of anders een club in the Championchipquote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:22 schreef mcyodogg het volgende:
Nu met Alcides, kan Ball wel verpatst worden. Moet toch wel een PL-team zijn dat hem kan gebruiken?
quote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:06 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Zou wat zijn zeg.
PSV - Ajax 2-0
31' Kluivert
87' Ronaldo
Mee eens, het zou toch ook te gek zijn als Chelsea ging eisen dat Alcides elke wedstrijd moest spelen?quote:Op dinsdag 16 januari 2007 15:54 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vind de eis een beetje belachelijk eigenlijk. Laat hij zich maar ergens in een team knokken.
Waarom PL? Hij mag van mij overal heen zo lang hij maar vertrekt.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:22 schreef mcyodogg het volgende:
Nu met Alcides, kan Ball wel verpatst worden. Moet toch wel een PL-team zijn dat hem kan gebruiken?
Hij mag ook wel overal heen, maar Engeland lijkt mij voor de hand te liggen.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:40 schreef Daemician het volgende:
[..]
Waarom PL? Hij mag van mij overal heen zo lang hij maar vertrekt.![]()
Voor hem en voor PSV beter.![]()
quote:Ismail Aissati voor de rest van het seizoen naar FC Twente
16 januari 2007 20:15
Ismail Aissati wordt voor de rest van het seizoen verhuurd aan FC Twente. De talentvolle middenvelder wordt daar herenigd met trainers Fred Rutten en René Eijkelkamp. PSV wil dat Aissati meer aan spelen toekomt om zijn groei als voetballer te stimuleren.
Jeugdinternational
Het was al langer bekend dat Aissati een half jaar verhuurd mocht worden, maar onduidelijk was nog even bij welke club hij in de Eredivisie het seizoen zou afmaken. Vanavond tijdens de nieuwjaarsreceptie van FC Twente maakte de club uit Enschede wereldkundig dat Aissati naar de huidige nummer vijf van de competitie komt. Aissati heeft nog een doorlopend contract bij PSV en zal na het seizoen weer naar Eindhoven terugkeren. “Dit is een goede stap voor mijn ontwikkeling”, aldus 18-jarige jeugdinternational die al veel indruk maakte bij PSV maar dit seizoen weinig speelminuten was gegund. Het zal nog even duren voordat Ismail Aissati met zijn club op bezoek komt bij PSV, de competitiewedstrijd PSV - FC Twente staat pas voor 14 april op het programma.
© PSV NV
Klopt. Maar aan de andere kant, als ze het zouden eisen en wij stemmen ermee in, dan is het ook prima toch? Dus als wij eisen dat Aisatti elke wedstrijd moet spelen en Twente stemt ermee in, is het allemaal prima toch?quote:Op dinsdag 16 januari 2007 18:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mee eens, het zou toch ook te gek zijn als Chelsea ging eisen dat Alcides elke wedstrijd moest spelen?
Mwah, gegarandeerde basisplaatsen zijn niet goed voor voetballers, daar kweek je vedettes mee....quote:Op dinsdag 16 januari 2007 21:45 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Klopt. Maar aan de andere kant, als ze het zouden eisen en wij stemmen ermee in, dan is het ook prima toch? Dus als wij eisen dat Aisatti elke wedstrijd moet spelen en Twente stemt ermee in, is het allemaal prima toch?
Volgens mij heeft ie niet een gegarandeerde basisplaats, maar moet ie elke wedstrijd speeltijd krijgen. Ze kunnen m dus ook om te prikkelen de laatste 5 seconden van de wedstrijd mee laten doen. Als dat nodig is.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 21:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mwah, gegarandeerde basisplaatsen zijn niet goed voor voetballers, daar kweek je vedettes mee....
verhuren doen we zelf al jaren. Spelers als Scheepers en Huntelaar werden ook verhuurd.quote:Op woensdag 17 januari 2007 00:48 schreef JustJunior het volgende:
Wat is dat trouwens toch allemaal met dat gehuur. Vier jaar geleden werden er bijna nooit spelers verhuurd, alleen spelers die te slecht waren voor topclubs maar te duur voor subtoppers.
PSV heeft dit seizoen Alex, Mendez (optie inmiddels gelicht), Tardelli en Alcides gehuurd en Aisatti en Beerens verhuurd. Is toch absurd eigenlijk
Ze hadden natuurlijk jaren geleden al een vooruitziende blik dat Koeman naar PSV zou komenquote:Op woensdag 17 januari 2007 02:36 schreef twi het volgende:
Kan me ook niet aan de indruk onttrekken dat het huren van spelers een indirect gevolg is van het aankoopverleden van Koeman.
Ach, Alex was toen gewoon een uniek geval. Sinds afgelopen zomer hoor je weinig anders meer dan huurovereenkomsten van PSV.quote:Op woensdag 17 januari 2007 02:37 schreef dndiek het volgende:
[..]
Ze hadden natuurlijk jaren geleden al een vooruitziende blik dat Koeman naar PSV zou komen
quote:Op woensdag 17 januari 2007 02:36 schreef twi het volgende:
Kan me ook niet aan de indruk onttrekken dat het huren van spelers een indirect gevolg is van het aankoopverleden van Koeman.
Minstens 1 spits en 1 middenvelder.quote:Op woensdag 17 januari 2007 08:12 schreef Verbal_Kint het volgende:
Aissati naar Twente, mooi voor m, terug bij Rutten en Eijkelkamp
nu nog een spits
Wake up call: die komen niet.quote:Op woensdag 17 januari 2007 10:34 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Minstens 1 spits en 1 middenvelder.
Mooi!quote:Koeman: komst Kanu niet aan de orde
In het weekblad Voetbal International bevestigde Ronald Koeman dat PSV met Nwanko Kanu heeft gesproken, maar dat dat afgelopen zomer was in de periode dat Vennegoor of Hesselink bij PSV vertrok. Vanwege zijn financiele eisen ging dat toen niet door. Volgens Koeman is de komst van kanu nu niet aan de orde, zo liet hij weten in VI.
Johquote:
Nu trek je het wel erg in het extreme door zegquote:Op donderdag 18 januari 2007 07:16 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik zeg alleen maar dat het nodig is, de bank hangt van de bagger aan elkaar in de 2e seizoenshelft. En wel Aissati en Beerens laten vertrekken. Wanbeleid ten top. Mocht PSV de titel nog verspelen kan dat volledig op het conto van de technische staf worden geschreven.
Als er serieus geen vervangers voor Aissati en Beerens komen dan vind ik dat idd wanbeleid. Als je niet ziet dat onze selectie voor de winterstop al akelig smal was en nu nog smaller lijkt te worden dan heb je imho een plank voor je kop. Ik vind dan ook dat Koeman en co. deze 2 jonkies wat makkelijk hebben laten gaan aangezien er nog geen vervangers voor zijn en er ook niet echt uitzicht op is.quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:37 schreef knep het volgende:
[..]
Nu trek je het wel erg in het extreme door zeg.
Nog erger dan normaal.
quote:Op donderdag 18 januari 2007 12:40 schreef Neoktheone het volgende:
Mendez en Vayrinen zijn ook twijfelgevallen
quote:Edison Mendez, Mika Väyrynen en John de Jong komen zaterdag vrijwel zeker niet in actie tegen Heerenveen. John de Jong kreeg tijdens het trainingskamp in het Spaanse La Manga last van een spierblessure, terwijl de hamstringkwetsuur van Väyrynen weer opspeelde. Mendez heeft nog steeds last van zijn lies.
Nee die was ik eigenlijk vergeten. Zou me niet verbazen trouwens.quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:08 schreef mcyodogg het volgende:
Zo Alcides meteen de voorkeur boven da Costa?
Ik denk dat er een afweging is gemaakt en dat het belangrijker wordt gevonden dat deze gasten gewoon wekelijks gaan spelenquote:Op donderdag 18 januari 2007 12:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Als er serieus geen vervangers voor Aissati en Beerens komen dan vind ik dat idd wanbeleid. Als je niet ziet dat onze selectie voor de winterstop al akelig smal was en nu nog smaller lijkt te worden dan heb je imho een plank voor je kop. Ik vind dan ook dat Koeman en co. deze 2 jonkies wat makkelijk hebben laten gaan aangezien er nog geen vervangers voor zijn en er ook niet echt uitzicht op is.
Ja, want die 3 zijn bijna nooit geblesseerd....quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:42 schreef JustJunior het volgende:
Joh, over een paar weken zijn Afellay, Mendez en Va˙rinnen weer fit.
zodat hij deze zeisoenshelft weer kan zoeken naar enkele minuten speeltijd. Ik denk juist door veel te spelen dat je daar volgend seizoen dubbel plezier van hebt.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:22 schreef the_legend_killer het volgende:
Aissati hadden ze eigenlijk niet moeten verhuren vooral omdat we nu niet zoen brede selectie meer hebben door blessures enzo
eerst maar eens zien of Afellay echt zo zwaar geblesseerd is. Er werd gezegd dat het nog onzeker was of hij kon mee spelen aankomende keer...... nou dan bestaat er dus een goede kans dat hij het haalt.quote:Op donderdag 18 januari 2007 15:42 schreef JustJunior het volgende:
Joh, over een paar weken zijn Afellay, Mendez en Va˙rinnen weer fit. Om Aisatti nou voor die twee potten in Eindhoven te houden is natuurlijk ook onzin.
Best tactisch gedacht van PSVquote:Op woensdag 17 januari 2007 13:19 schreef cultheld het volgende:
Aissati mag Ajax en AZ wel gaan straffen in de play-off's.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |