NieTTus ik lees nu pas je postquote:Op vrijdag 2 maart 2007 10:02 schreef NieTTus het volgende:
"even slikken, en weer doorgaan"het zal voorbestemd zijn of zoiets..
Ik doe precies hetzelfde, leef gewoon door en plan volop. Word ik zwanger is dat alleen maar meegenomen.quote:Op maandag 5 maart 2007 11:35 schreef miss_sly het volgende:
Ik koop gewoon kleren, maak afspraken, koop kaartjes voor feesten, boek een vakantie, plan van alles. Als iets niet meer kan omdat ik zwanger ben, zeg ik het wel af. Dan gaan mijn mooie kleren maar zolang de kast in en heb ik maar wat geld uitgegeven aan kaartjes voor iets waar ik neit heenga. Want als ik neit zwanger ben, wil ik van die dingen kunnen genieten. Bovendien bestaat de kans dat ik nooit zwanger word, en dan heb ik deze tijd al die leuke dingen gemist voor niets...ik doe het niet meer!!
Tja mijn cyclus is niet de meest betrouwbarequote:
Daar kan ik me alleen maar bij aansluiten, hopelijk zijn er her en der toch ook lichtpuntjes te zien, ook al is dat niet gelijk een positieve zwangerschapstest.quote:Op maandag 5 maart 2007 14:28 schreef Rottdog het volgende:
Dames wat zit er jammer genoeg veel verdriet in de laatste posten![]()
Wat goed dat je je dat (nu alweer) realiseert NieTTusquote:Op maandag 5 maart 2007 17:12 schreef NieTTus het volgende:
Gelukkig wel hoor Jellyrose.. Dit is verschrikkelijk, maar we overleven het wel weer. Ons leven is zo, zonder kindje, ook al mooi. Maar het zou zo'n mooie aanvulling zijn!
Denk een blaasontsteking dus veel drinken Tico en plasje wegbrengen.quote:Op maandag 5 maart 2007 16:00 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb wel een beetje kouwe pies. De hele tijd voelt alsof ik naar het toilet moet en steeds een paar druppels en brandend gevoel. Koudje gelopen denk ik.
Zo denk ik nu ook op het moment, maar soms komen die angsten wel opzetten. Ik denk dat dat wel normaal is. Maar goed, daarom zeg ik ook we moeten maar van het beste uitgaan.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 21:24 schreef Suzziieee het volgende:
Moeilijk Mariposa...
Ik denk dat ik meer spijt ga krijgen kinderloos door het leven te gaan dan met kind en dan een eventuele complicatie... maar het blijft lastig.
Erg is dat he? Terwijl je eigenlijk heel goed weet dat het bijna onmogelijk is. Maar ik ben altijd heel erg optijd. En vorige poging was de rustmaand ook gewoon 28 dagen. Nu zit ik op 30 dagen. pfff. Stom hoofd.quote:Op woensdag 7 maart 2007 10:58 schreef miss_sly het volgende:
Ticootje, wat kan ik me dat voorstellen!! Ik denk het ook iedere keer, terwijl mijn cyclus een dag of 50-60 is, toch stiekem na een week of 5-6: misschien is mijn cyclus deze keer niet lang, maar ben ik gewoon zwanger...vervelend dat we ons hoofd zo slecht in de hand hebben, he?
Spannend, BE!! We gaan voor je duimenquote:
dank jequote:Jose, ontzettende bikkel! Wat ik weet is dat de meesten die behandeling als pijnlijk en zeer naar ervaren. Het is ook allemaal niet niks! Wel fijn dat er niets "tastbaars" is gevonden. Ik hoop dat ze met een simpel klein beetje hulp, jullie snel zwanger kunnen krijgen! Laat je lekker verwennen lieverd!
quote:Op zondag 11 maart 2007 18:57 schreef miss_sly het volgende:
Webkim, wat is er uiteindelijk besloten? Afbreken de poging?
Ja.
Hoop dat het een beetje gaat met je
Nee. Maar dat komt wel weer goed.
Aan de overkant van de straat ligt een parkje en daar hebben we even gewandeld. Op een toren in dat parkje zat een heuse, echte, levende ooievaar
Ik heb haar eventjes gedag gezegd en verteld dat we daar binnenkort in de buurt komen wonen, dus dat ze dan niet heel ver hoeft te vliegen: ze kan het babietje gewoon op ons dakterras neerleggen, dan vinden wi j het wel![]()
Ik hoop voor je dat -ie dat onthoudt. Wijs -em ook even de weg naar mij als je -em weer ziet!
Heh bah, dat is inderdaad balenquote:Op maandag 12 maart 2007 09:28 schreef Faja-Lobi het volgende:
Takke lichaam en takke hormonen op CD 10 is er nog geen significant eitje enigzins gegroeit dus mag ik donderdag weer komen voor een echo maar ik kan nu al voorspellen wat dan het resultaat weer is, niks nada noppes!
Ik baal onwijs.
quote:Op maandag 12 maart 2007 13:20 schreef Brighteyes het volgende:
Oh btw... gisteren op een verjaardag, zo fijn, de man van de moeder een van mijn beste vrienden:
'Goh, ben je zwanger?'
Ik: 'Nee hoor, ik ben gewoon dik.'
Oh! Wat onbehoorlijk eigenlijk, van die dame, om zoiets zomaar te vragen.quote:Op maandag 12 maart 2007 13:20 schreef Brighteyes het volgende:
Oh btw... gisteren op een verjaardag, zo fijn, de man van de moeder een van mijn beste vrienden:
'Goh, ben je zwanger?'
Ik: 'Nee hoor, ik ben gewoon dik.'
Wij zijn 10 januari voor het eerst naar de gyn geweest en moeten dus 4 april weer terug. Dat is een kleine 3 maanden... of in mijn geval 2 cyclussen.quote:Op zondag 11 maart 2007 18:57 schreef miss_sly het volgende:
Jose, zo'n baarmoederfoto heb ik ook altijd van gehoord dat het heel pijnlijk is! Je bent echt een bikkel! Hoe lang heeft er nu bij jullie gezeten tussen het moment van de eerste afspraak en die afspraak op 4 april waar alle orienterende onderzoeken klaar zijn en je hopelijk verder kunt? Dat gevoel bij de temperatuurcurve heb ik ook, maar ik stop nog steeds iedere ochtend braaf dat ding om 7 uur er in. Hopelijk na 21 maart niet meer, weer ongestoord uitslapen in het weekend
Ik heb het volgens mij gewoon gemist hoor Josequote:Op maandag 12 maart 2007 19:39 schreef Jose81 het volgende:
[..]
Wij zijn 10 januari voor het eerst naar de gyn geweest en moeten dus 4 april weer terug. Dat is een kleine 3 maanden... of in mijn geval 2 cyclussen.
Ik heb er ook wel heel veel zin in, om eindelijk eens te stoppen met die thermometer 's morgens. Gisteravond voor we gingen slapen, zei'hoe lang moet je daar nu nog mee door?'. Tja, het is ook voor hem niet echt fijn dat elke keer in het weekend de wekker afgaat, omdat het dan weer tijd is om te temperaturen. Ik ben al vanaf augustus (!!) bezig, omdat ik toen vóór wilde zijn dat de gyn me dat nog zou laten doen. Uiteindelijk kon hij niets met mijn lijsten van die maanden, dus moest het alsnog.
Ik ben alleen wel een beetje 'bang' dat ik na deze cyclus toch wéér moet gaan temperaturen, omdat ik dan bijv. aan de Clomid'/ hormonen moet (ik loop even op de zaken vooruit). Ik weet helemaal niet of dat wel zo is, maar toch...![]()
Ik moet juist nog wèl temperaturen. Ik was uit mezelf gestart met temperaturen, omdat ik hoopte dat ik die tijd dan 'gewonnen zou hebben' op het moment dat ik bij de gyn terecht zou komen. Maar omdat er niks uit mijn templijsten te halen viel, moest ik dus alsnog 2 cyclussen temperaturen (met daarbij een aantal andere onderzoeken).quote:Op maandag 12 maart 2007 19:51 schreef jellyrose het volgende:
[..]
Ik heb het volgens mij gewoon gemist hoor Josemaar waarom hoef je nu niet meer te temperaturen en waarom zo'n lange tijd tussen die afspraken in?
Goede reactie BEquote:Op maandag 12 maart 2007 13:20 schreef Brighteyes het volgende:
Oh btw... gisteren op een verjaardag, zo fijn, de man van de moeder een van mijn beste vrienden:
'Goh, ben je zwanger?'
Ik: 'Nee hoor, ik ben gewoon dik.'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |