Dat lukt ook prima, maar als je dan hier komt is het fijner om mensen te 'spreken' die hetzelfde doormaken als jij, dan mensen die zich maar gewoon laten gaan. Het is gewoon vervelend dat iemand anders iets totaal niet serieus neemt als jij er zo gedisciplineerd mee bezig bent.quote:Op maandag 19 februari 2007 00:43 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nah. Niet zo zwak hoor. Als jij een verhaal over iemand die paaseitjes naar binnen schranst al demotiverend vindt, wil ik niet weten hoe je de dag doorkomt temidden van allerlei mensen die wel lekker eten wat ze willen.
staat er dubbel in. Aangezien jij de OP hebt gedaan deze keer, kun jij het er nog tussenuit halen...quote:Met je eigen account kan je zelf je updates doorgeven. Dat kan je één keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal één update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet.
ja je hebt gelijkquote:Op maandag 19 februari 2007 11:18 schreef Mini_rulez het volgende:
Pff, hij staat er weer hoor.
Nog even mijn laatste post uit het vorige topic:
[..]
Dat lukt ook prima, maar als je dan hier komt is het fijner om mensen te 'spreken' die hetzelfde doormaken als jij, dan mensen die zich maar gewoon laten gaan. Het is gewoon vervelend dat iemand anders iets totaal niet serieus neemt als jij er zo gedisciplineerd mee bezig bent.
* Mini_rulez is weer lekker met tags aan het klooien...
Wacht maar tot ze wat ouder worden, dan is dat opeens over.quote:Op maandag 19 februari 2007 16:02 schreef conleche het volgende:
Ik ben ook best enthousiast over de slankclub hier, het helpt toch om met "soortgenoten" ervaringen te kunnen uitwisselen! Vooral ook omdat mijn 2 beste vriendinnen dagelijks het equivalent van 3 friet speciaal en 2 zakken drop naar binnen werken en allebei onder de 50 kilo wegen: ik zweer het je, tis oneerlijk verdeeld in deze wereld!
Waarom moet je persee 4 boterhammen eten dan? Dat krijg ik ook nooit op, ik eet ook altijd hooguit 2 boterhammen tussen de middag. En daar moet ik ook nog goed om denken dat ik het doe, heb jarenlang en niet ontbeten en tussen de middag niks gegeten, en nou lukt het aardig om die 2 dingen wel te doen, al is het soms wel lastig, als ik druk bezig ben wil ik het nog wel es vergeten.quote:Op maandag 19 februari 2007 16:29 schreef Unihoc_ACE het volgende:
Mijn huis is nu helemaal ongezond-proof. Alle slechte dingen zijn op. Nu zijn er alleen nog appels, crackers en japanse mix als tussendoortjes.
Nu nog zorgen dat ik iedere dag drie goed maaltijden eet. Ontbijten en avondeten gaat prima, maar de lunch nog niet. Ik heb nooit zoveel trek dat ik vier boterhammen ineens op kan. Lunchen in twee delen (twee keer twee broodjes) kan toch ook?
Maar als ik maar twee broodjes eet, heb ik binnen een uur alweer trek. Ik merk dat ik vier boterhammen nodig heb voor de energie om het avondeten te halen. Anders ga ik veel te veel snacken tussendoor.quote:Op maandag 19 februari 2007 17:01 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Waarom moet je persee 4 boterhammen eten dan? Dat krijg ik ook nooit op, ik eet ook altijd hooguit 2 boterhammen tussen de middag. En daar moet ik ook nog goed om denken dat ik het doe, heb jarenlang en niet ontbeten en tussen de middag niks gegeten, en nou lukt het aardig om die 2 dingen wel te doen, al is het soms wel lastig, als ik druk bezig ben wil ik het nog wel es vergeten.
Hier ook geen ongezonde dingen in huis, puur door geldgebrek. Ik ben al blij dak 3 keer op een dag een normale maaltijd kan eten en verder alleen appels en ontbijtkoek in huis.Vanaf vrijdag gelukkig weer normaal eten als de stufi er is
Aha, dan is het idd misschien wel ahndig om het in 2 kee te etenquote:Op maandag 19 februari 2007 17:14 schreef Unihoc_ACE het volgende:
[..]
Maar als ik maar twee broodjes eet, heb ik binnen een uur alweer trek. Ik merk dat ik vier boterhammen nodig heb voor de energie om het avondeten te halen. Anders ga ik veel te veel snacken tussendoor.
Mmm, ik eet deze week ook weer voor 15 euro, en ik weet dat op de 1e de huur niet meer afgeschreven kan worden![]()
Jaaa vrijdag weer fruit kopen!quote:Op maandag 19 februari 2007 17:23 schreef Sylvana het volgende:
ik heb 2 weken terug een grote pan nasi gemaakt waar ik 6 dagen van kon eten, een pan macaroni waar ik 6 dagen van kon eten en een pan roerbakmie waar ik 4 dagen van kon eten en dat eet ik dus sl sinds vorige week, dan deze week nog ( heb nog 9 cent) en dan vanaf vrijdag weer gevarieerd en vers eten
Misschien moet je het wat beter verdelen dat je dus ook een keer een maand begint met zo'n grote pan? Dan eet je wellicht iets gevarieerder door de maand heen.quote:Op maandag 19 februari 2007 17:23 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Aha, dan is het idd misschien wel ahndig om het in 2 kee te eten![]()
ik heb 2 weken terug een grote pan nasi gemaakt waar ik 6 dagen van kon eten, een pan macaroni waar ik 6 dagen van kon eten en een pan roerbakmie waar ik 4 dagen van kon eten en dat eet ik dus sl sinds vorige week, dan deze week nog ( heb nog 9 cent) en dan vanaf vrijdag weer gevarieerd en vers eten
iddquote:Op maandag 19 februari 2007 17:28 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Jaaa vrijdag weer fruit kopen!![]()
En het wordt een lekker kort maandje, want het einde van februari is erg kort![]()
Minder maand, en hetzelfde geld![]()
Deze maand kan ik gewoon hele maand gevarieerd eten, korte maand en hoef nou niet weer allemaal pannen, borden en bestek te kopen zoals vorige maand toen husigenoot wegging. Dat kostte gewoon erg veel geld, maar deze maand dus verder niet van dat soort speciale uitgavenquote:Op maandag 19 februari 2007 17:36 schreef Troel het volgende:
[..]
Misschien moet je het wat beter verdelen dat je dus ook een keer een maand begint met zo'n grote pan? Dan eet je wellicht iets gevarieerder door de maand heen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |