We hebben het hier even over de grootste markt voor OS'en, thuisgebruikers en werkdesktops. Jij gaat uit van "ons" die weten hoe dingen werken en evt moeite willen doen om het uiit te zoeken.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:35 schreef slakkie het volgende:
[..]Tis te merken dat je niks met Linux doet (of iig, een goede advocaat van de duivel bent).
Linux werkt perfect, out-of-the-box. Misschien ff pielen om codecs enzo aan de praat te krijgen.. Verder niks nada noppes klopt van je statement hierboven.
Mac OS, voor OSX werktte ook perfect, voor Windows gebruikers was het misschien niet te begrijpen. Dat is wat anders - maar als OS zeker niet slecht.
Nee, voor thuisgebruik is er pas vanaf xp gebroken met het windows 95 systeem. Windows 2000 en NT waren voor de zakelijke markt bedoeld.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:39 schreef Q. het volgende:
[..]
Vanaf NT 3.1 natuurlijk al en vanaf Windows 2000 was het ook echt bruikbaar voor normale consumenten. Windows 2000 was echt een geweldig systeem voor zijn tijd.
Je snapt zelf toch ook wel dat dit nooit zo zal gaan?quote:Op zondag 11 februari 2007 15:46 schreef HeatWave het volgende:
Ik wil Linux! Ok meneer, welke van de 65 "merken" wil u? Welke desktop? etc etc..
Sure, zo gaat het hoor!quote:Op zondag 11 februari 2007 16:05 schreef whoops het volgende:
[..]
Je snapt zelf toch ook wel dat dit nooit zo zal gaan?
> Ik wil een PC.
>> Okay, ik heb eer een voor 800 euro met Windows, of 700 euro met Ubuntu, waar u waarschijnlijk hetzeflde mee kan.
> Goed, doet u mij maar die met Ubuntu.
En meneer hoeft zelf waarschijnlijk nooit iets te apt-getten...
Daar was het op gericht maar 2000 was way beter, voor iedereen. ME was namelijk de consumenten-versie.quote:Op zondag 11 februari 2007 15:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee, voor thuisgebruik is er pas vanaf xp gebroken met het windows 95 systeem. Windows 2000 en NT waren voor de zakelijke markt bedoeld.
Ja, dus was er pas vanaf XP gebroken met 95 en consortenquote:Op zondag 11 februari 2007 16:35 schreef Q. het volgende:
[..]
Daar was het op gericht maar 2000 was way beter, voor iedereen. ME was namelijk de consumenten-versie..
Ja waar het op stond doet er toch niet toe? Microsoft heeft pas vanaf XP gebroken met 95,98 en ME.quote:Op zondag 11 februari 2007 16:56 schreef HeatWave het volgende:
200 heeft toch op heel veel thuis PC gestaan hoor, NT4 niet.
Als je drie uur nodig hebt om internet te krijgen onder OS X dan ben je of typisch een windows mannetje die niet met andere besturingssystemen om kan gaan, of je bent een noob. Enige wat ik hoef te doen onder OS X is mijn netwerk selecteren in een lijstje, wachtwoord invullen en alles werkt als een zonnetje.quote:Op zondag 11 februari 2007 14:51 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Klopt, die draai ik dan ook vrolijk onder Linux, simpelweg omdat het betere software is. Er zijn echter zat gebieden waar geen fatsoenlijke mainstream software voor is. En ik wil toch graag 3d modellen kunnen bouwen, of er geen drie uur over doen om internet werkend te krijgen waar dit in Vista een kwestie is van wachtwoord invullen is en gaan...
Haha yeah kleine distro in combinatie met exotishe hardware is altijd leukquote:Op zondag 11 februari 2007 17:20 schreef HeatWave het volgende:
ff kinderachtig hoor (dus GEEN serieuze flame)
krijg linux niet aan de praat
handig dat Linux.
quote:Op zondag 11 februari 2007 17:02 schreef magnifor het volgende:
[..]
Als je drie uur nodig hebt om internet te krijgen onder OS X dan ben je of typisch een windows mannetje die niet met andere besturingssystemen om kan gaan, of je bent een noob. Enige wat ik hoef te doen onder OS X is mijn netwerk selecteren in een lijstje, wachtwoord invullen en alles werkt als een zonnetje.
Jongens, jongens, makkelijk lullen. Ik zit op een TU-netwerk en schijnbaar ondersteund Ubuntu standaard wat problematisch PPPoE. Na installatie miste er nog wat packages, moest wat standaard features installeren enz. Alhoewel ik toch echt geen compu-noob meer ben was diegene die me heeft geholpen dit al helemaal niet, die kerel draait al een jaar of vijf alleen maar Linux. En die deed er een uurtje of drie over...quote:Op zondag 11 februari 2007 15:07 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
3 uuronder welk rotsblok kom jij vandaan man
! Kabel er in of WEP/WPA key invullen en gaan met die banaan!
Je had het over OSX EN linux. Daarnaast was PPPoE ook niet standaard aanwezig in windows en moet je die bij de windows instelingen laden... moet je ook maar net weten.quote:Op zondag 11 februari 2007 19:20 schreef Autoreply het volgende:
[..]
[..]
Jongens, jongens, makkelijk lullen. Ik zit op een TU-netwerk en schijnbaar ondersteund Ubuntu standaard wat problematisch PPPoE. Na installatie miste er nog wat packages, moest wat standaard features installeren enz. Alhoewel ik toch echt geen compu-noob meer ben was diegene die me heeft geholpen dit al helemaal niet, die kerel draait al een jaar of vijf alleen maar Linux. En die deed er een uurtje of drie over...
Maargoed, jullie reacties geven direct perfect aan waarom het op korte termijn nooit wat wordt met Linux, de arrogantie (je leert je maar aanpassen) viert hoogtij. En ja, ik draai Ubuntu er nog steeds naast, dat bevalt prima.
Altijd al willen zeggen:quote:Op zondag 11 februari 2007 19:20 schreef Autoreply het volgende:
[..]
[..]
Jongens, jongens, makkelijk lullen. Ik zit op een TU-netwerk en schijnbaar ondersteund Ubuntu standaard wat problematisch PPPoE. Na installatie miste er nog wat packages, moest wat standaard features installeren enz. Alhoewel ik toch echt geen compu-noob meer ben was diegene die me heeft geholpen dit al helemaal niet, die kerel draait al een jaar of vijf alleen maar Linux. En die deed er een uurtje of drie over...
Maargoed, jullie reacties geven direct perfect aan waarom het op korte termijn nooit wat wordt met Linux, de arrogantie (je leert je maar aanpassen) viert hoogtij. En ja, ik draai Ubuntu er nog steeds naast, dat bevalt prima.
ff tussenhaakjes, als jij besluit over te gaan naar een ander OS of je baas besluit je met iets anders op te schepen, zul je je gewoon moeten aanpassen. Is ook zo als een ander programma gaat gebruik voor bijvoorbeeld FTPen. Beetje een 'kijk mij nou eens uitgeluld zijn' reden vind je ook nietquote:Op zondag 11 februari 2007 19:20 schreef Autoreply het volgende:
[..]
[..]
Jongens, jongens, makkelijk lullen. Ik zit op een TU-netwerk en schijnbaar ondersteund Ubuntu standaard wat problematisch PPPoE. Na installatie miste er nog wat packages, moest wat standaard features installeren enz. Alhoewel ik toch echt geen compu-noob meer ben was diegene die me heeft geholpen dit al helemaal niet, die kerel draait al een jaar of vijf alleen maar Linux. En die deed er een uurtje of drie over...
Maargoed, jullie reacties geven direct perfect aan waarom het op korte termijn nooit wat wordt met Linux, de arrogantie (je leert je maar aanpassen) viert hoogtij. En ja, ik draai Ubuntu er nog steeds naast, dat bevalt prima.
Kijk, da's nou nog een duidelijk antwoord.quote:Op zondag 11 februari 2007 02:25 schreef StefanP het volgende:
Probeer het volgende maar eens met Windows:
Zoek alle files groter dan 20k met de string 'blablabla' erin, vervang dat door de string 'fokroeleert', verplaats ze naar /tmp, ftp ze naar een andere server en archiveer daarna /tmp naar een ander bestand in je home directory.
Veel succes! Met veel pijn en moeite krijg je het voor elkaar, maar met Linux haal je na 10 minuten je kop koffie al omdat je klaar bent.
Windows is als een magnetronmaaltijd. Je kunt hem maar op 1 manier klaarmaken en hij smaakt altijd hetzelfde. Linux is als een jager met een geweer, mes, grote schuur om te slachten en wat nog meer van dien. Het is ingewikkelder, maar je kunt precies afschieten wat jij wil, het slachten zoals jij wil en het koken zoals jij wil.
Windows is gewoon een waardeloos OS. Alles is met elkaar verbonden. Probeer maar eens je programma's en userdata veilig te bewaren, of zelfs maar je registry schoon te houden. Dat lukt niet zonder stompzinnige tools die helemaal niet nodig zouden moeten zijn, of zonder backups terug te zetten.
Je kunt verdorie niet eens patches of drivers installeren zonder dat het OS al zeurt over opnieuw opstarten. Wat voor sukkel heeft drivers voor de meest voor de hand liggende randapparatuur nou niet al in z'n kernel zitten? Je moet elke dag patches installeren (je moest de lijst met hotfixes eens zien die mijn laptop op m'n werk dagelijks loopt te installeren).
En het leukste is nog wel dat mensen blij gemaakt worden met een dode mus zoals DirectX. Joepie! We kunnen er spelletjes mee spelen! Super applicatie! Ze vergeten dat DirectX een oplossing is voor een probleem dat door Microsoft zelf gemaakt is... onder Dos kon je de hardware al direct aanspreken, maar onder windows heb je daar DirectX voor nodig
Ik werk in een bedrijf waar we het hosted prepaid, VPN en ringbacktones van Cingular en anderen bouwen en beheren. Honderden webservers, AXEs, switches, routers, load balancers, enz. Tientallen miljoenen aan hardware en het veelvoud daarvan aan integratiewerk. Op welgeteld een dozijn of zo bakken draait Windows - de rest is allemaal Solaris en Linux. Onze TSP SCPs bestaan helemaal uit linux, 40 boards die al je IN verkeer voor prepaid, office reach en dergelijke afhandelen. Je dacht toch niet echt dat Windows daar een mogelijkheid was? Voor geen moment. Nooit.
Dus speel er thuis maar lekker spelletjes op, dat is alles waar het goed voor is. En vergeet niet dagelijks je hotfixes te installeren, anders kun je morgen je PC al opnieuw installeren door alle spy- en malware
In ontwikkelingslanden zoals India en China draaien ze vaak Linux. Gratis en stukken krachtiger en leerzamer dan Windows. Dus de Linux markt zal alleen maar groeien.
quote:Op zondag 11 februari 2007 19:20 schreef Autoreply het volgende:
[..]
[..]
Jongens, jongens, makkelijk lullen. Ik zit op een TU-netwerk en schijnbaar ondersteund Ubuntu standaard wat problematisch PPPoE. Na installatie miste er nog wat packages, moest wat standaard features installeren enz. Alhoewel ik toch echt geen compu-noob meer ben was diegene die me heeft geholpen dit al helemaal niet, die kerel draait al een jaar of vijf alleen maar Linux. En die deed er een uurtje of drie over...
Maargoed, jullie reacties geven direct perfect aan waarom het op korte termijn nooit wat wordt met Linux, de arrogantie (je leert je maar aanpassen) viert hoogtij. En ja, ik draai Ubuntu er nog steeds naast, dat bevalt prima.
Need to say morequote:Op zondag 11 februari 2007 19:38 schreef DutchErrorist het volgende:
Altijd al willen zeggen:
Uitgeluld
Eh ja... je leert je maar aanpassen heeft namelijk niets met arrogantie, maar met een ander systeem te maken. Wanneer je je opel inruilt voor een golf zit het lichtknopje ook opeens op een andere plek.quote:
Sorry ik had het er meer over dat je gewoon niet weet hoe een OS in elkaar zit en dat je het daarop gaat afkraken... liever linux dan windowsquote:
Goh.. Probeer het eens zonder de GNU Cygwin..quote:Op zondag 11 februari 2007 20:00 schreef thedude0 het volgende:
met cygwin kan je doen waar stefanp het over heeft
Klopt. Als die Opel echter niet wil starten tenzij je eerst langs de dealer, vervolgens langs de koningin en daarna langs de douane moet, naja, dan maar Windows. Uiteindelijk dus wel aan de praat gekregen, maar het gekloot is af en toe eindeloos. Blijkbaar is het voor de Linuxfreeks en Macjes toch moeilijk te accepteren dat Windows het grootste marktaandeel heeft doordat het voor de meerderheid van de gebruikers gewoon een beter systeem is...quote:Op zondag 11 februari 2007 20:08 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Eh ja... je leert je maar aanpassen heeft namelijk niets met arrogantie, maar met een ander systeem te maken. Wanneer je je opel inruilt voor een golf zit het lichtknopje ook opeens op een andere plek.
Ik weet globaal geloof ik heel redelijk hoe Linux en Windows in elkaar zitten. Misschien dat een Ubuntu distro met alle bekende drivers en codecs erin geimplementeerd wel concurrerend is qua gebruiksgemak.quote:Op zondag 11 februari 2007 20:12 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Sorry ik had het er meer over dat je gewoon niet weet hoe een OS in elkaar zit en dat je het daarop gaat afkraken... liever linux dan windows
En owja ik gebruik haast nooit Linux, gebruik Mac OSX... Af en toe Ubuntu..![]()
Dus nee ik ben geen typische Linux gebruiker
Als dan blijkt dat je de auto niet kan starten omdat het contactslot in de golf links zit ipv rechts ben je toch echt een lul hoorquote:Op zondag 11 februari 2007 20:28 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Klopt. Als die Opel echter niet wil starten tenzij je eerst langs de dealer, vervolgens langs de koningin en daarna langs de douane moet, naja, dan maar Windows.
Voor linux wil ik nog met je meegaan. Voor mac is niet de moeilijkheids graad, want die is onder mac vele malen makkelijker dan windows. Daar is onbekend gewoon onbemind. En natuurlijk de hardnekkige vooroordelen dat het duur is en er geen applicaties voor te krijgen zijn.quote:Uiteindelijk dus wel aan de praat gekregen, maar het gekloot is af en toe eindeloos. Blijkbaar is het voor de Linuxfreeks en Macjes toch moeilijk te accepteren dat Windows het grootste marktaandeel heeft doordat het voor de meerderheid van de gebruikers gewoon een beter systeem is...
Ja maar nu negeer je het feit dat jij zogenaamd 3 uur zat te kutten in Mac OS X... Ennieweequote:Op zondag 11 februari 2007 20:28 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Klopt. Als die Opel echter niet wil starten tenzij je eerst langs de dealer, vervolgens langs de koningin en daarna langs de douane moet, naja, dan maar Windows. Uiteindelijk dus wel aan de praat gekregen, maar het gekloot is af en toe eindeloos. Blijkbaar is het voor de Linuxfreeks en Macjes toch moeilijk te accepteren dat Windows het grootste marktaandeel heeft doordat het voor de meerderheid van de gebruikers gewoon een beter systeem is...
[..]
Ik weet globaal geloof ik heel redelijk hoe Linux en Windows in elkaar zitten. Misschien dat een Ubuntu distro met alle bekende drivers en codecs erin geimplementeerd wel concurrerend is qua gebruiksgemak.
Allesbehalve uitgeluld dus, zowel de stelling dat je in Linux (mijn ervaringen) veel langer loopt te kutten als dat bepaalde software die je gewoon nodig hebt niet op Linux/Mac draait staat nog volledig overeind![]()
Misschien moet je ook ff lezen voor je typt. Of is dat teveel moeitequote:Op zondag 11 februari 2007 20:32 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als dan blijkt dat je de auto niet kan starten omdat het contactslot in de golf links zit ipv rechts ben je toch echt een lul hoor
In Ubuntu, niet Mac. Zoals gezegd, 3D engineering cad spul. CFD programma's. En ongetwijfeld meer, maar ik werk de laatste tijd zelden meer met een mac. Hetzelfde geldt afaik in nog veel grotere mate voor Linux.quote:Op zondag 11 februari 2007 20:33 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ja maar nu negeer je het feit dat jij zogenaamd 3 uur zat te kutten in Mac OS X... Enniewee
Welke software is er niet voor Mac?
Wat heb ik niet gelezen dan oooooh gij geinig smily poster?quote:Op zondag 11 februari 2007 21:21 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Misschien moet je ook ff lezen voor je typt. Of is dat teveel moeite![]()
excuses, maar ik word altijd een beetje moe van mensen die denken datquote:Op zondag 11 februari 2007 21:28 schreef slakkie het volgende:
Pisvlekken zijn voor OUD Swets...
Een cursus leesvaardigheid gok ikquote:Op zondag 11 februari 2007 21:26 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wat heb ik niet gelezen dan oooooh gij geinig smily poster?
Je kreeg het niet aan de praat en verwijt linux arrogante omdat ze zich niet aanpassen aan windows. Daarop zeg ik dat wanneer je 2 verschillende systemen hebt er verschillen te verwachten zijn en trek een parallel met 2 auto's. Vervolgens zeg jij dat je die auto niet gestart krijgt en er mee naar de dealer en de koning gaat om hem te starten hetgeen majesteit uiteindelijk blijkbaar lukt. Waarop ik zeg dat wanneer majesteit dan uiteindelijk het contactslot aan de andere kant vind waar jij hem zocht je nog steeds gewoon een domme pisvlek bent die niets van auto's snapt en beter een sparta met kan kopen.
Wat heb ik gemist?
Nou ik daag je uit. Geef dan even exact aan wat ik gemist heb in die reply over het contactslot refererend aan jouw post daarboven.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:31 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Een cursus leesvaardigheid gok ik![]()
Eerder een uiting van vermaak om iemand die na de 3e keer terugverwijzen nog steeds te lui is om even terug te lezen...quote:Op zondag 11 februari 2007 21:30 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
excuses, maar ik word altijd een beetje moe van mensen die denken dateen argument is.
Je verwijst nergens terugquote:Op zondag 11 februari 2007 21:32 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Eerder een uiting van vermaak om iemand die na de 3e keer terugverwijzen nog steeds te lui is om even terug te lezen...
[The wars] FF vs IE / vi vs Emacs / OSX vs Vista vs Linux 2.quote:
En je dreigementenquote:Op zondag 11 februari 2007 19:20 schreef Autoreply het volgende:
Jongens, jongens, makkelijk lullen. Ik zit op een TU-netwerk en schijnbaar ondersteund Ubuntu standaard wat problematisch PPPoE. Na installatie miste er nog wat packages, moest wat standaard features installeren enz. Alhoewel ik toch echt geen compu-noob meer ben was diegene die me heeft geholpen dit al helemaal niet, die kerel draait al een jaar of vijf alleen maar Linux. En die deed er een uurtje of drie over...
(...)
simpelweg trollen.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:21 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Misschien moet je ook ff lezen voor je typt. Of is dat teveel moeite![]()
Ja en daarop zeg ik dit:quote:Op zondag 11 februari 2007 21:34 schreef Autoreply het volgende:
[..]
[The wars] FF vs IE / vi vs Emacs / OSX vs Vista vs Linux 2.
[..]
En je dreigementen![]()
![]()
en jij ditquote:Op zondag 11 februari 2007 20:08 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Eh ja... je leert je maar aanpassen heeft namelijk niets met arrogantie, maar met een ander systeem te maken. Wanneer je je opel inruilt voor een golf zit het lichtknopje ook opeens op een andere plek.
Waarop ik het volgende antwoordquote:Op zondag 11 februari 2007 20:28 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Klopt. Als die Opel echter niet wil starten tenzij je eerst langs de dealer, vervolgens langs de koningin en daarna langs de douane moet, naja, dan maar Windows.
Dan weer terug grijpen naar je eerste post geeft aan dat je blijkbaar door argumentatie heen bent. Zeker als je dan MIJ verwijt dat ik niet kan lezen als je opeens naar een gepasseerd station wil terug grijpen.quote:Op zondag 11 februari 2007 20:32 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als dan blijkt dat je de auto niet kan starten omdat het contactslot in de golf links zit ipv rechts ben je toch echt een lul hoor
Alleen is het bij XP ook niet alleen je wachtwoord invullen bij een PPPoE connectie.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:44 schreef Autoreply het volgende:
Ik heb het over iemand die al sinds 2001 (of eerder) altijd Linux draait. Zelf in de IT zit. Die heeft het drie uur gekost. Aanpassen is dan m.i. niet meer aan de orde, het is gewoon belachelijk moeilijk waar het in XP een kwestie is van dubbelklikken op een exe en je wachtwoord invullen.
Dat werd het wel want je moest er een linux expert bij halen.quote:Het werd dus niet veroorzaakt door mijn onkunde, maar door de "slechtere" programmatuur onder Linux.
Nee dat maakt windows voor jou bekender en daarom hoef je minder te kloten. Je kan nauwelijks met droge ogen beweren dat windows logisch in elkaar zit.quote:Ik ben zondermeer op het gebied van Linux nog een redelijke noob, maar sommige dingen krijg je pas na langdurig kloten voor elkaar en dat maakt Windows in mijn ogen superieur.
'Niet alleen ik heb het, maar anderen ook' Ja DAT is een argument.quote:Overigens ben ik niet de enige op het netwerk hier met dit soort problemen en dit is een TU met een informatica opleiding...
Zoals ik zeg. Dubbelklikken op de exe en wachtwoord instellen. In Vista kan je die eerste stap zelfs nog over slaan...quote:Op zondag 11 februari 2007 21:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Alleen is het bij XP ook niet alleen je wachtwoord invullen bij een PPPoE connectie.
[..]
Tsjah, lezen is een kunst. Hij deed er drie uur over. Leesbrilletje hebben?quote:Dat werd het wel want je moest er een linux expert bij halen.
Blijkbaar wel. Voor iemand met basiskennis werkt Windows prima en (zeker bij Vista en XP) zit de gehele bediening logisch in elkaar.quote:Nee dat maakt windows voor jou bekender en daarom hoef je minder te kloten. Je kan nauwelijks met droge ogen beweren dat windows logisch in elkaar zit.
Tsjah, blijkbaar geeft de realiteit me gelijk. Uiteraard spelen er andere zaken mee, maar Windows heeft nog altijd iets van 20X meer gebruikers als Linux. Servertechnisch is een ander verhaal, maar dat zijn professionals.quote:'Niet alleen ik heb het, maar anderen ook' Ja DAT is een argument.
En professionals zullen denk ik wel weten wat een goed OS isquote:Tsjah, blijkbaar geeft de realiteit me gelijk. Uiteraard spelen er andere zaken mee, maar Windows heeft nog altijd iets van 20X meer gebruikers als Linux. Servertechnisch is een ander verhaal, maar dat zijn professionals.
Moet wel PPPoE geinstalleerd staan en dat staat niet standaard geinstalleerd onder XP. Daarvoor moest je in config scherm -> software -> windows onderdelen PPPoE installeren (net als bv zaken als UPnP)quote:Op zondag 11 februari 2007 21:56 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Zoals ik zeg. Dubbelklikken op de exe en wachtwoord instellen. In Vista kan je die eerste stap zelfs nog over slaan...
quote:Tsjah, lezen is een kunst. Hij deed er drie uur over. Leesbrilletje hebben?
Je weet zelf echt 5 minuten later al niet meer wat je zelf getikt heb he? Het werd dus WEL veroorzaakt door jouw onkunde in eerste instantie. En van die mensen die 'experts' erbij halen heb ik voldoende meegemaakt. meestal kunnen die de startknop nog niet vinden.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:44 schreef Autoreply het volgende:
Het werd dus niet veroorzaakt door mijn onkunde,
Nee hoor, maar er zijn zat mensen die ze door die onlogische brij heen kunnen helpen. Zoals gezegd ben ik met je eens dat linux te moeilijk is, maar ik kan je garanderen dat een absolute leek eerder met MacOS uit de voeten kan zonder wat onherstelbaar te verneuken dan met windows.quote:Blijkbaar wel. Voor iemand met basiskennis werkt Windows prima en (zeker bij Vista en XP) zit de gehele bediening logisch in elkaar.
Alsof de grootste installbase wat zegt over kwaliteit. VHS is zeker ook beter dan betamax.quote:Tsjah, blijkbaar geeft de realiteit me gelijk. Uiteraard spelen er andere zaken mee, maar Windows heeft nog altijd iets van 20X meer gebruikers als Linux. Servertechnisch is een ander verhaal, maar dat zijn professionals.
Goed betekend niet persé bruikbaar en gebruiksvriendelijk.quote:Op zondag 11 februari 2007 22:03 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
En professionals zullen denk ik wel weten wat een goed OS is
Ja maar Autoreply heeft het over:quote:Op zondag 11 februari 2007 22:10 schreef HuHu het volgende:
[..]
Goed betekend niet persé bruikbaar en gebruiksvriendelijk.
Das nou niet bepaald goedquote:de "slechtere" programmatuur onder Linux.
Ik heb windows bestanden die er niet uit willen kun je misschien ook vertellen wat voor programma dat was?quote:Op zondag 11 februari 2007 22:13 schreef HuHu het volgende:
Het Mac OS is ook niet perfect hoor. Ik als af-en-toe Mac gebruiker probeerde pas de Prullenbak te legen. Geeft dat ding aan dat er beveiligde bestanden in zitten en dat die niet weg kunnen.
I don't fucking care! Hij moet leeg, klaar. Maar dat ging mooi niet lukken.
Ik Googlen, vind ik allemaal "sudo rm -rf .Trash/" gevalletjes voor in de Terminal, bla bla. Uiteindelijk heeft een collega met een speciaal programma mijn Prullenbak weten te legen.
Wat gebruiksvriendelijk!
Overigens is dit een tegenvoorbeeld, over het algemeen vind ik het Mac OS prachtig.
Linux zit op bepaalde punten ook gewoon niet goed in elkaar. Maar dat geldt voor elk OS.quote:Op zondag 11 februari 2007 22:14 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ja maar Autoreply heeft het over:
[..]
Das nou niet bepaald goed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |