moet hij wel spelenquote:Op woensdag 7 februari 2007 16:38 schreef M0NTANA het volgende:
KJH krijgt meer zelfvertrouwen als hij scoort en als hij weer scoort, barst hij van het zelfvertrouwen. Alles dus op doel rammen, dan komt het vanzelf weer goed met onze spits!
Vanavond, toch?quote:
Ik verwacht weinig aanvoer met van der Vaart als rechtsbuiten en Babel van links.quote:
Babel had zondag anders een prima voorzet aan Sneijder gegeven.quote:Op woensdag 7 februari 2007 16:52 schreef SiemeN het volgende:
[..]
Ik verwacht weinig aanvoer met van der Vaart als rechtsbuiten en Babel van links.
Wow. Eén hele voorzet?quote:Op woensdag 7 februari 2007 17:10 schreef toma het volgende:
[..]
Babel had zondag anders een prima voorzet aan Sneijder gegeven.
Nee, hij gaf toch ook de voorzet op De Mul?quote:
Jaquote:Op woensdag 7 februari 2007 17:24 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nee, hij gaf toch ook de voorzet op De Mul?
ow dus als Huntelaar slecht speelt ligt het aan de trainer, maar wanneer Babel slecht speelt ligt het aan zn aannamequote:Op dinsdag 6 februari 2007 17:40 schreef Urquhart het volgende:
Babel is bewegelijk en sterk, maar is vaak hele delen van de wedstrijd onzichtbaar. Heeft altijd moeite met een bal aannemen, en is voor de goal eigenlijk niet dreigend.
Daarom zie ik liever Huntelaar die wel dat neusje voor de goal heeft, alleen moet je hem wel die vrijheid gunnen en geen kaats-speler van maken.
Dat Huntelaar slecht speelt ligt zeker voor een groot deel aan Ten Cate. Lees de column van MM maar eens, die schrijft precies hoe ik er over denk.quote:Op woensdag 7 februari 2007 17:27 schreef Flashwin het volgende:
[..]
ow dus als Huntelaar slecht speelt ligt het aan de trainer, maar wanneer Babel slecht speelt ligt het aan zn aanname![]()
de logica van KJ fanboys hier![]()
edit: Babel niet dreigend...Babel is altijd dreigend.
KJ fanboys? We hebben het hier over het belang van Ajax.quote:Op woensdag 7 februari 2007 17:27 schreef Flashwin het volgende:
[..]
ow dus als Huntelaar slecht speelt ligt het aan de trainer, maar wanneer Babel slecht speelt ligt het aan zn aanname![]()
de logica van KJ fanboys hier![]()
edit: Babel niet dreigend...Babel is altijd dreigend.
Voor Ajax is het mischien wel even van belang om 4-4-2 te spelen met Leo en Babel.quote:Op woensdag 7 februari 2007 17:31 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
KJ fanboys? We hebben het hier over het belang van Ajax.
Als je spits niet scoort, moet je zorgen dat die spits wel weer gaat scoren. Dus weg met al die kaats-ballen, tikkies breed en andere opdrachten. Gewoon weer loeren op dat ene kansje, zoals vanouds.quote:Op woensdag 7 februari 2007 17:35 schreef stefmans het volgende:
Als je beste spits niet scoord moet je het toch op een andere manier doen, en 4-4-2 met Leo en Babel is een leuke voorhoede.
Ah 2 voorzetten. Nou nou.quote:Op woensdag 7 februari 2007 17:24 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nee, hij gaf toch ook de voorzet op De Mul?
En moeten er goede voorzetten komen, dus Perez moet er dan inquote:Op woensdag 7 februari 2007 17:37 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Als je spits niet scoort, moet je zorgen dat die spits wel weer gaat scoren. Dus weg met al die kaats-ballen, tikkies breed en andere opdrachten. Gewoon weer loeren op dat ene kansje, zoals vanouds.
Ik vond het bij vlagen aardig om te zien.quote:Op woensdag 7 februari 2007 18:37 schreef Erwtensoep het volgende:
Zondag was het voetbal ook niet goed, dus dat maakt geen verschil.
Wel 2x een goal.quote:
Vermaelen op links dus.quote:Emanuelson enkele weken uit de roulatie? Heitinga kan zondag wel spelen
Voetbal International meldt dat Urby Emanuelson waarschijnlijk enkele weken uit de roulatie is als gevolg van een verrekking van zijn knieband, die hij opliep in het duel tegen Feyenoord. Hij moest daar al de interland van het Nederlands elftal voor afzeggen.
John Heitinga is naar verwachting wel op tijd fit om zondag in actie te kunnen komen tegen ADO Den Haag. Ook hij moest vanwege een blessure afzeggen voor Oranje.
quote:Op woensdag 7 februari 2007 19:25 schreef Aanvoerder het volgende:
Fuck Oranje. Ajax Marsch Hardcore is what matters.
Zocht psv niet nog een spits?quote:Wesley Sonck heeft zijn langste tijd bij Borussia Mönchengladbach gehad. De Belgische spits is door trainer Jos Luhukay verwezen naar de amateurselectie van de Duitse club.
"Ik kan het niet accepteren dat een speler tegen een ploeggenoot zich zo gedraagt als Wesley dat gisteren heeft gedaan", was het commentaar van de oefenmeester op de clubsite. "Hij zal moeten begrijpen dat de teamgeest het belangrijkste is. Ik heb hem gezegd dat hij zaterdag geen rol speelt en bij de amateurs moet gaan trainen."
Naast een verbanning naar de amateurs moet de aanvaller ook een boete betalen. Wat Sonck precies op zijn geweten heeft liet Luhukay in het midden.
Yup, beter zo.quote:Op woensdag 7 februari 2007 20:25 schreef F1Bas het volgende:
Mooi. Laat maar zoveel mogelijk Ajacieden op de bank blijven.
Ai, ai, ai.... die kunnen we niet missen nu.quote:Op woensdag 7 februari 2007 21:23 schreef Heero87 het volgende:
Vermaelen geblesseerd gewisseld in België - Tsjechië. Zag er toch niet helemaal goed uit...
Kut interlandsquote:Op woensdag 7 februari 2007 21:23 schreef Heero87 het volgende:
Vermaelen geblesseerd gewisseld in België - Tsjechië. Zag er toch niet helemaal goed uit...
Babel moet op linksquote:Op woensdag 7 februari 2007 22:03 schreef VoreG het volgende:
Babel en Sneijder staan goed te spelen
Iddquote:Op woensdag 7 februari 2007 22:32 schreef koningdavid het volgende:
Mooiste moment was wel Ten Cate die met zo'n big smile op de tribune zat nadat Babel en Sneijder de score geopend hadden.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |