Ja, vooral achterwege latenquote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:43 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik heb ook een rok gekocht gisteren.Voor mijn stage.
Zal ik hem maar achterwege laten?
Gewoon doen, mên! Hij is vast in stemmig zwart, dan val je heul niet uit de toon in de kroegquote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:43 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik heb ook een rok gekocht gisteren.Voor mijn stage.
Oh, wordt het zó'n meetquote:Zal ik hem maar achterwege laten?
Jaquote:
Als we dat even in de OP hadden gezet, dat BE zonder rokje komt dan denk ik dat er nog meer fokkers komenquote:Op vrijdag 9 maart 2007 20:43 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik heb ook een rok gekocht gisteren.Voor mijn stage.
Zal ik hem maar achterwege laten?
Leuke vrouwen in rokjes, daar komt iedere gozer voorquote:Op zaterdag 10 maart 2007 00:47 schreef Reese het volgende:
Dan blijkt opeens op de dag van de meet 'Het Grote Aanmelden' te beginnen, dát zou nog es revolutionair zijn![]()
'Wij' roken niet meer!quote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:06 schreef Skaai het volgende:
[..]
Ja! Zonder sigaartjes welliswaar, maar ik ben van zeh party
Rimini: Zijstraat van de Leidsestraat. Vanaf het Leidseplein is het rechtsaf bij de Mac, een heel end doorlopen en dan zit het ergens aan je linkerhand.quote:Op woensdag 7 maart 2007 17:06 schreef Aventura het volgende:
[..]
In aanvulling op het adres: weten jullie waar de Melkweg is,? Zo ja, passeer deze dan aan de rechterzijde (Lijnbaansgracht), loop rechtdoor over de brug. Bij de gay-sauna () sla je rechtsaf. Et voi la, Zotte.
Lange Leidsedwarsstraat 75, Leidseplein, Amsterdam >> Telefoon (020) 622 70 14quote:Op zaterdag 10 maart 2007 01:56 schreef Maanvis het volgende:
Even omdat ik lui ben en eigenlijk een TVP wil plaatsen : die rimini is gewoon op het leidscheplein?
Nee, ik laat m'n kilt lekker thuis. Voor je het weet denkt iederen dat je met een vrijgezellenfeestje bezig bentquote:Op vrijdag 9 maart 2007 16:37 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Alleen een kilt wil ik aantrekken.....![]()
Hmm.. sigaar. Lekker.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 08:25 schreef Brighteyes het volgende:
En ja, 'wij', stinkie mag van mij ook die stinksigaartjes niet meer.![]()
![]()
Zal ik een klein doosje meenemen?quote:
Klinkt OKquote:Op zaterdag 10 maart 2007 10:24 schreef PPL het volgende:
[..]
Zal ik een klein doosje meenemen?
Dan nemen we er een bij het voordrinken.
(Ik ben voor het eten al weer weg namelijk).
Ja, doe me die maar die je aan hebt straksquote:
Nee, indrinken in de Zotte!quote:Op zaterdag 10 maart 2007 11:39 schreef Skaai het volgende:
Dus om 18:30 samen eten, vantevoren dus indrinken in de Black? Dan ben ik er om een uur of 5, denk ik.
Het adres van De Zotte is:quote:
Lijkt me heel erg gezelligquote:
Jammer, dan ben ik waarschijnlijk al weer weg.quote:
Ik zie je om 16:00quote:Op zaterdag 10 maart 2007 12:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lijkt me heel erg gezellig.
Ik ben de stad ff in, zie jullie vanmmiddag/vanavond.
Ik wil je mijn nummer wel sturen, maar ik ben al voor het eten weer weg.quote:Op zaterdag 10 maart 2007 13:12 schreef Nosh het volgende:
Ik ben daar.![]()
Als ik iemands nummer even toegestuurd kan krijgen, heb ik dan in ieder geval een aanknopingspunt om de boel te vinden.
Helaas.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |