http://www.telegraaf.nl/b(...)pa_over_.html?p=20,1quote:'Moslims nemen Europa over'
AMSTERDAM -
'Moslims zijn bezig Europa over te nemen.' Dat zegt prof. Bernard Lewis, vermaard islamkenner en Midden-Oosten specialist in de Jerusalem Post. Lewis hekelt het gebrek aan culturele en religieuze ruggengraat van de Europeanen. Dat leidt onvermijdelijk tot een islamitisch Europa, voorspelt hij. ,,Zonder enkel verweer geeft Europa zich over.''
De islam zal ,,spoedig'' de meest dominante kracht in Europa zijn, aldus Lewis, omdat het continent de strijd voor zijn eigen cultuur en godsdienst heeft opgegeven. ,,De Europeanen zijn bezig de band met hun eigen geschiedenis te verliezen en raken hun zelfvertrouwen kwijt. Zij hebben geen respect voor hun eigen cultuur.'' Lewis voegde eraan toe dat Europa ,,capituleert op elk terrein dat te maken heeft met de islam, in een geest van zelfvernedering, politieke correctheid en multiculturalisme''.
die gast is zeker bang dat we het Heilige Land niet meer kunnen bevrijden ofzoquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:36 schreef Verbal het volgende:
PANIEK, STRESS, SNEL EEN EIND AAN HET VERBOD OP WAPENS, DE MOREN KOMEN!!!
V.
En waarop baseer je die veronderstelling?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:38 schreef Frollo het volgende:
Ik verwacht eigenlijk wel een ontmoskeeïng binnen een generatie of twee.
Onderwijs en welvaart.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:38 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
En waarop baseer je die veronderstelling?
Een quote van Churchill zo misbruiken zou strafbaar moeten zijnquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:48 schreef type_29 het volgende:
"We shall fight on the beaches. We shall fight on the landing grounds. We shall fight in the fields, and in the streets, we shall fight in the hills. We shall never surrender!"
Ik wilde er de eerste keer niks van zeggen, maar het is propaganda. En hij zaait.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:52 schreef Meki het volgende:
Wie gelooft er nou die propoganda zionist
hij oogst angst en haat
Wellicht komt dat door het feit dat ze pas een stofdoek moeten dragen vanaf het moment dat ze de eerste menstruatie hebben....quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:39 schreef buachaille het volgende:
Ik wandel zelf regelmatig over de haagse markt in een buurt met veel moslims. Je ziet dan moeders met dochters lopen. Moeder heeft dan nog een hoofddoekje, terwijl dochterlief zonder hoofddoekje is. Dan lijkt het me toch dat de al te scherpe kantjes er vanzelf een beetje vanaf gaan.
Telegraaf is voor niets een krant geweest van de NAZI´s die het gemunt hadden op jodenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:56 schreef Zyggie het volgende:
Die reacties op die telegraaf site weer. Daar zitten toch wel erge nazi's die nieuwe joden in het vizier hebben.![]()
Nee, ik heb het hier net over schoolkinderen. Ik zou zeggen, kom zelf een keer kijken op de haagse markt. Je kunt het beste op dinsdag, donderdag of zondag komen kijken.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:59 schreef pierce het volgende:
[..]
Wellicht komt dat door het feit dat ze pas een stofdoek moeten dragen vanaf het moment dat ze de eerste menstruatie hebben....![]()
Lijkt me een top opmerking tegen een islamiet: "Je bent een nieuwe jood"... Kunnen ze goed tegenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:56 schreef Zyggie het volgende:
Die reacties op die telegraaf site weer. Daar zitten toch wel erge nazi's die nieuwe joden in het vizier hebben.![]()
Ja, dat kan ik ook over jou heilige vod zeggen dat de schrijvers van dat boek het gemunt hadden op joden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:02 schreef Meki het volgende:
[..]
Telegraaf is voor niets een krant geweest van de NAZI´s die het gemunt hadden op joden
Ja en Moslims zijn allemaal terroristen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:04 schreef Meki het volgende:
Europese fundamentalisten en Joodse zionisten zijn allemaal een pot nat
quote:De doelstelling van de Islam is de wereld te veroveren. Ze proberen te integreren in diverse landen en vandaar uit zich uit te breiden. Pim Fotuyn heeft dit al jaren geleden goed ingezien, maar hij werd afgedaan als een racist. Een sluipend gevaar, maar helaas willen dat velen, ook in de politiek (Bos, Marijnissen, etc) niet inzien. Het is zoals Bouwewijn de Groot zong: 'Slaap Nederland, slaap zacht!
quote:Mensen als Nederland u lief is, stem dan op Geert Wilders. De linkse rakkers kijken wel de andere kant op, en doen net alsof hun neus bloed. Of willen de heren en dames een toekomst voor hun kinderen en kleinkinderen in een islamitisch Nederland (Europa), met alle nare gevolgen van dien?. Laten we onze Nederlandse cultuur aub niet verkwanselen, laat Nederland gewoon Nederland blijven. En dat heeft niks met discriminatie te maken( voordat je dat gezeur weer krijg), maar met gezond verstand.
Anders ga je een gat graven en erin liggen met je zelfmedelijden over de Jeuden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:07 schreef Meki het volgende:
dit is wel heel erg raar dat een Jood zijn propoganda doet in Telegraaf
de Joden beginnen nu een campagne om hun wangedrag in de Palestina en Libanon goed te praten en nu beginnen ze haat en angst te zaaien in Europa
We moeten niet klagen, wij Christenen/Westerlingen kunnen er ook wat van. Kijk maar wat we in Amerika en Australie met de oorspronkelijke bewoners heb uitgevroten.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:05 schreef Megalomaniac het volgende:
Reacties van enkele landgenoten op Telegraaf:
[..]
[..]
THUY TOOK OUR JUUBS! xD
Bernard Lewis heeft een andere mening over de (misschien wel vermeende) Armeense genocide door de Turken. Hij bagatelliseert niets, hij plaats het hele gebeuren in een ander licht, of hij daarin gelijk heeft zullen we nooit met zekerheid weten, teveel van die historische gebeurtenis is door de tijd met raadselen omhuld. Lewis is echter een historicus die kennis van zaken heeft.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:45 schreef schatje het volgende:
Bernard Lewis is iemand die de genocide op het Armeense volk bagatelliseert. Om die reden diverse malen in Frankrijk voor het gerecht gesleept. Niet bepaald een fris iemand en daarom in mijn ogen niet serieus te nemen.
doe het dan op z'n minst zonder spelfoutquote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:20 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast.
Ik neem aan dat je 'mening' bedoelde?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:20 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast.
Fanatieke vreemdelingenhaters zijn ook zonder die eigenschap erg vervelende mensen.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:24 schreef Richboy het volgende:
Weest naar iedereen tolerant, behalve naar intoleranten.
Die vallen geloof ik onder de categorie 'intolerant'... Denk je niet? Samen met religieus fundamentalisten, communisten en ieder ander die de vrijheid van andere mensen wil beperken.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:27 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Fanatieke vreemdelingenhaters zijn ook zonder die eigenschap erg vervelende mensen.
Het is inderdaad waar, wij passen ons teveel aan op de aanwezigheid van een bevolkingsgroep.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:32 schreef Kadesh het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)pa_over_.html?p=20,1
Ik denk dat Lewis wel een punt heeft, Europa en (vooral) nederland passen zich veel teveel aan, en veel mensen zien niet de gevaren die dat met zich meebrengt niet. (of willen dat niet zien)
Waarom? In het oorspronkelijke nieuwbericht staat "menig deskundige?!" er ook niet bij.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:20 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast.
inderdaad, die aanhalingstekens zijn al genoeg. maar nu moet het nog verder afgezwakt worden, want het gaat over moslims hequote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:41 schreef Kadesh het volgende:
[..]
Waarom? In het oorspronkelijke nieuwbericht staat "menig deskundige?!" er ook niet bij.
Precies, overigens laten landen zoals Turkije zien dat ze met hetzelfde fenomeen te maken hebben als de kerken hier in Europa, moskeen worden daar steeds leger.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:14 schreef dVTB het volgende:
Ik neem dit nieuwsbericht met een heel dikke korrel zout. Dat islam in Europa wat terrein wint, is voornamelijk het gevolg van migratie, niet van bekering van Europeanen.
Ik heb niks met religie en al helemaal niet met de islam om de doodsimpele reden dat deze 1 van de belangrijkste liberale principes niet respecteert namelijk keuzevrijheid, mensen horen zelf te kiezen of ze een religie willen aanhangen of willen verlaten en dit is in de Islam nu niet echt goed geregeld.quote:Deze zogenaamde expert schermt met de religieuze en culturele ruggengraat van Europeanen. Het lijkt heel sterk op een soort bekeringspoging, waarbij de islam dient om mensen angst aan te jagen. Europa heeft trouwens niet één cultuur, zoals de expert lijkt te suggeren. Bovendien is religie beslist niet nodig om eventuele verdere problemen met de islam het hoofd te bieden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |