quote:Op zondag 11 maart 2007 22:39 schreef E.T. het volgende:
Ben net m'n foto's van het kaartje aan 't afhalen en kom deze tegen.. die moet gewoon even tussendoor
[afbeelding]
quote:[b]Op maandag 12 maart 2007 21:49
en zo heel af en toe vind ik dat ik best mooie plaatjes schiet tussen alle kiekjes door![]()
Wat een prachtige foto's SadKingBilly!!quote:Op maandag 12 maart 2007 15:06 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Wat een koppie!
Net even foto's aan het sorteren; heel erg veranderd maar wel herkenbaar nogsoms denk ik "is ze echt zó klein geweest?
![]()
Na een lange, slapeloze nacht:
[afbeelding]
Lekker brabbelen op haar kamertje:
[afbeelding]
Maxim kijkt indd altijd met een scheef oog naar Romijn om in de gaten te houden wat hij aan het doen is, en als hij dan toevallig iets van Maxim pakt (trouwens ook wat van Romijn zelf is) dan schiet hij er gelijk op af, want daar wil hij natuuuuuurlijk mee spelenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 14:30 schreef bixister het volgende:
romijn lekker onverstoorbaar aan 't keutelen, leuk is dat he! en maxim lijkt me wat verward in z'n rol van grote broer die eigenlijk gewoon z'n gang wil gaan maar het niet kan laten om steeds goed op te letten wat broertjelief aan 't doen is. of projecteer ik dan teveel piet erop?![]()
Wie weet.. Ik ga 't eerst zelf proberen na te makenquote:Op dinsdag 13 maart 2007 21:38 schreef Sugar het volgende:
Die stoel had Maria ook, ja!
En ja, we hebben een plat kussentje op de TrippTrapp, heeft mijn moeder gemaakt. Er zit een op maat en model gesneden groen kampeermatje in een zelfgemaakt kussensloopje. Met uitsparing waar het beugelleertje normaal zit en met klittenband onderlangs. Is er markt voor?
Maar weet je wat het is!! Hij kijkt niet verbaasd hij heeft grote ogen. Maar op foto's lijkt het verbaasd. Maar hij gewoon zoquote:Op dinsdag 13 maart 2007 16:01 schreef Neuk het volgende:
Ik sluit me helemaal aan bij Bix maar ik moest wel erg lachen om Mikael. Eindelijk een foto waar hij niet verbaasd kijkt en promt erop weer een verbaasde blik![]()
nou iddquote:Op donderdag 15 maart 2007 12:41 schreef Yoni het volgende:
Och wat zijn Ezra en Liam toch moooooi! Die ogen van allebei![]()
Dank je, dan weet ik dat ik daar nog even mee moet wachten (het gaat me toch allemaal eigenlijk al te snel!)quote:Op donderdag 15 maart 2007 10:26 schreef Sugar het volgende:
Oh, Ezra en Liam!![]()
SDK, Storm is nu 6.5 maand. Wel wat ouder dus en hij mag van mij ook eigenlijk alleen maar tijdens de hapjes in de stoel nog. Dat is 2 keer 5 minuten, dat vind ik eigenlijk al te lang. Maar het is handig.
Sugar, muscari is giftig!! Doe me een plezier en laat je kind dat niet meer in de mond steken!!!quote:Op donderdag 15 maart 2007 14:19 schreef Sugar het volgende:
Klein, klein babietje, wat doe je in mijn hof?
Pff, gelukkigquote:Op donderdag 15 maart 2007 14:46 schreef Sugar het volgende:
Oh jeetje! Hij had het net niet in zijn mond, hoor, gelukkig niet dan! Maar wat eng!
Antwoord in PMquote:Op donderdag 15 maart 2007 20:11 schreef Martineke het volgende:
SKB vraagje, via pm gedaan.
quote:Op woensdag 14 maart 2007 21:18 schreef Tazz het volgende:
Met al die mooie foto's die hier staan, en het topic nummer 100 moet ik hier natuurlijk ook weer even posten...En ja, het zijn er meer dan 3...
s/rsgallery/display/2007_0225_004_.JPG.jpg]afbeelding[/url]]
Dat was erg spannend..
[afbeelding]
Hij heeft inderdaad puntige hoektanden zegquote:
Zo noem ik Djulian ook want de heeft ook zulke hoektanden. Wat een boef is het tex!quote:
Vreselijk lief!!!quote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:57 schreef beefcake het volgende:
[..]
Hij heeft inderdaad puntige hoektanden zegWel een erg leuke foto
![]()
Is dit nou niet ontzettend lief?![]()
[afbeelding]
Dylan kreeg hem van zijn oppasmoeder als kadootje toen hij kinkhoest had (hij was toen 4 maanden oud). We hebben er zelf nog twee extra bijgekocht, want het was al heel snel zijn favoriete knuffeltjequote:Op zaterdag 17 maart 2007 14:13 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Vreselijk lief!!!
En dat knuffeltje wat ie daar vasthoudt... die ligt ook in mijn bed!!!
Dat is mijn kroelpopje geworden in de tijd dat ik ging scheiden en alleen verder moest. Wat lief om te zien dat iemand anders daar ook mee rondwandelt!
Zo llief!quote:Op zaterdag 17 maart 2007 11:57 schreef beefcake het volgende:
Is dit nou niet ontzettend lief?![]()
[afbeelding]
Dat doet ie gelukkig (nog) nietquote:Op zaterdag 17 maart 2007 20:24 schreef kozakken het volgende:
(En vervolgens ook gezellig over m heenspringen, verleggen omdat hij in 't spel in de weg ligt of optillen zonder hulp)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |