Kijk nu eensquote:Op vrijdag 9 maart 2007 18:03 schreef bianca en michael het volgende:
Wij worden geboycot.... Wij willen ook in het lijstje *stampvoet*![]()
Michael en Bianca trouwen 28 september en gaan a.s. maandag in ondertrouw.
Nu ik het op Fok zie staan geloof ik het pas echtquote:
ja, wij waarschijnlijkquote:Op vrijdag 9 maart 2007 19:12 schreef bianca en michael het volgende:
Gaat er nog iemand naar de Love & Marriagebeurs op 14 en 15 april in de Jaarbeurs Utrecht?
Gedaanquote:Op vrijdag 9 maart 2007 22:39 schreef Marie79 het volgende:
Ik sta ook niet in de openingspost en toch echt wel in de wiki... Kunnen we erbij in de openingspost? 16 augustus is de trouwdatum!
Als je graag iets met een fiets zou willen ... misschien iets van een fietstaxi? Daar moet toch iets mee te regelen zijn. Is geen koets, is geen auto (al zijn kleine ouderwetse autootjes wel erg sfeervol) en toch iets met een fietsquote:Op zondag 11 maart 2007 20:13 schreef Spiegelei het volgende:
[...]
En vervoer moet ook nog geregeld worden en we hebben werkelijk geen idee wat leuk/handig is. We hebben niets moet bijzondere auto's, willen geen koets oid (te kitscherig) en op de fiets is gewoon mega onhandig.. Iemand nog een leuk idee?
Spannend!! Houden jullie het nog een beetje uit qua stress enzo? Het begint ons nu al te duizelen en het duurt nog 6 weken!quote:Op maandag 12 maart 2007 20:27 schreef Bayswater het volgende:
Nog 4 nachtjes![]()
Als het meezit is het vrijdag de laatste dag met zon![]()
tja, ik trouw dan wel niet tijdens de grote vakantie, maar in het hemelvaartsweekend. Iedereen heeft dus echt ruim op tijd de uitnodigingen gehad.quote:Op dinsdag 13 maart 2007 19:22 schreef leonieke het volgende:
Morgen is het voor ons nog precies 4 maand afwachten. Heel vreemd eigenlijk want ik weet nog dat ik vorig jaar in de kerk zat voor een trouw en dat ik toen dacht: nog precies 52 weken en dan is het aan ons...
En nu is het maar 4 maand meer en hebben we eigenlijk nog niet zoveel meer gedaan.
Maar momenteel nog steeds geen stress![]()
En voor koppels die tijdens de grote vakantie trouwen: wanneer versturen jullie de uitnodigingen? En weten alle genodigden het nu al of zijn er nog mensen die nog niet weten dat ze uitgenodigd zullen zijn?
Same here, maar ja de meesten wisten via-via toch al dat het 25 april zou worden! Behalve de baas dan..quote:Op woensdag 14 maart 2007 09:25 schreef freecell het volgende:
Bij ons waren de uitnodigingen wat aan de late kant vonden we zelf, maar we hebben er niemand over horen klagen
Geniet ervan! En laat ons meegenietenquote:Nog precies een week
Ik heb er zin in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |