Mis.quote:Op woensdag 28 februari 2007 15:26 schreef Lemmeb het volgende:
Het is eerder iets van links, dat het cultuurrelativisme hier heeft geïntroduceerd en gepropageerd.
Uhhu... Ik zal maar gewoon concluderen dat je de overeenkomsten niet ziet.quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:45 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nu schrijf je me iets toe dat niet op mij van toepassing is. Ik heb geen last van samenzweringswanen. Jij postte hier een plaatje dat een dergelijk complot suggereerde, niet ik.
Ik heb het over cultuurrelativisme en deze slimmerik begint over gastarbeiders.quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:46 schreef jaoka het volgende:
[..]
Mis.
Het waren de ondernemers en de partijen waarop zij stemden (hint, deze zijn niet links) die al die gastarbeiders hebben toegelaten. Zij hadden immers baat bij goedkope werkkrachten. Het was links die hierna voor hen opkwam, zij betaalden immers ook belasting en premies.
De overeenkomsten tussen wat en wat?quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:47 schreef Monidique het volgende:
[..]
Uhhu... Ik zal maar gewoon concluderen dat je de overeenkomsten niet ziet.
Ik vind het offtopic, maargoed:quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:46 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Jep. Maar geen volk. En dit was nog maar om te beginnen, er klopt nog meer niet aan die vergelijking.
Mariko Peters is dus die Amerikaan.? (nationaliteit)quote:Op woensdag 28 februari 2007 18:45 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Excuses, in mijn haast heb ik hij geschreven, niet zij
![]()
Dat is absoluut niet waar. Ga dit maar eens opzoeken ofzo in wikipedia. Kijk vooral naar Joden met de hoofdletter 'J'. En als je dan toch bezig bent, zoek dan meteen eens op uit welke verscheidenheid aan volkeren de moslimgemeenschap is opgebouwd.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:01 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Ik vind het offtopic, maargoed:
qua redenatie zijn moslims net zo veel 'volk' als Joden. Geen ras maar meer dan alleen een religie.
Wow een hoofdletter. Maak me gek.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:06 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Dat is absoluut niet waar. Ga dit maar eens opzoeken ofzo in wikipedia. Kijk vooral naar Joden met de hoofdletter 'J'.
LOL, oh! Nou is het opeens wél een divers geloof!quote:En als je dan toch bezig bent, zoek dan meteen eens op uit welke verscheidenheid aan volkeren de moslimgemeenschap is opgebouwd.
Jij doet suggesties in die richting. Justitie doet niets tegen boomknuffelaars, huil, huil, huil.quote:Op woensdag 28 februari 2007 17:52 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Wie heeft het hier over een 'complot'?
quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:15 schreef Puzzelaar het volgende:
[..]
Wow een hoofdletter. Maak me gek.
De islam is een eng en intolerant geloof met een gemeenschap die bestaat uit zeer diverse volkeren.quote:LOL, oh! Nou is het opeens wél een divers geloof!
Ik kon er ook geen digitale bevestiging van vinden, maar het stond in een artikel, door GL zelf verspreid...quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:05 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Mariko Peters is dus die Amerikaan.? (nationaliteit)
Ik kan dat niet terugvinden op het internet.. wel dat ze geboren is en gestudeerd heeft in Amerika.
Nou kijk, feitelijk zijn joden gewoon mensen die het joodse geloof aanhangen. Dan heb je ook nog de joden zoals ze door sommige mensen worden gezien, dat zijn de mensen die in Israël wonen. En feitelijk zijn dat Palestijnenquote:Op woensdag 28 februari 2007 19:06 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Dat is absoluut niet waar. Ga dit maar eens opzoeken ofzo in wikipedia. Kijk vooral naar Joden met de hoofdletter 'J'. En als je dan toch bezig bent, zoek dan meteen eens op uit welke verscheidenheid aan volkeren de moslimgemeenschap is opgebouwd.
quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:28 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Nou kijk, feitelijk zijn joden gewoon mensen die het joodse geloof aanhangen. Dan heb je ook nog de joden zoals ze door sommige mensen worden gezien, dat zijn de mensen die in Israël wonen. En feitelijk zijn dat Palestijnen![]()
Och, dat ben ik toch niet met je eens. Als ik mag kiezen heb ik liever tien Joden dan één moslim.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:34 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Gezeik allemaal, Joden zijn lui uit diverse landen die een gezamelijke religie aanhangen en een specifiek beloofd land hebben. Moslims hetzelfde verhaal, maar geen beloofd land.
1 pot nat, allemaal even fanatiek en arrogant. Ik heb er niets mee met zo'n mentaliteit.
Niet de fanatieke, dat ben ik dan niet met je eens.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:35 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Och, dat ben ik toch niet met je eens. Als ik mag kiezen heb ik liever tien Joden dan één moslim.
Je brengt het nu als een absolute waarheid, maar je zit gewoon quasi-bijdehand onzin uit te kramen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:31 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Ja, en dat zijn Palestijnen. Wist je niet?
Goed. Liever tien niet-fanatieke Joden, dan één niet-fantieke moslim?quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:38 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Niet de fanatieke, dat ben ik dan niet met je eens.
quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:40 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Goed. Liever tien niet-fanatieke Joden, dan één niet-fantieke moslim?
Zo beter?
Uhm, volgens mij mis je een stukje geschiedenis. Voordat de Britten een tweedeling afdwongen in het gebied dat nu Israël is en nog wat landen, heette het geheel Palestina. Daar leefden Joods-Palestijnen en Arabisch-Palestijnen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:39 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Je brengt het nu als een absolute waarheid, maar je zit gewoon quasi-bijdehand onzin uit te kramen.
quote:In 1923 verdeelden de Britten Palestina in twee delen. Joden kregen alleen toestemming west van de rivier de Jordaan te verblijven. Eigenlijk, hebben de Britten 75% van het oorspronkelijk voorgestelde Joods-Palestijnse thuisland afgesneden, en het zaad gelegd voor wat in 1946 de Arabisch-Palestijnse natie "Trans-Jordanie" genoemd zou worden, wat betekent "over de rivier Jordaan.
quote:1947 De VN neemt resolutie 181 aan, met de aanbeveling
het mandaatgebied Palestina te verdelen in een Joodse en een Arabische staat. Jeruzalem krijgt een internationaal statuut.
Ik weet niet precies op wat voor manier jij een aantal zaken een beetje uit hun verband rukt en hercombineert, maar in dat hele stuk op wikipedia over het Joodse volk komt de term Palestijnen niet één keer voor. Wel het volgende:quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:56 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Uhm, volgens mij mis je een stukje geschiedenis. Voordat de Britten een tweedeling afdwongen in het gebied dat nu Israël is en nog wat landen, heette het geheel Palestina. Daar leefden Joods-Palestijnen en Arabisch-Palestijnen.
[..]
[..]
Op deze manier zou je inderdaad kunnen beweren dat het Joodse volk eigenlijk uit Palestijnen bestaat, maar dat is dan wel net zoiets als roepen dat het Nederlandse volk eigenlijk uit Duitsers en Fransen bestaat.quote:De Joden werden door de Romeinen vrijwel geheel uit Palestina verbannen en hebben sindsdien een bewogen bestaan geleid waarin armoede, discriminatie, onderdrukking en uitroeiing, maar ook culturele, economische en individuele bloei voorkwamen.
Vroegah heette het Kanaän, daarna noemden de Grieken louter het kustgebied Filistina, de voorloper van de benaming Palestina.quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:56 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Uhm, volgens mij mis je een stukje geschiedenis. Voordat de Britten een tweedeling afdwongen in het gebied dat nu Israël is en nog wat landen, heette het geheel Palestina. Daar leefden Joods-Palestijnen en Arabisch-Palestijnen.
[..]
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |