Looking good Hun! *zwijmel*quote:Op zondag 18 februari 2007 23:18 schreef Edap het volgende:
[afbeelding]
Show-off's at the Basin this afternoon. Impressive huh? :-))
1 - er bestaat ook een antiidle hud, die houd je online. Eerst was de max inactieve onlinetijd 30 minuten....quote:Op zaterdag 17 februari 2007 22:34 schreef Lord Dreamer het volgende:
30.000 man erin .. telleports weigeren nu af en toe dienst, profiel info is amper op te halen..hmm ik zeg zet een camplimiet van één uur aan en log dan iemand automatisch uit als deze niets doet. scheelt minimaal 5000 man
Het kijken wel waard!quote:
Och maar vanuit Linden kunnen ze gewoon die scripts onklaar maken hoorquote:Op maandag 19 februari 2007 00:43 schreef Maringo het volgende:
[..]
1 - er bestaat ook een antiidle hud, die houd je online. Eerst was de max inactieve onlinetijd 30 minuten....
2 - ga maar uit van 10K mensen die momenteel aan het campen zijn....
uhe...quote:Op maandag 19 februari 2007 08:37 schreef Incolumis het volgende:
[..]
zeg waar denk jij wel niet dat je mee bezig bent, leugens over mij te vertellen?
Hey, daar was ik bij, ik had deze foto kunnen nemen.quote:Op zondag 18 februari 2007 16:10 schreef Incolumis het volgende:
alle mannen in zondagse pak
[afbeelding]
Graag gedaan hoor!quote:
quote:Op maandag 19 februari 2007 08:37 schreef Incolumis het volgende:
[..]
zeg waar denk jij wel niet dat je mee bezig bent, leugens over mij te vertellen?
Het verkeren in de omgeving van de man himself natuurlijk!quote:Op maandag 19 februari 2007 13:56 schreef Troel het volgende:
Het is dat ik hier niet kan inloggen op SL, maar ik meld me wel aan
Wat is het aanmeldingskado
Je hebt helemaal geen scripts nodig om niet uit te loggen na 30 minuten.quote:Op maandag 19 februari 2007 00:43 schreef Maringo het volgende:
[..]
1 - er bestaat ook een antiidle hud, die houd je online. Eerst was de max inactieve onlinetijd 30 minuten....
2 - ga maar uit van 10K mensen die momenteel aan het campen zijn....
quote:Op maandag 19 februari 2007 20:19 schreef Incolumis het volgende:
Don zou je de bullride kunnen resetten en Stave Triskadinges kunnen uitbetalen? had vrijdag al moeten gebeuren
Is gebeurd.quote:
Even teruglezen, dat was juist het idee om uit te schakelen, maar mijn post was om dat juist te kunnen omzeilen....quote:Op maandag 19 februari 2007 20:09 schreef bobjuh het volgende:
[..]
Je hebt helemaal geen scripts nodig om niet uit te loggen na 30 minuten.
Kan je in je client instellen
ctrl-alt-d dan kriijg je extra client menu in je menubalk.
Client>Character>Tests>Go Away/AFK unchecken zodat er geen X voor staat.
probleem opgelost
Ja, volgende keer open ik hem wel weer. Nu moet een modje het even opknappenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 09:52 schreef Troel het volgende:
Best jammer dat de OP zo verprutst is en dat niet alle linkjes werken en dat ie niet bijgewerkt is
moet ik nouddinges even roepen?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:20 schreef EvilDucky het volgende:
Snel deze topic volmaken, kan natuurlijk ook een optie zijn.
Kom ik aan met een topsnelheid van 170 (met wind mee).quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:26 schreef Googolplexian het volgende:
http://soapbox.msn.com/vi(...)24-a6ae-18cedce8b70a
Supercars from around the world.
Tp me even wil jequote:Op dinsdag 20 februari 2007 20:44 schreef bonke het volgende:
heej ff vraagje
ik zit in een of ander casio op een stoel waar staat dat je 4 linden per 10 min kan verdienen
nu zit ik nog geen 2 min en ik heb al 52 linden in me zak
dat deed ik nog een paar keer maar dan op andere stoelen en et leverde me zo`n 150 linden op
wat is dat voor een leuke stoel ?
Ik denk dat die Sim net is down gegaan en jij nu al het geld van de anderen aan het incasseren bent.quote:
dan toch mooi weer ff 250 linden in the pocketquote:Op dinsdag 20 februari 2007 21:29 schreef Sanne het volgende:
[..]
Ik denk dat die Sim net is down gegaan en jij nu al het geld van de anderen aan het incasseren bent.
Normaliter zou ik zondermeer voor het lange haar gaan, maar dat korte staat ook niet slecht.quote:Op woensdag 21 februari 2007 08:35 schreef Troel het volgende:
Ik ga toch echt voor kort haar, want door dat lange haar kreeg ik lag
Dank je!quote:
zet mijn naam trouwens ook eens in de OPquote:Virtuele bank verwacht recordomzet
Gepost door Danny - Bron: De Telegraaf (i-mail)
Gepubliceerd: dinsdag 20 februari 2007 @ 22:39
InterXchange, een virtuele bank in Second Life, verwacht komende maand een record omzet van virtueel geld, zogenoemde 'Linden dollars' in de virtuele wereld van Second Life. Waar het eerder niet mogelijk was om zonder creditcard Linden dollars in te kopen, bood InterXchange een alternatieve betalingsmethode aan via iDEAL.
Een gat in de markt, zo blijkt. Momenteel kan InterXchange worden gezien als meest succesvolle Nederlands bedrijf in Second Life. Komende maand wordt een omzet van 6 miljoen Linden dollars verwacht. In juni 2007 wordt een omzet verwacht van 12 miljoen Linden dollars, hetgeen gelijk is aan zo'n 40.000 keiharde euro.
Volgens oprichter Steve Cassini is het succes van InterXchange te danken aan de unieke implementatie van iDEAL in de pinautomaten die op vrijwel alle bekende Nederlandse lokaties staan in Second Life. ''Wat begon als een extra dienst voor Nederlandse bezoekers in Second Life is binnen twee maanden uitgegroeid tot een groot bedrijf. Steeds meer particulieren en bedrijven storten zich in het tweede leven; een pinautomaat om virtueel geld in te kopen is dan ook onmisbaar.''
InterXchange is van plan om de komende week uit breiden binnen Europa met internationale betalingsmogelijkheden waaronder microbetalingen via telefoon en sms. Ook heeft ABN Amro laten weten geïnteresseerd te zijn in de diensten van InterXchange. Over eventuele mogelijke samenwerking of overname wil InterXchange nog niets kwijt.
Allemaal nog bedankt.. was wel schrikken en ik zat hier met eenquote:Op woensdag 21 februari 2007 09:47 schreef Edap het volgende:
Riff's fans hadden een feestje gebouwd in de Basin
Hey Riffey, we zijn allemaal fan van je!![]()
Hier had ie nog niet helemaal door wat er gaande was zo lijkt het....![]()
Line dancing... Gezellie!!!![]()
Je staat vast wel op 1 van mijn foto's. Ik zal ze vanavond ook even bekijken en uploaden. Nog geen tijd voor gehad.quote:Op woensdag 21 februari 2007 14:15 schreef EvilDucky het volgende:
Anderhalf uur staan dansen voor meneer, en dan nog niet op de foto staan?
SL Fotoboek is weer beschikbaar. Pro heeft geen limiet aan het aantal foto's.quote:Op woensdag 21 februari 2007 17:35 schreef Edap het volgende:
Mijn laatste foto's zijn ff niet meer zichtbaar. Flickr vond het te snel gaan zeker. Limiet van 200 foto's bereikt. Vanavond ff een pro account van maken en dan zijn ze er weer..![]()
Sorry voor deze miskleun (..) en daarbij ik ben nog wel to Basin fotograaf gepromoveerd.quote:Op woensdag 21 februari 2007 14:15 schreef EvilDucky het volgende:
Anderhalf uur staan dansen voor meneer, en dan nog niet op de foto staan?
Duh, zo'n klein ventje is natuurlijk ookquote:Op donderdag 22 februari 2007 08:44 schreef Silmarwen het volgende:
Even voor de record. Ik won wel he.
Maar lachuh was het wel...quote:Op donderdag 22 februari 2007 07:29 schreef Troel het volgende:
Sorry Edap, maar ik moest deze even plaatsen
Modderworstelen of ... ? (met commentaar van Edap)
At first she is so overwhelming tender and nice to me..
..and when she had enough, she hit me with her bag.
I cried… Thanks Troel!
quote:TU Delft stapt in Second Life
De Technische Universiteit Delft is van plan om zich op korte termijn te vestigen in het populaire 'spel' Second Life. Op dit moment zijn ze druk bezig met het onderhandelen om een stukje grond te verkrijgen in het spel. Hiermee zou de TU Delft de eerste universiteit van Nederland zijn die zich vestigt in Second Life.
Dr. Igor Mayer is één van de projectleiders en hij verwacht dat binnen enkele weken begonnen kan worden met het inrichten van de stukken grond. De TU zal één stuk grond gebruiken om een soort van campus op te zetten en het andere stuk zal een soort onderzoekscentrum worden. De totale kosten hiervan komen op ongeveer 4000 euro, dit is inclusief het kopen van de grond.
Het onderzoekscentrum krijgt de naam Next Generation Infrastructures en zal in de toekomst ook gebruikt worden voor serious games. Deze games worden bijvoorbeeld gebruikt om besluitprocessen te simuleren, en dit kan prima in Second Life.
Het andere eiland krijgt de naam Delft Technical University en zal dus een soort campus worden. Het wordt geen gewone campus, maar een drijvende campus en is uniek in zijn soort. Het gebouw zal drijven in het water, maar daarvoor zal het eiland eerst onder water gezet moeten worden omdat je in Second Life geen stukken water kunt kopen. "De drijvende campus in Second Life biedt me de gelegendheid om te onderzoeken of mensen een drijvende stad aantrekkelijk vinden", aldus ir.Rutger de Graaf, bedenker van de drijvende stad.
Andere faculteiten hebben ook interesse in Second Life, maar daarvoor zijn nog geen concrete plannen. Voor de faculteit Industrieel Ontwerpen is Second Life in principe een ideale testwereld. Veel producten kunnen eerst getest en beoordeeld worden in Second Life voordat het uitgebracht wordt in de echte wereld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |