Als dit zijn enigste posting was in het topic dan had ik er anders tegenaan gekeken. Hij gaat toch netjes in op de vragen die de users hebben. En heeft vanuit zijn optiek felle kanttekeningen over de levensloop van Seveke.quote:Seveke was een parasiet en een crimineel, derhalve niet rouwig om zijn dood.
Hij was een crimineel, je gaat niet 9 maanden de cel in voor het hebben van een andere mening.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:09 schreef SCH het volgende:
Kom op, ik neem aan dat zo'n Lenus geband wordt voor zijn uitspraken? Dat zou tenminste wel gebeuren als anderen het zelfde zeggen in een Fortuin topic. En terecht.
Er zijn nogal wat mensen die dansen op zijn graf in dit topic, die hem een crimineel noemen enz.
Hij was trouwens allesbehalve een straatvechter. Hij was een juridische scherpslijper, die vind je meestal niet op straat.
Ik weet dat je deze zaak al veel langer aan het volgen bent. En de openstaande vragen achter deze moord zijn verre van opgelost. Dus met rede een topic waardig wat op de rails gehouden moet worden. Dus we houden wel een oogje in het zeil.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:26 schreef SCH het volgende:
Nou ja, mij best verder. Als je het maar wat in de gaten houdt. Ik zie graag een topic op FOK waarin we de ontwikkelingen kunnen blijven volgen en wat een beetje waardig is en waarin we gevrijwaard blijven van teksten waarin mensen stellen dat het wel prima is dat ie dood is. Het leidt zo af van de feiten en de echt belangrijke zaken.
Dat blijft schandelijk en blokkerend voor een echt forum.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:30 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Maar wij zijn ook geen democratie, leer dat nou eens.
Ik zeg ook niet dat het een kwaliteitsposting was (zelfs verre van). Maar we zijn een discussiesite met een redelijk vrij kader. Iemand is niet verplicht zich schuldig te voelen over zijn dood en de totstandkoming hiervan. ff voorop hij was niet onbesproken qua gedrag, daar zit ook wat discussieruimte.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:30 schreef Posdnous het volgende:
Ik begrijp wel dat er niet voor geband wordt, dat gaat veel te ver. Maar als iemand die hem persoonlijk enigszins kende vind ik het toch wel aardig ver gaan.
quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:32 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Dat blijft schandelijk en blokkerend voor een echt forum.
Dan nemen de schreeuwers het over... De wat rustige users verdwijnen of krijgen een dikke huid, schreeuwen mee en gaan vinden dat de vrijheid van schreeuwuiting een hoog democratisch goed is..quote:Op maandag 26 maart 2007 00:06 schreef Drugshond het volgende:
Hoe zou het forumpje verlopen als we absoluut niks zouden doen en alles op hun beloop laten. Zou het dan nog beter worden ?!, persoonlijk denk ik van niet.
Ik snap wel dat jullie dat zo doen, maar als iemand die niet helemaal objectief is in deze steekt dat wel een beetje.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:36 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het een kwaliteitsposting was (zelfs verre van). Maar we zijn een discussiesite met een redelijk vrij kader. Iemand is niet verplicht zich schuldig te voelen over zijn dood en de totstandkoming hiervan. ff voorop hij was niet onbesproken qua gedrag, daar zit ook wat discussieruimte.
Ja, dat is nu het bewijs?quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:39 schreef Drugshond het volgende:
[..]
[..]
Dan nemen de schreeuwers het over... De wat rustige users verdwijnen of krijgen een dikke huid, schreeuwen mee en gaan vinden dat de vrijheid van schreeuwuiting een hoog democratisch goed is..
Ik heb ooit een forum meegemaakt, waar de webmaster deserteerde en 1x in de 3 maanden nog eens keek.
De oorspronkelijke users vertrokken en de reltrappers bleven over...Totdat een bepaalde groep zeikerds de andere schreeuwerds wegjoegen en toen bloedde het forum dood...
Wel als die crimineel is.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:39 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Ik snap wel dat jullie dat zo doen, maar als iemand die niet helemaal objectief is in deze steekt dat wel een beetje..
Ik bedoel wat is de grens, als je vader een gemeenteraadslid is en wordt vermoord mogen anderen ook zoiets zeggen?
(en ik zeg helemaal niet dat mensen zich 'schuldig moeten voelen' , dat is weer een ander uiterste)
Hij heeft nooit 9 mnd in de bak gezeten, voor een ideologisch iets. Als je buiten de wet gaat opereren dan moet je niet vreemd opkijken dat je tegenwind gaat vangen. Je kunt je wel afvragen of hij terecht in de bak heeft gezeten. Maar dat is een inhoudelijke discussie.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:39 schreef Posdnous het volgende:
Ik snap wel dat jullie dat zo doen, maar als iemand die niet helemaal objectief is in deze steekt dat wel een beetje..
Ik bedoel wat is de grens, als je vader een gemeenteraadslid is en wordt vermoord mogen anderen ook zoiets zeggen?
(en ik zeg helemaal niet dat mensen zich 'schuldig moeten voelen' , dat is weer een ander uiterste)
Je wou het even gezegd hebben. Goed hoor. Nu is die niet meer crimineel.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:42 schreef Posdnous het volgende:
Hou toch op man, crimineel is een veel te zware bewoording.
We weten toch wel redelijk van de hoed en de rand hoe e.e.a. hier achter de schermen verloopt.quote:
Neuh, dat stadium heb ik al gehad.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:53 schreef Drugshond het volgende:
[..]
We weten toch wel redelijk van de hoed en de rand hoe e.e.a. hier achter de schermen verloopt.
Dus nee, we gaan niet bewust een zwaarder vaarwater opzoeken. Waarom zouden we eigenlijk ?!.
Wellicht moet je die vraag eens neerzetten in [FB], ben best wel benieuwd naar de reakties.
note ++quote:Op donderdag 29 maart 2007 08:29 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Het is in POL/NWS dan ook geen plek voor een vrouw
Over sigme zijn we sowieso nog niet uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |