Oh! Sorryquote:Op vrijdag 19 januari 2007 23:13 schreef darky13 het volgende:
hey wickedangel ik haalde zijn homoseksualiteit er niet bij was meer een naam grapje
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 23:15 schreef darky13 het volgende:
maakt niets(wie is er nu bevooroordeeld ?
)
Je haalt de woorden uit mijn mond.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 23:09 schreef tong80 het volgende:
Ik had een aversie tegen Georgina maar ze steelt m'n hart.
Die zat gisteren in de aflevering.quote:Op maandag 18 december 2006 15:34 schreef Arcee het volgende:
Komt 'Als je mekaar niet meer vertrouwen kan' daar nog bij of is die wellicht inmiddels geweest? Dat vind ik 't leukste Schaep-liedje.
Geweldig liedje héquote:Op maandag 22 januari 2007 12:30 schreef Arcee het volgende:
[..]
Die zat gisteren in de aflevering.
Leuk.
Als je mekaar niet meer vertrouwen kan, waar blijf je dan? Zo is 't toch, meneer?
Ja was wel beetje zielig voor Lucasquote:Op maandag 22 januari 2007 14:15 schreef Frollo het volgende:
En Lucas met z'n existentiële crisis...
Ja!quote:
Wickypedia.quote:Op zondag 28 januari 2007 16:39 schreef Wickedangel het volgende:
Wel jammer dat ze het nodig hebben gevonden omTygo Gernandt
in te huren voor de laatste aflevering.
Dit is leuk, deze remake is NIET leuk, punt.quote:Op zondag 28 januari 2007 12:58 schreef Arcee het volgende:http://www.youtube.com/watch?v=mARPxMFSuOE
quote:
Niet gezienquote:Van God Los gezien? Tygo Gernandt.
Wat ik ervan begrepen heb is er één band bewaard gebleven, met daarop een compilatie van de populairste (of alle?) liedjes. Wellicht dat er destijds in 1969 al een compilatie-uitzending is geweest, dat die band daarom is samengesteld. Dat lijkt mij niet heel onwaarschijnlijk.quote:Op zondag 28 januari 2007 17:03 schreef Samson het volgende:
Ik dacht trouwens dat alle banden er niet meer waren van de originele serie, maar blijkbaar zijn er dus wel banden met een aantal van de liedjes? Of is een deel van de originele banden wel bewaard![]()
Ah dat verklaart het, helaas heb ik op jouw vraag geen antwoord. Ik neem aan dat het authentiek is, ze hebben het toch over de bouw van de bijlmer en zo, dat speelde toen in die tijd.quote:Op zondag 28 januari 2007 17:22 schreef Frollo het volgende:
[..]
Wat ik ervan begrepen heb is er één band bewaard gebleven, met daarop een compilatie van de populairste (of alle?) liedjes. Wellicht dat er destijds in 1969 al een compilatie-uitzending is geweest, dat die band daarom is samengesteld. Dat lijkt mij niet heel onwaarschijnlijk.
Had ik zelf ook een vraag. De verhaallijnen van de editie 2006 hè, zijn die nou authentiek of zijn die speciaal geschreven voor de remake?
De liedjes zijn bewaard gebleven. Hoe en waarom weet ik niet.quote:Op zondag 28 januari 2007 17:03 schreef Samson het volgende:
Ik dacht trouwens dat alle banden er niet meer waren van de originele serie, maar blijkbaar zijn er dus wel banden met een aantal van de liedjes? Of is een deel van de originele banden wel bewaard![]()
Ik heb begrepen dat de remake aan de hand van de originele scenario's is gemaakt.quote:Op zondag 28 januari 2007 17:22 schreef Frollo het volgende:
Had ik zelf ook een vraag. De verhaallijnen van de editie 2006 hè, zijn die nou authentiek of zijn die speciaal geschreven voor de remake?
Tja, maar dat kan ook juist een knipoog van een moderne tekstschrijver zijn. Juist omdat wij nu weten wat voor een puinhoop die Bijlmer is geworden, komt de naïviteit van toen extra schattig over.quote:Op zondag 28 januari 2007 17:26 schreef Samson het volgende:
Ik neem aan dat het authentiek is, ze hebben het toch over de bouw van de bijlmer en zo, dat speelde toen in die tijd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |