Ik wacht nog even op Califo, al heb ik Soderbergh wel al zelf genoemdquote:
Precies. Bovendien zegt zo'n toernooi toch niet alles. Ik gebruik liever een persoonlijke film top 100 van iemand om dingen te ontdekken dan een toernooi waar je toch, zeker bij de toernooien zoals die vaak worden gehouden, te maken hebt met de tegenstander van de films. 2 hele goede films die in ronde 1 tegen elkaar staan en 1 bekende en 1 onbekende die ook tegenover elkaar staan, dan staan in ronde 2 de winnaar van die goede films en die onbekende. Maakt dat die onbekende meteen interessanter om te kijken? Neuh. Ik heb weinig behoefte of interesse in films die door een aantal rondes achter elkaar 3-0 of 2-1 te winnen in de kwartfinale staan terwijl er meer dan 20 mensen stemmen. Ik hecht er in dat geval geen enkele waarde aan dat ze zover komen.quote:Op maandag 29 januari 2007 20:41 schreef RuneRose het volgende:
En ik wil dat best doen (en dat doe ik dan ook zeker), maar ik vind zo'n tournament echt geen aanleiding om zoies te doen, dat doe ik lekker als ik er zelf zin in heb!
Ik heb het idee dat bij jou altijd de onbekende regisseur moet winnen, net of die bij voorbaat beter is dan een bekendequote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:57 schreef Sokolsky het volgende:
In het 1960-toernooi was Le Trou een van die onbekenden. Sterker nog, de organisator (laurenzo geloof ik) had alle films gezien, behalve die ene. Die paar mensen die Le Trou gezien hadden vonden 'm sterk en zo kwam 'ie steeds verder in het toernooi. Op een gegeven moment begon SoK tegen te stemmen, omdat 'ie niet een onbekende film zo ver wilde laten komen, maar toen was het kwaad al geschied: meer mensen hadden Le Trou gezien, iedereen was laaiend enthousiast en de film won de finale met 5-0.
Voor mij juist wel. Omdat heel vaak als mensen als Gorro, Sok en SoK erop stemmen het een goede film is. Ik snap jouw desinteresse om iets onbekends te kijken echt niet. Terwijl je top 100 weer redelijk volstaat met onbekend spul als ik me goed herinner.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 09:50 schreef ranja het volgende:
[..]
Precies. Bovendien zegt zo'n toernooi toch niet alles. Ik gebruik liever een persoonlijke film top 100 van iemand om dingen te ontdekken dan een toernooi waar je toch, zeker bij de toernooien zoals die vaak worden gehouden, te maken hebt met de tegenstander van de films. 2 hele goede films die in ronde 1 tegen elkaar staan en 1 bekende en 1 onbekende die ook tegenover elkaar staan, dan staan in ronde 2 de winnaar van die goede films en die onbekende. Maakt dat die onbekende meteen interessanter om te kijken? Neuh. Ik heb weinig behoefte of interesse in films die door een aantal rondes achter elkaar 3-0 of 2-1 te winnen in de kwartfinale staan terwijl er meer dan 20 mensen stemmen. Ik hecht er in dat geval geen enkele waarde aan dat ze zover komen.
Maar dan ga je er dus van uit dat je dezelfde smaal hebt als Gorro, Sok en SoK. En ik weet dat dat in mijn geval voor minimaal 1 van de 3 totaal niet op gaatquote:Op dinsdag 30 januari 2007 11:39 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Voor mij juist wel. Omdat heel vaak als mensen als Gorro, Sok en SoK erop stemmen het een goede film is.
Oh ik wil best wat onbekends kijken. Maar als ik op imdb een plotomschrijving lees weet ik al of ik het interessant vind. Nogmaals, een toernooi waarbij 2 of 3 mensen iets een goede film vinden zegt me niks over die film.quote:Ik snap jouw desinteresse om iets onbekends te kijken echt niet. Terwijl je top 100 weer redelijk volstaat met onbekend spul als ik me goed herinner.
Nee, de beste moet winnen. Kubrick vind ik een uitstekende regisseur en ook een uitstekende winnaar voor zo'n tournament. Kurosawa zou ik nog een betere winnaar vinden, maar hey, je kunt niet alles hebben. Echter dat Kobayashi niet door de voorronde heen komt, dat vind ik erg jammer.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 10:12 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat bij jou altijd de onbekende regisseur moet winnen, net of die bij voorbaat beter is dan een bekende
Grappig, bij mij betekent een plotomschrijving echt helemaal niks voor wat ik uiteindelijk van de film ga vinden. Uit recensies kan ik wel een boel halen, en uit ervaringen met de regisseur. Ervaringen met de cast zeggen bij mij dan ook weer niks.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:06 schreef ranja het volgende:
Oh ik wil best wat onbekends kijken. Maar als ik op imdb een plotomschrijving lees weet ik al of ik het interessant vind. Nogmaals, een toernooi waarbij 2 of 3 mensen iets een goede film vinden zegt me niks over die film.
Ik weet iig. dat ik een nogal andere smaak heb dan de 2 anderenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:06 schreef ranja het volgende:
[..]
Maar dan ga je er dus van uit dat je dezelfde smaal hebt als Gorro, Sok en SoK. En ik weet dat dat in mijn geval voor minimaal 1 van de 3 totaal niet op gaat
Ondertitels in Engels zijn voor de meeste films heel makkelijk te vinden.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:39 schreef ranja het volgende:
Films downloaden doe ik sowieso al niet. Ik wil wel graag Nederlandse of Engelse ondertitels er bij.
Ook bij Engels gesproken films.
En ja, reviews schrijven is ook een vak. Begin ik zelf ook niet vaak aan. Op zo'n site als moviemeter plaats ik zelden berichten.
Ik onthoud regisseurs een stuk moeilijker dan acteurs. Bovendien zijn er heel weinig regisseurs waar ik alle films van ken of goed vindt. Van de regisseurs die er meer dan 3 hebben gemaakt volgens mij maar eentje.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 12:53 schreef Sokolsky het volgende:
Grappig, bij mij betekent een plotomschrijving echt helemaal niks voor wat ik uiteindelijk van de film ga vinden. Uit recensies kan ik wel een boel halen, en uit ervaringen met de regisseur. Ervaringen met de cast zeggen bij mij dan ook weer niks.
Ook kleine verhaaltjes vind ik nuttig, dan zie ik in ieder geval de titel langs komen en kan ik daar altijd zelf verder op zoeken. Hoewel wij een totaal verschillende smaak hebben heb ik vrij veel aan jouw stukjes (en top100) gehad.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik kijk zelf zelden films omdat iemand daar een review van had geplaatst, de enigen die ik me kan herinneren zijn die vreemde dingen van kinky_queen. Daarom plaats ik er zelf ook steeds minder, ik kan me niet voorstellen dat iemand veel heeft aan mijn bullshit, erg goed vind ik ze niet, het is bij altijd tof of leuk of "wel okay".
Hm, sommige films zijn helemaal niet op dvd uitgekomen met Engelse ondertitels (vooral Franse films gebeurt dat veel). Jij denkt dat daar dan wel ondertitelfiles van te krijgen zijn?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:40 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ondertitels in Engels zijn voor de meeste films heel makkelijk te vinden.
Laat ik zeggen dat van alle films die ik ooit heb down geload. Er maar een handje vol zijn waar ik nooit subs voor heb kunnen vinden. En dat waren dan meestal echt hele onbekende aziatische, franse of dergelijke shit met minder dan 100 votes op imdb.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 13:54 schreef ranja het volgende:
[..]
Hm, sommige films zijn helemaal niet op dvd uitgekomen met Engelse ondertitels (vooral Franse films gebeurt dat veel). Jij denkt dat daar dan wel ondertitelfiles van te krijgen zijn?
Ik zou trouwens dan nog niet weten hoe ik een film-file en ondertitel-file moet combineren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |