abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 31 januari 2007 @ 01:03:46 #26
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_45845205
Het artikel van de Telegraaf is typisch des Telegraafs. In het ND staat dezelfde boodschap beter omschreven:

'Islam onderwerpt zwak Europa' van onze redactie buitenland
quote:
JERUZALEM - Islamkenner Bernard Lewis hekelt het gebrek aan culturele en religieuze ruggengraat van de Europeanen. Dat leidt onvermijdelijk tot een islamitisch Europa, voorspelt hij. ,,Zonder enkel verweer geeft Europa zich over.'' ,,Moslims zijn bezig Europa over te nemen.'' Dat heeft prof. Bernard Lewis, vermaard islamkenner en Midden-Oostenspecialist, gezegd in een interview met de Israëlische krant Jerusalem Post .

De islam zal ,,spoedig'' de meest dominante kracht in Europa zijn, aldus Lewis, omdat het continent de strijd voor zijn eigen cultuur en godsdienst heeft opgegeven. ,,De Europeanen zijn bezig de band met hun eigen geschiedenis te verliezen en raken hun zelfvertrouwen kwijt. Zij hebben geen respect voor hun eigen cultuur.'' Lewis voegde eraan toe dat Europa ,,capituleert op elk terrein dat te maken heeft met de islam, in een geest van zelfvernedering, politieke correctheid en multiculturalisme''.

Voor de joodse gemeenschappen in Europa ziet de toekomst er donker uit, waarschuwde Lewis. De joodse hoogleraar - die geboren is in Londen, maar vele jaren in Amerika heeft doorgebracht - vroeg zich af of op den duur Europa islamiseert of dat er een Europese variant van de islam zal ontstaan. Hij gaf geen tijdpad voor de islamisering van het vanouds christelijke werelddeel, maar zei te verwachten dat immigratie en democratie het proces zouden bespoedigen. ,,In plaats van dat de Europeanen deze dreiging weerstaan, hebben ze de strijd opgegeven.''

Lewis, die veel heeft gepubliceerd over de islam in de moderne geschiedenis, ging ook in op de rol van Iran. Volgens hem onderschatten westerse landen en Israël de massale aversie van de Iraanse bevolking tegen de radicale president Ahmadinejad. Hij drong aan op een ,,agressieve mediacampagne'' om de gematigde krachten in de islamitische republiek een hart onder de riem te steken. Ook gematigde politici in de Arabische wereld zijn ,,gealarmeerd door de opkomst van moslimextremisme in eigen land'', aldus Lewis. ,,De Arabische regeringen raken ervan doordrongen dat niet Israël hun grootste probleem is.''

Hij wees erop dat de Israëlische pers een positieve invloed heeft op de genabuurde landen. ,,Steeds meer Jordaniërs gaan inzien hoe een vrije samenleving werkt.'' Ook het feit dat Arabieren het Israëlische parlement op televisie kunnen volgen, heeft impact, aldus prof. Lewis.

Gisteren maakte de Britse politieke denktank Policy Exchange bekend dat moslimjongeren in Groot-Brittannië radicaliseren onder invloed van de politieke islam.
http://www.nd.nl/document.aspx?document=nd_artikel&vorigDocument=&id=85851
pi_45845213
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 00:51 schreef G.Fawkes het volgende:
Ze bedenken zich niet dat zowel de zogenaamde "slechte" moslims, als de zogenaamde "goede moslim" hun goedkeuring niet nodig hebben.
Als immigrant kun je beter inzien dat die goedkeuring belangrijk is. Waarom heeft niemand last van Chinezen, Russen of Canadezen die in Nederland wonen? Waarom hebben mensen veel minder last van Surinamers? Er is een reden dat moslims een slechte naam hebben en het is wijs om daar leer uit te trekken. Je er niets van aantrekken en doen alsof dat de schuld van het westen is, geeft haarfijn aan wat er mis is.
quote:
Sure er zijn gevallen waarin moslims zich zwaar misdragen en ik ontken dat ook niet. Deze misdragingen moeten worden aangepakt, zoals de rest van de misdraging ook worden aangepakt. Er zijn idd ook imams die haat prediken, ook deze preken moeten worden aangepakt( en worden gedeeltelijk al aangepakt).
Eens. Dat is precies wat er gebeuren moet.
quote:
En ik ontken niet dat er islamitsche invloeden in Europa merkbaar zouden zijn.
Die invloeden horen er niet te zijn, tenminste niet wanneer mensen zich eraan ergeren. De islam is incongruent met de westerse leefwijze. Andere culturen kunnen hun identiteit behouden zonder dat iemand daar moeite mee heeft, maar met de islam is het altijd hommeles. Waarom?
quote:
De invloeden van een terroristische dreiging zijn voelbaar over de gehele wereld. Deze invloeden komen tot uitspatting door een grote instabiliteit in bepaalde regionen van onze aardkloof. In de regionen waar de brandhaarden nu zijn, wonen veel moslims. Vandaar dat meeste terroristische aanslagen ook uit die hoek komen. Islam is niet de oorzaak van het terrorisme, de instabiliteit is de oorzaak van het terrorisme .
En die instabiliteit is weer het gevolg van de islam. Haat en oorlog lijken een standaard onderdeel van de islam - waarom?
quote:
De sociaal islamitische invloeden zijn een ander verhaal. Sinds ongeveer 100 jaar groeit het aantal moslims in Europa. De moslims die hier heen komen, brengen een deel van hun cultuur met zich mee. Dit stukje cultuur zal jij niet en niemand anders van hen afpakken. Dit stukje cultuur verwisselen zij met een stukje van de Europese cultuur als ze zich Europeaan voelen en niet eerder.
Je zegt het zelf al: moslims willen niet integreren. Ze behouden hun eigen cultuur. Ze interesseren zich niet in onze normen en waarden. Nederlanders passen zich maar aan hen aan. En dat is wat er mis is. Als ze zich nou gewoon eens gedeisd hielden, netjes naar school gingen, Nederlands leerden, niet overal van die afzichtige moskeeen bouwden, niet van die lange teentjes hadden, gewoon een baan zochten, vrouwen als gelijkwaardig zagen, zich aan de wet hielden en zich fatsoenlijk gedroegen, dan was er niets aan de hand.
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_45845227
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:00 schreef sp3c het volgende:
ja ... OF NIET!
Doe maar ja. Ik heb nog vertrouwen in hoe het ook mag klinken. Ik heb er vertrouwen in dat bepaalde users een waardevolle discussie kunnen voeren.
Article 1 Universal Declaration of Human Rights
'All human beings are born free and equal in dignity and rights. They are endowed with reason and conscience and should act towards one another in a spirit of brotherhood.'
pi_45845311
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:04 schreef StefanP het volgende:
Waarom hebben mensen veel minder last van Surinamers?
Relatief gezien zitten er veel meer Surinamers in de gevangenissen dan dat er Marokkanen/Turken/etc in zitten. Hebben we dus wel minder last van Surinamers? Of zijn we ons dat collectief aan het aanpraten?
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  Moderator woensdag 31 januari 2007 @ 01:16:11 #30
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_45845373
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:05 schreef rutger05 het volgende:

[..]

Doe maar ja. Ik heb nog vertrouwen in hoe het ook mag klinken. Ik heb er vertrouwen in dat bepaalde users een waardevolle discussie kunnen voeren.
zolang die niet op de man gespeeld wordt vind ik het geweldig maar dat lijkt de laatste tijd wat lastig
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator woensdag 31 januari 2007 @ 01:17:41 #31
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_45845393
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:04 schreef StefanP het volgende:

[..]

Waarom heeft niemand last van Chinezen,
omdat hun slachtoffers over het algemeen dood in containers gevonden worden
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  woensdag 31 januari 2007 @ 01:22:11 #32
126836 Super7fighter
Obedience brings victory.
pi_45845481
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:17 schreef sp3c het volgende:

[..]

omdat hun slachtoffers over het algemeen dood in containers gevonden worden
We will export death and violence to the four corners of the earth in defence of our great nation.
  woensdag 31 januari 2007 @ 01:24:04 #33
46946 Sklasse
DoWn met jou !!
pi_45845516
Fuck de pro zionisten
De beesT
  † In Memoriam † woensdag 31 januari 2007 @ 01:24:19 #34
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_45845519
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:04 schreef StefanP het volgende:

[..]

Je zegt het zelf al: moslims willen niet integreren. Ze behouden hun eigen cultuur. Ze interesseren zich niet in onze normen en waarden. Nederlanders passen zich maar aan hen aan. En dat is wat er mis is.
Dat preekten Herzl en andere zionisten ook, maar dan voor joden. Integratie en assimilatie als de grootste zonden.

Meneer Bernard Lewis, zelf een zionist, is dus tamelijk hypocriet bezig.

Dezelfde man die met de zogenaamde "Clash of Civilizations" op de proppen kwam. Een "zichzelf vervullende profetie" dat het christelijke westen en het islamitische oosten in conflict zouden raken. Met liefde overgenomen door de neocons om hun energie-oorlogen en oorlogen voor Israel mee te verkopen.

Laat de man in plaats van op dit conflict tussen christelijk westen en islamitisch oosten (goh, wie zou daar nu het meest van profiteren?) zijn blik eens richten op dat kleine Apartheidsstaatje aan de Middenlandse Zee. Zijn "deskundig" commentaar op Europa en de Islamitische wereld kunnen we namelijk missen als kiespijn.
pi_45846136
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:24 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Dat preekten Herzl en andere zionisten ook, maar dan voor joden. Integratie en assimilatie als de grootste zonden.

Meneer Bernard Lewis, zelf een zionist, is dus tamelijk hypocriet bezig.

Dezelfde man die met de zogenaamde "Clash of Civilizations" op de proppen kwam. Een "zichzelf vervullende profetie" dat het christelijke westen en het islamitische oosten in conflict zouden raken. Met liefde overgenomen door de neocons om hun energie-oorlogen en oorlogen voor Israel mee te verkopen.

Laat de man in plaats van op dit conflict tussen christelijk westen en islamitisch oosten (goh, wie zou daar nu het meest van profiteren?) zijn blik eens richten op dat kleine Apartheidsstaatje aan de Middenlandse Zee. Zijn "deskundig" commentaar op Europa en de Islamitische wereld kunnen we namelijk missen als kiespijn.
Lees ik het nu goed dat jij beweert, dat Bernard Lewis auteur van het artikel Clash of Civilizations is?
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_45846223
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 00:19 schreef rutger05 het volgende:

[..]

Triggershot wil volgens mij niet de tekortkomingen van bepaalde moslims en bepaalde moslimlanden ontkennen.
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 13:12 schreef damian5700 het volgende:
Er bestaat niet één vorm van islam. Vooral onder de moslimminderheden in Westeuropa bestaan net als het christendom verschillende vormen van islam en daarom is zij (feitelijk) verwesterd.
Verder lijkt me het niet logisch dat groepen moslimminderheden een islamitische staat in westelijke landen tot stand willen brengen vooral omdat het onvoormijdelijk is dat velen van hen minderheden blijven.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
  † In Memoriam † woensdag 31 januari 2007 @ 02:47:30 #37
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_45846520
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 02:06 schreef damian5700 het volgende:

[..]

Lees ik het nu goed dat jij beweert, dat Bernard Lewis auteur van het artikel Clash of Civilizations is?
Als dat er niet staat, en het staat er niet, dan lees je het waarschijnlijk verkeerd. Lijkt me.


"The term itself was first used by Bernard Lewis in an article in the September 1990 issue of The Atlantic Monthly titled The Roots of Muslim Rage." [w]

  Moderator woensdag 31 januari 2007 @ 02:48:18 #38
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_45846526
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 02:06 schreef damian5700 het volgende:

[..]

Lees ik het nu goed dat jij beweert, dat Bernard Lewis auteur van het artikel Clash of Civilizations is?
nee dat lees je niet goed er staat dat Lewis de eerste was die met de term op de proppen kwam

of dat waar is weet ik niet zo goed en boeit eigenlijk boeit het me ook niet zo heel veel want het is een dom artikel maar ik meen van wel
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_45847617
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 00:31 schreef StefanP het volgende:

[..]

Hee, weer zo'n stoer kereltje dat meteen over xenofobie begint Gefeliciteerd, je schaart je bij de groep kneusjes die meteen met nazi, racisme en xenofobie-aantijgingen aan komt zetten. Heb je inhoudelijk ook nog iets toe te voegen? Durf je te ontkennen dat de invloed van de islam nu al in Europa te merken is? Nee? Ga dan maar terug naar de Donald Duck die je aan het lezen was, dan hoef je niet te horen over de haatdragende moslims in Enschede die op straat feest komen vieren na 9/11, dan hoef je niet te horen over moslim politici die toneelstukken verbieden, dan hoef je de wekelijkse berichten van imams die aanzetten tot moord en haat niet te horen, dan hoef je niet te lezen over de fantastische bijdragen van moslims aan het westen (criminaliteit en misbruik van de verzorgingsstaat); kortom, je kunt je kop in het zand steken en iedereen die er wel iets van zegt uitmaken voor xenofoob.
Iedereen die het gevaal van de islam in Europa onderkent is òf links, òf woont niet in een van de grote(re) steden, óf is gewoon dom en kortzichtig. Die laatste geldt zéker voor onze regering, die zich alleen druk maakt over de staatskas en een aantal miljarden verslindende prestige-objecten (verhoging woonlasten, de dominante Euro waar meer dan 50% van de Europeanen absoluut niet blij mee is maar ons tóch door de strot geramd is, Randstadrail en de Betuwelijn). Wat er onder het volk speelt wordt gewoon onder de mat geveegd. En de FOK-kers die dit niet willen of kúnnen zien zijn niet veel slimmer. Wacht maar af hoe de boel er hier uit ziet over een jaar of tien, wanneer de huidige grote partijen, de zakkenvullers, hier de dienst blijven uitmaken. Ze zijn net als Colijn op 9 mei 1940: "Ga maar rustig slapen". De volgende ochtend brak de 2e WO uit. We gaan nu dezelfde kant uit. We staan aan de vooravond van de tsunami der islamisering. Geert Wilders profiteert niet van de islamofobie, hoor, jongens. Wilders is de enige die weet wat er onder het volk speelt. Mark my words! Als ik vanmiddag thuiskom van m'n werk kom ik wel weer eens kijken hoe ik hier aangevallen ben door de geitenwollensokken-allochtonenknuffelaarsbrigade. Veel plezier!
  woensdag 31 januari 2007 @ 08:33:03 #40
147000 DenniZZ
Mr. Mojo Risin
pi_45847659
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 08:28 schreef progrock het volgende:

[..]

Iedereen die het gevaal van de islam in Europa onderkent is òf links, òf woont niet in een van de grote(re) steden, óf is gewoon dom en kortzichtig. Die laatste geldt zéker voor onze regering, die zich alleen druk maakt over de staatskas en een aantal miljarden verslindende prestige-objecten (verhoging woonlasten, de dominante Euro waar meer dan 50% van de Europeanen absoluut niet blij mee is maar ons tóch door de strot geramd is, Randstadrail en de Betuwelijn). Wat er onder het volk speelt wordt gewoon onder de mat geveegd. En de FOK-kers die dit niet willen of kúnnen zien zijn niet veel slimmer. Wacht maar af hoe de boel er hier uit ziet over een jaar of tien, wanneer de huidige grote partijen, de zakkenvullers, hier de dienst blijven uitmaken. Ze zijn net als Colijn op 9 mei 1940: "Ga maar rustig slapen". De volgende ochtend brak de 2e WO uit. We gaan nu dezelfde kant uit. We staan aan de vooravond van de tsunami der islamisering. Geert Wilders profiteert niet van de islamofobie, hoor, jongens. Wilders is de enige die weet wat er onder het volk speelt. Mark my words! Als ik vanmiddag thuiskom van m'n werk kom ik wel weer eens kijken hoe ik hier aangevallen ben door de geitenwollensokken-allochtonenknuffelaarsbrigade. Veel plezier!


Ik ben benieuwd hoe de werkelijke verhouding eigenlijk ligt hier op FOK.
Wij worden altijd wel meteen door de linkse hardschreeuwers in het hokje "Klein groepje extreme nazies en ander xenofoobtuig" geplaatst uiteraard zonder de discussie aan te gaan want tja de statistieken spreken nu eenmaal in ons voordeel, maar volgens mij wordt ons hokje een beetje te klein
"If you harbor a terrorist, if you support a terrorist, if you feed a terrorist, you're just as guilty as the terrorists." - US President George W Bush
  woensdag 31 januari 2007 @ 08:42:16 #41
43165 t-8one
flesh is the fever
pi_45847746
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 00:31 schreef StefanP het volgende:

[..]

Hee, weer zo'n stoer kereltje dat meteen over xenofobie begint Gefeliciteerd, je schaart je bij de groep kneusjes die meteen met nazi, racisme en xenofobie-aantijgingen aan komt zetten. Heb je inhoudelijk ook nog iets toe te voegen? Durf je te ontkennen dat de invloed van de islam nu al in Europa te merken is? Nee? Ga dan maar terug naar de Donald Duck die je aan het lezen was, dan hoef je niet te horen over de haatdragende moslims in Enschede die op straat feest komen vieren na 9/11, dan hoef je niet te horen over moslim politici die toneelstukken verbieden, dan hoef je de wekelijkse berichten van imams die aanzetten tot moord en haat niet te horen, dan hoef je niet te lezen over de fantastische bijdragen van moslims aan het westen (criminaliteit en misbruik van de verzorgingsstaat); kortom, je kunt je kop in het zand steken en iedereen die er wel iets van zegt uitmaken voor xenofoob.
och gut jochie.

Mag ik jou feliciteren met het feit dat je je onder de groep kneusjes schaart die ieder anders denkende graag de grond in trapt om z'n eigen gelijk te halen.
ok, lets go again
m'n eigen fantopic :') *t-8one fan-topic*
danku lieve fans
pi_45847819
Pff, ik word hier zo moe van. Eigenlijk heeft die Lewis ook nog gelijk ook nog, 99% van de Nederlanders en/of Europeanen hebben gewoon niet genoeg "backbone" om tegen de moslims te zeggen: Krijg is wa, dit is onze cultuur. Ook zijn wij zelfs te slap om de hoofddoek te verbieden.

Eigenlijk verdienen we dat de islam hier de heersende cultuur word, beetje meer ruggegraat zou geen kwaad kunnen.

Want kan iemand mij uitleggen hoe een Nederlander met een Rood-Wit-Blauwtje ergens op zijn kleren/getattooeerd een racist is, en een Turk met een maan en ster een trotse Turk?

Mijn alternatief: Grenzen sluiten behalve voor politieke vluchtelingen, die 26, 000 kunnen van mijn part dan blijven. Verder word elke "etnische minderheid" (ik vind allochtoon een kutwoord) na overtreden van de Nederlandse wet per direct een enkeltje land v herkomst aangeboden.

Dit gaat zo fout..
A king in the making, and the throne is for the taking
So I climb the mountain top and put my stake in
Got the weight of the world on my shoulder
Not a nigga nor a hoodrat bitch can stop me from taking it over
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:07:29 #43
3542 Gia
User under construction
pi_45848045
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 00:33 schreef Sack_Blabbath het volgende:
en een Zigeunerfoob
Niks mis met Zigeuners.
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 00:36 schreef Meki het volgende:

[..]

Ik weet niet welke land hier bezig met het vermoorden van burgers en kinderen
en dat is jou land waar jij in leeft
Oh, en niet jouw land? Of is het ineens niet jouw land als het ongunstig is?
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:09:44 #44
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_45848083
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 08:50 schreef Triptamine het volgende:
Pff, ik word hier zo moe van. Eigenlijk heeft die Lewis ook nog gelijk ook nog, 99% van de Nederlanders en/of Europeanen hebben gewoon niet genoeg "backbone" om tegen de moslims te zeggen: Krijg is wa, dit is onze cultuur. Ook zijn wij zelfs te slap om de hoofddoek te verbieden.

Eigenlijk verdienen we dat de islam hier de heersende cultuur word, beetje meer ruggegraat zou geen kwaad kunnen.

Want kan iemand mij uitleggen hoe een Nederlander met een Rood-Wit-Blauwtje ergens op zijn kleren/getattooeerd een racist is, en een Turk met een maan en ster een trotse Turk?

Mijn alternatief: Grenzen sluiten behalve voor politieke vluchtelingen, die 26, 000 kunnen van mijn part dan blijven. Verder word elke "etnische minderheid" (ik vind allochtoon een kutwoord) na overtreden van de Nederlandse wet per direct een enkeltje land v herkomst aangeboden.

Dit gaat zo fout..
Op je reactie:
a) je zegt dat het niet verbieden een zwakte zou zijn. Dat is slechts jouw perceptie, het verbieden van hoofddoekjes zou ik persoonlijk juist een teken van zwakte, van falen vinden. Als wij anderen die vrijheid niet kunnen gunnen vanwege wat dan ook, dan is dat slechts een teken van onmacht.

Het valt me op dat wel meer mensen dat zeggen. Dat het een teken van zwakte zou zijn als we 'de kracht' niet hebben om een verbod daarop te zetten. Ik vind dat vreemd. Alsof je daarom, om te laten zien dat je sterk bent, je eigen medeburgers een verbod op moet leggen. Ik zie nu genoeg om mij heen dat mensen zelf ook geen hoofddoek willen dragen, en dat ook niet doen. Ook al zegt hun omgeving dat ze dat wel moeten doen. Dat soort initiatieven kan ik juist wel waarderen. Omdat het een keuze is.

b) je beweerde dat het een heersende cultuur gaat worden, F_E_T zegt dat er in hyper-politiek-correcte België nog niet eens 400 bekeringen zijn. Hij noemt het 'nog geen deuk in een pakje boter', en dat klopt. Het is niets.

c) Over die vlag, ik vind het misschien kansloos, niet racistisch. Als je net uit een ander land komt, of binding hebt met een ander land om wat voor reden dan ook, dan hang je misschien een vlaggetje op om je aan dat land te herinneren. Een Nederlandse vlag hoeft niet, je kijkt naar buiten en je ziet het land al, je bent er al. Daarom vind ik een eigen vlag in eigen land een beetje dubbelop. Maarja, zo kijk ik ernaar. Een vlag tijdens herdenkingen is om je te herinneren aan hoe het land was. Ik zie het dus als hulpmiddel voor herinnering. Bijvoorbeeld tijdens voetbalwedstrijden, herdenkingen, wat dan ook.

d) Grenzen sluiten voor mensen is natuurlijk ook zo raar. En zeker met deze regels, we hebben vele mensen nodig in de high-tech sector die Nederland niet meer kan bieden, en wellicht de EU ook niet meer. Als nu een specialist uit Singapore in Eindhoven wil wonen kost dat ten eerste vele tienduizenden euro's -wat belachelijk is- en een hele, hele lange tijd.

e) 'Dit gaat zo fout..' als angst je grootste raadgever is, zul je meer gelijk krijgen. Zie maar wat je ermee doet.

Soms doen mij dit denken aan dit soort discussies: Evangelical Ted Haggard versus Richard Dawkins
Maargoed, dat is niet persoonlijk bedoeld.

[ Bericht 2% gewijzigd door Yildiz op 31-01-2007 09:22:21 ]
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:11:19 #45
3542 Gia
User under construction
pi_45848110
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 08:33 schreef DenniZZ het volgende:
maar volgens mij wordt ons hokje een beetje te klein
Inderdaad. Ik heb lebensraum nodig!!
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:20:13 #46
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_45848241
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 01:04 schreef StefanP het volgende:

[..]

Als immigrant kun je beter inzien dat die goedkeuring belangrijk is. Waarom heeft niemand last van Chinezen, Russen of Canadezen die in Nederland wonen? Waarom hebben mensen veel minder last van Surinamers? Er is een reden dat moslims een slechte naam hebben en het is wijs om daar leer uit te trekken. Je er niets van aantrekken en doen alsof dat de schuld van het westen is, geeft haarfijn aan wat er mis is
Omdat geen van de landen en mensen die je nu noemt aangevallen wordt door de grootste supermacht van het westen de VS. Maar enkele belangrijke moslim landen worden wel aangevallen door de VS. Kortom het is niet de schuld van het westen. Maar wel in belangrijke mate de schuld van de VS. En aangezien de meeste westerse landen als makke lammetjes achter de kont van de VS aanlopen hebben die ook last van het gedrag van de regering van de VS.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:27:50 #47
93744 Finder_elf_towns
Sterf nu en vloek tevergeefs
pi_45848333
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 09:11 schreef Gia het volgende:

[..]

Inderdaad. Ik heb lebensraum nodig!!
Barbarossa moet snel wakker worden om de Germanen weer weerbaarheid te leren.
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:30:30 #48
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_45848365
In elk geval als je het volgende linkje bekijkt en leest.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Lewis

Is Lewis bepaald geen onomstreden onderzoeker. De kritiek die hij nu geeft op Europa is in mijn ogen niet helemaal juist. Zeker gezien de geschiedenis van de afgelopen 100 jaar. Europa heeft tot op wat recente gebeurtenissen na zich niet in grote conflicten gestort die niet te winnen zijn. De VS heeft dat met Vietnam en Irak en Afghanistan duidelijk wel gedaan. En de mensen die een ander wat wijzer geluid laten horen worden in de VS aan de kant gezet. Ik denk dat je de VS in elk geval niet een land kan noemen wat uitblinkt in diplomatie en conflictbeheersing.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:33:19 #49
147000 DenniZZ
Mr. Mojo Risin
pi_45848406
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 09:20 schreef Megumi het volgende:

[..]

Omdat geen van de landen en mensen die je nu noemt aangevallen wordt door de grootste supermacht van het westen de VS. Maar enkele belangrijke moslim landen worden wel aangevallen door de VS. Kortom het is niet de schuld van het westen. Maar wel in belangrijke mate de schuld van de VS. En aangezien de meeste westerse landen als makke lammetjes achter de kont van de VS aanlopen hebben die ook last van het gedrag van de regering van de VS.
Ja hoor, het is allemaal de schuld van de VS

Omdat de VS zich in het midden-oosten roert, leg jij de schuld van onze moslimproblematiek bij de VS. Wat moet er gebeuren voordat jij toegeeft dat onze arabische vrienden zelf verantwoordelijk zijn voor hun gedrag hier?
"If you harbor a terrorist, if you support a terrorist, if you feed a terrorist, you're just as guilty as the terrorists." - US President George W Bush
  woensdag 31 januari 2007 @ 09:33:40 #50
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_45848414
quote:
Op woensdag 31 januari 2007 09:27 schreef Finder_elf_towns het volgende:

[..]

Barbarossa moet snel wakker worden om de Germanen weer weerbaarheid te leren.
Hmm kan er naast zitten maar was het niet omgekeerd?
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')