Dat kan zelfs heel goed. Er zitten daarvoor twee gaten in de achterkant...quote:Op zaterdag 17 februari 2007 14:35 schreef Schimmetje het volgende:
Ik heb een discussie met mijn vriendin. Is het mogelijk om deze schoenenplank ook op de muur te schroeven? In de folder staat hij alleen in een kast.
[afbeelding]
quote:
Is dat dan niet 55? (32+21+2)quote:Op zaterdag 17 februari 2007 16:34 schreef Allan24 het volgende:
Net snel4 rijen van 8, 3 rijen van 7 en twee aan de achterkant
Als ik (4*8)+(3*7)+2 uitreken, kom ik op 55 uit.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 16:34 schreef Allan24 het volgende:
Net snel4 rijen van 8, 3 rijen van 7 en twee aan de achterkant
Helemaal over jouw post heengelezen.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 17:36 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Is dat dan niet 55? (32+21+2)
quote:Op zondag 18 februari 2007 09:58 schreef Allan24 het volgende:! Even kijken of iedereen wel een beetje op zit te letten.
Ik ben bang dat ik je moet teleurstellen...quote:Op zondag 18 februari 2007 19:39 schreef Breuls het volgende:
Okay, ik enthousiast in de gids zoeken naar voorbeelden voor de Journalist serie... niks te vinden. Hij's toch zeker niet uit het assortiment he.
Om te huilen, zo lelijk jaquote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:06 schreef Adelante het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
zomerassortiment, in volledigheid te bewonderen op de duitse site www.ikea.de
ik vraag me eig'k af waarom IKEA nog een tuin assortiment voert
Wat is een pureeknijper? Een soort van knoflookpers, maar dan in aardappelformaat?quote:Op zondag 18 februari 2007 23:20 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Om te huilen, zo lelijk ja
ander vraagje :
Heeft Ikea een pureeknijper?
Jep... helaas welquote:Op maandag 19 februari 2007 00:08 schreef UncleFunk het volgende:
Ik wil de Benno cd-/dvd-kast in beukenfineer, maar hij is in alle vestigingen niet voorradig de laatste drie maanden ongeveer. Er zijn leveringsproblemen, neem ik aan?
Ik heb er 3 aan de muur hangen, maar vind het vervelende dingen. Zet er een paar zware schoenen op en dat hele ding zakt naar beneden. Pumps erop zetten werkt ook niet; de hak valt in een gat...quote:Op zaterdag 17 februari 2007 14:35 schreef Schimmetje het volgende:
Ik heb een discussie met mijn vriendin. Is het mogelijk om deze schoenenplank ook op de muur te schroeven? In de folder staat hij alleen in een kast.
[afbeelding]
ja.quote:Op zondag 18 februari 2007 23:55 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Wat is een pureeknijper? Een soort van knoflookpers, maar dan in aardappelformaat?
ja, die ligt hier al sinds vorige weekquote:Op woensdag 21 februari 2007 16:41 schreef Spookje81 het volgende:
Vandaag kwam het ikea family boekje binnen. Nog meer mensen die het gezien hebben?
Ik ook niet!quote:Op donderdag 22 februari 2007 18:17 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Ik heb nog geen Family boekje op de deurmat gevonden helaas...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |