Toen ik op kamers ging kon ik ook gewoon mijn contactadres laten veranderen naar Tilburg. Dus als er dat beleid al is, dan ben ik blij dat men zo verstandig is dat niet na te levenquote:Op zaterdag 24 maart 2007 12:45 schreef Five_Horizons het volgende:
Da's is dan echt toeval, aangezien dat gewoon Rabo-beleid is.
binck heeft geen spaarrekening, alex heeft dat wel (2,8% - vermogen tot 25k, 3,0% vermogen tot 250k, 3,2% vermogen boven 250k)quote:Op zaterdag 24 maart 2007 01:04 schreef InnocentFR het volgende:
[..]
Ik ben eventjes te lui om het op te zoeken. Heb je daar een spaarrekening of beleggersrekening? Ik weet niet of ze ook aan spaarrekeningen doen, maar zo ja, wat is het rente percentage?
Zit je nu bij Rabobank Tilburg of nog bij Rabobank [oude woonplaats]? Dat is namelijk een verschil. Een adreswijziging is zo doorgevoerd bij de Rabobank, maar bij de Rabobank is elke regio een aparte bank. In het verleden had elk dorp z'n eigen bank, nu zijn de gebieden groter (een of meer gemeenten meestal). Die banken opereren allemaal apart. Veel zaken kun je alleen maar regelen bij je eigen Rabobank. Het is echter mogelijk om je rekening naar een andere Rabobank te verhuizen, maar niet elke Rabobank is daar even toeschietelijk in.quote:Op zaterdag 24 maart 2007 13:58 schreef LB06 het volgende:
[..]
Toen ik op kamers ging kon ik ook gewoon mijn contactadres laten veranderen naar Tilburg. Dus als er dat beleid al is, dan ben ik blij dat men zo verstandig is dat niet na te leven![]()
Rabobank oude woonplaats. Als het inderdaad zo is dat je veel zaken alleen bij je 'eigen' Rabo kunt regelen dan is dat inderdaad een minpunt. Heb echter nog nergens last van gehad though. Kun je een paar voorbeeldjes noemen?quote:Op zondag 25 maart 2007 14:23 schreef freako het volgende:
[..]
Zit je nu bij Rabobank Tilburg of nog bij Rabobank [oude woonplaats]? Dat is namelijk een verschil. Een adreswijziging is zo doorgevoerd bij de Rabobank, maar bij de Rabobank is elke regio een aparte bank. In het verleden had elk dorp z'n eigen bank, nu zijn de gebieden groter (een of meer gemeenten meestal). Die banken opereren allemaal apart. Veel zaken kun je alleen maar regelen bij je eigen Rabobank. Het is echter mogelijk om je rekening naar een andere Rabobank te verhuizen, maar niet elke Rabobank is daar even toeschietelijk in.
Volgens mij kun je bijvoorbeeld zaken als nieuwe bankpasjes aanvragen en andere dingen die je aan de balie moet regelen alleen bij je eigen Rabobank doen. Pin me er echter niet op vast.quote:Op zondag 25 maart 2007 16:37 schreef LB06 het volgende:
[..]
Rabobank oude woonplaats. Als het inderdaad zo is dat je veel zaken alleen bij je 'eigen' Rabo kunt regelen dan is dat inderdaad een minpunt. Heb echter nog nergens last van gehad though. Kun je een paar voorbeeldjes noemen?
Jij hebt liever de Amerikaanse situatie waar je met een simpel username-password achtige combo moet inloggen? En waar je met een simpele keylogger of stukje spyware de gegevens van duizenden en duizenden mensen kunt achterhalen en geld van die rekening weg kunt sluizen?quote:Op zondag 25 maart 2007 17:27 schreef klausch het volgende:
Rabo, Postbank, ABN en Binck.. ik wil die van ABN Amro wegdoen
Die randomreader van de rabo is wel iritant steeds weer je code invoeren.. signeercode etc.
Wel veilig maar niet als je regelmatig je rekening moet checken
Bij Jan Mulder moet je ook betalen voor een vervangend pasje. Overigens vind ik het niet raar dat een bank geld vraagt voor een nieuw pasje: dat moet opnieuw gedrukt en verzonden worden. Voor niets gaat de zon op!quote:Op zondag 25 maart 2007 21:08 schreef supaknurft het volgende:
Rabobank en postbank.
Ik moet zeggen dat de arogantie van de rabobank een stuk hoger ligt dan de postbank. Heb al een aantal keer moeten drijgen met dingen omdat ze bv voor een extra pasje geld moesten hebben. Terwijl dit bij de postbank gewoon gratis kan.
Ik wou dat er nog bijzetten.. dat het veilig was.quote:Op zondag 25 maart 2007 21:16 schreef LB06 het volgende:
[..]
Jij hebt liever de Amerikaanse situatie waar je met een simpel username-password achtige combo moet inloggen? En waar je met een simpele keylogger of stukje spyware de gegevens van duizenden en duizenden mensen kunt achterhalen en geld van die rekening weg kunt sluizen?
HAHAHA zei het toch, sukkels.quote:Op zondag 4 maart 2007 20:24 schreef arexes het volgende:
Ben weggegaan bij de postbank en heb een rekening geopend bij de ABN, binnenkort wordt de postbank toch opgeheven (of opgegaan in de ING)
Er zijn ook mensen die constant een nieuw pasje nodig hebben omdat ze er niet normaal mee om kunnen gaan. Dan zou ik als bank zijnde ook wel eens even geld willen zien.quote:Op zondag 25 maart 2007 21:45 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Bij Jan Mulder moet je ook betalen voor een vervangend pasje. Overigens vind ik het niet raar dat een bank geld vraagt voor een nieuw pasje: dat moet opnieuw gedrukt en verzonden worden. Voor niets gaat de zon op!
Ik zit ook met het hele pakket bij de ABN (geen verzekeringen trouwens) en bevalt me primaquote:Op woensdag 16 mei 2007 13:09 schreef Slasher het volgende:
Zit zelf bij de ABN amro, heb ook nog een postbank rekening waar ik weinig mee doe.
Dat MSN saldo checken vind ik wel erg handig...
Hoe werkt dat MSN saldo checken dan? ik heb nl ook ABN maar kan het nergens vinden.quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:31 schreef Locusta het volgende:
[..]
Ik zit ook met het hele pakket bij de ABN (geen verzekeringen trouwens) en bevalt me prima![]()
En idd MSN saldoLekker snel checken voordat je de stad in gaat
![]()
Edit: zou trouwens wel leuk zijn als de ABN ook begint met pasjes waar je zelf een foto oid op kunt zetten
Vind je? Ben ik toch niet met je eens hoor..... bank naar bank gaat gewoon dezelfde dagquote:Op donderdag 17 mei 2007 15:36 schreef Rut het volgende:
ABN Amro & Postbank hiero... ABN gaat alleen soms wat langzamer met Transacties...
Zie je het al voor jequote:Op vrijdag 18 mei 2007 08:08 schreef LangeTabbetje het volgende:
Ik zoek een bank waarbij je kan pinnen ook al heb je geen geld (en dan niet rood staan of lenen of zo), gewoon af en toe een meier van de zaak.
Zolang die bank er niet is, blijf ik maar lekker bij de Postbank.
Ik denk ook dat ik nog wel een tijdje bij de Postbank blijfquote:
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 08:08 schreef LangeTabbetje het volgende:
Ik zoek een bank waarbij je kan pinnen ook al heb je geen geld (en dan niet rood staan of lenen of zo), gewoon af en toe een meier van de zaak.
Rabo voor Hypotheek en gedeelde rekening. DSB als Spaar en gewone rekening. De minte rente (hypo) + meeste rente (spaar)quote:Op vrijdag 18 mei 2007 10:48 schreef Radjesh het volgende:
Fortis voor betaalrekening, en DSB als spaar![]()
Waarom post je in Godsnaam hier dat je meer dan 50 K op rekening(en) hebt staan.quote:Op zondag 4 maart 2007 14:41 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Dat heb ik sinds kort ook ja.
Heb > 50K staan op 2 handen vol aan rekeningen dus dan val je binnen hun preffered banking regels.
Heb ooit aangegeven dat ik geen telefoontjes tijdens etenstijd en al die shit wens te ontvangen, maar nu krijg ik ook regelmatig "Laat ons u de service geven waar u recht op hebt" en "We willen u graag uitnodigen voor een persoonlijk gesprek" brieven. Soms zelfs meer dan 1 per dag aan mij en/of m'n vrouw gericht (Handig joh, systemen even goed koppelen)
En ze kunnen natuurlijk zien dat er een hoop geld richting Binck waarvan ze liever zouden zien dat ik via hen beleg natuurlijk.
Die brieven beginnen me nogal te irriteren, maar voor de rest is het prima, regel zelf m'n zaken, heb hen verder niet nodig, denk dat ik hooguit 1 keer per jaar een filiaal binnenstap.
Goeie tip manquote:Op woensdag 16 mei 2007 14:52 schreef RobKel het volgende:
voor het sparen is DSB een aanrader ivm hoge rente van 3,5% zonder verplichte inleg e.d. en prima internetbankieren en service
voor je betaalrekening zou ik geen DSB nemen, dit wordt momenteel nog opgezet en is dus nog een beetje brak omdat er ook weinig DSB pinautomaten zijn,
whaha inderdaad maar wel leuk om te kickenquote:Op zondag 19 september 2010 19:44 schreef Hugo__Boss het volgende:
Waarom post jij in een topic dat 3,5 jaar oud is
ABN Amro inmiddels opgezegd en hetzelfde geldt voor Abbey (Santander).quote:Op vrijdag 23 maart 2007 20:39 schreef Stuart het volgende:
In Nederland heb ik een rekening bij ING en ABN Amro. In Engeland bij Barclays en Abbey. Jarenlang ben ik enthousiast geweest over de ABN maar dat is inmiddels verleden tijd. Ik vind de bank te zakelijk en bovenal te afstandelijk geworden. Ik heb daar één spaarrekening en meer niet.
Je weet toch wel dat je ook bij een pinautomaat van een andere bank geld kan opnemen?quote:Op maandag 20 september 2010 00:48 schreef Tuvai.net het volgende:
Ik ben vorige week overgestapt van SNS naar Rabobank. En wel voor de volgende redenen:
- SNS Bank is vrijwel alle pinautomaten aan het verwijderen, en van die terminals aan het neerzetten in de HEMA filialen. Erg leuk als je, zoals mij, wel eens meerdere malen per dag geld wilt pinnen. De HEMA's sluiten hier overal om 17:00 of 18:00.
- De hoeveelheid SNS Bank pinautomaten in alle provincies die niet Limburg en Noord-Brabant zijn, is miniem. Als ik van huis ben in een andere stad, word ik doodgegooid met pinautomaten van bijvoorbeeld Rabobank en ABN, maar naar SNS automaten is het altijd weer zoeken
- De 'service' aan de balies bij SNS filialen is in één woord verschrikkelijk. Het enige antwoord dat het baliepersoneel voor je klaar heeft op vrijwel elke vraag / elk verzoek, is "Ja meneer, dat moet u via de website doen.".
- Bij SNS heb ik altijd, van jongs af aan, een 'Jongerenprivé' rekening gehad. Al sinds mijn 18e meerdere malen gevraagd of dat niks uit maakte, gezien ik geen 'jongere' meer was. Allemaal geen probleem werd me verteld. Tot ik een paar weken terug een creditcard aan wou vragen. Dat was dus vrijwel onmogelijk omdat ik nog een 'jongeren' rekening had.
- Nog meer creditcard taferelen. Ondanks een riant gevulde spaarrekening en het jarenlang hebben gehad van een leuk maandelijks inkomen, kreeg ik maar geen creditcard omdat ik momenteel een paar maanden zonder inkomen zit, weliswaar gepland, want ik ga maandenlang naar het buitenland. Het onvriendelijke en vooral niet behulpzame baliepersoneel de situatie uitgelegd (terwijl mij ondertussen weer meerdere malen werd verteld dat ik de website maar moest nalezen), maar ik kreeg maar geen creditcard. Mijn vriendin, studente die blij mag zijn met 300 euro`tjes per maand aan inkomen, kreeg zonder problemen een creditcard. Ook ik kreeg die bij Rabobank wél zonder problemen, na de situatie uitgelegd te hebben op een uitnodiging voor een persoonlijk gesprek met een Rabobank medewerker.
quote:Op maandag 20 september 2010 08:27 schreef IBAZ het volgende:
[..]
Je weet toch wel dat je ook bij een pinautomaat van een andere bank geld kan opnemen?
quote:- SNS Bank is vrijwel alle pinautomaten aan het verwijderen, en van die terminals aan het neerzetten in de HEMA filialen. Erg leuk als je, zoals mij, wel eens meerdere malen per dag geld wilt pinnen. De HEMA's sluiten hier overal om 17:00 of 18:00.
Goede postquote:Op maandag 20 september 2010 09:00 schreef Essebes het volgende:
Zit sinds 1,5 jaar bij de Triodos bank voor het betalingsverkeer en dat tot onze tevredenheid. In het verleden veel problemen gehad met Postbank (als eenmaal iets misgaat, gaat het direct ook groot mis!), ABN AMRO: blijkbaar slecht filiaal, ze snapten niks van hun eigen producten en Rabobank: voor elk wissewasje naar een kantoor toe, vindt ik niks!)
verder internetspaarrekeningen bij
Triodos, ASN, Aegon, MoneYou, LeaseplanBank en beleggen bij Alex.
Ben over allen tevreden. Verandert dat, dan ben ik de eerste op mijn geld weg te halen en ergens anders te stallen. Ik geloof heilig wel in de 'macht van de consument'.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |