quote:Op zondag 28 januari 2007 18:02 schreef Dromenvanger het volgende:
Nu heb ik zin in koude witlof in een salade met stukjes appel en sinas appelWarme witlof met kaas en ham erop is ook lekker. Witlof met gesmolten kaas en ham
quote:
Die heb ik hier op dvd liggen.quote:Op zondag 28 januari 2007 18:36 schreef Normalneo het volgende:by the way
vanavond komt er een best aardige film: The Time Machine
Ik dacht forum.quote:Op zondag 28 januari 2007 18:40 schreef Normalneo het volgende:
voetnoot..voor degene die het niet wisten..
het is vier rum..een wit glas, een blauwe bar-tafel en een rode achtergrond..
Nee das niet zo..degene die het biefstuk eet..de verader..zegt: ik weet dat hij lekker smaakt, ik weet dat.. en dat.., maar in de matrix is het eigenlijk een 1 (bij wijze van spreke), voor hem is het een soort stuk plastic waar hij niet tevreden mee is..hij wil immers opnieuw ingeplugged worden en een invloedrijke man zijn..om Morpheus aan te bieden/af-te-leveren zegt hij eigenlijk.."ik wil meer als dit biefstuk"quote:Op zondag 28 januari 2007 18:42 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Maar even op de film the matrix terug komen. Die film is gewoon niet realistisch. Ze doen net alsof een bestaan met biefstuk niet okey is, dat je pap moet eten iedere dag.
Wat is fout aan een biefstuk? In wat voor psychose leven de makers van die film om biefstuk af te schetsen als iets dat staat voor een nep realiteit?
vooral die wat donkere rum..volgens mij Caribian rum..wat zoeter is die als bacardi..quote:nee af en toe een beetje..vind rum cola echt super lekker
Ahzoquote:Op zondag 28 januari 2007 18:47 schreef Normalneo het volgende:
[..]
Nee das niet zo..degene die het biefstuk eet..de verader..zegt: ik weet dat hij lekker smaakt, ik weet dat.. en dat.., maar in de matrix is het eigenlijk een 1 (bij wijze van spreke), voor hem is het een soort stuk plastic waar hij niet tevreden mee is..hij wil immers opnieuw ingeplugged worden en een invloedrijke man zijn..om Morpheus aan te bieden zegt hij eigenlijk.."ik wil meer als dit biefstuk", ik wil meer proeven ..
Alleen op foto's en webcam. En regelmatig fooncontact en mail en msn.quote:Op zondag 28 januari 2007 18:34 schreef Normalneo het volgende:
leuk om te horenaltijd fijn als het gezellig is.. als je iemand tegen-komt..hadden jullie elkaar wel eens eerder gezien zo-wie-zo?
quote:Op zondag 28 januari 2007 19:00 schreef Normalneo het volgende:
nee neee..het geweer komt nadat de "trap/val" wordt ingesteld in het hotel..met de kat die twee keer voorbijkomt..daarvoor gooit hij (de verader) de "exit-phone" in de prullenbak, maar hij zorgt wel dat hij er als eerste uit komt door te telefoneren in een cel..als hij terugkomt is Neo op de vlucht..en hij zegt..niks kan mij stoppen..om nu nog de plug uit Neo te trekken, maar dan wordt hij geblassed door een Dozer of Tanker die niet goed was geraakt..maar die biefstuk scene komt ervoor..
het paperige eten in het schip voldoet aan alle eisen van een volledige maaltijd..dagelijks dat eten is geen pretje..het is iets waar je mee moet leven..als je uit de matrix stapt..
het biefstuk in the Matrix echter is heel onreeel..je eet het niet elke dag en het kan wel lekker zijn..alleen die gast wil meer en die wil helemaal niet op dat schip zitten of "ontwaakt" zijn ..
probeer eens bacardi reservaquote:Op zondag 28 januari 2007 18:49 schreef Normalneo het volgende:
[..]
vooral die wat donkere rum..volgens mij Caribian rum..wat zoeter is die als bacardi..
BCC dat is toch die donkere? toch? want die heb ik ook al op en vond ik ook erg goed..quote:Op zondag 28 januari 2007 19:06 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
probeer eens bacardi reserva
De grenzen in je hoofd inderdaadquote:Op zondag 28 januari 2007 19:08 schreef Normalneo het volgende:
ik vind persoonlijk de matrix niet reeel, maar ik kan me wel voorstellen..het idee achter..wereld in een wereld..en zo verder en verder..groter en groter..
ik vindt het jammer dat the matrix online zo "vechterig" is geworden enzo..het zou echt leuk zijn als je daar "echt" in kon zitten op internet..
dat over wereld in een wereld is wel heel diepgaand..ik denk dat jij daar zelfs ook wel iets over kunt begrijpen DV(misschien valt er wel niks te begrijpen) aangezien je daar vroeger ook wel mee bezig geweest zult zijn..het is gewoon de grenzen die je in je hoofd voor jezelf aan-kunt-bieden..het houdt je bezig..
smakelijk eten, ik vind persoonlijk en ik denk ook dat vele mensen redelijkerwijs over alle "skills" beschikken om je niet aan standaarden te houden en er toch enigsinds van af-te-wijken wanneer nodig..quote:Op zondag 28 januari 2007 19:12 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
De grenzen in je hoofd inderdaad
Maar zo groei je als mens al snel op met grenzen die standaard zijn. Als mens groei je op in standaarden.
Een standaard of norm die gangbaar is.
Je wordt al vanaf het begin met die standaarden geconfrontreerd ook en je wordt geleerd hoe je je aan die standaarden moet aanpassen.
Even eten
Quellek... by Grabthar's hammer... by the Sons of Warvan... you shall be... avenged.quote:Op zondag 28 januari 2007 19:03 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Hoe wij nu praten doet me denken aan de film Galaxy Guest![]()
Die film gaat over star trek maar dan anders.
Heb je al eens Galaxy Guest gezien
Geweldige aanrader
Een komedie, een parodie op star trek
The omega 13 !!!!!!!!!!quote:Op zondag 28 januari 2007 19:30 schreef Champloo het volgende:
[..]
Quellek... by Grabthar's hammer... by the Sons of Warvan... you shall be... avenged.
![]()
nou op dit punt ben ik het niet helemaal met je eens..hoe kun je immers jezelf corrigeren? Misschien is het iets..wat je niet weet waar het vandaan komt.. zou kunnen toch.. misschien komt dat op dat moment door de "haat" van de maatschappij..waardoor jij onbewust signalen oppikt waardoor je ook zo gaat denken..terwijl je het niet wilt..vervolgens zul je toch "iets" moeten veranderen!quote:Op zondag 28 januari 2007 19:58 schreef Dromenvanger het volgende:
Het beste is als zulke dingen niet eens in je opkomen volgens mij
thx DV ja ik maak ze bijna altijd zelf..heb een speciaal fok-mapie hier-o..quote:Op zondag 28 januari 2007 20:03 schreef Dromenvanger het volgende:
Coole avatar weer Neo
Zelf gemaakt
Frustratie kent ieder mens inderdaad, frustratie is iets dat erin zit. Wie weet hoort het wel erbij.quote:Op zondag 28 januari 2007 20:02 schreef Normalneo het volgende:
[..]
nou op dit punt ben ik het niet helemaal met je eens..hoe kun je immers jezelf corrigeren? Misschien is het iets..wat je niet weet waar het vandaan komt.. zou kunnen toch.. moisschien komt dat op dat moment door de "haat" van de maatschappij..waardoor jij onbewust signalen oppikt waardoor je ook zo gaat denken..terwijl je het niet wilt..vervolgens zul je toch "iets" moeten veranderen!
quote:Op zondag 28 januari 2007 20:04 schreef Normalneo het volgende:
waar het om draait is dat de hele maatschappij invloed op je heeft en je eigenlijk "opvoed"..wat wel mag in een land en wat niet mag..terwijl je ouders je misschien heel anders leerden..misschien alleen maar "goed" waardoor je op een gegeven moment wordt los-ge-laten als een fokking beest om je heen-slaat, wat slachtoffers maakt voordat je de eerste klappen uitdeelt..! of de maatschappij..er is eigenlijk nog en eens geen volgorde..![]()
ik ben gestopt nu al langer als twee weken..het lijkt wel of ik vergeten ben hoe het roken was..quote:Op zondag 28 januari 2007 20:27 schreef Dromenvanger het volgende:
Ben ik ook nieuwsgierig naar
Ik ben begonnen maar ik rook bewust minder en dat is ook winst. Ik ben bewust van iedere sigaret die ik doe opsteken en rook niet zomaar omdat ik rook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |