Kort samengevat: hij lult uit zijn nek.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:20 schreef Gert het volgende:
[..]
Ol denk dat hij niet op dezelfde manier schrijft.
Dat "terug reageren" is van dezelfde orde als het constant in andere bewoordingen herhalen van hetzelfde: proberen er meer cachet aan te geven door er meer woorden voor te gebruiken. Bij gebrek aan een echte point verzandt Brian voortdurend in wollig, interessantdoenerig taalgebruik om dat gebrek te verhullen.
Heeft ze niet,zijn wrs haar siliconentieten.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:27 schreef LuNaTiC het volgende:
ik hoor Amanda's hersenen kraken vanaf hier
als je maar stevig en lang genoeg aandrukt, zijn we misschien eindelijk verlost van dat geschreeuw van natasia jaquote:Op zondag 11 februari 2007 15:27 schreef Gollemrulez het volgende:
Die kussen is wel ontzettend functioneel.
Volgens mij probeert ze over te komen alsof ze het snaptquote:Op zondag 11 februari 2007 15:27 schreef LuNaTiC het volgende:
ik hoor Amanda's hersenen kraken vanaf hier
Mission Impossiblequote:Op zondag 11 februari 2007 15:30 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Volgens mij probeert ze over te komen alsof ze het snapt![]()
Ik begin Huub zowat een aantrekkelijk type te vinden.. Toen hij de eerste keer in DGK kwam dacht ik:quote:
de enige die er wel goed uitzag, maar dan moet ze niet praten is/was nena.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:27 schreef snkr-xxx het volgende:
jeetje huub lijkt daar bijna wel lekker!
Wel wanabee seksgodenquote:Op zondag 11 februari 2007 15:34 schreef robert2006 het volgende:
[..]
de enige die er wel goed uitzag, maar dan moet ze niet praten is/was nena.
vind huub een beetje zo'n michael j.fox type, ook klein en adhd-achtig/enthousiast, maar wat irritanter.
echte sex-goden en godinnen zitten er vind ik niet bij
Ik zei toch ook BIJNAquote:Op zondag 11 februari 2007 15:34 schreef robert2006 het volgende:
[..]
de enige die er wel goed uitzag, maar dan moet ze niet praten is/was nena.
vind huub een beetje zo'n michael j.fox type, ook klein en adhd-achtig/enthousiast, maar wat irritanter.
echte sex-goden en godinnen zitten er vind ik niet bij
Dat vermoeden heb ik ookquote:Op zondag 11 februari 2007 15:41 schreef jinca het volgende:
denk dat onze Huub zo ongeveer tot mijn schouders reikt....
Klein adviesje.....misschien een keer de batterijen van je gehoorapparaat verwisselen.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:41 schreef jinca het volgende:
denk dat onze Huub zo ongeveer tot mijn schouders reikt....ga absoluut voor Bart zijn looks en karakter...hou wel van dat bedachtzame..eerst denken..nog eens denken en dan....misschien wat doen.
Komt er 9 van de 10x ook nog iets zinnigs uit, hou absoluut niet van die veel praat en weinig inhoudtypetjes![]()
Die tieten lijken wel van beton, dus misschien kunnen ze daar een opslagruimte van maken.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:43 schreef robert2006 het volgende:
amanda vind zich zelf wel erg geweldig, wat ordinair komt die over zeg, ik zou het direct geloven als blijkt dat ze in de prostitutie zit, van natas geloof ik het toch niet, dat is meer crimineel circuit, bolletjes-slikker/drugskoerier etc
zei toch klein, hij ziet er naast bart zo dwerg-achtig uit, lol en toch is die huub ook naats al zijn bravoure enzo een onzeker mannetje, kun je toch in zijn ogen zien,...quote:
Hij zei gisteren dat hij 1.70m was. Viel me reuze mee. Verbaasde me wel over het feit dat Sylvia maar 1.63 is, 1 cm korter dan Snollie.quote:
quote:Op zondag 11 februari 2007 15:43 schreef beequeen het volgende:
[..]
Klein adviesje.....misschien een keer de batterijen van je gehoorapparaat verwisselen.![]()
Yep, die wenkbrauwen heeft ze laten tatoueren...quote:Op zondag 11 februari 2007 15:51 schreef kissa het volgende:
[..]
Amanda heeft net zulke nepwenkbrauwtjes als Ilona. Is alles nep aan dat mens?![]()
Ehm, kanaries?????quote:Op zondag 11 februari 2007 15:49 schreef noekje het volgende:
Stopten die kanaries dan met zingen?
Ik meende dat ze dan gewoon dood neervielen. Hoe zit dat?
ok, hoorde ik niet.quote:
wilgo gaat emigreren naar Su, natasia en kinderen gaan mee.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:06 schreef Rens_Wilders het volgende:
Natasia is van plan om naar Suriname te gaan, ze gaat er al niet meer van uit dat ze de villa gaat winnen?
Lullig voor dat land.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:06 schreef Rens_Wilders het volgende:
Natasia is van plan om naar Suriname te gaan, ze gaat er al niet meer van uit dat ze de villa gaat winnen?
Loze dreigementen helaasquote:Op zondag 11 februari 2007 16:06 schreef Rens_Wilders het volgende:
Natasia is van plan om naar Suriname te gaan, ze gaat er al niet meer van uit dat ze de villa gaat winnen?
Dat weet ze alleen zelf nog nietquote:Op zondag 11 februari 2007 16:16 schreef Darklight het volgende:
lijkt me verstandig als die gaat emigreren
Die kan echt niet meer normaal de straat over
An Inconvinient Truth van Al Gore.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:20 schreef Tissik het volgende:
welke film kijken ze eigenlijk?
thanx!quote:Op zondag 11 februari 2007 16:21 schreef beequeen het volgende:
[..]
An Inconvinient Truth van Al Gore.
Naar wat ik begrijp zijn ze in Su ook niet zo heel positief over haar...quote:Op zondag 11 februari 2007 16:16 schreef Darklight het volgende:
lijkt me verstandig als die gaat emigreren
Die kan echt niet meer normaal de straat over
Kan Brian dan ook mee in een koffer of een beautycase?quote:Op zondag 11 februari 2007 16:07 schreef 2live het volgende:
[..]
wilgo gaat emigreren naar Su, natasia en kinderen gaan mee.
Als het maar niet die travestiet is, Palmaquote:Op zondag 11 februari 2007 16:28 schreef Missy_1974 het volgende:
wat een mega saaie dag, bleghhhhhhhhhh
waarschuw maar als er een nieuwe bewoner is(aub)
quote:
Wij wonen niet in NE maar in NLquote:Op zondag 11 februari 2007 16:29 schreef daWeasel het volgende:
Su? hou eens op, noem het gewoon Suriname, of wonen wij nu ook in Ne in plaats van in Nederland? Dit is net zo irritant als steeds die verkleinwoordjes van zdngmw.
Dat hij onzeker is geeft hij zelf meteen toe, en dat is weer coolquote:Op zondag 11 februari 2007 15:44 schreef robert2006 het volgende:
[..]
zei toch klein, hij ziet er naast bart zo dwerg-achtig uit, lol en toch is die huub ook naats al zijn bravoure enzo een onzeker mannetje, kun je toch in zijn ogen zien,...
quote:Op zondag 11 februari 2007 16:34 schreef droomkoningin het volgende:
huub doet mij vaak denken aan frodo van lotr..
[afbeelding]
[afbeelding]
hmmm, in nederland en dan als man zijnde ben je dan echt klein, ik ben zelf 1.78 en wordt door mijn vrienden ook kleine en dwerg genoemd.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:32 schreef avonne het volgende:
[..]
Dat hij onzeker is geeft hij zelf meteen toe, en dat is weer cool
Zo klein lijkt hij mij niet, aangezien hij toch iets groter is dan Nena op de foto's
(bart is gewoon uitzonderlijk lang)
-edit- hij is 1.70m dus
die 2 zijn aan de prozac voor een happy-happy feeling, kan bijna niet andersquote:Op zondag 11 februari 2007 16:40 schreef Peter6000 het volgende:
Huub: Gaan we vanavond voetbal kijken.
Natasia: Goed, ik lig vanavond toch alweer vroeg in mijn mandje.... Vraag het dan ook ff aan de re-hest, voor de goede vrede.
Ze zal hem gisteren wel niet uit hebben kunnen zetten...quote:Op zondag 11 februari 2007 16:49 schreef beequeen het volgende:
Heeft Snollie helemaal alleen de PC opgestart?![]()
Ik ben dat cappen proberen onder de knie te krijgen, valt niet mee als je blond bentquote:Op zondag 11 februari 2007 16:48 schreef Kinga het volgende:
Iemand die brief van amanda gecapt net?
Ja, kan ook nog.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:51 schreef demins het volgende:
[..]
Ze zal hem gisteren wel niet uit hebben kunnen zetten...
Ja, met Yvette.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:52 schreef avonne het volgende:
Met wie belde sylvia?
Ging over paarden?
Ben je toch stuk slimmer dan ik hoor, ik weet pas sinds gisteren wat cappen isquote:Op zondag 11 februari 2007 16:52 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik ben dat cappen proberen onder de knie te krijgen, valt niet mee als je blond bent![]()
Ik hoorde haar er een paar dagen geleden over klagen dat ze niets van haar hoorde (geen post).quote:Op zondag 11 februari 2007 16:57 schreef Pulu het volgende:
ff een domme vraag....waaruit hebben jullie kunnen opmaken dat Amanda's moeder haar ook hebben laten zitten?
Haar zus?quote:Op zondag 11 februari 2007 16:58 schreef isadora het volgende:
Ze schrijft aan "Deb"?
ze zegt er nog net bij dat Bart er geen vertrouwen in heeftquote:Op zondag 11 februari 2007 16:59 schreef Sporti het volgende:
Natasia denkt echt dat er een dealer komt die haar een auto cadeau geeft als ze haar rijbewijs heeft, die heeft geen plank maar de hele Ardennen voor der hoofd
Oh dat hoop ik toch ook zo.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:58 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik hoop niet dat Volkswagen ingaat op dat verzoek van Natasia om een auto aan haar te schenken
Ik hoop sowieso dat ze 4 keer zakt...
Vraag jij dat?quote:Op zondag 11 februari 2007 17:01 schreef Pulu het volgende:
Natasia neerzetten bij evenementen is vragen om problemen...allerlei idioten die haar toe zullen schreeuwen...
Wat is hybride?
Voorkruiperquote:Op zondag 11 februari 2007 17:00 schreef avonne het volgende:
Ik kon het niet laten (veel te vroeg) een nieuwe COS te openen
[COS # 392] De onaangename waarheid
ze neemt de telefoon niet op (zeker omdat ze veel lastig gevallen wordt)quote:Op zondag 11 februari 2007 16:57 schreef Pulu het volgende:
ff een domme vraag....waaruit hebben jullie kunnen opmaken dat Amanda's moeder haar ook heeft laten zitten?
Ik geloof een auto die ook op energie rijdt, Toyota Prius...quote:Op zondag 11 februari 2007 17:01 schreef Pulu het volgende:
Wat is hybride?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |