je er al veel voor terug hebt gekregen. wees blij met wat je hebt gekregen en maak even dat tientje over, kom op he, dat is toch niets!![]()
bovendien heb je dan al een (in ieder geval) aankoop gedaan en zullen ze daardoor nog eens minder snel aan je deur kloppen ook!
Nou, ik heb gewoon een shirt teruggestuurd omdat het de verkeerde kleur is geweest.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 20:22 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ook al hebben een aantal mensen dat al gedaan, maar dit vind ik toch wel erg zielig.
je al niet al te dure bestelling dan ook nog eens terug sturen, terwijl je er al veel voor terug hebt gekregen. wees blij met wat je hebt gekregen en maak even dat tientje over, kom op he, dat is toch niets!![]()
bovendien heb je dan al een (in ieder geval) aankoop gedaan en zullen ze daardoor nog eens minder snel aan je deur kloppen ook!
Eens.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 20:49 schreef Lutke het volgende:
Ik vind het na de printer wel genoeg geweest.
De kosten is maar een kleine factor in de hele vergelijking. Stel dat er inderdaad door Wehkamp nu een flinke klopjacht gestart wordt naar mensen die zo'n printer gratis gekregen hebben. Goed, dan krijgen ze de printers misschien wel terug. Maar daar zit meteen een grote kans aan vast dat dit een flinke berg negatieve publiciteit met zich meebrengt wat uiteindelijk veel meer kost dan een stapeltje (waarschijnlijk gekregen) printers. Terwijl als Wehkamp de fout toegeeft en dit niet terug zal draaien, de consument misschien meer vertrouwen in de naam Wehkamp overhoudtquote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:55 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze er achter na gaan.
Wat is er nou duurder, een paar van die printers die ze al lang terug verdiend hebben, en nog weer terug gaan verdienen door inkt enzo, of een onderzoek naar wie er allemaal eentje heeft ontvangen, contact met diegene maken en weer terugkrijgen...
Zij missen het misschien niet, maar de accountant zal toch zeker wel dat bedrag missen, aangezien het dan niet in balans isquote:Op zondag 18 maart 2007 03:20 schreef Henno het volgende:
Ik acht Wehkamp wel groot genoeg om het geld van die printertjes niet te missen in de boekhouding... alleen moeten ze nu op zoek naar nieuw promotiemateriaal voor hun PC's
Dan krijg je een paar sokken met een ingebouwd audio systeemquote:Als je die truc nou zou uithalen met een gratis car audio systeem t.w.v. duizenden euro's bij aankoop van een dure auto (ik noem maar wat) door de auto weer te verwijderen en wat sokken te kopen... ehm ja dan wordt een advocaat opeens zinvol.
Lucky bastard.. Die heb ik niet eens gehad..quote:Op zondag 18 maart 2007 14:44 schreef Beach het volgende:
Ik neem mn verlies en betaal mn sokken gewoon.
Printer zal dus niet meer komen omdt die nog steeds op uitverkocht staat![]()
Nouja iig gratis gehakthamrolletjes![]()
Ik ben geen specialist in recht, maar het is ja zo dat je als koper op afstand binnen 7 werkdagen de koop zonder enige reden kan ontbinden. Mssn moet je dat ook maar andersom bekijken, dus ik wacht nog een paar daagjes..quote:Op maandag 19 maart 2007 11:43 schreef Apekoek het volgende:
iedereen de printer al in gebruik genomen?
ik kan hem serieus wel gebruiken, dus denk dat ik hem maar gewoon uitpak.
nog steeds niets van wehkamp gehoord, dus zal nu wel echt gesloten zaak zijn, of niet soms?
Same here.quote:Op maandag 19 maart 2007 13:37 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Als het goed is, is mijn DVD met notebooktas verzonden. Met de printer is het niet gelukt, hopelijk wel met de tas
Je moederquote:Op maandag 19 maart 2007 15:50 schreef Luco het volgende:
Iemand nog meer "gratis" dingen gevonden?
Hopelijk mijne ook, i.c.m. me onbreekbare piekquote:
Mijn naam mag er ook bij Gofast.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 14:48 schreef covie het volgende:
Vorige topics:
Deel 1: Gratis printer bij de Wehkamp,
Deel 2: Gratis printer bij de Wehkamp, de spanning stijgt, deel 2
Ondertussen is het niet meer mogelijk om de printer gratis te bestellen, maar de volgende producten zijn nog wel gratis verkrijgbaar:Het boek "de brug": bestelnr. 866-84-300 ¤0,00 (Het boek is tevens geldig als treinkaartje op zondag 18/3/07) Een sexy dvd : bestelnr: 867-63-682 ¤0,00 notebooktas : bestelnr: 868-58-248 ¤0,00
Ondertussen hebben de volgende mensen in ieder geval de printer al gekregen:RemcoDelft Johnnn Sebasser djdano Bron Vernidal ursel Worldpimber SuperRogier JJdJ1984 Lutke CyberD StanS Axianda (weblog) Big-R (weblog) Apekoek nlboy Handschoen RacerDKB (weblog) DJKoster Admiraal_anaal erikkll The_Greater Blauwe_Pino Bullet-tooth fly-hnl Ludacriss HeaRt_woRm
[Binnen, maar nog niet opgehaald:Rio
(heel) Misschien/waarschijnlijk/etc.:MaxMark
Volgens mij ligt zo'n termijn wel iets verder, het is ook zo dat je bij Wehkamp je producten binnen 14 dagen retour kan sturen. Verder is het natuurlijk zo dat ze misschien wachten tot na die termijn met bijvoorbeeld een nieuw factuurtje te sturenquote:Op maandag 19 maart 2007 11:57 schreef Lutke het volgende:
[..]
Ik ben geen specialist in recht, maar het is ja zo dat je als koper op afstand binnen 7 werkdagen de koop zonder enige reden kan ontbinden. Mssn moet je dat ook maar andersom bekijken, dus ik wacht nog een paar daagjes..
En dat mag zomaar?quote:Op maandag 19 maart 2007 17:47 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Volgens mij ligt zo'n termijn wel iets verder, het is ook zo dat je bij Wehkamp je producten binnen 14 dagen retour kan sturen. Verder is het natuurlijk zo dat ze misschien wachten tot na die termijn met bijvoorbeeld een nieuw factuurtje te sturen.
Ik ben ook (nog) geen specialist in recht, maar de strekking van die wet is (volgens mij) dus bedoelt om consumenten te beschermen en niet de verkoper. Dus verkopers kunnen zich niet op deze specifieke regeling beroepen.quote:Op maandag 19 maart 2007 11:57 schreef Lutke het volgende:
[..]
Ik ben geen specialist in recht, maar het is ja zo dat je als koper op afstand binnen 7 werkdagen de koop zonder enige reden kan ontbinden. Mssn moet je dat ook maar andersom bekijken, dus ik wacht nog een paar daagjes..
In principe hebben ze overeenkomst met je afgesloten met een afgesproken bedrag. Dus printer + ... artikel = 5 euro. Afspraak is afspraak (pacta sunt servanda), dat kunnen ze niet 'zomaar' veranderen.quote:Op maandag 19 maart 2007 17:47 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Verder is het natuurlijk zo dat ze misschien wachten tot na die termijn met bijvoorbeeld een nieuw factuurtje te sturen.
haha dat zou mooi zijnquote:Op maandag 19 maart 2007 22:25 schreef Peterselieman het volgende:
in het rekeningoverzicht op wehkamp.nl staat dat als een product uitverkocht is en het niet meer binnen een redelijke termijn geleverd kan worden Wehkamp het recht heeft om het artikel te schrappen van de bestellijst. Mag dit zomaar of moeten ze een vergelijkbaar artikel leveren?
Bestelnummer: 868-39-412quote:Op maandag 19 maart 2007 23:51 schreef Peterselieman het volgende:
Het ding blijkt wel degelijk direct leverbaar te zijn en wel voor ¤69,99![]()
http://www.wehkamp.nl/winkelen/p_produkt.asp?Page=ZOE&Artikelnummer=839412
Morgen de Wehkamp maar eens mailen, omdat ie op het rekeningoverzicht nog steeds als uitverkocht staat.
Laten bezorgen. Kan ik zonder zorgen de kartonnen doos openmaken?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 12:39 schreef Sebasser het volgende:
Laten bezorgen of afgehaald?
Als je hem afgehaald hebt krijg je je factuur thuisgestuurd.
Whehehequote:Notebooktas
Bestelnummer: 868-58-248
Levertijd: Uitverkocht
¤ 0,00
Ok. Heb hem opengemaakt. Geen factuur te bekennen...quote:Op dinsdag 20 maart 2007 12:44 schreef Sebasser het volgende:
Kartonnen doos?
Die kan je makkelijk open maken.
Die tas zit nog een plastik zooi omheen..
Ok. Dan wacht ik daar maar op... Die notebooktas kan je toch niet reourneren via een sericepoint?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 12:49 schreef Bullet-tooth het volgende:
Factuur krijg je morgen of overmorgen in de bus.
Ik hebbem net 5 minuten geleden binnen gekregen.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 12:54 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Ok. Dan wacht ik daar maar op... Die notebooktas kan je toch niet reourneren via een sericepoint?
Hoeveel mensen hebben inmiddels de tas al gekregen?
Ik heb het laten bezorgen. Meteen een losse enveloppe bij gekregen (afleveringsbon, garantiebewijs en retourbon voor de notebook tas erbij. 0,00 euroquote:Op dinsdag 20 maart 2007 12:37 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Notebooktas is binnen
Zit trouwens de factuur in die kartonnen doos? Ik wil alles eerst in de doos bewaren namelijk.
hmmm nope, maar gewoon een brief terug sturen dat je conform overeen bent gekomen met het verschuldigde bedrag van 0 euro. het akkoord is al bereikt, ze kunnen nu wel terug eisen, maar rechtelijk gezien hoef je daar niet meer mee akkoord te gaan.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 15:24 schreef Bakkioli het volgende:
iemand hier al een brief van Mw. Vrolijk van de Wehkamp ontvangen over het terugsturen van de printer?![]()
Hahaquote:Op dinsdag 20 maart 2007 16:32 schreef wdn het volgende:
Hoeveel mensen van deze truc gebruik hebben gemaakt, is onbekend. Volgens de Wehkamp.nl-woordvoerster gaat het slechts om een klein aantal omdat de fout snel ontdekt en hersteld was.
Laat ze er inderdaad maar een beetje moeite voor doenquote:Op dinsdag 20 maart 2007 16:22 schreef Apekoek het volgende:
[..]
hmmm nope, maar gewoon een brief terug sturen dat je conform overeen bent gekomen met het verschuldigde bedrag van 0 euro. het akkoord is al bereikt, ze kunnen nu wel terug eisen, maar rechtelijk gezien hoef je daar niet meer mee akkoord te gaan.
en?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 16:53 schreef JJdJ1984 het volgende:
Ik ben even aan het informeren hoe en wat
Zodadelijk wordt je in elkaar geslagen dor Wehkampquote:
Eh, nee.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:09 schreef NotoriousJw het volgende:
[..]
Zodadelijk wordt je in elkaar geslagen dor WehkampJij bent toch die jongen die in elkaar geslagen is?
Dat is mijn vermoeden ookquote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:16 schreef Sebasser het volgende:
Ik heb nooit geen brief ontvangen, en zal hem ook nooit ontvangen.
En wat nou als iedereen dat zegt? Dan schieten ze er alsnog niets mee op...quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:19 schreef JJdJ1984 het volgende:
Ik zal mocht die brief er wel komen, eens gaan onderhandelen met Wehkamp
Er zitten toch stickers enzo op de doosdus voor hun is hij onverkoopbaar en ik ben er best bereid 20 euro voor te betalen
nee, eerder het vermoeden dat ze daadwerkelijk niet gestuurd gaan worden.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:20 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Jij had al zo'n vermoeden dat ik elke brief die ik van de wehkamp krijg ga negeren?
Brief? Welke brief?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:16 schreef Sebasser het volgende:
Ik heb nooit geen brief ontvangen, en zal hem ook nooit ontvangen.
Precies.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:22 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Brief? Welke brief?
Laat ik nou net met een verhuizing bezig zijn..![]()
Ze doen gewoon stoer. Net zo stoer als toen ze zeiden dat de printers niet geleverd zouden worden.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:22 schreef DJKoster het volgende:
Brief? Welke brief?
Laat ik nou net met een verhuizing bezig zijn..![]()
De wehkamp brief scannen, met de gratis all in one printer van de WEHKAMPquote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:56 schreef Axianda het volgende:
ik heb nog niks ontvangen, als ik de brief heb scan ik hem wel, heb nu toch een mooi apparaat ervoor
Ik had hem een paar dagen na ontvangst al teruggestuurd ... gewoon omdat ik geen oplichter ben.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:13 schreef Space-Chinees het volgende:
Misschien een idee voor een nieuw lijstje nu:
"Welke Fokkers hebben hun printer al retour gestuurd?"![]()
Jamaar dat staat nergens als je meteen dat bestel nummer invoerd..quote:Op dinsdag 20 maart 2007 18:19 schreef M180 het volgende:
Nou nee want er stond duidelijk bij dat hij gratis was ALS je die pc koopt. Dus als je via een of ander truukje alleen de printer hebt dan gaat het niet op he.
nix aan de hand, gewoon net doen of je neus bloedt, dit kan wehkamp niet hard maken.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 19:42 schreef __Saviour__ het volgende:
Ehm, de fun is over jongens. Net een mailtje gekregen, ze willen het toch terug. Ze noemen het een overduidelijke fout van het systeem waarvan misbruik is gemaakt.
quote:Gratis Wehkamp-printer moet weer terug
Door Edwin Feldmann
Dinsdag 20 maart 2007, 15:08 - Mensen die vorige week bij Wehkamp.nl via een truc een gratis printer hebben ontvangen, moeten deze terugsturen of alsnog betalen.
Dat heeft Wehkamp.nl-woordvoerster Joke Vrolijk desgevraagd tegen Webwereld verklaard. Vorige week woensdag publiceerde het warenhuis een aanbieding van een notebook. Wie de computer bestelde, kreeg er een gratis printer bij.
Een aantal internetters ontdekte dat toen zij de computer uit hun winkelwagen verwijderden, de gratis printer bleef staan. Een kleine bestelling was vervolgens genoeg om de printer gratis thuisgestuurd te krijgen.
"Degenen die de printer gratis hebben gekregen bij een andere bestelling, hebben niet conform de actie besteld", stelt Vrolijk. Wehkamp.nl heeft die mensen deze week een brief gestuurd waarin staat dat ze de printer moeten terugsturen of dat ze hem tegen betaling van de normale prijs (69 euro) mogen houden.
Hoeveel mensen van deze truc gebruik hebben gemaakt, is onbekend. Volgens de Wehkamp.nl-woordvoerster gaat het slechts om een klein aantal omdat de fout snel ontdekt en hersteld was.
alleen was dat nou net een grapjequote:Op dinsdag 20 maart 2007 18:39 schreef FUFR het volgende:
[..]
nix aan de hand, gewoon net doen of je neus bloedt, dit kan wehkamp niet hard maken.
de fout zit in hun systeem.
Beetje overbodig he?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 18:42 schreef Zonnestraaltje het volgende:
http://www.webwereld.nl/ref/rss/45573
[..]
dat was een fopjequote:Op dinsdag 20 maart 2007 18:39 schreef FUFR het volgende:
[..]
nix aan de hand, gewoon net doen of je neus bloedt, dit kan wehkamp niet hard maken.
de fout zit in hun systeem.
Ja, die staat hetzelfde te wachtenquote:Op dinsdag 20 maart 2007 19:12 schreef U.F.O het volgende:
hmm, zouden ze ook moeilijk gaan doen over die notebooktas?
lijkt me logisch, rechte lijn enzoquote:
quote:Op dinsdag 20 maart 2007 19:17 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
http://www.azerty.nl/producten/product_detail/?ID=17281&GROEPEN%5B%5D=194&IMG_NORMAAL=0&TAB=specificaties
En ik maar denken dat ik een goedkope tas te pakken had. Dat ding kost verdomme geen drol...
Dat wordt een hele boeiende rechtzaak:quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:49 schreef JJdJ1984 het volgende:
Als hij gebruikt is zal je hem toch moeten betalen denk ik
Ja, ik ben er ook niet helemaal uit, heb al contact gehad met Wehkampquote:Op dinsdag 20 maart 2007 19:42 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Dat wordt een hele boeiende rechtzaak:
Rechter: "dus u heeft uw gratis printer gebruikt, en nu wil dat grote bedrijf dat u er voor gaat betalen?"
Je hebt gewoon garantie, omruilenquote:Op dinsdag 20 maart 2007 19:43 schreef Rio het volgende:
Ik loop net vor het eerst te proberen wat anders dan een testpagina te printen op die unit, maar hij doet geen reet. Zou Wehkamp het kunnen waarderen als ik daar nu een klacht over ga indienen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |