Een objectieve blik op het leven van andere mensen is lastig hequote:Op maandag 19 februari 2007 18:41 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Komt allemaal goed, schatje. Gewoon wachten. Maar om nou te zeggen dat je leven op je 24e pas begint vind ik ehm.. Tsdja.. Hilarisch.
quote:Op maandag 19 februari 2007 18:42 schreef mvingerhoets het volgende:
[..]
Een objectieve blik op het leven van andere mensen is lastig he![]()
Ja, dan kan je ook mensen ontmoeten die je interesses delen.quote:Op maandag 19 februari 2007 18:46 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Oja, en: inderdaad: werken. Zoveel mogelijk dingen doen, brede ontwikkeling, in de wereld staan.
Dat wil ik ook graag, maar ik weet niet goed hoe ik dat moet doen.quote:Op maandag 19 februari 2007 18:39 schreef Elaine_ het volgende:
Spontaan zijn is iets wat je hebt, maar ook iets wat je jezelf kan leren. Dwingen zelfs om spontaan te zijn. Ik heb zelf ook hetzelfde gehad. Ik had altijd het gevoel dat ik saai was en idd mensen mij niet snel meevroegen om wat gezelligs te gaan doen. Op een gegeven moment heb ik het roer omgegooid en dat raad ik jou ook absoluut aan.
Ik weet het ook echt niet.. Maar dat komt, denk ik, doordat ik veel te gespannen ben op zo'n moment. Maar ik durf inderdaad ook veel niet te zeggen.quote:Je zegt dat je als je met een meisje praat, laterhand pas bedenkt wat je allemaal had kunnen zeggen. Weet je het op het moment supreme ook echt niet of durf je het niet?
Je hebt helemaal gelijk... Maar toch ben ik bang voor wat anderen van me vinden..quote:Als het laatste het geval is, gewoon doen! Wees niet bang voor de mening van anderen, maar probeer voor jezelf het gevoel te krijgen dat je je best doet om contact te maken met mensen.
Je hebt weer helemaal gelijk denk ik.. Maar, en misschien klinkt het vreemd, ik vind het heel erg moeilijk voor mezelf te kiezen en mezelf op de eerste plaats te zetten..quote:Wat betreft die mensen die je gebruiken, kan iedereen gebeuren, maar trek er wel je les uit en laat het niet keer op keer gebeuren! Kies eens voor jezelf, zorg dat mensen je oprecht aardig vinden en niet alleen omdat je klusjes voor ze opknapt!
Nja, ik weet niet, maar ik heb altijd een beetje het gevoel dat ik de enigste ben met zulke problemen, en dat de meeste jongens al een stuk verder zijn.. Maar ik zou mezelf daar in kunnen vergissen, omdat ik dat zelf ook probeer verborgen te houden..quote:Trouwens het is niet zielig als je op je 17de pas een meisje hebt geknuffeld, waarom wordt die indruk altijd gewekt, vraag ik me af... You're time will come!
Wat is dat nou voor een dom gelul? Die eerste zin! Hoe kan jij dat nou weten? Er kan zoveel achter zitten. Toppunt v voorbarige conclusi3s.quote:Op maandag 19 februari 2007 19:45 schreef flappiewappie het volgende:
gast, vrouwen zijn gewoon niet je ding.
geen punt, zat andere dingen op deze planeet, en als er dan een dame ziet hoe je echt bent, zal die liefde veel mooier zijn dan al die geforceerde relaties...
over voorbarige conclusies gesproken, je begrijpt uberhaupt niet wat ik bedoel...quote:Op maandag 19 februari 2007 19:47 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
[..]
Wat is dat nou voor een dom gelul? Die eerste zin! Hoe kan jij dat nou weten? Er kan zoveel achter zitten. Toppunt v voorbarige conclusi3s.
Nee toch?quote:Op maandag 19 februari 2007 18:35 schreef JediMindTricks het volgende:
Plus daarbij zijn er genoeg mannen van 30+ die nog nooit gezoend hebben.
Relatiehandleidingen.quote:Op maandag 19 februari 2007 23:06 schreef DaggerNL het volgende:
Wat jorgentol allemaal verteld is precies David DeAngelo's Double Your Dating materiaal.
Ik zit trouwens in hetzelfde situatie als TS. Ben zelf 19. Op dit moment leer ik allemaal dingen van David DeAngelo.
Een voorbeeld. Je zegt dat je alles voor dat meisje had gedaan en zij zegt dat je saai bent. Hoe komt dat?
Er zit geen uitdaging in wat je aan te bieden hebt, want als ze iets wilt hebben van je, dan krijgt ze het ook van je.
Het gaat veel te makkelijk, there's no challenge, dus SAAI.
Zelf heb ik nog niks toegepast, alleen oogcontact aanhouden tot zij wegkijkt.
Wat je kan doen is net als mij david d's video's downloaden. Maak veel notities.
Je moet een 90 days commitment maken om dit gedeelte (vrouwen) van je leven te leren. Elke dag een uur.
Stel je houdt 5 gesprekken elke dag voor 90 dagen lang. 450 gesprekken. Dan heb je toch aardig wat geleerd.
Heb je ook wel 's nagedacht over je lichaamstaal. Iemand die rechtop staat en walks like he's the man is toch wat aantrekkelijker dan iemand die lopend voorover buigt en constant naar beneden kijkt.
Als je die DYD gaat leren, moet je het ook wel ECHT toepassen. Wat heb je aan kennis waar je niet eens gebruik van kan maken. (ik moet ook maar is beginnen).
Attraction isn't a choice. Een vrouw kan niet kiezen om zich tot je aangetrokken te voelen. Ze voelt het of ze voelt het niet. Dus komt het allemaal aan om je eerst indruk. Lichaamstaal, kleding, etc. Zorg er ook voor dat je een leven hebt. Laat je geluk niet afhankelijk zijn van een vrouw. Zorg dat je ook andere dingen doet. Een sport bijvoorbeeld. Daar krijg je veel zelfvertrouwen van.
Als je echt een leuke mooie vrouw wilt, dan moet je emoties opwekken. Als je een leuke meisje ontmoet die je een lange tijd niet hebt gesproken en je stelt vragen zoals, hoe gaat het, wat doe je nu, heb je een vriend, werk je, ga je naar school. Dat zijn standaard vragen die haar vast niet interesseert. Oh hij vraagt weer naar m'n leven. Boring. Een vrouw pikt echt alles op. Die zien zo of je ergens op uit bent of niet. Hij doet extra lief, He wants me. Weer zo iemand.
Een hele belangrijke, Give them the gift of missing you. En als een gesprek niet goed gaat, moet je het zien als een positieve ervaring. Je hebt weer wat geleerd. Weet je wat, ik kan wel uren lullen hierover. Ik heb je al een paar
belangrijke dingen gegeven van David D. Of je het van mij aanneemt (die het nog niet heeft toegepast) is een ander verhaal, maar van wat ik allemaal heb gelezen, werkt het goed. Dus zoek materialen ervan en pas het toe. Ik ga het zeker doen.
preciesquote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:12 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
[..]
Relatiehandleidingen.!
Ga sporten! Liefst een teamsport.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 22:58 schreef benzin het volgende:
Ok, alvast allemaal bedankt
Ik ben erg blij met jullie reacties en adviezen, en ik zal proberen mezelf wat minder druk over vanalles te gaan maken
Maar ik heb toch het gevoel, wil ik wat meer in contact komen met nieuwe mensen, ik er wat meer uit moet en niet zoveel achter mijn pc hangen.. Vind dat alleen lasrig omdat vrienden me vaak nergens mee heen vragen enzo, en ik dus niet weet wat ik moet gaan doen behalve duf achter mijn pc te hangen
Heeft iemand daar nog advies over?
Dat is inderdaad het grootste verhaal wat er is. Mensen die dat zeggen halen hun studie veelal niet, of zijn al ouder en hebben nooit gehad van presteren of geld terug geven.quote:Op maandag 19 februari 2007 18:19 schreef benzin het volgende:
Ik ben nu bezig aan het laatste jaar middelbare school. Keer op keer hoor je dat je middelbare-school-tijd en studententijd de leukste tijd van je leven moeten zijn.. Nou, vooralsnog heb ik niet echt plezier gehad aan de afgelopen jaren..
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 23:16 schreef Seneca het volgende:
Ga sporten! Liefst een teamsport.
Ja, ik wil wel iets doen, maar ik weet niet wat.. Sporten, wat voor sport, waar... Daarnaast vind ik het niet fijn om ergens nieuw te zijn. (Doordat ik nogal onzeker be enzo) dus ik weet niet of zoiets een optie voor me is..quote:Op woensdag 21 februari 2007 01:40 schreef Mikkie het volgende:
Het belangrijkste: het is jouw leven, en jíj moet er iets van maken. Het wordt je niet aangedragen. Onderneem actie en kom wat vaker achter die pc vandaan. Toon initiatief, laat merken dat je het leuk vind om dingen te ondernemen, ga sporten, zoek een baantje, dóe iets!
Ergens nieuw zijn is altijd een beetje eng, niemand vindt dat fijn. Maar je moet het niet uit de weg gaan. Gewoon doen. Anders kom je echt nergens.quote:Op woensdag 21 februari 2007 14:42 schreef benzin het volgende:
[..]
[..]
Ja, ik wil wel iets doen, maar ik weet niet wat.. Sporten, wat voor sport, waar... Daarnaast vind ik het niet fijn om ergens nieuw te zijn. (Doordat ik nogal onzeker be enzo) dus ik weet niet of zoiets een optie voor me is..
Daar moet je je idd overheen zetten. Er zijn maar weinig mensen die het echt als fijn ervaren om ergens alleen en nieuw te zijn, maar juist daar krijg je zelfvertrouwen van en, als je je ervoor openstelt, nieuwe contacten!quote:Op woensdag 21 februari 2007 14:42 schreef benzin het volgende:
[..]
[..]
Ja, ik wil wel iets doen, maar ik weet niet wat.. Sporten, wat voor sport, waar... Daarnaast vind ik het niet fijn om ergens nieuw te zijn. (Doordat ik nogal onzeker be enzo) dus ik weet niet of zoiets een optie voor me is..
Er zijn toch genoeg dingen die je kan doen op je 17de? Trouwens, wat gaan die mensen dan doen als ze jou niet meevragen? Heb je enig idee? Je kan dan een keer precies hetzelfde voorstellen en waarschijnlijk zullen ze dat wel waarderen.quote:Als ik naar buiten ga heb ik bv. ook vaak geen idee waar ik heen moet... Dus ga ik na een paar minuten doelloos in de buurt rondlopen maar weer naar huis..
Vooral daarom vind ik het vervelend dat ik bijna nooit door mensen word meegevraagd enzo... Ik weet gewoon domweg niet wat ik KAN doen
Nja... Ik zal het proberen danquote:Op woensdag 21 februari 2007 19:07 schreef Elaine_ het volgende:
Daar moet je je idd overheen zetten. Er zijn maar weinig mensen die het echt als fijn ervaren om ergens alleen en nieuw te zijn, maar juist daar krijg je zelfvertrouwen van en, als je je ervoor openstelt, nieuwe contacten!
Nja, er zijn vast genoeg dingen die een 'normale' 17-jarige kan doen.. Maar ik heb het gevoel dat ik veel dingen niet kan of durf.. Ik ben flink verlegen..quote:Er zijn toch genoeg dingen die je kan doen op je 17de? Trouwens, wat gaan die mensen dan doen als ze jou niet meevragen? Heb je enig idee? Je kan dan een keer precies hetzelfde voorstellen en waarschijnlijk zullen ze dat wel waarderen.
Ga je verder weleens stappen, poolen, karten.. name it?! Er zijn zoveel dingen! Wees creatief en zoek uit waar je interesses nog meer liggen buiten je computer!
quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:16 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja... Ik zal het proberen dan![]()
[..]
Nja, er zijn vast genoeg dingen die een 'normale' 17-jarige kan doen.. Maar ik heb het gevoel dat ik veel dingen niet kan of durf.. Ik ben flink verlegen..
Dat is je grootste probleem, doe hier wat aan. Zet jezelf voor het blok en ga zoals ik eerder zei in de horeca oid werken (bijbaan). Of vraag iemand in je familie je te helpen
Ik weet vaak wel wat die mensen gaan doen, omdat ik dat dan achteraf hoor, of soms zelfs vlak vooraf zie in iemand's msn naam ofzo.. Maar ik vraag dan niet of ik mee mag of een volgende keer mee mag, omdat ik denk dat mensen mij gewoon niet zien zitten en me expres weg willen houden..
De volgende keer dat je dat ziet in je msn lijst, maar er dan een opmerking over. Niet direct vragen of je meemag. Vraag wat ze precies gaan doen oid. En laat merken dat jij dat ook een leuke bezigheid vindt.. Wellicht dat diegene je dan meevraagt. Zo niet dan weten zij iig wel dat je graag mee zou willen, maar hebben ze geen zin in je. Dat is dan jammer, maar dan gaat er gewoon een leuk iemand verloren aan hun groep moet je maar denken.
Ik ben 2x wezen stappen (omdat er toevallig 2X wel iemand op het idee kwam te vragen of ik ook naar een bepaald feest kwam), en dat betekend meestal dat ik eerst een paar uur zielig in een hoekje sta tot ik genoeg heb gedronken.. Ik vind het heel erg rot dat ik met alcohol op veel meer kan dan zonder..
Tsja het hele drankverhaal. Kijk goed om je heen of er nog anderen alleen staan en maak een praatje. Of zeg de volgende keer tegen diegene die t vraagt, dat je wel graag wil, maar dat je dan altijd alleen staat ofzo. Misschien dat diegene je dan een beetje zal helpen (dat zou ik wel doen nl). En wat drank betrefd: je moet het drinken omdat je het lekker vind. Niet omdat je er losser van of om erbij te horen.
En verder, nja.. verder doe ik niet zoveel, en dat is voornamelijk omdat veel dingen niet leuk zijn in je eentje. En ik wordt dus praktisch eigenlijk nooit meegevraagd.. Maar het ligt ook wel heel erg aan mij, ik vraag ook nooit aan iemand anders of die zin heeft iets met me te doen..
De enige remedie hiertegen is actie ondernemen. Ookal is dat moelijk. Ga wat doen. Je wordt niet zomaar meegevraagd. Ze moeten bovendien wel denken dat je het leuk vindt
Ik heb heel vaak het gevoel dat mensen mij niet goed genoeg vinden... Miss is dat gevoel wel niet helemaal waar, maar toch.. ik weet niet..
Nee dat is niet zo! Mensen die dat wel vinden, zijn gewoon zelf niet de moeite waard, en die zou je niet eens moeten willen kennen.
Ik vind het eigenlijk ook verbazend dat er hier zoveel mensen zijn die mij het waard vinden om zoveel advies te geven om mijn problemen op te lossen.. Bedankt ook daarvoor..
Daar is niks bijzonders aan. Zolang iemand normaal doet is diegene altijd de moeite waard om te helpen. Bovendien is dit wat jij hebt voor veel meer mensen herkenbaar dan jij denkt. Iig succes
![]()
Juist door zulke dingen in het verleden ben ik gaan beseffen dat ik eerst eens gewoon wat moet doen aan algemene contacten met mensen inderdaad..quote:Op woensdag 21 februari 2007 23:02 schreef Casparovvv het volgende:
Ik heb 'n beetje in je posthistorie gekeken, en heb 't idee dat je misschien wat teveel op die meiden gefocussed bent.
Je hebt daar ook helemaal gelijk in.. En ik denk dat ik dat inmiddels door heb.quote:Ik begrijp en herken wel dat je misschien graag een vriendin wil, juist omdat je dan houvast hebt en iemand die je kunt vertrouwen. Dit is echt niet vreemd. Dit gevoel heb ik zelf ook gehad. Ik denk echter dat het juist tegen je werkt, je bent misschien wat te krampachtig.
Waarom zie je die mensen dan niet? Ik heb vaak het gevoel dat het in grote letters op mijn voorhoofd staat: "Ik ben verlegen/raar"quote:Maar misschien is het goed om te horen dat je echt niet de enige bent met dit soort problemen, ik denk dat een groot deel van de jongelui kampt met dit soort problemen.
quote:Op maandag 19 februari 2007 18:40 schreef juiced het volgende:
Mijn leven begon overigens op m'n 24e, toen ik Silvieja ontmoette op het internet, wat overigens ook gelijk m'n eerste contact met een meisje was. De eerstkomende 7 jaar zou ik dus nog niks verwachten als ik jou was.
Vaak zie je dat niet iedereen met precies dezelde problemen kampt, maar met verschillende combinaties, als het ware. Ik ben bijvoorbeeld niet verlegen, maar ben in bepaalde situaties wel onzeker, maar ook al ga ik misschien normaal met mensen om, er schuilt veel meer achter mij dan mijn 'vrienden' weten, er zijn er slechts een paar aan wie ik echt persoonlijke dingen zou vertellen. Wat ik hiermee wil zeggen is dat je zo op het eerste gezicht vaak niet gelijk kunt zien of iemand met problemen zit, maar dat ongetwijfeld minstens een kwart van je medescholieren je problemen herkent, en dat die problemen in meer of mindere mate ook op henzelf van toepassing zijn. Daar kom je wel achter als je eens praat met wat lui, ik denk dat je wel inziet dat het niet zo verstandig is direct met de deur in huis te vallenquote:Op donderdag 22 februari 2007 09:36 schreef benzin het volgende:
Waarom zie je die mensen dan niet? Ik heb vaak het gevoel dat het in grote letters op mijn voorhoofd staat: "Ik ben verlegen/raar"
Maar ik zie geen andere mensen op school die volgens mij hetzelfde probleem als ik hebben. (En ik zit op een school met een paar 1000 leerlingen..)
DIt moet je dus niet denken. Je moet proberen je gedachten te veranderen. Als je dit niet doet, blijf je in een vicieuze cirkel. Je denkt negatief, je voelt je daardoor negatief en dit uit zich vervolgens in gedrag dat je eigenlijk niet wilt. Gevolg is dat je weer negatief over jezelf gaat denken, omdat je je niet zo hebt gedragen zoals je eigenlijk zou willen. Zo gaat het maar door!quote:Nja, er zijn vast genoeg dingen die een 'normale' 17-jarige kan doen.. Maar ik heb het gevoel dat ik veel dingen niet kan of durf.. Ik ben flink verlegen..
Wie niet?quote:Ik weet vaak wel wat die mensen gaan doen, omdat ik dat dan achteraf hoor, of soms zelfs vlak vooraf zie in iemand's msn naam ofzo.. Maar ik vraag dan niet of ik mee mag of een volgende keer mee mag, omdat ik denk dat mensen mij gewoon niet zien zitten en me expres weg willen houden..
Ik ben 2x wezen stappen (omdat er toevallig 2X wel iemand op het idee kwam te vragen of ik ook naar een bepaald feest kwam), en dat betekend meestal dat ik eerst een paar uur zielig in een hoekje sta tot ik genoeg heb gedronken.. Ik vind het heel erg rot dat ik met alcohol op veel meer kan dan zonder..
Aan jou nu de taak om dat wel eens te doen. Wat is het ergste dat je kan overkomen?quote:En verder, nja.. verder doe ik niet zoveel, en dat is voornamelijk omdat veel dingen niet leuk zijn in je eentje. En ik wordt dus praktisch eigenlijk nooit meegevraagd.. Maar het ligt ook wel heel erg aan mij, ik vraag ook nooit aan iemand anders of die zin heeft iets met me te doen..
korte termijn oplossingquote:Op donderdag 22 februari 2007 15:08 schreef E- het volgende:
Neem eens een paar biertjes...
Mja. Die eerste zin daar he, dat is zo'n beetje 80% van de wereldbevolking.quote:Als het meisje dan wegga komen er in mijn hoofd 1001 ideeën over leuke/grappige dingen die ik HAD kunnen zeggen.. Op zulke momenten ben ik zo teleurgesteld in mezelf, en zo jaloers op al die jongens die ik het wel met gemak zie doen, en die er dan zelf dan zelfs ook nog van genieten.. Was ik maar zo.
Kan iemand dat überhaupt aanvaarden? Niemand is perfect, maar op dit moment zit ik heel ver van perfect af.. Het enige wat ik wil is iets socialer worden, dat zou mij stukken gelukkiger maken.. En dat moet kunnen lijkt me..quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:44 schreef Off-ShoRe het volgende:
Weet je, jij moet niet denken dat je 'anders' moet worden. Of 'beter', of hoe dan ook moet veranderen. Da's allemaal bullshit. Éen of ander gouden omslagpunt dat je zal veranderen in De Ideale Man (voor insiders bekend als: D.I.M.) is waarschijnlijk niet voor jou weggelegd en dan kan je twee dingen doen: dat aanvaarden of tegen het leven aanschoppen vanwege het leed dat jou is aangedaan.
Ik ben ook zeker blij dat ik hier zit en niet in Afrika, maar dat lost mijn probleem niet op. De mensen in Afrika zijn armer, en hebben misschien niet eens elke dag goed te eten, maar daarentegen zijn veel van die mensen in staat om toch met kleine dingen blij/gelukkig te zijn, daar kunnen veel Nederlanders iets van leren..quote:Op zaterdag 24 februari 2007 12:49 schreef F04 het volgende:
Den mensen in Afrika zijn ongelukkiger. Dus je moet niet zeuren. Wees blij dat je in NL zit.
Eigenlijk kan je het dus wel, maar komt het er gewoon niet uit.t. Je bent op dat moment eigenlijk niet jezelf! Er is een soort spanning waar je niet doorheen kan breken. De enige manier om dit op te lossen is dat je gewoonweg gewend moet raken om met mensen om te gaan. Je moet er dusdanig aan gewend raken dat je er niet meer aan denkt wat je moet je gaan zeggen, maar dat je gewoon zegt wat op dat moment in je opkomt, zonder dat je rekening houdt met wat anderen ervan zullen vinden. Thuis ben je waarschijnlijk een stuk relaxter. Daardoor komen al spontane en leuke gedachten in je op. De mate van ontspanning die je thuis hebt moet je ook buitenshuis creëren.quote:Op maandag 19 februari 2007 18:19 schreef benzin het volgende:
Als het meisje dan wegga komen er in mijn hoofd 1001 ideeën over leuke/grappige dingen die ik HAD kunnen zeggen.. Op zulke momenten ben ik zo teleurgesteld in mezelf, en zo jaloers op al die jongens die ik het wel met gemak zie doen, en die er dan zelf dan zelfs ook nog van genieten.. Was ik maar zo.
Alleen omdat het jou niet is gelukt betekent niet dat verder niemand het kan lukken op vuilnismannen en afrikanen na.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 00:44 schreef Off-ShoRe het volgende:
Pfft, spontane mensen. Het enige op deze wereld dat erger is dan spontane mensen, zijn mensen die van zichzelf zeggen dat ze spontaan zijn . Spontaan worden, doe dat a.u.b. niet![]()
[..]
Mja. Die eerste zin daar he, dat is zo'n beetje 80% van de wereldbevolking.
'jongens die het met gemak voor elkaar krijgen', die zitten ergens tussen een baan als vuilnisman en de andere 10% (jij mag kiezen).
De laatste 10% is uiteraard gereserveerd voor mensen in Afrika, die het hele jaar zo veel in het zand en de rivier aan het ploeteren zijn dat ze überhaupt geen mogelijkheid hebben om zich af te vragen of ze wel spontaan zijn.
Weet je, jij moet niet denken dat je 'anders' moet worden. Of 'beter', of hoe dan ook moet veranderen. Da's allemaal bullshit. Éen of ander gouden omslagpunt dat je zal veranderen in De Ideale Man (voor insiders bekend als: D.I.M.) is waarschijnlijk niet voor jou weggelegd en dan kan je twee dingen doen: dat aanvaarden of tegen het leven aanschoppen vanwege het leed dat jou is aangedaan. Het beantwoorden van vragen als 'waarom ik' en 'maar waarom is de rest zo perfect' kun je zien als leuke vierentwintiguursbesteding indien je van plan bent het tweede te gaan doen.
Wat jij moet doen is bij jezelf te rade gaan of er misschien niet íets, maar dan ook íets is aan jezelf dat je gewoon gaaf vindt.
Dat is juist het probleem, ik ga weliswaar wel wat met jullie advies doen, maar ik benut alle kansen en mogelijkheden die ik heb niet.. En voor ik het weet ben ik dan wel oud.. Ongelukkig en oud..quote:Op dinsdag 27 februari 2007 10:09 schreef addictivebeat het volgende:
Je bent nog jong, benzin, écht jong. Je hebt alle tijd en alle kans om te groeien en dit te veranderen. Maar benut die kansen ook!
Naah, das enkel een oplossing om te stoppen met mezelf ongelukkig te voelen, maar dat is niet de oplossing om gelukkig te worden. En laat ik dat nou juist net willen. (Aan waardeloze reacties heb ik niets, reageer dan gewoon NIET. )quote:Op dinsdag 27 februari 2007 10:11 schreef vosss het volgende:
Hey TS, hier heb je een warm bad en wat scheermesjes:
Kwestie van tijd tot die angst om ongelukkg oud te worden zo groot wordt dat deze zwaarder gaat wegen dan je angst om af te gaan. Worked for me iig.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:19 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is juist het probleem, ik ga weliswaar wel wat met jullie advies doen, maar ik benut alle kansen en mogelijkheden die ik heb niet.. En voor ik het weet ben ik dan wel oud.. Ongelukkig en oud..
[..]
Naah, das enkel een oplossing om te stoppen met mezelf ongelukkig te voelen, maar dat is niet de oplossing om gelukkig te worden. En laat ik dat nou juist net willen. (Aan waardeloze reacties heb ik niets, reageer dan gewoon NIET. )
zie daar de vrouwquote:Laatst was er een meisje dat heel lief tegen me deed enzo, en ik deed alles waar ze om vroeg.. En mja.. nu heeft ze gezegd dat ik saai was en dat ze er geen zin meer in heeft.
dat blijkt.....quote:Op dinsdag 27 februari 2007 23:54 schreef Daniel.J het volgende:
Ts je hoeft je niet te schamen dat je op je 17e enkel met 1 meisje geknuffeld hebt, ik ben 23 en nog maagd en 1x gezoend, dat met mn nicht zelfs.
Dus kop op op dat gebied jongen.
Het kan altijd erger
Ik had zelf op de middelbare school het zelfde probleem dat duurde ongeveer tot aan mijn 19e, 20e en toen begon echt de gouden eeuw. Ik heb tot aan mijn 23e echt aan lopen klooien het aantal meisjes waar ik sex mee heb gehad is echt niet meer op 2 handen te tellen en ik ging vreemd bij het leven omdat ik gewoon vond dat ik wat in te halen had. Ik verzon iedere keer wel weer manieren om met een meisje te daten en alles zo te laten lopen dat het op sex uit kwam ongeacht of ik een relatie had of niet. Nu ben ik 24 en ben eigenlijk op zoek naar een serieuse relatie maar omdat mijn dating style dus heel erg sex gericht is komt het toch iedere keer snel op sex uit (vaak zelfs bij de eerste date) waardoor je dus meteen een enorme stap maakt in zo'n relatie en de teleurstelling des te groter is wanneer het mis loopt en je echt houd van zo'n meisje want vrouwen twijfelen nou eenmaal eerder dan mannen.quote:Op maandag 19 februari 2007 18:19 schreef benzin het volgende:
Ik heb het gevoel dat ik van mijn leven een grote puinhoop heb gemaakt, en ik weet niet meer hoe ik die puinhoop moet gaan opruimen.
-knip-
Waarom heb je deze topic dan geopend? Wil je hier iets aan doen of niet? De oplossing is niet eens zo moeilijk. De keus is aan jou.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 17:19 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat is juist het probleem, ik ga weliswaar wel wat met jullie advies doen, maar ik benut alle kansen en mogelijkheden die ik heb niet.. En voor ik het weet ben ik dan wel oud.. Ongelukkig en oud..
[..]
Ik zeg toch, ik ga zeker wat met jullie advies doen. Het is alleen heel erg lastig zeg maar om iets te veranderen. Als het slechts een keuze was, had ik het zo kunnen veranderen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:07 schreef addictivebeat het volgende:
[..]
Waarom heb je deze topic dan geopend? Wil je hier iets aan doen of niet? De oplossing is niet eens zo moeilijk. De keus is aan jou.
Oh, en je moet jezelf ook niet te snel veranderen. Probeer stapsgewijs te werken, maak plannen van hoe je jezelf wilt veranderen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 16:29 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik zeg toch, ik ga zeker wat met jullie advies doen. Het is alleen heel erg lastig zeg maar om iets te veranderen. Als het slechts een keuze was, had ik het zo kunnen veranderen.
quote:Een tip: probeer niet van de een op de andere dag een compleet ander mens te worden. Dat is niet realistisch, en leidt alleen maar tot teleurstelling, waardoor je het al snel opgeeft.
Je kunt het beste een beeld voor ogen nemen van de persoon die je wilt worden. Vervolgens maak je een lijst met dingen die je op lange termijn moet doen om die persoon te worden. Aan de hand van die lijst maak je vervolgens een lijst met korte termijn doelen die je moet halen om je lange termijn doelen te verwezenlijken.
Als je bijvoorbeeld een gespierd lichaam wilt, dan zul je daarvoor moeten sporten. Een lange termijndoel kan dan zijn om te gaan fitnessen. Een korte termijn doel zou dan kunnen zijn om je deze week in te schrijven.
Als je nog een tip wilt: probeer jezelf voor te stellen dat je de persoon bent die je wilt zijn. Ik geloof sterk in het principe: as you think, you shall become. Als jij van jezelf gelooft dat je succesvol en populair bent, dan is het een kwestie van tijd voor je dat ook werkelijk zult worden. Heeft met uitstraling te maken.
Een jaar of anderhalf geleden zat ik met precies hetzelfde probleem als jouw, het viel altijd snel dood als ik met een meisje probeerde te praten.quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:40 schreef Surroor het volgende:
Ik ben bijna net jou, alleen durf ik wel tegen meisjes te praten. Niet uit mezelf, maar wel als ze naar mij toekomen. Of als ik ze al eerder heb gesproken..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |