Vito Wormgoor (Ajax)quote:Op woensdag 14 maart 2007 10:38 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ben 'n nieuwe game gestart met Helmond Sport, verwachtingen zijn dat ik rond de 6e plaats ga eindigen. Op dit moment doe ik 't boven verwachting, sta wisselend in de top 6 op 't moment
Aankopen zijn enkele standaard talenten: Arias, Andrade en Stenild komt eind van 't seizoen. Verder heb ik Berck-Beelenkamp aangetrokken
Begin van 't seizoen presteerde ik erg wisselvallig, ik won enkele wedstrijden tegen behoorlijke tegenstanders maar speelde knullig gelijk of verloor tegen de makkies. Nu tegen de winterstop aan begint er wat lijn in m'n spel te komen. Ik zoek echter nog enkele goeie versterkingen voor alle posities met 'n budget van zo'n 300k, iemand tips?
dat heb ik dit seizoen in de serie B... de kans dat ik win is iets van 1-150 ofzo. voorspelde plaats 22equote:Op woensdag 14 maart 2007 12:57 schreef sjimz het volgende:
Ik zit momenteel in een zeer moeilijk seizoen met Cisco in de Serie A.
Toch sta ik keurig op een 13e plek na 15 wedstrijden, terwijl ik door de media gezien wordt als de grote degradatiekandidaat.
Huren hoeft niet persé van een moederclubquote:Op dinsdag 13 maart 2007 21:08 schreef sjimz het volgende:
[..]
De link tussen AS en Cisco is ook al verbroken.
ik heb 2 spelers kunnen huren, ik had geen transfer budget... maar er zijn idd maar erg weinig spelers die naar Cisco willen komen... ik heb bij alle reserve teams van de serie A mensen gevraagd, en uiteindelijk heb ik 1 iemand geleend uit de serie C1 en 1 iemand uit barcelonaquote:Op woensdag 14 maart 2007 14:30 schreef donroyco het volgende:
Ben op zoek naar versterkingen in de winter van 2007-2008... volgens mij wil bijna niemand van AS Roma komen
Ik ben nu aan het eind van het 1e seizoen met Scheveningen, sta na een slecht begin krapjes 1equote:Op woensdag 14 maart 2007 10:38 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ben 'n nieuwe game gestart met Helmond Sport, verwachtingen zijn dat ik rond de 6e plaats ga eindigen. Op dit moment doe ik 't boven verwachting, sta wisselend in de top 6 op 't moment
Aankopen zijn enkele standaard talenten: Arias, Andrade en Stenild komt eind van 't seizoen. Verder heb ik Berck-Beelenkamp aangetrokken
Begin van 't seizoen presteerde ik erg wisselvallig, ik won enkele wedstrijden tegen behoorlijke tegenstanders maar speelde knullig gelijk of verloor tegen de makkies. Nu tegen de winterstop aan begint er wat lijn in m'n spel te komen. Ik zoek echter nog enkele goeie versterkingen voor alle posities met 'n budget van zo'n 300k, iemand tips?
Nice! Screentje van die Schmoller dan bittequote:Op woensdag 14 maart 2007 17:02 schreef sjimz het volgende:
[afbeelding]
Dit is uiteindelijk mijn aankoop geworden.
Ik had zelf nog maar 1.3 miljoen aan transferbudget.
De rest heeft de voorzitter bijgelegd uit eigen portomonee!
Post eens je teampjequote:Op donderdag 15 maart 2007 11:05 schreef jorienvdherik het volgende:
1e jaar juve, kampioen geworden in serie b, geen keer verloren
2e jaar juve, ben 4e geworden in serie a, kwalificatie CL
3e jaar juve, teleurstellend begin, er uit in de kwalificatie voor CL, serie a gaat ook kut
KUTGW!quote:Op donderdag 15 maart 2007 11:38 schreef donroyco het volgende:
[..]
Post eens je teampje
Ben bezig aan het tweede seizoen met Cisco Roma, sta nog steeds 1e... 8 punten los en Choutos wordt ondertussen mijn held.. alleen mijn spitsen raken om de haverklap geblesseerd
![]()
De Serie B halen moet in ieder geval wel lukken...quote:Op donderdag 15 maart 2007 11:45 schreef sjimz het volgende:
[..]
KUTGW!
Moet voor jou ook wel mogelijk zijn om mijn succes in ieder geval te evenaren.
Oke.. toch bedankt.. Laat je team eens zienquote:Op donderdag 15 maart 2007 12:27 schreef sjimz het volgende:
Ik heb even geen idee wie je voor 1 miljoen kan kopen.
In mijn 5e seizoen heb ik een transferbudget van 9 miljoen.
Hopelijk krijg ik nog wat meer geld omdat het financieel goed gaat de laatste tijd.
Jij ook al? Daar krijg ik nu ook last vanquote:Op donderdag 15 maart 2007 12:53 schreef CittaR het volgende:
ik heb nog steeds niet een spits gevonden die er veel inschiet, bijna elke wedstrijd wissel ik zoiezo 1 spits omdat het niet lekker loopt...
Al mijn spitsen zijn de vernieling ingetrapt.. nu speel ik met Di Canio en Castaldo in de spitsquote:Op donderdag 15 maart 2007 13:26 schreef CittaR het volgende:
mijn belangrijkste spits is Coda, die zat al bij cisco toen ik er kwam maar was toen nog 18 of 19. die speelt meestal met Harnik of Andrade maar het wil nog niet echt vlotten.
Toen ik even keek bij Cisco om de challenge te proberen lukte het mij ook nietquote:Op donderdag 15 maart 2007 17:27 schreef CittaR het volgende:
het lukte mij ook niet om sommige spelers binnen te halen... bijvoorbeeld die Doudin, in mijn game had die geen interesse in Cisco
Google is your Friendquote:Op donderdag 15 maart 2007 18:22 schreef jna het volgende:
waar kan ik update 7.0.2 vinden? op SIgames staat ie niet
Edit: of waar kan ik de laatste update vinden moet ik eigenlijk zeggen
Even snel je berichtje veranderenquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:44 schreef sjimz het volgende:
Nu ga ik voor het kampiopenschap in de Serie A![]()
Bedankt, maar hoe geef ik een speler een rugnummer bij mijn B-elftal?quote:Op donderdag 15 maart 2007 21:44 schreef donroyco het volgende:
@ FritsBom:
1. 1 december t/m 31 januari kun je spelers registreren, als een speler een rugnummer heeft bij je B-elftal kan je hem gewoon opstellen in je "A"-elftal.
In de zomer is dit vanaf 1 juli tot 1 september.
2. Volgens mij 5 jaar...
Leiding nemen over het team misschienquote:Op donderdag 15 maart 2007 21:48 schreef FritsBom het volgende:
[..]
Bedankt, maar hoe geef ik een speler een rugnummer bij mijn B-elftal?
Het wordt nergens behandeldquote:Op donderdag 15 maart 2007 21:53 schreef donroyco het volgende:
[..]
Leiding nemen over het team misschien... anders lees even de OP, staan sites op waar dit soort vragen behandeld worden..
![]()
Beter zoeken...quote:Op donderdag 15 maart 2007 21:55 schreef FritsBom het volgende:
[..]
Het wordt nergens behandeld
en leiding nemen over B-team kan ook niet.
Lees het boekje danquote:Op donderdag 15 maart 2007 21:55 schreef FritsBom het volgende:
[..]
Het wordt nergens behandeld
en leiding nemen over B-team kan ook niet.
Met nog 6 wedstrijden te gaan sta ik 12 punten voor op de nummer twee... ook nog een doelsaldo van +26....quote:Op donderdag 15 maart 2007 22:38 schreef sjimz het volgende:
[..]
Lees het boekje dan![]()
donroyco, had me ff in de puntentelling vergist dus daarom mijn berichtje maar aangepast![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |