Gezellig, een hyena.quote:
Een snauw, daar zit ik idd niet mee, zou je ook niet mee moeten zitten, je zit toch ook niet gelijk helemaal in de put als iemand je een keer klootzak noemt.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:26 schreef Pietverdriet het volgende:
Dan hoop ik dat het jouw kinderen overkomt erodome, ipv die van andere mensen, jij vindt het immers niet zo dramatisch
Waar heeft hij dan gebeten???????????????quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:37 schreef cappp het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, knuppel.
Hij heeft drie kinderen verwondt en nu moeten hem maar liefkozen? Praat je nog zo als die hond weer een mens bijt?
Geen idee of het waar is natuurlijk. Het plaatst het gebeuren echter wel in een iets ander licht.quote:Ik ken toevallig het volledige verhaal: het is bij mij 2 straten verder op gebeurt.
de oma van de 19 jarige jongen (een student rechtswetenschappen) werd lastig gevallen door 3 14-jarige finse jongetjes. Hij liet zijn boxer los omdat hij er zelf als een speer heen rende. Naar mijn weten heeft de boxer niet hard gebeten hoewel hij dit best had mogen doen naar mijn inzien.
Tristan E van B 20-02-07 @ 16:04
Het gaat er gewoon om dat jouw hond vooral jouw hond is, en dat veel mensen helemaal niet met het gespring en gelebber van jouw hond geconfronteerd wensen te worden, laat staan door jouw hond aangevallen, gebeten of zelfs aan stukken gescheurd wensen te worden. Voor kinderen geldt dit allemaal nog een graadje erger, want die moeten nog vanalles leren en weten dus vaak nog niet hoe ze op de toenaderingen van jouw hond moeten reageren. En de veiligheid van een kind is nog altijd meer waard dan jouw liefhebberij.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:48 schreef erodome het volgende:
[..]
Een snauw, daar zit ik idd niet mee, zou je ook niet mee moeten zitten, je zit toch ook niet gelijk helemaal in de put als iemand je een keer klootzak noemt.
Snauw als max, daar heb ik het dus over en verder is het allemaal overdreven gelul wat je hier doet.
Knuppel ??? Zo praat je niet tegen een damequote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:37 schreef cappp het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, knuppel.
Hij heeft drie kinderen verwondt en nu moeten hem maar liefkozen? Praat je nog zo als die hond weer een mens bijt?
Schat, mijn honden springen niet tegen mensen op, vallen geen mensen lastig, zelfs dat kleine mormel van een jack russel niet.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:57 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Het gaat er gewoon om dat jouw hond vooral jouw hond is, en dat veel mensen helemaal niet met het gespring en gelebber van jouw hond geconfronteerd wensen te worden, laat staan door jouw hond aangevallen, gebeten of zelfs aan stukken gescheurd wensen te worden. Voor kinderen geldt dit allemaal nog een graadje erger, want die moeten nog vanalles leren en weten dus vaak nog niet hoe ze op de toenaderingen van jouw hond moeten reageren. En de veiligheid een kind is nog altijd meer waard dan jouw liefhebberij.
Hou dat beest dus gewoon bij mij en mijn kinderen uit de buurt, dan hoef ik hem ook niet naar de andere wereld te schoppen als hij mij of m'n kinderen aanvalt.
Dat is zo.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:59 schreef nummer_zoveel het volgende:
Jammer maar helaas, afmaken dat beest.
Als mensen in Nederland nog steeds zo dom zijn een stafford-achtige zonder stamboom te kopen zijn ze het zelf schuld. En zulke honden zouden niet eens meer geboren moeten worden, maar helaas zijn mensen nog altijd bereid er een zonder papieren te kopen ( natuurlijk veel goedkoper, voor deze 'hondenliefhebbers')
Als je een stafford koop bereid je je normaal gesproken voor en neem je bv een kijkje op de website van de rasvereniging, en daar staat met koeienletters nooit een stafford zonder papieren te kopen. Er wordt sowieso op zoveel plaatsen voor gewaarschuwd. Deze mensen wisten het zelf donders goed. Ik kan er verder niet om rouwen.![]()
Goed zoquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Schat, mijn honden springen niet tegen mensen op, vallen geen mensen lastig, zelfs dat kleine mormel van een jack russel niet.
Geen van de honden die ooit in mijn bezit zijn geweest hebben zich misdragen, daar let ik wel op hoor, kan gewoon een hond opvoeden, is helemaal niet zo moeilijk(behalve dan bij de jack russel, daar heb ik een stevige kluif aan).
Ik leer mijn honden onmiddelijk niet op mensen af te stuiven in hun vrolijkheid, leer ze onmiddelijk niet te springen, leer ze netjes hierkomen, naast lopen en alles, ze zijn gewoon sociaal, jij hoeft je niet druk te maken om mijn honden, je zal er nooit last van hebben, sterker nog, ze piesen en plassen niet eens op asociale plaatsen, dat is ze afgeleerd, ze wachten netjes tot het wel kan, ergens in de struiken in een hondenlosloopgebied.
Euh......quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:57 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Het gaat er gewoon om dat jouw hond vooral jouw hond is, en dat veel mensen helemaal niet met het gespring en gelebber van jouw hond geconfronteerd wensen te worden, laat staan door jouw hond aangevallen, gebeten of zelfs aan stukken gescheurd wensen te worden. Voor kinderen geldt dit allemaal nog een graadje erger, want die moeten nog vanalles leren en weten dus vaak nog niet hoe ze op de toenaderingen van jouw hond moeten reageren. En de veiligheid van een kind is nog altijd meer waard dan jouw liefhebberij.
Hou dat beest dus gewoon bij mij en mijn kinderen uit de buurt, dan hoef ik hem ook niet naar de andere wereld te schoppen als hij mij of m'n kinderen aanvalt.
Dat zal allemaal best, maar hoe kun je het dan verdedigen dat een ander zijn hond wel loslaat op een stel kiddo's? Want je weet zelf blijkbaar als geen ander dat dit hoe dan ook absoluut niet de bedoeling is.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Schat, mijn honden springen niet tegen mensen op, vallen geen mensen lastig, zelfs dat kleine mormel van een jack russel niet.
Geen van de honden die ooit in mijn bezit zijn geweest hebben zich misdragen, daar let ik wel op hoor, kan gewoon een hond opvoeden, is helemaal niet zo moeilijk(behalve dan bij de jack russel, daar heb ik een stevige kluif aan).
Ik leer mijn honden onmiddelijk niet op mensen af te stuiven in hun vrolijkheid, leer ze onmiddelijk niet te springen, leer ze netjes hierkomen, naast lopen en alles, ze zijn gewoon sociaal, jij hoeft je niet druk te maken om mijn honden, je zal er nooit last van hebben, sterker nog, ze piesen en plassen niet eens op asociale plaatsen, dat is ze afgeleerd, ze wachten netjes tot het wel kan, ergens in de struiken in een hondenlosloopgebied.
De hond had netjes aan de lijn moeten zitten. Dat is waar.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:06 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Dat zal allemaal best, maar hoe kun je het dan verdedigen dat een ander zijn hond wel loslaat op een stel kiddo's? Want je weet zelf blijkbaar als geen ander dat dit hoe dan ook absoluut niet de bedoeling is.
Zulke honden hadden niet eens geboren moeten worden, maar het blijft in stand door zulke malloten. Als hij blijft leven wil iedereen z'n illegale pitbull houden en kunnen we die hele pitbull wet net zo goed afschaffen. Op die manier beloon je dus dit gedrag.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:02 schreef CarDani het volgende:
[..]
Dat is zo.
Maar wie is het slachtoffer? De hond die het ws met zijn leven moet bekopen.![]()
Nee, die kinderen die nu allemaal bang zijn voor honden.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:02 schreef CarDani het volgende:
[..]
Dat is zo.
Maar wie is het slachtoffer? De hond die het ws met zijn leven moet bekopen.![]()
Idd de verwondingen zijn van de poten van de hond en schaafwonden van kinderen die omvielenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:50 schreef erodome het volgende:
[..]
Waar heeft hij dan gebeten???????????????
Als hij had gebeten dan had de gg&gd niet ter plaatse kunnen behandelen hoor, een beetwond is wel wat naarder dan dat, moet je hechten, je moet een prikje, dat soort dingen, dat gebeurt in het ziekenhuis, niet ter plaatse!!!!!
Lees eens goed, er is al iemand die met leraren van die school heeft gepraat, helemaal geen enge verwondingen of wat dan ook, geen beten of iets in die geest.
Wat krassen van de nagels misschien, meer hebben we het niet over!!!!
Gelukkig heb ik geen kinderen en ik erger me inderdaad ook net zo goed aan mensen die hun kinderen verkeerd opvoeden en toestaan om andere mensen te irriteren. Maar kinderen zijn mensen met recht op hun eigen plaats in de samenleving, en honden zijn in mijn ogen slechts een persoonlijke liefhebberij.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:06 schreef CarDani het volgende:
[..]
Euh......
Onthou dit verhaaltje voor als jouw kinderen overlast bezorgen bij anderen. Jeugdcriminaliteit neemt namelijk stevig toe.![]()
Die mocro'tjes (en dat zijn ze) zijn sowiezo al bang voor honden, een teckel, maltees leeuwtje of pitbull, ze zijn voor alle hoden bangquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, die kinderen die nu allemaal bang zijn voor honden.
Die hond wist toch niet beter?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:02 schreef CarDani het volgende:
Maar wie is het slachtoffer? De hond die het ws met zijn leven moet bekopen.![]()
Het baasje is 19 en heeft een illegale pitbull. Ken meer van zulke mensen, en is allemaal geen al te prettig volk. Dus ik heb het vermoeden dat het best kan zijn dat ie z'n hond op een paar 'vervelende' jongentjes heeft afgestuurd.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:08 schreef CarDani het volgende:
[..]
De hond had netjes aan de lijn moeten zitten. Dat is waar.
Maar je doet net alsof het allemaal expres gedaan is.
Overigens, als dit verhaal waar is (maar ik denk het niet) vind ik het natuurlijk alleen maar jammer dat die hond niet een beetje harder gebeten heeft. Finnen die omaatjes lastigvallen...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:52 schreef BlackJack het volgende:
Op nieuwnieuws wordt een iets andere versie van het verhaal gegeven:
[..]
Geen idee of het waar is natuurlijk. Het plaatst het gebeuren echter wel in een iets ander licht.
edit: linkje
Wat heeft dat met afkomst te maken? Heel veel mensen zullen bang zijn als er ineens een hond op ze komt afgerend zeg.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:12 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Die mocro'tjes (en dat zijn ze) zijn sowiezo al bang voor honden, een teckel, maltees leeuwtje of pitbull, ze zijn voor alle hoden bang
Jij hebt ze echt niet op een rijtje.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:13 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Overigens, als dit verhaal waar is (maar ik denk het niet) vind ik het natuurlijk alleen maar jammer dat die hond niet een beetje harder gebeten heeft. Finnen die omaatjes lastigvallen...![]()
Lul niet uit je nek als je niet weet waar je over praat, de hond liep idd los en de hond was niet illegaal, was een stafford MET papierenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:13 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het baasje is 19 en heeft een illegale pitbull. Ken meer van zulke mensen, en is allemaal geen al te prettig volk. Dus ik heb het vermoeden dat het best kan zijn dat ie z'n hond op een paar 'vervelende' jongentjes heeft afgestuurd.
Omdat de klas geheel bestond uit mocro's ..... zoals al eerder gezegd ken ik die school en ben er ook vaker geweest met mijn eigen hond (golden retriever) en ook daar zijn ze als dood voorquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:14 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Wat heeft dat met afkomst te maken? Heel veel mensen zullen bang zijn als er ineens een hond op ze komt afgerend zeg.![]()
Nee, het gaat erom dat de eigenaar een stafford zonder papieren heeft. Had ie een stafford mét papieren, had dit hele verhaal de kranten niet gehaald.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:13 schreef Diesz het volgende:
blaat
Waarom staat dan in het nieuwsbericht dat het een pitbull was?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:15 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Lul niet uit je nek als je niet weet waar je over praat, de hond liep idd los en de hond was niet illegaal, was een stafford MET papieren
Het was een hond MET papierenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nee, het gaat erom dat de eigenaar een stafford zonder papieren heeft. Had ie een stafford mét papieren, had dit hele verhaal de kranten niet gehaald.
Omdat alles wat er gemeen uitziet voor de pers een pitbull isquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:17 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Waarom staat dan in het nieuwsbericht dat het een pitbull was?
Hoe weet jij dat de hond wél papieren heeft dan. Ken je de hond?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:18 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Omdat alles wat er gemeen uitziet voor de pers een pitbull is
Want?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:14 schreef Diesz het volgende:
[..]
Jij hebt ze echt niet op een rijtje.
Wie blaat er nou??quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nee, het gaat erom dat de eigenaar een stafford zonder papieren heeft. Had ie een stafford mét papieren, had dit hele verhaal de kranten niet gehaald.
Omdat dat STANDAARD is!!! Zodra een powerdoggie blaft, heeft er een Pitbull gebeten.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:17 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Waarom staat dan in het nieuwsbericht dat het een pitbull was?
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:18 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Het was een hond MET papieren, eigenaar was zelfs een bekende van sommige leraren op die school
Joh, doe es normaal. Zit 't je hoog?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:21 schreef Diesz het volgende:
[..]
Wie blaat er nou??
[..]
Omdat dat STANDAARD is!!! Zodra een powerdoggie blaft, heeft er een Pitbull gebeten.
Niet persoonlijk, een aantal leraren kennen de eigenaar WEL persoonlijk, ook buiten werk om....Er is geen moment een dreiging geweest van een gevaarlijke situatie, dit is gewoon een opgeblazen verhaal om onrust te stokenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:19 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat de hond wél papieren heeft dan. Ken je de hond?
Mijn honden zullen nooit tegen je opspringen, mits jij ze ook met rust laatquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:20 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Want?
Er zijn weinig dingen waaraan ik een grotere hekel heb dan aan mensen die hun honden niet in bedwang hebben en hen toestaan om tegen me op te springen. Een groepje omaatjes lastig vallende Finnen is echter wel zo'n ding.
Nou mischien omdat dat standaard gebeurt als er iets gebeurt waar "gewonden"quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:21 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Vreemd dan dat de hond toch in beslag is genomen. Wie weet zei de eigenaar wel dat die hond papieren heeft, maar klopte het toch niet helemaal. Je hebt ook zat 'fokkers' die neppapieren maken namelijk.
Ik doe normaal hoor. Maar ik ben geen mak schaapje en mijn verhaal als 'blaat' omschrijven is erg triest en respectloos.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:23 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Joh, doe es normaal. Zit 't je hoog?![]()
Tuurlijk, de mens moet dan sowieso ingrijpen. Maar je kunt er daarnaast natuurlijk ook gewoon je moordhond op afsturen als het om een groepje Finnen gaat!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:24 schreef Diesz het volgende:
Sorry hoor, maar de mens hoort daar in te grijpen.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:13 schreef Diesz het volgende:
Zo 'leuk' om te lezen hoe al die verhalen de wereld in komen. Als het hier om een Golden Retriever of Labrador was gegaan, dan was er geen discussie ontstaan.
Ik ben blij dat er nog mensen zijn met gezond verstand. Die weten waar ze over praten. Maar het gros hier heeft een vooroordeel en oogkleppen op. Ik heb zelf 2 Bordeauxdoggen rondhobbelen en het zijn beiden goedsullen. Beiden waaks, maar er zit totaal geen agressie in. Het gaat ook prima samen met mijn kinderen en met het grut wat over de vloer komt. Als ze het zat zijn zoeken ze gewoon hun mand op en dat wordt hier in huis gerespecteerd.
Elk ras kan agressief gemaakt worden, alleen hoor/lees je het alleen als de krachtigere hond een keer wat doet. Ondanks dat de meeste bijtincidenten op naam van de Golden Retriever staan. En geloof me, ook dat ras kan een kind voor het leven verminken.
Ik heb vaak meegemaakt dat mensen de andere kant op wilden lopen als ik ze tegenkwam. Maar als iemand er voor open staat ga ik een gesprek aan en laat ze kennis maken met de honden. Dat heeft hier in de buurt wel degelijk resultaat gehad, want nu komt iedereen ze even aanhalen en kunnen ze ook met andere honden spelen.
Wat men moet leren is dat de eigenaar de hond kan maken of breken. Als jij je hond goed opvoedt, dan gaat het prima. Mijn ervaring is dat agressieve honden (welk ras dan ook) zo gemaakt zijn door de eigenaar, óf ziek zijn.
En nee, ik ben geen tokkie, niet asociaal (zoals in een ander topic over dezelfde discussie werd geinsinueerd), maar een liefhebster van krachtige honden. Ik ben met Terriers opgegroeid en die zijn feller dan die lobbesen die ik hier heb. Ik begrijp best dat niet iedereen van honden houdt, daar heb ik ook respect voor, ik zal dan ook altijd zorgen dat mijn honden anderen niet tot last zijn, maar laat mensen die voor een hond kiezen ook in hun waarde!!
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:27 schreef Repeat het volgende:
kijk al die vuile hippies reageren dan
"de hond wilde spelen"
"het is de schuld van die kinderen want die moeten ook niet wegrennen, dan is het logisch dat een hond bijt"hahah veeg me op.
Bovendien dat.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:31 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Tuurlijk, de mens moet dan sowieso ingrijpen. Maar je kunt er daarnaast natuurlijk ook gewoon je moordhond op afsturen als het om een groepje Finnen gaat!
hehehehquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:27 schreef Repeat het volgende:
kijk al die vuile hippies reageren dan
"de hond wilde spelen"
"het is de schuld van die kinderen want die moeten ook niet wegrennen, dan is het logisch dat een hond bijt"hahah veeg me op.
Maar jij gelooft het verhaal dus met die oma?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:33 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
hehehehschreef ik al niet eerder dat dit een hilarisch topic is?
Nee, ik geloof het niet:quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:36 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Maar jij gelooft het verhaal dus met die oma?
Maar ik sluit het ook niet helemaal uit. Het klinkt op zich wel als een mogelijk scenario, maar het klopt voor geen meter met het nieuwsbericht waarin er sprake is van een schoolklasje enzo.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:13 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Overigens, als dit verhaal waar is (maar ik denk het niet) vind ik het natuurlijk alleen maar jammer dat die hond niet een beetje harder gebeten heeft. Finnen die omaatjes lastigvallen...![]()
Heb jij het hele topic wel gelezenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:39 schreef Demius het volgende:
Die hond moet wel worden afgemaakt. Hij heeft gewoon een verkeerde opvoeding gehad en daarom is zeker zo'n pitbull niet meer te vertrouwen.
Met de juiste opvoeding is niks aan de hand. Wij hebben zelf thuis al 3 rottweilers gehad, en ik denk dat als je hier komt inbreken dat ze je nog helpen ook, bij wijze van spreken. Zit totaal geen kwaad in die dieren.
Vreemd. Want je kunt een rottweiler toch nog zo goed opvoeden, dat waakse zit er echt in.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:39 schreef Demius het volgende:
Die hond moet wel worden afgemaakt. Hij heeft gewoon een verkeerde opvoeding gehad en daarom is zeker zo'n pitbull niet meer te vertrouwen.
Met de juiste opvoeding is niks aan de hand. Wij hebben zelf thuis al 3 rottweilers gehad, en ik denk dat als je hier komt inbreken dat ze je nog helpen ook, bij wijze van spreken. Zit totaal geen kwaad in die dieren.
Absoluut.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:46 schreef GertvanderVolk het volgende:
Ik vind grote honden vaak mooie beesten, maar ik vind het meer iets voor op een boerderij ofzo. Niet voor in de stad op een flatje driehoog.
Zoals ik al zei, je hebt ze dus niet allemaal op een rijtjequote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:31 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Tuurlijk, de mens moet dan sowieso ingrijpen. Maar je kunt er daarnaast natuurlijk ook gewoon je moordhond op afsturen als het om een groepje Finnen gaat!
Ik weet ook niet wat waar is, maar het zou kunnen. [speculatie] Man ziet zijn oma lastig gevallen worden, laat zijn hond los om zijn handen vrij te hebben. Man ontzet oma. Hond vindt het klasje kinderen leuker (kan ie lekker geaaid worden) en besluit om daar heen te rennen.... [/speculatie]quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:39 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Nee, ik geloof het niet:
[..]
Maar ik sluit het ook niet helemaal uit. Het klinkt op zich wel als een mogelijk scenario, maar het klopt voor geen meter met het nieuwsbericht waarin er sprake is van een schoolklasje enzo.
daar ben ik het mee eens, alhoewel dat absoluut neit relevant is in dit topic.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:46 schreef GertvanderVolk het volgende:
Ik vind grote honden vaak mooie beesten, maar ik vind het meer iets voor op een boerderij ofzo. Niet voor in de stad op een flatje driehoog.
Deels mee eens. Honden horen niet op een flat. Heb het zelf wel een periode gehad, door omstandigheden, maar inmiddels een groot huis met voor- en achtertuin. Veel groen in de buurt en op een minuut of 10 rijden zit ik aan het water of in een recreatiegebied. Op die manier moet een hond wel in de stad kunnen, mits de eigenaar dus wel met de hond naar plaatsen gaat waar de hond even lekker kan rondrennen.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:46 schreef GertvanderVolk het volgende:
Ik vind grote honden vaak mooie beesten, maar ik vind het meer iets voor op een boerderij ofzo. Niet voor in de stad op een flatje driehoog.
Gave hond heb je trouwens. Die weegt zeker meer dan jij?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:57 schreef Diesz het volgende:
[..]
Deels mee eens. Honden horen niet op een flat. Heb het zelf wel een periode gehad, door omstandigheden, maar inmiddels een groot huis met voor- en achtertuin. Veel groen in de buurt en op een minuut of 10 rijden zit ik aan het water of in een recreatiegebied. Op die manier moet een hond wel in de stad kunnen, mits de eigenaar dus wel met de hond naar plaatsen gaat waar de hond even lekker kan rondrennen.
Waakse, hahahahaquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:42 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Vreemd. Want je kunt een rottweiler toch nog zo goed opvoeden, dat waakse zit er echt in.
Vind het wel prachtige beesten trouwens.
Haha ja, dat zou je zeggenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:46 schreef GertvanderVolk het volgende:
Ik vind grote honden vaak mooie beesten, maar ik vind het meer iets voor op een boerderij ofzo. Niet voor in de stad op een flatje driehoog.
Thnx! En nee, ben geen kleintje, dus ik ben zwaarder, de 2 die ik nog heb lopen wegen ongeveer 55kg en dat zou voor mij niet gezond zijnquote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:10 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Gave hond heb je trouwens. Die weegt zeker meer dan jij?
Zooooooo herkenbaar!! Als ik met mijn 2 zoons op de bank lig, dan proberen die 2 koeien er ook nog bij te klimmen, lekker op schootquote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:13 schreef CarDani het volgende:
[..]
Waakse, hahahaha![]()
Ik heb jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaren Rottweilers gehad, 4 volwassenen, 2 reuen en 2 teefjes en regelmatig pups (volgens NRC normen) overigens niet van elkaar, maar dat terzijde. En mijn honden hebben allemaal nog nooit en te nimmer gegromd of wat dan ook.
Gezellige lobbessen die zich niet bewust waren van hun gewicht en daarom ook dolgraag op schoot lagen en dan het liefst tegelijk![]()
Ze hebben ook altijd de kinderen als hogere in rang gezien. Daar heb je als baas volledig de hand in. Tuurlijk kan je honden nooit alleen vertrouwen met kinderen, of andersom...kinderen alleen vertrouwen met honden.........
Tuurlijk kan het gebeuren dat de hond met zijn dikke billen een kind per ongeluk opzij duwt. Dan kan het kind vallen ja, maar daar leert een kind ook van oplettend te zijn hoor. Als dat bij ons gebeurde kreeg het kind een grote lebber en was alles weer goed.
Honden moeten consequent opgevoed worden. Dat geldt niet alleen voor "stoere" rassen, maar voor alle honden !!!!.
En inderdaad.....Goldens en Labradors staan geregistreerd met de meeste bijtincidenten.
Waarom? Omdat mensen zo'n beest nemen omdat ze gehoord hebben dat ze zo lief voor kinderen zijn en er als een teddybeer uitzien. Bovendien is het ras door zijn populairiteit zo doorgefokt dat er ikweetniethoeveel kampen met HD, PRA en hersentumoren.
Van de kleine rassen wordt vaak geen melding gemaakt.
Ik vind het naar als een hond overlast veroorzaakt, maar ik hoef het beest niet gelijk dood te zien omdat hij een keertje een foutje maakt omdat zijn baas een droplul is die hem aan de lijn had moeten houden.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:06 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Dat zal allemaal best, maar hoe kun je het dan verdedigen dat een ander zijn hond wel loslaat op een stel kiddo's? Want je weet zelf blijkbaar als geen ander dat dit hoe dan ook absoluut niet de bedoeling is.
Leraren en ouders doen iets grondig fout als een kind bang wordt van een overentho hond die in zijn drukke gedoe wat krassen maakt, of het zijn wel ontzettende mietjes van kinderen, of de reactie van de omgeving is zo overtrokken dat ze daar bang van worden.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, die kinderen die nu allemaal bang zijn voor honden.
Is het echt een pitbull, want dat wordt erg snel geroepen bij honden die er ook maar iets op lijken...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:13 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het baasje is 19 en heeft een illegale pitbull. Ken meer van zulke mensen, en is allemaal geen al te prettig volk. Dus ik heb het vermoeden dat het best kan zijn dat ie z'n hond op een paar 'vervelende' jongentjes heeft afgestuurd.
Sensatie noemen ze dat, net zoals er staat doorgedraaid, nogal boute bewering voor wat schrammen eraan over houden.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:17 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Waarom staat dan in het nieuwsbericht dat het een pitbull was?
Inderdaad, dan was ie ze wel naar de keel gevlogen.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 19:20 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik vind het naar als een hond overlast veroorzaakt, maar ik hoef het beest niet gelijk dood te zien omdat hij een keertje een foutje maakt omdat zijn baas een droplul is die hem aan de lijn had moeten houden.
Ik verdedig de man niet die zijn hond gewoon op een groepje kinderen af laat hotsen, ik verdedig de hond die volgens vele dood moet omdat hij een monster is, wat hij niet is, hij heeft amper schade berokkend en als hij kwaad had gewild dan had hij dat absoluut wel gedaan, zonder enig spoor van twijvel.
ghehe, hoe herkenbaar .. vooral dat gedeelte van de kapsones .. een kennis van mij had er eentje die het vertikte om te poepen als het regende en dat leverde soms echt wel hilarische beelden op .. baasje die probeert de paraplu boven die hond te houden terwijl die zijn plekje aan het zoeken is, een druppel op zijn vacht betekende zo'n verwijtende, meewarige blik (zo van : hoe kan je mij dit aandoen, sufferd) en dan het hele ritueel van begin af aan ..quote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:49 schreef Hathor het volgende:
Zelf ook jarenlang een pitbull gehad, die wilde alleen maar spelen, maar alleen met volwassenen, alsof ie een beetje schrik had van kinderen of zo. Katten en andere honden was ie al helemaal niet in geinteresseerd, en die negeerde ie dan ook gewoon, als een rasechte kapsoneslijer.Slechts een keer heb ik hem zijn lip zien optrekken toen een Duitse herder iets te opdringerig aan zijn poepertje kwam ruiken, maar als een Duitser dat bij mij zou doen zou ik daar ook niet van gediend zijn, natuurlijke reactie dus.
![]()
Het ligt inderdaad in 99% van de gevallen aan de eigenaar zelf, een hond word niet vals en bijtgraag geboren, dat sluipt erin gaandeweg, mits je je hond goed opvoed.
Oh, hond uitlaten in de regen was een drama voor mij. Als er wat plasjes op straat lagen, dan ging ie heel debiel zijn poten lopen optillen, alsof ie bang was om natte sokken te krijgen of zo. Poepen of plassen wilde ie dan al helemaal niet, zodra ie ook maar een druppeltje voelde, draaide ie linea recta om terug naar huis. Meestal gaf ik daar wel gehoor aan, behalve de laatste rit voordat je naar bed wil natuurlijk, dan ging ik heel uitgebreid tegen hem lopen praten dat ik niet van plan was om morgenvroeg zijn dampende bolus van het keukenzeil af te schrapen, en dan ging ie met frisse tegenzin toch maar effe een plekje zoeken.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:23 schreef moussie het volgende:
[..]
ghehe, hoe herkenbaar .. vooral dat gedeelte van de kapsones .. een kennis van mij had er eentje die het vertikte om te poepen als het regende en dat leverde soms echt wel hilarische beelden op .. baasje die probeert de paraplu boven die hond te houden terwijl die zijn plekje aan het zoeken is, een druppel op zijn vacht betekende zo'n verwijtende, meewarige blik (zo van : hoe kan je mij dit aandoen, sufferd) en dan het hele ritueel van begin af aan ..
nah, wat ik veel erger en gevaarlijker vind zijn die kleine keffertjes van oudere mensen, dat zijn (te) vaak van die eenkennige beesten die bij het minste geringste uit angst naar je happen .. en het lullige is dat nou juist die beesten vaak aangehaald worden door kleinere kinderen omdat dat nu eenmaal meer hun maat is
Haha, ja inderdaad, zo is het maar net.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:52 schreef Diesz het volgende:
[..]
Zooooooo herkenbaar!! Als ik met mijn 2 zoons op de bank lig, dan proberen die 2 koeien er ook nog bij te klimmen, lekker op schootGisteren ging mijn teef bij een vriend van me op schoot zitten, zag er wel grappig uit (hij vond het zelf leuk trouwens)
En ook hier staan mijn kinderen in rang boven de honden. Daar heb ik vanaf het begin bovenop gezeten, mijn kinderen weten wat wel en niet kan en houden zich daar ook netjes aan, de honden luisteren ook naar de jongens. Ze mogen de honden alleen niet uitlaten. Nooit!! Hoe zeer ik ze ook met elkaar vertrouw, ze zijn gewoon te jong om die verantwoordelijkheid te dragen.
Verder kan ik niet anders zeggen dan....AMEN
![]()
Erg he.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:56 schreef Diesz het volgende:
O ja, een vriendin van me belde net, haar Stafford (met stamboom) heeft een gat in haar wang. Gebeten door een of ander vuilnisbakje. Wat was de reactie haar 'levensgevaarlijke moordmachine'???? Helemaal niks!!!
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Oh, hond uitlaten in de regen was een drama voor mij. Als er wat plasjes op straat lagen, dan ging ie heel debiel zijn poten lopen optillen, alsof ie bang was om natte sokken te krijgen of zo. Poepen of plassen wilde ie dan al helemaal niet, zodra ie ook maar een druppeltje voelde, draaide ie linea recta om terug naar huis. Meestal gaf ik daar wel gehoor aan, behalve de laatste rit voordat je naar bed wil natuurlijk, dan ging ik heel uitgebreid tegen hem lopen praten dat ik niet van plan was om morgenvroeg zijn dampende bolus van het keukenzeil af te schrapen, en dan ging ie met frisse tegenzin toch maar effe een plekje zoeken.![]()
bron: www.ad.nlquote:De pitbull die maandag vijf schoolkinderen verwondde, wordt afgemaakt. De hond is onderzocht door een deskundige van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, die constateerde dat de hond tot het verboden pitbullras behoort.
Het beest beet maandag om zich heen toen hij onaangelijnd op de Van Dijckstraat in Den Haag wandelde. Toen het beest op een kinderklasje afliep, ontstond een wederzijdse schrikreactie. In de chaos die ontstond beet de pitbull vijf kinderen.
Vier leerlingen van zes jaar oud, liepen lichte verwondingen op. De vijfde leerling moest voor een tetanusprik naar de dokter.
Belachelijk !!!!!!!!!!!!!!quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:13 schreef buachaille het volgende:
Helaas is de originele TT aangepast, voor het nageslacht, dit was: "Losgeslagen pitbull verwondt 3 Haagse schoolkindertjes" of zoiets. Maar het spijt me wel voor het hondje want zo kwaad was het dier niet, hij gaat naar de eeuwige jachtvelden.
[..]
bron: www.ad.nl
Nee een vechthond los laten lopen in de buurt van kinderen getuigd van slim en sociaal gedrag.quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:32 schreef CarDani het volgende:
Jammer dat er zulke domme asociale mensen mogen reageren hier.![]()
Wat een ongelofelijk grote stumperd ben jij zeg.quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:22 schreef Mr.J het volgende:
Mooi zo. Afmaken die teringhonden.
En al die vechthondenverheerlijkers hiero ("Boehoe, hondje kan er niets aan doen, ligt aan het baasje.") mogen wmb ook een spuitje krijgen.
Beetje opnemen voor die doorgefokte agressieve schijtfabrieken zeg.
Ehmmm mijn staff hangt ook in bomen... en nee dat heb ik haar niet geleerd. in een bos springt ze naar een tak en houdt dan vast... ze laat uiteraard wel los als ik het zeg... zit verder geen kwaad in hoor, is gewoon spelen voor d'r.. ennuh fel is ze niet eerder onderdanig...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:31 schreef erodome het volgende:
[..]
Er zijn uiteindelijk 2 type's die dit ras nog nemen, 3 eigenlijk, de eerste zijn de echte liefhebbers, die hebben al tijd al de pit gehad en vinden het verbod onzin, gaan eroverheen, het 2de type is het mens dat geen idee heeft wat ze in huis nemen, ze kopen een staffie zonder stamboom en zitten voor de wet met een pit, ze hebben geen idee dat het verbod ook voor hun hond geld, het 3de type is de macho, die heft de sensatieverhalen gehoort en neemt dat ras omdat dat stoer is, deze mensen zie je ook hun honden ophangen in bomen(tak vast laten pakken), brede halsbanden met pinnen, korte lijn, hond het liefst lekker fel maken.
Het laatste type zou helemaal geen hond moeten nemen, van geen enkel ras.
Ja want vechthonden zijn hele sociale dieren waar wij wat van kunnen leren. Een kind bijten dat is speels gedrag, dat zit gewoon in de aard van het lieve beestje. Dat die kinderen nou bang worden van een kwijlende moordmachine met rood doorlopen ogen die wild kabaal makend op ze afrent is volledig de schuld van de kinderen, die dan ook begrijperlijkerwijs niet anders verdienden dan een trauma, bijtafdrukken, kapotte kleren en een bezoek van mannen met naalden.quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:33 schreef Mr.J het volgende:
Nee een vechthond los laten lopen in de buurt van kinderen getuigd van sociaal gedrag.
Daar kan ik nog in komen, maar ook niet in alle gevallen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:35 schreef Labrador1974 het volgende:
Mensen die honden los laten lopen dat zijn stumperds!
Dan hoop ik dat JIJ JOUW kinderen ook leert om niet zomaar op vreemde honden af te stappen?? vaak gaat het daar ook vaak fout mee.. van die ouders die wel weten dat de hond van een ander echt niet bijt.. Yeah Right.. vraag het eerst ff aan de eigenaar voordat je je kind eropaf laat stormen.. Ik ben namelijk niet gediend van jouw "lieve" kind en zijn of haar apenliefde, ik heb namelijk een pesthekel aan kinderen ITT mijn hond, die knuffelt ze wel graag...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:57 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Het gaat er gewoon om dat jouw hond vooral jouw hond is, en dat veel mensen helemaal niet met het gespring en gelebber van jouw hond geconfronteerd wensen te worden, laat staan door jouw hond aangevallen, gebeten of zelfs aan stukken gescheurd wensen te worden. Voor kinderen geldt dit allemaal nog een graadje erger, want die moeten nog vanalles leren en weten dus vaak nog niet hoe ze op de toenaderingen van jouw hond moeten reageren. En de veiligheid van een kind is nog altijd meer waard dan jouw liefhebberij.
Hou dat beest dus gewoon bij mij en mijn kinderen uit de buurt, dan hoef ik hem ook niet naar de andere wereld te schoppen als hij mij of m'n kinderen aanvalt.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA.........................quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:39 schreef RSV1000R het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat JIJ JOUW kinderen ook leert om niet zomaar op vreemde honden af te stappen?? vaak gaat het daar ook vaak fout mee.. van die ouders die wel weten dat de hond van een ander echt niet bijt.. Yeah Right.. vraag het eerst ff aan de eigenaar voordat je je kind eropaf laat stormen.. Ik ben namelijk niet gediend van jouw "lieve" kind en zijn of haar apenliefde, ik heb namelijk een pesthekel aan kinderen ITT mijn hond, die knuffelt ze wel graag...
quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:22 schreef Mr.J het volgende:
Mooi zo. Afmaken die teringhonden.
En al die vechthondenverheerlijkers hiero ("Boehoe, hondje kan er niets aan doen, ligt aan het baasje.") mogen wmb ook een spuitje krijgen.
Beetje opnemen voor die doorgefokte agressieve schijtfabrieken zeg.
Ach, jij was er bij zie ik?quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:37 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja want vechthonden zijn hele sociale dieren waar wij wat van kunnen leren. Een kind bijten dat is speels gedrag, dat zit gewoon in de aard van het lieve beestje. Dat die kinderen nou bang worden van een kwijlende moordmachine met rood doorlopen ogen die wild kabaal makend op ze afrent is volledig de schuld van de kinderen, die dan ook begrijperlijkerwijs niet anders verdienden dan een trauma, bijtafdrukken, kapotte kleren en een bezoek van mannen met naalden.
Nooit door een hond aangevallen?quote:
Nee.quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:53 schreef speknek het volgende:
[..]
Nooit door een hond aangevallen?
Ik regelmatig, weet precies hoe het eraan toegaat.quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:55 schreef Puzzelaar het volgende:
Nee.
Ja. Vierjarige kinderen die expres een pitbull terrier schoppen, heel geloofwaardigquote:Nooit van kinderen gehoord die expres een hond schoppen of de snorharen van een kat er uit trekken?
quote:Het beest beet maandag om zich heen toen hij onaangelijnd op de Van Dijckstraat in Den Haag wandelde. Toen het beest op een kinderklasje afliep, ontstond een wederzijdse schrikreactie. In de chaos die ontstond beet de pitbull vijf kinderen.
geen stamboom blijkbaar, dus is het een pit. voor de wet althansquote:Op woensdag 21 februari 2007 13:59 schreef Puzzelaar het volgende:
WTF, was het nou een pitbull of een Stafford?
Het was een hond...........een doodgewone hond die de pech had dat hij er uitzag als een "Pittbull"quote:Op woensdag 21 februari 2007 13:59 schreef Puzzelaar het volgende:
WTF, was het nou een pitbull of een Stafford?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |