Zoals gezegd, wanneer ik in Rotterdam in Ajax-shirt "Helemaal niets in Rotterdam" ga roepen, is er met de woorden die ik gebruik feitelijk ook helemaal niets mis. De bedoeling ervan is echter compleet duidelijk.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:37 schreef RayMania het volgende:
Als je de topics naleest zie je dat iedereen op hem reageert, ook op voltrekt normale posts.
Mwah, ik vond de scheldpartijen niet echt de oorzaak van de trollers, meer van het kutte spel van Ajaxquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:32 schreef twi het volgende:
Waar ik me meer aan stoor is dat de oorzaak van die scheldpartijen vanavond op rekening van trollers als jorienvdherik geschreven kunnen worden en frappant genoeg zijn dit altijd mensen van wie dit soort gedrag al lang en breed bekend is.
Ja dat heb ik al vaker gezien. Hij is makkelijk te pakken eh. krijgt nauwelijks bijval van anderen, niet bijster slim, nog jong, voor feyenoord... etc..quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:37 schreef RayMania het volgende:
Iedereen zou nu de topics waarin jorienvdherik vanavond heeft gepost na kunnen lezen. Geen enkele reactie is naar mijn weten van hem aangepast. Natuurlijk heeft jorien een geschiedenis, en staat hij als troller bekend. Als je de topics naleest zie je dat iedereen op hem reageert, ook op voltrekt normale posts.
Als iedereen eens zijn/haar Ajax-bril afdoet, zie je dat zijn posts vanavond reuze meevallen. Hij heeft getrollt, en dat is dan ook bestraft. Daarbij wordt gekeken naar de note geschiedenis, naar gegeven waarschuwingen etc. Dat bepaalt de termijn. Bij de andere gebanden waren deze nadeliger (zo keerde Jasza gister terug na een ban, en vanavond was het weer raak).
Ach, ik maak me er zelf ook schuldig aan hoor, richting de scheids. Niet met ziektes, maar doodsverwensingen zijn net zo erg. Maar je wordt ook opgenaaid door de rest. De problemen met schelden staan er redelijk los van, maar ik vind het wel opvallend dat het beiden op dezelfde manier toeneemt hier in VBL. Wellicht is er dan toch een verband.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:40 schreef RayMania het volgende:
[..]
Mwah, ik vond de scheldpartijen niet echt de oorzaak van de trollers, meer van het kutte spel van Ajax. In het wilde weg 'kankermof, neem de trein, raciscme, doodverwensingen etc" noemen, slaat nergens op, en komt echt niet door het getroll
.
Tuurlijkquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:39 schreef twi het volgende:
[..]
Zoals gezegd, wanneer ik in Rotterdam in Ajax-shirt "Helemaal niets in Rotterdam" ga roepen, is er met de woorden die ik gebruik feitelijk ook helemaal niets mis. De bedoeling ervan is echter compleet duidelijk.
Toch niet op fok? Nooit gezien iig.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:42 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, ik maak me er zelf ook schuldig aan hoor, richting de scheids. Niet met ziektes, maar doodsverwensingen zijn net zo erg. Maar je wordt ook opgenaaid door de rest. De problemen met schelden staan er redelijk los van, maar ik vind het wel opvallend dat het beiden op dezelfde manier toeneemt hier in VBL. Wellicht is er dan toch een verband.
Voetbal is emotie, dat snappen wij natuurlijk. Waarom het toenoemt zou ik ook niet weten. Meer users, minder strak beleid? Ik heb geen ideequote:Op woensdag 14 februari 2007 23:42 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, ik maak me er zelf ook schuldig aan hoor, richting de scheids. Niet met ziektes, maar doodsverwensingen zijn net zo erg. Maar je wordt ook opgenaaid door de rest. De problemen met schelden staan er redelijk los van, maar ik vind het wel opvallend dat het beiden op dezelfde manier toeneemt hier in VBL. Wellicht is er dan toch een verband.
Voor mij komt 't het ten eerste doordat degenen die de rest opnaaien hun gang kunnen gaan met tussenpauzen van 48 uur. En daarnaast het minder strakke beleid waar die geweldige eigenaar van FOK! zo z'n best op heeft gedaan. Waarschijnlijk om zelf aan de policy te kunnen blijven voldoen.quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:46 schreef RayMania het volgende:
Voetbal is emotie, dat snappen wij natuurlijk. Waarom het toenoemt zou ik ook niet weten. Meer users, minder strak beleid? Ik heb geen idee.
Het zou de FA's sieren als ze wat meer zich zouden verdiepen in de mores in het VBL-forum en zelf ook eens wat meer betrokkenheid daarmee zouden tonen, zodat ze zelf weten wat er speelt en de eventueel noodzakelijke bans daar aan kunnen aanpassen.quote:Op woensdag 14 februari 2007 22:29 schreef Lucille het volgende:
Wij als FA's zijn het gekut gewoon zat van een aantal mensen die denken in VBL even de toon te zetten wie wat mag en zo werkt het dus niet. We zijn geen supportershonk waar de tegenpartij ff de boel op stelten kan zetten, zo werkt het dus niet.
Komt omdat jij vaak genoeg mee loopt te zuigen met de rest. Mensen zijn blind voor hun eigen dadenquote:Op woensdag 14 februari 2007 23:53 schreef TerroRobbie het volgende:
Ach het wordt allemaal een beetje overdreven. Dat hele topics zijn verpest door trollers heb ik nog niet gezien eerlijk gezegd.
Wat boeit het dat ik een LINKJE van een filmpje van Bremen - Vitesse in het Ajax-topic zet? Was totaal niet om eens ff lekker te stangen en zo werd er ook niet op gereageerd. Nog steeds een beetje ziek van gisteren rubbereend?quote:Op donderdag 15 februari 2007 13:33 schreef rubbereend het volgende:
zo stukje geschiedenis van vitesse weggehaald.
ok filmpjes met dezelfde strekking daaronder werd wel gereageerd. Bovendien heeft het weinig met met ajax te maken volgens mij.quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:24 schreef Klingon het volgende:
Ehmmm....
[..]
Wat boeit het dat ik een LINKJE van een filmpje van Bremen - Vitesse in het Ajax-topic zet? Was totaal niet om eens ff lekker te stangen en zo werd er ook niet op gereageerd. Nog steeds een beetje ziek van gisteren rubbereend?Beargumenteer dan op z'n minst waarom je een post verwijderd, maar dat doe je ook niet.
Als ik een wedstrijd van Ajax tegen Bremen kijk, en ik denk terug aan de UEFA-cup wedstrijden van Vitesse tegen Bremen.... dan heeft dat toch een link met Ajax? Kan er ook wel een compleet nutteloze video van Barbapapa neerzetten, maar DAT heeft pas niks te maken met Ajax - Bremen.quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:27 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ok filmpjes met dezelfde strekking daaronder werd wel gereageerd. Bovendien heeft het weinig met met ajax te maken volgens mij.
dan ga je daar lekker mee naar het weder - ajax topicquote:Op donderdag 15 februari 2007 15:33 schreef Klingon het volgende:
[..]
Als ik een wedstrijd van Ajax tegen Bremen kijk, en ik denk terug aan de UEFA-cup wedstrijden van Vitesse tegen Bremen.... dan heeft dat toch een link met Ajax? Kan er ook wel een compleet nutteloze video van Barbapapa neerzetten, maar DAT heeft pas niks te maken met Ajax - Bremen.
Nee hoor. Ik best dat ik af en toe een klootzak ben hier. Maar hele topics heb ik nooit verkloot.quote:Op donderdag 15 februari 2007 04:02 schreef VoreG het volgende:
[..]
Komt omdat jij vaak genoeg mee loopt te zuigen met de rest. Mensen zijn blind voor hun eigen daden.
Ik denk dat ik daar wel weer een bezoekje breng na de return volgende weekquote:Op donderdag 15 februari 2007 15:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dan ga je daar lekker mee naar het weder - ajax topic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |